quote:Op donderdag 14 juli 2011 15:54 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik heb een mooie smoes, want ik heb een implantaat op m'n hoofd dat niet nat mag worden. En waterdichte haarbanden zijn er niet, denk ik?
Dus je kan ook nooit douchen of zwemmen?quote:Op donderdag 14 juli 2011 15:54 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik heb een mooie smoes, want ik heb een implantaat op m'n hoofd dat niet nat mag worden. En waterdichte haarbanden zijn er niet, denk ik?
Jawel, want het externe deel kan af, maar dan hoor ik niks en aangezien ik met muziek op loop, is het wel handig om dat ding op te houden tijdens het lopenquote:Op donderdag 14 juli 2011 20:42 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Dus je kan ook nooit douchen of zwemmen?![]()
Ik heb nieuwe schoenen gekocht:
[ afbeelding ]
Echt een enorm verschil vergeleken met mijn oude schoenen.
Ah ja dat is lastig. Heb heel hard zitten denken, maar het is ook niet dat je het ff kan uitproberenquote:Op donderdag 14 juli 2011 22:01 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Jawel, want het externe deel kan af, maar dan hoor ik niks en aangezien ik met muziek op loop, is het wel handig om dat ding op te houden tijdens het lopen. Spatwater is niet erg trouwens, maar douchen, zwemmen en hoosbuien zijn een no go
.
Mooie schoenen! Wat voor verschil merk je? Demping zeker?.
Zo he , kloten man. Nou succes dan maar , ik zou er eens even flink wat stof doen opwaaienquote:Op vrijdag 15 juli 2011 09:20 schreef Swetsenegger het volgende:
Fysio wist me te vertellen dat ik toch echt de verkeerde schoenen heb. Tot zover het deskundig advies van een hardloop speciaalzaak. Zo maar eens terug en kijken wat ze zeggen bij run2day Rotterdam.
Wat heb je en wat moet je hebben?quote:Op vrijdag 15 juli 2011 09:20 schreef Swetsenegger het volgende:
Fysio wist me te vertellen dat ik toch echt de verkeerde schoenen heb. Tot zover het deskundig advies van een hardloop speciaalzaak. Zo maar eens terug en kijken wat ze zeggen bij run2day Rotterdam.
Gewoon niet langer dan een half uur lopen dus?quote:Op vrijdag 15 juli 2011 10:48 schreef Nallie het volgende:
We hebben het er al over in een ander topic, maar ik denk ik leg hem hier ook even neer.
Wat denken jullie over eten icm hardlopen.
Als ik 's ochtends ga lopen eet ik vaak een cracker of banaan ofzo voordat ik ga, of niks, maar dat schijnt weer slecht te zijn voor je spieren als je langer dan een half uur loopt.
Maar als ik 's avonds ga dan heb ik altijd het idee dat ik heel lang moet wachten, omdat ik snel omhoog borrelend eten krijg
Hoe doen jullie dit?
Neutrale schoenen en ik moet schoenen voor overpronatie. Achteraf hebben we met de schoenen die ik uiteindelijk had uitgekozen ook geen filmpje meer gemaakt.quote:
Top! Hopelijk krijg je nu geen klachten meer als je weer gaat lopen (en nu niet denken: "ooooh het kwam door de schoenen, ik kan dus wel 5 km lopen in 1 keer!"quote:Op vrijdag 15 juli 2011 11:14 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Neutrale schoenen en ik moet schoenen voor overpronatie. Achteraf hebben we met de schoenen die ik uiteindelijk had uitgekozen ook geen filmpje meer gemaakt.
Maar... kudo's voor run2day rotterdam. Zojuist terug geweest, filmpje gemaakt en ze gaf de fysio volmondig gelijk. "We hebben een fout gemaakt". 3 merken gepakt voor pronatie, met alle 3 de schoenen analyse gedaan en op basis daarvan toch weer op adididas uitgekomen. Maar nu niet meer de supernova glide 3 maar de supernova sequence 3.
Alleen die 4 keer 30 meter in de winkel levert alweer kniepijn op, dus mijn 5KM dagen liggen nog ver in het verschietquote:Op vrijdag 15 juli 2011 11:23 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Top! Hopelijk krijg je nu geen klachten meer als je weer gaat lopen (en nu niet denken: "ooooh het kwam door de schoenen, ik kan dus wel 5 km lopen in 1 keer!"Opbouwen
)
Ik loop er precies eentje op je achterquote:
vertel...want om af te bouwen had je geen nieuwe schoenen hoeven te kopenquote:Op vrijdag 15 juli 2011 17:22 schreef spookje-van-het-noorden het volgende:
Heb net nieuwe Asics aangeschaft en ben gaan hardlopen, liep heerlijk. Eerst even rustig aan, en daarna wil ik gaan afbouwen
Gebruik je torrents?quote:Op vrijdag 15 juli 2011 21:35 schreef vault_tec het volgende:
Even een vraagje: waar kan ik evy downloaden of hoe werkt dat? volgens mij al eerder gevraagd maar kan het niet zo 1 2 3 vinden. :$
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |