Volgens mij is dat Nouds manier om Nina te laten inzien dat ze stom bezig is door haar ouders niet op haar huwelijk te willen.quote:
Ik denk dat Jack Frederik gaat neerschietenquote:Op maandag 4 juli 2011 20:36 schreef Sam-x het volgende:
Wat denken jullie dat er gaat gebeuren deze week?
Zou kunnen inderdaad!quote:Op maandag 4 juli 2011 20:37 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Volgens mij is dat Nouds manier om Nina te laten inzien dat ze stom bezig is door haar ouders niet op haar huwelijk te willen.
te voor de hand liggend..quote:Op maandag 4 juli 2011 20:38 schreef Sam-x het volgende:
De cliffhanger is op het huwelijk van Noud en Nina, geweer vs Nina.. denken jullie niet?
Weet ik, of iets met Tineke?quote:
Als ik de promo zo bekijk, zou dat best kunnen.quote:Op maandag 4 juli 2011 20:38 schreef Sam-x het volgende:
De cliffhanger is op het huwelijk van Noud en Nina, geweer vs Nina.. denken jullie niet?
Ik denk van niet.quote:Op maandag 4 juli 2011 20:40 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Als ik de promo zo bekijk, zou dat best kunnen.
Maar of ze ook echt geraakt wordt ... ?
Geen idee.
Promo in spoiler:quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sjors die bevalt van Lana was in 2010 ... Maxime die bijna door Nick werd gewurgd was in 2009.quote:Op maandag 4 juli 2011 20:42 schreef Sam-x het volgende:
Wat was de cliffhanger dan 2010? Sjors die bevalt van Lana? Of was dat de jaar ervoor.. en dat Maxime in het zwembad bij Ludo werd gegooid, is dat van 2009?There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
quote:Op maandag 4 juli 2011 20:54 schreef Frey het volgende:
Shortie:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ben alleen een beetje bang dat dit een exit gaat worden voor Wiet. Zeer waarschijnlijk zal ze namelijk opgenomen worden in een inrichting, aldus exit uit de seriequote:
Dat zou kunnen, misschien heeft ze een tijdelijke exit.. ik weet niet hoe het met haar contract zit.(of ze al in de flexwet moet)quote:Op maandag 4 juli 2011 21:28 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Ben alleen een beetje bang dat dit een exit gaat worden voor Wiet. Zeer waarschijnlijk zal ze namelijk opgenomen worden in een inrichting, aldus exit uit de serie![]()
quote:Laten we dan tenminste hopen dat ze goed richt en Nina GTST verlaat. Nog liever zie ik Charlie de kogel ontvangen, maar van haar weten we al dat ze nog een jaartje blijft![]()
En Danny is zeker een mooie optie, maar dat zullen ze vanwege de bakvissen niet doen..quote:Danny zou ook nog een mooie optie zijnMaar toch weer niet, want hij is immers ''de hunk'' van de serie
Waarschijnlijk dat fraaie legokapselquote:Op maandag 4 juli 2011 21:56 schreef roos85 het volgende:
En Danny is zeker een mooie optie, maar dat zullen ze vanwege de bakvissen niet doen..
al weet ik niet wat er nou zo hunkerig aan hem is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |