En dat bepaal jijquote:
Toen in 2008 veel grote bedrijven in de problemen kwamen heeft de overheid ook geholpen door bijv. deeltijd-WW. Met als achterliggende gedachte dat bij een compleet faillissement of massa onstalagen de kosten veel hoger zijn voor de gemeenschap dan bij deeltijd ww.quote:
quote:In het seizoen 2006/2007 bedroeg de politie-inzet voor de eredivisie (PSV) 12FTE. Dit was inclusief de wedstrijden voor de amstelcup, champions league en de daaraan bestede tijd van het bureau voetbal en evenementen zelf. Omgerekend naar PAB-niveau voor de regio Brabant Zuidoost, een rekennorm voor personele kosten van politie-inzet, komt dat neer op een bedrag van 960.000 euro.
Tegenover het bedrag van circa 1 miljoen euro op jaarbasis aan reguliere publieke diensten van de overheid staat een bedrag van ruim 22 miljoen euro op jaarbasis aan afdrachten, zijnde 10 miljoen euro aan BTW, 12 miljoen euro aan loonbelasting en 3 ton aan onroerend zaakbelasting.
En als het om werkgelegenheid gaat, is er juist WEL weer een taak voor de overheid volgens veel mensen.quote:Zo genereert PSV in economisch opzicht een bedrag van 140 miljoen aan financiele stromen. Zestig procent daarvan slaat in de regio neer. Iedere europ op de PSV begroting genereert 2,52 elders, waarvan 1,50 in de regio. De totale toegevoegde waarde van PSV zelf en bij toeleveranciers bedraagt 116 miljoen euro. Dat levert 1255 arbeidsplaatsen op . Dit aantal is exclusief de 450 vrijwilligers/stewards die bij PSV actief zijn.
Argumenten gaat niet lukken dus, ga je nu weer naar je neuzen topic?quote:
Voor sommigen is alleen eenquote:Op woensdag 29 juni 2011 11:47 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Argumenten gaat niet lukken dus, ga je nu weer naar je neuzen topic?
PSV was niet stuk gegaan. Het is te veel en te vroeg.quote:Op woensdag 29 juni 2011 11:42 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Toen in 2008 veel grote bedrijven in de problemen kwamen heeft de overheid ook geholpen door bijv. deeltijd-WW. Met als achterliggende gedachte dat bij een compleet faillissement of massa onstalagen de kosten veel hoger zijn voor de gemeenschap dan bij deeltijd ww.
Is het de taak van de overheid om in te grijpen als sommige private bedrijven het even lastig hebben? Normaal gesproken zou je zeggen van niet.
Eindhoven kan PSV ook failliet laten gaan, maar dan staan er wel 1255 mensen op straat, en gaat er een bijzonder groot bedrijf voor jawel, gemeente Eindhoven, failliet.
http://eindhoven.notudoc.(...)or_WVB_Marketing.pdf
[..]
[..]
En als het om werkgelegenheid gaat, is er juist WEL weer een taak voor de overheid volgens veel mensen.
Tja...
Exact.quote:Op woensdag 29 juni 2011 11:51 schreef Godtje het volgende:
[..]
PSV was niet stuk gegaan. Het is te veel en te vroeg.
Dezelfde dag aankondigen dat je 3 spelers koopt is daar een teken van.
Anders zou je zoals de Rotterdamse vrienden een stuk zuiniger moeten doen.
Lopende contracten ontbinden van dure spelers, veel meer met jeugd moeten doen.
Niet even 3 spelers kopen. Dan heb je kennelijk genoeg geld of te veel gekregen.
Competitievervalsing.
Ok, houdoe hequote:Op woensdag 29 juni 2011 11:48 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Voor sommigen is alleen eenal genoeg.
PSV zal regelmatig CL moeten halen om een beetje in leven te blijven, anders wordt je dadelijk 10e zoals Feyenoordquote:Op woensdag 29 juni 2011 11:52 schreef Merkie het volgende:
Heeft PSV die spelers echt nodig? Volgens mij is zo'n noodplan meer om te zorgen dat PSV niet failliet gaat (vooruit), maar niet om een kampioenschap of CL te garanderen. Wat is er mis met een paar jaar in de middenmoot ploeteren in plaats van zulke onzinregelingen.
[..]
Exact.
PSV kan altijd nog het stadion verkopen aan de gemeente.quote:Op woensdag 29 juni 2011 12:00 schreef Geo3kant het volgende:
Maar.. als sportieve prestaties (CL) weer uitblijven ben je over 5 jaar waarschijnlijk weer terug bij af.. of gaan ze dan wel verder met spelers die ze hebben ipv weer kopen!?
quote:PSV strikt ook Wijnaldum
EINDHOVEN - PSV wist een overeenstemming te bereiken met Feyenoord over de aankoop van Georginio Wijnaldum. Voor de 20-jarige Rotterdammer wordt bijna vijf miljoen euro overgemaakt aan Feyenoord,
Feyenoord verliest met Wijnaldum een van de grootste talenten van de afgelopen jaren. De Rotterdammer is de jongste debutant in de historie van Feyenoord. De Rotterdammers hebben naast de transfersom ook het recht op een percentage van een volgende transfer van Wijnaldum bedongen, maar beseffen dat het financiële gewin slechts minimaal is. Bijna al het geld moet worden aangewend om de schuldpositie van Feyenoord te verbeteren.
Wijnaldum wilde zelf vertrekken uit de Kuip, omdat hij net als Leroy Fer het idee had dat hij stilstond in zijn ontwikkeling. Waar Fer denkt bij FC Twente een grotere stap te kunnen maken, wil Wijnaldum bij PSV doorgroeien. Een zorgwekkende constatering voor de technische staf van Feyenoord, omdat de spelers kennelijk niet willen blijven voor hun coaches in de Kuip.
En de lokale overheid beloont dat wanbeleid.quote:Op woensdag 29 juni 2011 11:54 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
PSV zal regelmatig CL moeten halen om een beetje in leven te blijven, anders wordt je dadelijk 10e zoals Feyenoord
Ja.. dat kan natuurlijk, maar als je 80 miljoen krijgt om je schulden op te lossen moet het kwartje al gevallen zijn dat het anders moet en dat het niet weer mag gebeuren..quote:Op woensdag 29 juni 2011 12:11 schreef Einthovuh het volgende:
[..]
PSV kan altijd nog het stadion verkopen aan de gemeente.
Ik deel deze mening.quote:Op woensdag 29 juni 2011 11:51 schreef Godtje het volgende:
[..]
PSV was niet stuk gegaan. Het is te veel en te vroeg.
Dezelfde dag aankondigen dat je 3 spelers koopt is daar een teken van.
Anders zou je zoals de Rotterdamse vrienden een stuk zuiniger moeten doen.
Lopende contracten ontbinden van dure spelers, veel meer met jeugd moeten doen.
Niet even 3 spelers kopen. Dan heb je kennelijk genoeg geld of te veel gekregen.
Competitievervalsing.
Ola en Wijnaldum zijn wel echt compleet verschillende spelers.quote:Op woensdag 29 juni 2011 12:28 schreef psvdiablo het volgende:
Mooi dat mertens en strootman zijn vastgelegd,jong , talentvol,en vol strijd en passie en dat hebben we nodig.
Wijnaldum waarchijnlijk ook en ik denk personelijk dat hij de vervanger wordt voor ola,want ola staat in de belangstelling van een aantal clubs en heeft nog maar een jaar contract.
Nu nog een echte SCORENDE spits en een echte centrale verdediger en we zijn compleet.
Heb volste vertrouwen in aankomend seizoen.
[ afbeelding ]
Ja de ene is blank en de andere donkerquote:Op woensdag 29 juni 2011 12:37 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Ola en Wijnaldum zijn wel echt compleet verschillende spelers.
Klopt, Wijnaldum is niet echt een 10 maar meer een schaduwspits. Ben nog steeds van mening dat 'ie het beste op de flanken uit de voeten kan... alleen ziet hij dat zelf nietquote:Op woensdag 29 juni 2011 12:37 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Ola en Wijnaldum zijn wel echt compleet verschillende spelers.
Zucht.quote:Op woensdag 29 juni 2011 12:44 schreef psvdiablo het volgende:
[..]
Ja de ene is blank en de andere donker![]()
Spelen allebei op de zelfde positie , achter de spits.
Maar ja als je goed oplet voortaan dan post je niet zo dom vriend .
Ben het niet met je eens , vind hem meer een speler voor achter de spits,op de flanken is hij minder.quote:Op woensdag 29 juni 2011 12:49 schreef Caland het volgende:
[..]
Klopt, Wijnaldum is niet echt een 10 maar meer een schaduwspits. Ben nog steeds van mening dat 'ie het beste op de flanken uit de voeten kan... alleen ziet hij dat zelf niet
Waarom dan? Een geweldig overzicht heeft 'ie niet, een steekpass al helemaal niet.quote:Op woensdag 29 juni 2011 13:03 schreef psvdiablo het volgende:
[..]
Ben het niet met je eens , vind hem meer een speler een speler achter de spits,op de flanken is hij minder.
Zie je verkeerd heeft inzicht wel en de steekpass bezit hij ook,denk dat hij bij ons ook achter de spits komt te spelen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 13:05 schreef Caland het volgende:
[..]
Waarom dan? Een geweldig overzicht heeft 'ie niet, een steekpass al helemaal niet.
Tsja, wedstrijden en ook statistieken wijzen toch anders uit. Het is een fysiek sterke komende speler, maar een echte spelverdeler in de zin van een '10' zeker niet. Ik heb hem in ieder geval nog nooit op een prachtige steekpass kunnen betrappen. Toivonen zal wel verkocht worden neem ik aan, anders begrijp ik de aankoop al helemaal niet?quote:Op woensdag 29 juni 2011 13:07 schreef psvdiablo het volgende:
[..]
Zie je verkeerd heeft inzicht wel en de steekpass bezit hij ook,denk dat hij bij ons ook achter de spits komt te spelen.
Ben echt blij met deze gast.
Of op de CDMquote:Op woensdag 29 juni 2011 13:05 schreef Geo3kant het volgende:
Op de flank.. achter de spits, ik hoop dat Rutten maar niet denkt dat hij het beste is vanaf de bank![]()
Het zou jullie dan ook sieren om te roepen dat het inderdaad door dit reddingsplan pas mogelijk was om deze spelers te halen, ipv te lachen en naar anderen te wijzen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 13:11 schreef Nick-GizMo het volgende:
Zie het nu ook op NOS bij het sportjournaal.
"hoe kunnen er spelers gekocht worden, nadat psv 79 miljoen krijgt vanwege de schuld"
Nee, tuurlijk niet. Door de hulp van de gemeente kan er met geld worden gesmeten en hoeft er geen cent in de schuldenpot van transfers. Snijden in salarissen, personeel en de verkoop van Dzsudzsák = Strootman, Mertens en eventueel Wijnaldum.quote:Op woensdag 29 juni 2011 13:18 schreef Caland het volgende:
Maar stel dat de gemeenteraad niet akkoord was gegaan, dan waren deze spelers toch nooit gehaald? Van welk geld ze nu ook worden aangekocht.
Je bent een maand te laat, spuitelf. Toen de deal nog op losse schroeven stond kwam die voice-over hier om het kwartier een troll van acht A-4 neerplempen en was je hier nooit.quote:Op woensdag 29 juni 2011 13:28 schreef Happel het volgende:
Proberen we een beetje normaal te doen tegen elkaar. Psv supporters in dit topic reageren gewoon normaal tegen andere users en doen niet alles meteen af als getroll (simpel voor wanneer je niks nuttigs te zeggen hebt natuurlijk).
Had een TR geplaatst of had wat gezegd in Feedback, dan had er wat aan gedaan kunnen worden.quote:Op woensdag 29 juni 2011 13:31 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Je bent een maand te laat, spuitelf. Toen de deal nog op losse schroeven stond kwam die voice-over hier om het kwartier een troll van acht A-4 neerplempen en was je hier nooit.
Als het nou één keer was, á la. Maar 4 á 5 topics lang TR's maken? Schei eens uit. Wie is hier nou mod, gij of ik?quote:Op woensdag 29 juni 2011 13:34 schreef Happel het volgende:
[..]
Had een TR geplaatst of had wat gezegd in Feedback, dan had er wat aan gedaan kunnen worden.
Heb ik gedaanquote:Op woensdag 29 juni 2011 13:34 schreef Happel het volgende:
[..]
Had een TR geplaatst of had wat gezegd in Feedback, dan had er wat aan gedaan kunnen worden.
Ik kan me anders nog herinneren dat die Rotterdamse vrienden destijds ook groots uitpakten met Makaay, Van Bronckhorst, De Cler, Vlaar, Hofland en Tomasson die allemaal ineens kwamen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 11:51 schreef Godtje het volgende:
[..]
PSV was niet stuk gegaan. Het is te veel en te vroeg.
Dezelfde dag aankondigen dat je 3 spelers koopt is daar een teken van.
Anders zou je zoals de Rotterdamse vrienden een stuk zuiniger moeten doen.
Lopende contracten ontbinden van dure spelers, veel meer met jeugd moeten doen.
Niet even 3 spelers kopen. Dan heb je kennelijk genoeg geld of te veel gekregen.
Competitievervalsing.
je punt?quote:Op woensdag 29 juni 2011 13:50 schreef jpg97 het volgende:
[..]
Ik kan me anders nog herinneren dat die Rotterdamse vrienden destijds ook groots uitpakten met Makaay, Van Bronckhorst, De Cler, Vlaar, Hofland en Tomasson die allemaal ineens kwamen.
Klopt inderdaad, ik zie ook liever nog een goede verdediger komen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 11:54 schreef ajacied4lf het volgende:
Benieuwd of ze nog verdedigers gaan halen. Want met Bouma en Marcelo wordt je geen kampioen.
quote:
Dat Feyenoord destijds ook niet zuiniger aan heeft gedaan.quote:Anders zou je zoals de Rotterdamse vrienden een stuk zuiniger moeten doen.
Misschien een bod doen op Stefan de Vrij?quote:Op woensdag 29 juni 2011 13:54 schreef jpg97 het volgende:
[..]
Klopt inderdaad, ik zie ook liever nog een goede verdediger komen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dit, dus.
quote:Op woensdag 29 juni 2011 13:56 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Misschien een bod doen op Stefan de Vrij?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op woensdag 29 juni 2011 13:56 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Misschien een bod doen op Stefan de Vrij?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op woensdag 29 juni 2011 13:56 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Misschien een bod doen op Stefan de Vrij?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
♫
Je bent niet in staat om rationeel na te denken. Gefeliciteerd.quote:Op woensdag 29 juni 2011 13:55 schreef jpg97 het volgende:
[..]
[..]
Dat Feyenoord destijds ook niet zuiniger aan heeft gedaan.
echt heh, wat n mafkees. Probeer je het nog subtiel aan te geven, maar nee.quote:Op woensdag 29 juni 2011 15:57 schreef Merkie het volgende:
[..]
Je bent niet in staat om rationeel na te denken. Gefeliciteerd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |