Nog even mijn eetlijst.quote:Op donderdag 23 juni 2011 21:29 schreef DancingPhoebe het volgende:
Eetlijst:
O: 2 boterhammen, yoghurt, appel
T: yoghurt, appel
L: 2 pistoletjes met vet beleg
T: yoghurt appel
T: voorbelegd wasading bleek 160 caloos te zijn
D: gepaneerde witvis, worteltjes, klein aardappeltje, glaasje wijn
Ik fok vanafe mobiel, dus ik kan geen nieuwe topics openen.quote:Op donderdag 23 juni 2011 21:31 schreef DancingPhoebe het volgende:
Nu snap ik waarom er zo lang niet gepost werd }:{
Dankjewel!quote:Op donderdag 23 juni 2011 22:22 schreef Roze_spekkie het volgende:
Gefeliciteerd voor je vriendje met z'n nieuwe baan !
Dankje! Ik ben een beetje aan het bladeren in de voorgaande topics, en nu wil ik ook aan de Miles!quote:
Als je wilt lachen moet je topic 319 eens doornemenquote:Op donderdag 23 juni 2011 23:01 schreef Roze_spekkie het volgende:
[..]
Dankje! Ik ben een beetje aan het bladeren in de voorgaande topics, en nu wil ik ook aan de Miles!
Doen jullie dit vanaf youtube? Ik vind dat soort van bewegen erg leuk!
Tussen de drukte door wel blijven drinken hequote:Op vrijdag 24 juni 2011 08:50 schreef Lonaa het volgende:
Goeiemorgen!
2 bruine bolletjes gehad en man wat heb ik een dorst.
Vandaag een drukke dag, dus eten zal wel goed gaan. Alleen hopen dat ik nog fut heb vanavond om te koken.
Waar kan ik je aanmoedigen?quote:Op vrijdag 24 juni 2011 11:41 schreef Ender_W het volgende:
Na de "dramatische" vorige meetsessie is er weer wat vanaf. 0,5 kg in de min. Ik ben benieuwd of morgen (Limburgs Mooiste) daar nog invloed op gaat hebben
Ik ben dat gezellige dikkerdje op een racefietsquote:Zoals elk jaar verrast de organisatie de deelnemers met fraaie verkeersarme wegen en hellingen.
Ook dit jaar is Limburgs Mooiste daar ongetwijfeld in geslaagd.
In totaal zullen de deelnemers in het glooiende landschap van de Gele Lus 16 serieuze heuvels tegenkomen. De meeste onbekend, maar ook enkele gerenommeerde kuitenbijters zoals de klim naar naar het hoogste punt van Nederland: de Vaalserberg.
Meteen na de start koerst de Gele Lus naar Duitsland waar twee stevige, vrijwel onbekende "bergen" op het programma staan. Vooral de Rohrberg met een aanloop over kasseien mag er zijn. Vervolgens wordt de Vaalserberg via de Duitse zijde beklommen. Een mooi en verrassend alternatief voor het bekende obstakel vanuit Vaals.
Bij het Drielandenpunt op 322 meter hoog, steken wij over naar België . De Pas van Wolfhaag brengt ons terug in Nederland. Daar wacht in Vaals de eerste pleisterplaats.
De route loopt verder door “Klein Zwitserland”, het mooiste deel van Zuid-Limburg.
Kleine gehuchtjes, pittige kuitenbijters en prachtige landschappen wisselen elkaar af. Met de bekoorlijke vakwerkboerderijen en de talloze gastvrije terrasjes.
Voorbij Slenaken staat de Schilberg op het programma. Iets verderop na servicepunt Noorbeek wachten de Grensheuvel en de Heerkuil.
Het servicepunt Gulpen wordt via een alternatieve route bereikt, omdat wegwerkzaamheden de passage van Inger onmogelijk maken. Nu dalen wij via Reijmerstok naar de oergezellige pleister[plaats waar de terrassen vol zitten. Er is levende muziek en wordt op vele fronten service geboden.
De laatste 25 kilometer lopen over de plateaus van Berghof, Etenaken, Eyserheide en de Kruisberg. Elk plateau met een eigen klim, waarbij Eyserheide niet via de Eyserbosweg, maar via de Dikke Buikweg wordt bereikt. De Zwarte Brugweg (de Kruisberg vanuit Eys) is de laatste serieuze beproeving van de dag. Dit is tevens een van de drie videopunten waar de Gele Lus voorbij komt. Een paar kilometer verder wachten de rondemissen aan de finish met een heerlijk gratis biertje.
Ik maak me daar ook schuldig aanquote:Op vrijdag 24 juni 2011 11:34 schreef RandomMoron het volgende:
jaik tel alleen die omlaag mee, die omhoog probeer ik niet te registreren want die zijn toch zo weer naar beneden
*boks*quote:Op vrijdag 24 juni 2011 12:17 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Ik maak me daar ook schuldig aan
Ik dacht dat je in een doorzichtig shirt op een podiumwagen ging staanquote:Op vrijdag 24 juni 2011 12:09 schreef Ender_W het volgende:
Ik citeer:
[..]
Ik ben dat gezellige dikkerdje op een racefietswelke een magere panlat van 2,05 m naast zicht heeft fietsen...waarschijnlijk ervoor
Misschien krijg ik van een gezond tussendoortje geen suikerdip. In elk geval wel van één enkel koekje, en een appel valt ook niet goed.quote:Op vrijdag 24 juni 2011 13:33 schreef Harajuku. het volgende:
GEzonde tussendoortjes zijn juist goed.[quote]Op vrijdag 24 juni 2011 13:33 schreef Harajuku. het volgende:
GEzonde tussendoortjes zijn juist goed.
What the FUCK heb ik gemist???????????quote:Op vrijdag 24 juni 2011 13:19 schreef Roze_spekkie het volgende:
[..]
Ik dacht dat je in een doorzichtig shirt op een podiumwagen ging staan
Maar dit is een haske sportieve prestatie, go girl!
Niet dat ik weet.quote:
Nou ja, als dit voor jou werkt dan lekker zo laten.quote:Op vrijdag 24 juni 2011 14:15 schreef Roze_spekkie het volgende:
[..]
Niet dat ik weet.
Ik merk gewoon dat het zo werkt bij mij, iets eten doet me meer eten in de ochtend of dus een heel flauw gevoel krijgen. En dat is heel demotiverend als je af wilt vallen omdat ik het dan in de ochtend al verpest voor de rest van de dag. Tenminste dat voelt dan zo.
Een dietiste raadde me aan om het zo te doen, en dat werkt dus wel voor mij.
Tomaten vind ik trouwens eigenlijk helemaal niet lekker, alleen in een salade gaat het wel of in de ketchup
Dank je wel Maloquote:Op vrijdag 24 juni 2011 17:22 schreef MalaCocinera het volgende:
Netjes van je LovelyLady, erg netjes dat jij je zo hebt kunnen inhouden
Tuurlijk, ik kan maandag alleen pas bellen voor een afspraak.quote:Op vrijdag 24 juni 2011 17:42 schreef MalaCocinera het volgende:
Zou ik mogen weten wat de sportfysio tegen je zegt? Of ben ik dan te nieuwsgierig
Klinkt lekker, heb je een speciaal eigen recept?quote:Op vrijdag 24 juni 2011 17:36 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
D: rijst met zelfgemaakte kippenragout (veel groente)
Je bedoelt of het dieet-verantwoordelijk is ? Of dat het gewoon lekker is?quote:Op vrijdag 24 juni 2011 18:10 schreef Roze_spekkie het volgende:
[..]
Klinkt lekker, heb je een speciaal eigen recept?
Wanneer was die meet bij jou thuis ook alweerquote:Op vrijdag 24 juni 2011 19:44 schreef trovey het volgende:
Ik heb net een stuk slagroomgebak op....tja wat moet je anders als je buurman, als dank voor het het housesitting tijdens zijn vakantie, je een taart zit aan te bieden.
Gelukkig heb ik een medeeter die extra grote stukken prima kan verwerken.
De rest gaat de diepvries in...ik kan nog weken taart eten.
quote:Op vrijdag 24 juni 2011 19:46 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Wanneer was die meet bij jou thuis ook alweer
Helaas ben ik niet zo een taartvreter, na een ordinair grote punt met een sloot koffie heb ik het wel gehad. Als je nou chips, chorizo, olijven, bitterballen en alcohol hadquote:Op vrijdag 24 juni 2011 19:48 schreef trovey het volgende:
[..]
...jij kunt vast wel de 80% op die nu nog over is.
Alcohol welquote:Op vrijdag 24 juni 2011 19:51 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Helaas ben ik niet zo een taartvreter, na een ordinair grote punt met een sloot koffie heb ik het wel gehad. Als je nou chips, chorizo, olijven, bitterballen en alcohol had
Heb m'n best gedaan. Anderhalve liter heb ik wel op. Hoewel dat geen water was.quote:Op vrijdag 24 juni 2011 08:53 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Tussen de drukte door wel blijven drinken he
Muks gefeliciteerdquote:Op zaterdag 25 juni 2011 08:48 schreef Muks het volgende:
YEAh-30.4 vanmorgen
De verjaardag van mijn zoon kon niet beter beginnen !
LET'S GO FOR ITquote:Op zaterdag 25 juni 2011 10:00 schreef DancingPhoebe het volgende:
Oeeeh Mala, deze week samen knallen!
Supergoed muksquote:Op zaterdag 25 juni 2011 08:48 schreef Muks het volgende:
YEAh-30.4 vanmorgen
De verjaardag van mijn zoon kon niet beter beginnen !
Bij mij is de stelregel AH-taart, multivlaaitaart oid, no-go.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 12:38 schreef Swetsenegger het volgende:
Waarom uberhaupt taart nemen? Das toch alleen jezelf pesten.
Ik vul die stelregel aan met, goede bakker = aanvallenquote:Op zaterdag 25 juni 2011 12:52 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Bij mij is de stelregel AH-taart, multivlaaitaart oid, no-go.
Zelfgemaakte taart (die ik dus ook echt lekker zal vinden) klein stukje. Gelukkig zijn het op mijn werk allemaal van die lamme takken die te belabberd zijn zelf iets te bakken
Die valt bij mij onder "per situatie beoordelen"quote:Op zaterdag 25 juni 2011 12:55 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Ik vul die stelregel aan met, goede bakker = aanvallen
Dit, en waar nodig zetten we 2 keer de aanval inquote:Op zaterdag 25 juni 2011 12:55 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Ik vul die stelregel aan met, goede bakker = aanvallen
Ja nee da's tegen de regels. Je moet het speciaal houden dan geniet je er dubbel vanquote:Op zaterdag 25 juni 2011 14:34 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Dit, en waar nodig zetten we 2 keer de aanval in
Nietes! s'Ochtends het saucijzenbroodje bij de koffie en s'middag bij de thee de chocolade taart van Dudok, of hazelnootgebak van maison kelder of lekker spul van koekelaquote:Op zaterdag 25 juni 2011 14:36 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Ja nee da's tegen de regels. Je moet het speciaal houden dan geniet je er dubbel van
Ik heb een registerberoep, en helaas ben ik uitgeschrevenquote:Op zaterdag 25 juni 2011 14:59 schreef Lucky_Strike het volgende:
Goed zo Mala! Wat studeer je eigenlijk?
Dat klinkt alsof ik een opkomende puist aan het voeden ben.quote:Op vrijdag 24 juni 2011 20:00 schreef Roze_spekkie het volgende:
[..]
Want meeëter klonk ook weer zo raar he
Taart, lekker
Oma's en kleinkinderen vetmesten...dan maakt het niet uit of ze dement zijn of niet....ze kunnen het niet laten.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 10:58 schreef Lucky_Strike het volgende:
Phoebe, ik heb afgelopen week iets soortgelijks gehad, gewoon met verstand op 0 door blijven eten en er vooral niet te veel over nadenken. Dan is er zo weer een week voorbij. En ik had vorige week zaterdag zulke goede voornemens over het sporten en dat is ook gelijk weer de laatste keer geweest dat er iets op dat gebied gebeurd is.![]()
Het is ook zo'n rare week geweest, ik ben bijna iedere dag bij mijn oma geweest. Ze is 92, dementerend en woont (nog!) op zichzelf. Mijn ouders zijn 6 weken op vakantie en mijn tante vond het nodig om tegelijkertijd op vakantie te gaan dus alle zorg komt nu op mij neer. Ze heeft gewoon elke dag aandacht nodig, ook om de zaken in goede banen te lijden. Voor je het weet is ze elke dag haar krulspelden opnieuw aan het zetten omdat ze vergeten is dat ik het gisteren heb gedaan enzo (moet eens in de week). Dat is een hels karwei voor haar. Ze besteld vreemde dingen bij de bezorgsupermarkt (tabletten voor een vaatwasser die ze niet heeft), ze wil lopen naar de apotheek voor incontinentiemateriaal (kan ik amper tillen, apotheek is ver ook), ze weigert haar vuilnis weg te gooien want stel dat iemand je ziet lopen met zo'n naar urine meurende zak vuil, etc. Het wordt steeds meer war ze mee geholpen moet worden. Ik heb dat nooit zo op deze manier gemerkt, ze was van de week een paar keer bijna aan het huilen in mijn armen omdat ze zo in de war was, echt heel zielig. Oma was altijd mijn held... Het wordt ineens zo snel erger nu.
Je moet gewoon alles in de gaten houden, ze snapt dingen echt niet meer. Dat er niets aan het schimmelen is in de koelkast/broodtrommel/voorraadkast zodat ze niet weer ziek wordt, dat je een deel van haar post weggooit (bedelbrieven van 'goede doelen'), dat ze geen afspraken vergeet, dat ze nergens telefonisch ingeluisd wordt, etc etc.
Elke keer als ik daar kom lijkt het wel erger te worden, dat is vooral zwaar hieraan. En ineens besefte ik van de week dat ik straks ook in mijn eentje voor mijn ouders, schoonouders en tante kan gaan zorgen. Je weet altijd wel dat dat waarschijnlijk gaat moeten gebeuren maar het kwam ineens wel heel hard aan ofzo. En mijn hormonen zijn op dit moment ook ontzettend in de war dus ik heb wat afgejankt deze week, werd er zelfs 's nachts wakker van.
Nou ja, de moraal van het verhaal is gewoon dat ik een kutweek had, dat oma me elke dag volstopte met koeken enzo en dat ik ook altijd vanalles mee naar huis kreeg. Gelukkig komt iedereen deze week terug van vakantie dus dan kunnen we de 'last' weer delen. Zo, dat was mijn opstel. En ik heb migraine. En de badkamerkraan is kapot dus de douche is koud. Maar ik ga wel een heel verstandige boodschappenlijst maken. Zo.
Trovey heeft een datequote:Op zaterdag 25 juni 2011 15:25 schreef trovey het volgende:
[..]
Dat klinkt alsof ik een opkomende puist aan het voeden ben.Gebak gaat trouwens vandaag richting de medeeter
de diepvries in zodat ik er alleen maar iets van kan krijgen als ik daar ben.
Vavavond echter ga ik uit eten met dezelfde persoon.....ik zal me keurig gedragen
, ik ben niet zo van de spareribs en meer van dat soort en heb dan liever een klein biefstukje dus daarmee zit ik dan al goed.....als je maar de juiste dingen erbij gaat kiezen. Het wel wel lopend buffet maar gelukkig is het bij mij wel snel vol is vol dus overeten doe ik alzo niet.
Die date is mijn broer die wat te vieren had.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 15:29 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Trovey heeft een datetrovey heeft een dahate
Trovey and date sitting in a tree *KISSING*
Oow, normaal gesproken benoem jij broer gewoon. Dus daaromquote:Op zaterdag 25 juni 2011 15:31 schreef trovey het volgende:
[..]
Die date is mijn broer die wat te vieren had.
Ik wilde jou even op het verkeerde been zetten.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 15:33 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Oow, normaal gesproken benoem jij broer gewoon. Dus daarom
Nou, ik gunde je het anders van harte hoorquote:Op zaterdag 25 juni 2011 15:35 schreef trovey het volgende:
[..]
Ik wilde jou even op het verkeerde been zetten.
Wow, klinkt heftig. Maar met een redelijk laag slagingspercentage is het juist extra geweldig dat je een 7 hebt! Zo was ik ook veel blijer met mijn 7 voor statistiek 3 dan met mijn 9 voor sociologie 2.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 15:09 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Ik heb een registerberoep, en helaas ben ik uitgeschrevenDus om mijn aantekening te halen zodat ik weer in mijn vakgebied mag werken moet ik een aantal punten halen.
Ingeschreven in het register word ik weer na een x aantal jaar, in die jaren moet ik wel gewerkt hebben in mijn vakgebied en een hoop punten gehaald hebben. Meer iig dan om ingeschreven te blijven staan, studiedagen bezoeken en lid zijn van vakbladen volstaat niet meerIk moet echt examens doen en opdrachten maken. Gelukkig is het slagingspercentage van dit soort dingen gemiddeld 58%
Heftig is het zeker, ik mag mijn titel pas weer gaan voeren als ik heringeschreven ben in het register. En dat gaat dus een x aantal jaar durenquote:Op zaterdag 25 juni 2011 15:58 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Wow, klinkt heftig. Maar met een redelijk laag slagingspercentage is het juist extra geweldig dat je een 7 hebt! Zo was ik ook veel blijer met mijn 7 voor statistiek 3 dan met mijn 9 voor sociologie 2.
Ik hou nie van hazelnootgebak maar vind die van maison idd super.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 14:50 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Nietes! s'Ochtends het saucijzenbroodje bij de koffie en s'middag bij de thee de chocolade taart van Dudok, of hazelnootgebak van maison kelder of lekker spul van koekela
Jongens de eerste voldoende is binnen, een 7
Kwijl!quote:Op zaterdag 25 juni 2011 16:41 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Ik hou nie van hazelnootgebak maar vind die van maison idd super.
De chocoladetruffel taart van Dudok, op de Meentquote:Op zaterdag 25 juni 2011 14:50 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Nietes! s'Ochtends het saucijzenbroodje bij de koffie en s'middag bij de thee de chocolade taart van Dudok, of hazelnootgebak van maison kelder of lekker spul van koekela
Jongens de eerste voldoende is binnen, een 7
Volgens mij had ik die 7 nooit gehaald als ik niet compleet van de wereld was geweest van de pijnstillers voor mijn wortelkanaalbehandelingquote:Op zaterdag 25 juni 2011 16:39 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Heftig is het zeker, ik mag mijn titel pas weer gaan voeren als ik heringeschreven ben in het register. En dat gaat dus een x aantal jaar duren
Een 7 voor statisiek?!! Netjes heur
Beek & Specker die ken ik nog niet is dat een keten of een losstaande lekkernijen winkel?quote:Op zaterdag 25 juni 2011 17:40 schreef Purdey het volgende:
[..]
De chocoladetruffel taart van Dudok, op de Meent![]()
Of de double chocolate brownies van Mockamora op de Hoogstraat![]()
De hazelnootschuimgebak taartjes van 'Van Beek&Specker' uit het Alexandrium, oef..
*Gaat terug haar mand in*
Een Rotterdamse banketbakkers organisatiequote:Op zaterdag 25 juni 2011 17:46 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Beek & Specker die ken ik nog niet is dat een keten of een losstaande lekkernijen winkel?
@LS door die drugs begreep je eindelijk de abstracte materie)
Met goddelijke taartjes.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 17:48 schreef Purdey het volgende:
Een Rotterdamse banketbakkers organisatie
*noteertquote:Op zaterdag 25 juni 2011 17:48 schreef Purdey het volgende:
[..]
Een Rotterdamse banketbakkers organisatie
quote:Op zaterdag 25 juni 2011 12:38 schreef Swetsenegger het volgende:
Waarom uberhaupt taart nemen? Das toch alleen jezelf pesten.
En dat bleek bij mij vandaag ook weer het geval, na de taart was ik van god los.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 20:15 schreef Brighteyes het volgende:
[..]![]()
Als ik 1 dingetje neem ben ik reddeloos verloren, daarom werkt het lowcarben voor mij ook zo goed. Ik ben een echte koolhydraat-junk.
Had even wat moeite weer in het gareel te komen, maar nu kan ik alles weer moeiteloos laten staan.
Als ik jouw posts lees ben jij ook echt gebaat bij een low carb dieet denk ik. Dat vermindert je trek in foute dingen zo enorm.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 20:36 schreef Roze_spekkie het volgende:
[..]
En dat bleek bij mij vandaag ook weer het geval, na de taart was ik van god los.
O: 2 volkoren boterhammen, 1 met jam en eentje met fruithagel (dun belegd)
T: niets
L: omelet met tomaat en courgette op een bruin pistoletje
T: Mon Chou taart, toastjes met kipkerrie salade en satésalade, minstens 2 handjesvol chips.
D: champigonnesoep, brood, ijsje.
Heb er heerlijk van genoten, met m'n kinderen Miles nr 2 gedaan en morgen met frisse moed weer verder!
Staat Miles nummer 3 ook nog ergens?
3000 kc vandaag
Dat klopt denk ik hoorquote:Op zaterdag 25 juni 2011 20:54 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Als ik jouw posts lees ben jij ook echt gebaat bij een low carb dieet denk ik. Dat vermindert je trek in foute dingen zo enorm.
Kijk, zo moet dat dus!quote:Op zaterdag 25 juni 2011 22:55 schreef LovelyLady het volgende:
Ik had vanmiddag ook een verjaardag maar heb me niet laten gaan, een stukje taart en daar bleef het dan ook bij...
Geen spijt hebben. Gewoon niet meer doen!quote:Op zondag 26 juni 2011 00:18 schreef Roze_spekkie het volgende:
[..]
Kijk, zo moet dat dus!![]()
Had ik dat ook maar gedaan, ik heb spijt
Random, dat is wel fijn als je zo van je moeheid bent verlost. Je hebt het al eerder gehad, begrijp ik?
Tomaatjes hebben veel ijzer.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 23:55 schreef RandomMoron het volgende:
ik heb een ijzertekortje te pakken, dus ik moet daar aan werken.
Ik eet bijna nooit vlees, partner is vegetarisch..maar ik had opeens echt trek in biefstuk, en hoe rauwer hoe beter...
en na echt dagen alleen maar rauw vlees te willen eten kreeg ik opeens de heldere ingeving dat het wel weer eens dramatisch gesteld zou zijn met mijn ijzer-gehalteweetikwat.
Ik was ook al zo snel moe
goed om af te vallen.quote:Op zondag 26 juni 2011 02:57 schreef trovey het volgende:
Ik faal in het uit eten gaan...keurig aan magere produkten gehouden en ook niet niet teveel....ga ik toch over m'n nek aan het einde...ja die
ja en maar liefst 4x (gelukkig buiten in de bosjes want ik voelde het al aankomen)....een ijsje als toetje is voor mij in combinatie met daarvoor een warme maaltijd blijkbaar geen goede combi...tweede keer dat die combi voor dat resultaat zorgt.
Nee, het was geen drank...na een half glas witte wijn behoor je dat niet als resultaat te hebben (en de vorige keer had ik zelfs geen druppel alcohol op ook al keek iedereen een beetje
toen ik dat zei) Nee, ik ben ook niet begonnen met een cursus anorexia kweken.
Ik faal gewoon in het ijsje eten als dessert.
Voordeel: dat ijsje zit nu niet op mijn heupen...nadeel het is niet lekker om bananenijs nogmaals te proeven op de weg naar boven.
![]()
Ik doe dat liever door er minder te eten dan dat het er na afloop er weer uit te gooienquote:
Betere restaurants opzoeken dan. Helpt ook.quote:Op zondag 26 juni 2011 03:04 schreef trovey het volgende:
[..]
Ik doe dat liever door er minder te eten dan dat het er na afloop er weer uit te gooien...buiten het feit dat je je ook beroerd gaat voelen van te voren.
Was een goed restaurantquote:Op zondag 26 juni 2011 03:08 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Betere restaurants opzoeken dan. Helpt ook.
of je bent zwanger. krijg je dit ookquote:Op zondag 26 juni 2011 03:18 schreef trovey het volgende:
[..]
Was een goed restaurant...ik moet voortaan gewoon als dessert ijs mijden....vreemd genoeg gaat de combi warme maaltijd met daarna koud ijs niet lekker samen bij mij...ook niet als ik langzaam eet, met tussenpozen of tussen de twee koude hartige gerechten eet zodat koud en warm niet direct bij elkaar komen...nee hoor, krampen, beroerd worden en hoppa
maar
![]()
Notitie voor mezelf: laat het ijs als dessert voortaan maar staan wil je weer nietop de parkeerplaats wilt staan.
Dan heb ik even de verwekking gemistquote:Op zondag 26 juni 2011 03:20 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
of je bent zwanger. krijg je dit ook
In Roffa centre zijn er genoeg plekken waar je kunt doen aan yoga, pilates, feldenkraisquote:Op zondag 26 juni 2011 08:24 schreef DancingPhoebe het volgende:
Heeft iemand van jullie ervaring met stretchen? De kortheid van (met name) mijn (been)spieren is me steeds meer een doorn in het oog. Als ik mijn sporterij doortrek en ik *fingers crossed* nog meer vet verlies en nog meer spieren opbouw vind ik eigenlijk ook dat ik moet kunnen benden als een pretzel (Sandra Bullock
).
Hoe doe ik dat? Atm kom ik niet verder dan op mijn bed liggen met mijn benen tegen de muur. Wat dus serieus al een hele hoop meer stretch is dan ik zonder muur voor elkaar weet te krijgen.
Google anders ff op Bob Anderson ''the stretching method'' ik ben niet echt een fan dat mensen onbegeleid dit soort dingen thuis doen. Maar dit boek is echtquote:Op zondag 26 juni 2011 09:24 schreef DancingPhoebe het volgende:
O. Sorry dat had ik er bij moeten zeggen ja. In mn eigen huis tegen geen kosten
Eeen zooi lowcarb pannekoekjes maken en in de vriezer gooien. die vervangen dan op dagen dat je geen zin hebt om wat extra's te doen, jouw aardappelen, pasta enz.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 22:24 schreef Roze_spekkie het volgende:
[..]
Dat klopt denk ik hoor![]()
Ben ook een tijdje min of meer aan het Heller'en geweest. Ik hou dat apart koken voor mezelf niet vol, daar ging het mis.
Het is alleen zo jammer dat ik gister een totaal had van 4100 kcalquote:
In een bak druiven zitten behoorlijk wat calorieën... volgens mijn diëtiste is een handje meer dan voldoendequote:Op zaterdag 25 juni 2011 22:54 schreef Lucky_Strike het volgende:
Wow, we hebben vanavond de meest goddelijke witte druiven gekocht. De bak is al bijna leeg!
arm vrindjequote:Op zondag 26 juni 2011 11:36 schreef Tink89 het volgende:
Muks, schoenen voor onder je galajurk shoppen is wel echt fijnik word er jaloers van...
Verder valt hier het weer *vooralsnog* wel mee, dus ik ga vriendjelief zo ook even mee de stad in slepen
Xx
46KM fietsen in 2 uurtjes: hhttp://www.endomondo.com/workouts/tvM3jYqtex8quote:Op zondag 26 juni 2011 13:59 schreef DancingPhoebe het volgende:
Nooooooooooh Swetsenegger! Hoe doe jij 2000?! Vertel, dat wil ik ook!
Welkomquote:Op zondag 26 juni 2011 13:52 schreef Chickie1506 het volgende:
Hoi,
Ik lees mee .
Ben in de loop van de tijd weer flink wat aangekomen
Reden:
werk waar ik nauwelijks beweging krijg en door ook het werk veel van huis ben en dus t sporten eigenlijk niet meer gedaan heb.
Komt bij dat alles zooooo lekker is en m'n vriend lang en slank is en blijft dus lekker meekookt en eet... (niet eerlijk)
Ik hoop hier wat interessante tips te lezen en wie weet helpt het mij om 10 kg af te vallen want dat is het doel
nu 80kg met een BMI van 28
Vandaag ruim 20min op de MTB gezeten en 270cal verbrand.
O=magere yoghurt met chococreusli (enige wat ik s ochtends weg krijg dus beter dan niets lijkt me)
T= kiwi
L= 2 volkorenboterhammen met gekookt eitje en plakje Milnerkaas en drupje ketchup voor de smaak
Verder een glas of 4 water en 3 mokken muntthee tot nu toe.
Over 2 weken begin ik bij m'n nieuwe werkgever en ben dan iedere dag rond 14.15 thuis dus lekker de tijd om weer flink te sporten.
quote:
Is goed voor je fiebolquote:Op zondag 26 juni 2011 14:17 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]als in...
buiten
bedoel je...? Zeh horror!
O maar ik kom wel eens buitenquote:
Ja met tegenwind enzo. Kwam nog een heeeeeeleboel dikke vrouwen tegen. Die waren blijkbaar bezig aan de 'leontien ladies ride'quote:Op zondag 26 juni 2011 14:17 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]als in...
buiten
bedoel je...? Zeh horror!
een beetje goeie hater heeft voor dit soort momenten natuurlijk altijd een harpoen bij zich.quote:Op zondag 26 juni 2011 14:21 schreef DancingPhoebe het volgende:
Heb je op ze gespuugd en dingen geroepen als terugrollen in de zee?
Toch niet die leontien waarvan ik de zwart met roze sportsokken nu aanheb? Gekocht bij de Kruidvat in de aabiedingquote:Op zondag 26 juni 2011 14:20 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja met tegenwind enzo. Kwam nog een heeeeeeleboel dikke vrouwen tegen. Die waren blijkbaar bezig aan de 'leontien ladies ride'
Denk niet dat ze dat konden hebben, want dit waren types met een bloemenslinger rond het stuurquote:Op zondag 26 juni 2011 14:21 schreef DancingPhoebe het volgende:
Heb je op ze gespuugd en dingen geroepen als terugrollen in de zee?
als zo'n gewicht eenmaal rolt is bijsturen gevaarlijk natuurlijk.quote:Op zondag 26 juni 2011 14:24 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Denk niet dat ze dat konden hebben, want dit waren types met een bloemenslinger rond het stuur
Ze reden wel 3 dik op een dijkje van een meter en ik heb er vele verschrikt "huuuuuuuuuuuuu!" horen roepen als ze mij als tegenligger zagen, maar sturen ho maar
Ja, dan moeten ze wél sturenquote:Op zondag 26 juni 2011 14:25 schreef DancingPhoebe het volgende:
Misschien waren het wel zoetwaterwalvisjes en waren ze er bij gebaat van de dijk af te rollen...
Dank jequote:Op zondag 26 juni 2011 14:16 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Welkom
Als jij een bmi van 28 hebt bij 80 kilo dan ben jij behoorlijk lang. (Ik heb namelijk een bmi van 28 bij 72 kilo). Dat betekent dat je wat meer mag eten dan wat je tot nu toe gepost hebt, maar goed ik weet niet hoe de rest van je dag eruit ziet.
Heee , jij gebruikt ook Endomondoquote:Op zondag 26 juni 2011 14:16 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
46KM fietsen in 2 uurtjes: hhttp://www.endomondo.com/workouts/tvM3jYqtex8
Eet zoveel wortels je wilt. Kom je niet veel van aan.quote:Op zondag 26 juni 2011 15:45 schreef MalaCocinera het volgende:
Ik wil eten, niet omdat ik honger heb maar omdat ik aan het niksen ben (lees filmpies kijken)
Alleen jammer dat hij met hardlopen minuten per KM aan geeft ipv KM/uquote:Op zondag 26 juni 2011 14:35 schreef Chickie1506 het volgende:
[..]
Heee , jij gebruikt ook Endomondo
Ik heb hem ook als app. op m'n telefoon en vanochtend met MTBen gebruikt, vind het tot nu toe ideaal!
Werkt inderdaad goed.quote:Op zondag 26 juni 2011 15:51 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Eet zoveel wortels je wilt. Kom je niet veel van aan.
Kun je dat niet anders instellen dan?quote:Op zondag 26 juni 2011 15:55 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Alleen jammer dat hij met hardlopen minuten per KM aan geeft ipv KM/u
Zojuist nóg 8.5KM gefietst... Nu alleen iets langzamer
[ afbeelding ]
Heb ik aan gedacht, maar ik wil mezelf dit afleren (eten omdat ik me ''verveel''). Andere tips zijn welkom.quote:Op zondag 26 juni 2011 15:51 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Eet zoveel wortels je wilt. Kom je niet veel van aan.
Die wortels zijn zeg maar een veiligheidsbuffer. Beter dan chips iig.quote:Op zondag 26 juni 2011 15:58 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Heb ik aan gedacht, maar ik wil mezelf dit afleren (eten omdat ik me ''verveel''). Andere tips zijn welkom.
Het is niet dat ik niets te doen heb, huishouden moet nog gebeuren, zat games om te spelen en ik heb stapels studiemateriaal en studieopdrachten liggen
Kom op zeg ik moet toch lekker een dagje lamlendig kunnen zijn, zonder ''dan maar te gaan eten''
Nee helaas niet. Dus voor hardlopen heb ik nu runtastic ernaast.quote:Op zondag 26 juni 2011 15:57 schreef Chickie1506 het volgende:
[..]
Kun je dat niet anders instellen dan?
(k heb geen ervaring met hardlopen.. )
Voor het fietsen kun je n.l. wel kiezen tussen Miles of KMs .
Dat snap ik, ik wil dit gewoon afleren. Ik wil niet gedachteloos zitten kanen.quote:Op zondag 26 juni 2011 16:00 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Die wortels zijn zeg maar een veiligheidsbuffer. Beter dan chips iig.
Misschien ff het restaurant en je menu posten. Hebben anderen er ook nog wt aanquote:Op zondag 26 juni 2011 16:01 schreef trovey het volgende:
Dat eten van gisteravond blijft lang "hangen"...nog steeds geen honger.
Menu gaat niet hè....ze hebben geen vast menu.quote:Op zondag 26 juni 2011 16:02 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Misschien ff het restaurant en je menu posten. Hebben anderen er ook nog wt aan
En toen heb je haar gemept.quote:Op zondag 26 juni 2011 16:47 schreef Purdey het volgende:
Ik ben mezelf vrijwel aan het uithongeren omdat ik vanavond Chinees wil eten
En ik was nét zo lekker aan het dalen in gewicht, dus ook ik zit voor de TV met níks
Net jurkjes van vorig jaar gepast, en op zoek naar nieuwe. Zag een hele leuke bij Miss Etam van de week en terwijl ik normaal maat 46 heb voor jurken, moest ik nu een 42. Waarop de verkoopster zei: 'Ja klopt, maar deze valt wel zó groot!' Weg euforie, stom kleedkamer vrouwtje.
Maar dat hebben de meeste mensen niet dus die zitten zich dan vol te eten aan het brood met de kruidenboter.quote:Op zondag 26 juni 2011 16:46 schreef Chickie1506 het volgende:
Hier gaat de BBQ zo aan..
Zodadelijk maar eens beginnen met de hele kip te vullen.
Vind het voordeel van BBQ.. er komt geen olie of boter bij kijken en als je het rustig verwarmd (dus niet vol boven het vuur en zwart verbrand vlees overhouden) kun je echt heerlijke en best magere gerechten klaar maken.
Als je maar geduld heb..
Heb je het over mij?quote:Op zondag 26 juni 2011 17:00 schreef trovey het volgende:
[..]
Maar dat hebben de meeste mensen niet dus die zitten zich dan vol te eten aan het brood met de kruidenboter.
4800?? Waar ben je heen gefietst? Kopenhagen?quote:Op zondag 26 juni 2011 17:02 schreef Ender_W het volgende:
Gisteren een klein stukje gefietst en fucking 4800 kcal verbruikt..... vanmorgen zomaar extra keertje de weegschaal checken.......resultaat 0,0, niks, nada, noppes.echt frustrerend...
![]()
Als jij je aangesproken voelt.quote:
Hahaha, ja ik weet het , daarom zit ik de hele middag al met m'n laptop op schoot een beetje te gamen.quote:Op zondag 26 juni 2011 17:00 schreef trovey het volgende:
[..]
Maar dat hebben de meeste mensen niet dus die zitten zich dan vol te eten aan het brood met de kruidenboter.
Vijf keer maar.quote:Op zondag 26 juni 2011 17:18 schreef Chickie1506 het volgende:
[..]
Hahaha, ja ik weet het , daarom zit ik de hele middag al met m'n laptop op schoot een beetje te gamen.
Dan heb ik geen tijd om aan eten te denken.
En heb tussendoor 2 potten thee en 4 glazen water op , dus extra beweging doordat ik 5x naar t toilet moest.
Ik mag inderdaad wel iets meer, ik weet alleen niet precies hoeveel meer. Dank voor je wijze woorden, ik moet het ook zo zien. Leren afvallen en accepteren dat het wel eens mis gaat.quote:Op zondag 26 juni 2011 09:51 schreef MalaCocinera het volgende:
Spekkie ik vind dat je hard voor jezelf bent, volgens mij ligt het onderhoud voor iemand die 110 kilo weegt vele malen hoger dan 3000 kcal. Ik hoop dat die miles die je gisteravond gedaan hebt niet ter compensatie waren maar dat je die sowieso van plan was.
Afvallen is een vaardigheid, die je net als alle andere vaardigheden leert met vallen en opstaan. Bovendien ben je net een week bezig!
Gewoon vandaag weer tussen de 1500 en 2000 kcal zitten, bewegen, en niet extra streng zijn okay
quote:Op zondag 26 juni 2011 17:06 schreef Ender_W het volgende:
Gisteren Limburgs Mooiste gedaan.... 100 km heuvel/bergen op en af... (Het viel nog onder de categorie "zwaar", maar vond het nog wel meevallen...)
Lekkere dingen kopen. Verse sardines, boontjes en een aardappeltje is lekkah en gezondquote:Op zondag 26 juni 2011 18:55 schreef DancingPhoebe het volgende:
Wederom perfecte dag qua sporten, slechte dag qua eten. Misschien moet ik ophouden met sporten zodat ik beter ga eten?
O: twee boterhammetjes mager beleg
L: 2 appels met biogarde
D: Friet met kaassouffle, mayo, pindasaus. Nom.
S: 700 caloos, 4 krachtapparaten 3x15 en een beetje mietig verhuizen.
Veel water, veel koffie, glas of 3 cola zero.
Zou je wel willen he stoppen met sportenquote:Op zondag 26 juni 2011 18:55 schreef DancingPhoebe het volgende:
Wederom perfecte dag qua sporten, slechte dag qua eten. Misschien moet ik ophouden met sporten zodat ik beter ga eten?
O: twee boterhammetjes mager beleg
L: 2 appels met biogarde
D: Friet met kaassouffle, mayo, pindasaus. Nom.
S: 700 caloos, 4 krachtapparaten 3x15 en een beetje mietig verhuizen.
Veel water, veel koffie, glas of 3 cola zero.
Sharp, very sharpquote:Op zondag 26 juni 2011 19:18 schreef Blistering het volgende:
Tis hier ook iedere week hetzelfde liedje he.
Volgens mij lukt het eten uitstekend?quote:Op zondag 26 juni 2011 19:21 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ach ik focus nu echt op mijn sportregime. Ik baal er wel van dat eten niet lukt, maar ik ben evengoed heel blij met het sporten.
*gniffeltquote:Op zondag 26 juni 2011 19:31 schreef Blistering het volgende:
[..]
Volgens mij lukt het eten uitstekend?Goed eten daarentegen...
* Blistering fluit
Kom maar hierheen joggen. Eten, uitbuiken en terugjoggenquote:Op zondag 26 juni 2011 19:04 schreef DancingPhoebe het volgende:
Fokje! Kom jij mn sardientjes schoonmaken en grillen?
Malaaaaaaaaaah. Ik WEET hetWeekenden zijn sowieso kut omdat het altijd zo versnipperd raakt qua eten en 's middags was het ook gewoon warrem.
Ik denk wel dat ik voor de lekker nog een bak biogarde met fruit neem. Nom.
45 minutenquote:Op zondag 26 juni 2011 20:16 schreef Purdey het volgende:
45 minuten gefietst op de hometrainer, en 375 kcal verbrand. I feel proud!
Ondertussen keek ik naar 'I used to be fat' op MTV. Nooit geweten dat het zó motiverend werkte om te sporten, terwijl je iemand op de TV ziet sporten
Niets lekkerder dan stokbrood, kruideboter en bbq vlees met knoflooksausquote:Op zondag 26 juni 2011 20:13 schreef MalaCocinera het volgende:
Ben ik braaf aan de studie, gaan er mensen aan de bbq. Ik kwijl ervan zo lekker dat het ruikt!
Dit is ook m'n absolute record geweest hoorquote:Op zondag 26 juni 2011 20:18 schreef trovey het volgende:
[..]
45 minutenoh ja wacht, ik haal 100 meter op een gewone fiets al niet...nee niets gezegd...ga zo door
Mot je klappuh hebbe, ofso?quote:Op zondag 26 juni 2011 20:22 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Niets lekkerder dan stokbrood, kruideboter en bbq vlees met knoflooksaus![]()
Morgen en dinsdag roep ik uit tot "een te warme dag om te gaan sporten" dag voor iedereen.quote:Op zondag 26 juni 2011 20:24 schreef Purdey het volgende:
[..]
Dit is ook m'n absolute record geweest hoor![]()
Normaal begint het me na een kwartier al te irriteren, maar nu doorgezetZal van de week met dat warme weer toch niet zo enorm intensief gaan fietsen. Misschien wat Miles doen, die heb ik nog steeds niet gedaan
Het blijft moeilijk met hartige dingen hè?quote:
Jij als topic oudste geeft ons toestemming om aan het bier te gaanquote:Op zondag 26 juni 2011 20:28 schreef trovey het volgende:
[..]
Morgen en dinsdag roep ik uit tot "een te warme dag om te gaan sporten" dag voor iedereen.Ik ga het in ieder geval niet doen, neem het risico maar even niet, volgens mij is mijn huisarts niet zo blij met mij als ik op zulke dagen intensief ga bewegen.
Daar is het te warm en te laat voorquote:Op zondag 26 juni 2011 20:30 schreef trovey het volgende:
[..]
Het blijft moeilijk met hartige dingen hè?Een stukje gebak dan maar?
Ik zei niet sporten...ik heb niets over bier gezegd.quote:Op zondag 26 juni 2011 20:31 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Jij als topic oudste geeft ons toestemming om aan het bier te gaan?
Surequote:Op zondag 26 juni 2011 20:32 schreef DarkElf het volgende:
Gewoon de wekker zetten en 's ochtends vroeg gaan sporten.
Het is hier, eerlijk gezegd, niet erg warm in huisquote:Op zondag 26 juni 2011 20:32 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Daar is het te warm en te laat voor
Ooow.quote:Op zondag 26 juni 2011 20:32 schreef trovey het volgende:
[..]
Ik zei niet sporten...ik heb niets over bier gezegd.![]()
Geen bier, ook niet speciale soorten.quote:Op zondag 26 juni 2011 20:36 schreef Purdey het volgende:
Geen bier dus?Ook geen Rosé 0% bier? Ahwww toe Trovey
Net even naar de Miles filmpjes uit de OP zitten kijken, die ik ga morgenvroeg doen
Nooit gedacht dat ik sporten nog leuk zou vinden, maar wat je zegt DP, als je iets wilt bereiken, zul je uit je stoel moeten komen. Ik wil voor het einde van dit jaar 2 cijfertjes op mijn weegschaal hebben, dus sporten zal ik!
Als ik de hele nacht wakkerblijf is het vanzelf ochtendsvroegquote:Op zondag 26 juni 2011 20:38 schreef DarkElf het volgende:
Het was dus ook een grapje hence the posticoon.
Mja das waarquote:Op zondag 26 juni 2011 20:41 schreef trovey het volgende:
Als ik de hele nacht wakkerblijf is het vanzelf ochtendsvroeg...maar laat ik dat toch maar niet doen...zeker morgen niet want dan moet ik om 9.15 uur bij de dierenarts zijn en gapend daar staan staat zo slordig.
Braaf.quote:Op zondag 26 juni 2011 20:42 schreef Purdey het volgende:
Geen biertjes dus, zal 't niet doen mammie
Het gaat ons allemaal zo ontzettend lukken, we're gonna kick that scale's ass!
Ja want warmte en bacteriënquote:Op zondag 26 juni 2011 20:59 schreef MalaCocinera het volgende:
Even een domme vraag van een niet fruit eter, kan het zijn dat fruit met dit weer eerder beschimmeld? Zou de eerste keer zijn dat het me opvalt zeg maar
Frambozen zijn speciaal. Die kunnen het in een uurquote:Op zondag 26 juni 2011 21:05 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Ook fruit dat op vrijdag gekocht is, kan dan vandaag rond etenstijd rot zijn
Ken je dat fiebs. Heb je een netje met hele mooie sinaasappeltjes, en om de 1 of andere vage reden schimmelt er precies 1 helemaal weg. De rest verdroogt hooguit. Ik vind dat zo evilquote:Op zondag 26 juni 2011 21:16 schreef DancingPhoebe het volgende:
Mala dahling, wij weten toch niet hoe lang dat fruit al in de schappen lag.
Geen idee of jij de oudste bentquote:Op zondag 26 juni 2011 20:44 schreef trovey het volgende:
Ben ik echt de oudste hier...heeft de rest van mijn generatiegenoten het opgegeven (ik kan me niet voorstellen dat ik de enige ben die na zijn/haar veertigste te zwaar is geworden
) en denken zij: Ik ben voorzien, dus lekker doorhobbelen/doorrollen tot aan de kist
![]()
Dat had ik dus net! Ze waren gewoon voor de helft voorzien van dat mintgroene schimmelkleurtje en ze lekte vieze vloeistofquote:Op zondag 26 juni 2011 21:27 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Ken je dat fiebs. Heb je een netje met hele mooie sinaasappeltjes, en om de 1 of andere vage reden schimmelt er precies 1 helemaal weg. De rest verdroogt hooguit. Ik vind dat zo evil
Altijd de middelstequote:Op zondag 26 juni 2011 21:27 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Ken je dat fiebs. Heb je een netje met hele mooie sinaasappeltjes, en om de 1 of andere vage reden schimmelt er precies 1 helemaal weg. De rest verdroogt hooguit. Ik vind dat zo evil
Zo herkenbaarquote:Op zondag 26 juni 2011 21:33 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Dat had ik dus net! Ze waren gewoon voor de helft voorzien van dat mintgroene schimmelkleurtje en ze lekte vieze vloeistof
41 jarige milfquote:Op zondag 26 juni 2011 20:44 schreef trovey het volgende:
Ben ik echt de oudste hier...heeft de rest van mijn generatiegenoten het opgegeven
Definieer dik, op mijn zwaarst 83 kilo bij een lengte van 1.58, deed ik gewoon pilates oefeninen op hoog nivo. Ik was wel het dikzakje van de klas (ben ik nog steedsquote:Op zondag 26 juni 2011 21:55 schreef joyvke het volgende:
Net wat Pilates gedaan, maar het deed echt pijn dus ik ben er mee gestopt. Geen spierpijn, maar het zitten in het algemeen was al pijnlijk (zelfs op zo'n matje). Denk dat mijn vetjes iets te dik zijn om dit nu al te kunnen doen ofzo..
Iemand anders die dik was die dit ook heeft gehad en is dat gevoel uiteindelijk weggetrokken? Let wel het is echt geen spierpijn, maar alsof je vel ergens tussen zit dat gevoel. Die rol oefening was de dooddoender, het deed echt veel te veel pijn en dat kan niet goed zijn lijkt me.
Zal maar een mile doen zodat ik iets meer heb dan 4 Pilates oefeningen...
Omdat ik luie ransaap ben, die zweep moet eroverquote:
Als Pilates te zwaar is wil ik je Feldenkrais aanraden. Naast dat het ook een trainingsmethode voor dansers is, wordt het veel gedaan door mensen voor wie pilates te zwaar is. Hou er wel rekening mee dat je tussen de fossielen zit, ik heb nooit iemand onder 55 uit een reguliere feldenkrais klas zien komenquote:Op zondag 26 juni 2011 22:09 schreef joyvke het volgende:
Morbide obesitas dik :p, wel met proporties, dat scheelt I guess. (112.2 bij 1.63CM)
Die mile ging wel sneller dan ik dacht, dalijk maar eens wat water pakken, ik zweet me een ongeluk hehe!
Ik denk echt dat ik te dik voor Pilates ben. Ik ga het morgen weer proberen in ieder geval, elke dag 1 oefening meer, misschien zorgt dat ervoor dat ik er aan zal wennen.
Zal eerst eens kijken of een dik matje misschien wat wonderen kan doen, die ik nu heb ik wel redelijk dun, een halve centimeter. Dus ik lig eigenlijk gewoon op de grond. Bedankt voor de tip in ieder gevalquote:Op zondag 26 juni 2011 22:16 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Als Pilates te zwaar is wil ik je Feldenkrais aanraden. Naast dat het ook een trainingsmethode voor dansers is, wordt het veel gedaan door mensen voor wie pilates te zwaar is. Hou er wel rekening mee dat je tussen de fossielen zit, ik heb nooit iemand onder 55 uit een reguliere feldenkrais klas zien komen![]()
Vaak van die ouwetjes die van de dokter te horen hebben gekregen dat als ze nu niet gaan bewegen, zij binnen no time aan de rollator moeten.
Op zo een dun matje ''rolling like a ball'' of ''the seal'' doenquote:Op zondag 26 juni 2011 22:34 schreef joyvke het volgende:
[..]
Zal eerst eens kijken of een dik matje misschien wat wonderen kan doen, die ik nu heb ik wel redelijk dun, een halve centimeter. Dus ik lig eigenlijk gewoon op de grond. Bedankt voor de tip in ieder geval.
Aah, tss, dan verlies ik.quote:Op zondag 26 juni 2011 22:52 schreef Blistering het volgende:
Oeh oeh, doen we leeftijden?
* Blistering 19 jaar jong reporting in.
Niet allemaal tegelijk nu
Vanaf mijn tienertijd (die bij mij behoorlijk vroeg begon, in ieder geval al op de lagere school) ging het mis.quote:Op zondag 26 juni 2011 21:33 schreef Purdey het volgende:
[..]
Geen idee of jij de oudste bentIk ben 23
Hoe waren jullie vroeger? Altijd zwaar geweest? Als kind, of begon het in je tienerjaren?
Toch nog jonger dan ik....ik ben eind vorig jaar definitief aan de verkeerd kant van de 40 gekomenquote:Op zondag 26 juni 2011 22:01 schreef Roze_spekkie het volgende:
[..]
41 jarige milf![]()
meldt zich!
Dat is toch de gedragscode, bloemen aan je fiets en eentje aan je oor en jezelf uitroepen tot milf.
Ohja en van Fok! mag je een geen pittig kort kapsel.
Inderdaad, ik ga nu aan de 2 milesquote:Op maandag 27 juni 2011 07:24 schreef Roze_spekkie het volgende:
Goeiemorgen!
Maandag, nieuwe ronde nieuwe kansen
Ik ben stiekem wel echt heel benieuwd wie je bent!quote:Op zondag 26 juni 2011 22:01 schreef Roze_spekkie het volgende:
[..]
41 jarige milf![]()
meldt zich!
Dat is toch de gedragscode, bloemen aan je fiets en eentje aan je oor en jezelf uitroepen tot milf.
Ohja en van Fok! mag je een geen pittig kort kapsel.
*schopt onmiddellijk haar vriend de deur uit*quote:Op maandag 27 juni 2011 08:18 schreef DancingPhoebe het volgende:
Hier altijd al wat dikkig geweest, boel gelijkmatig verdeeld, dus het viel eik wel mee qua looks (met kleren aan). Gaan samenwonen, tweeverdienersgeluk afgewisseld met depressieve gevoelens zorgden voor een regelmatige gewichtstoename, waardoor ik ongemerkt van "gewoon dik" naar echt te dik groeide.
En o ja, je relatie verbreken bleek voor mij de beste remedie om in no time flink wat kilo's kwijt te raken, dus wellicht is dat een tip waar jullie iets aan hebben
Hier ook galblaas operatie 2 jaar geleden. Was sinds m'n galstenen 9 kilo afgevallen, maar na die operatie was het HIEP HOI VRETEN MAAR mode zeg maar. Maar goed, vanmorgen maakte de weegschaal mij blij met 82,5 kilo (een week geleden nog 85quote:Op maandag 27 juni 2011 08:10 schreef joyvke het volgende:
27, dik geworden na de galblaas operatie die ik op mijn 16e heb gehad. Daarvoor was ik nog mooi slank met de vrouwelijke curves, hoop daar ooit weer te komen. Diverse diëtistes versleten die het allemaal wel wisten: ik loog over mijn eten, geen vertrouwen in diëtistes dus
.
Modifast werkt gelukkig, ben deze week stabiel gebleven met normaal eten, en vandaag weer begonnen en hopelijk vliegt het er deze ronde weer af.
Wat een euforie moment! Congratz!quote:Op maandag 27 juni 2011 10:46 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik heb zojuist mijneerste gekochte briek in 42 (bij kopen net te strak) zonder em open te doen van mijn kont gewurmd
Super joh! Gefeliciteerdquote:Op maandag 27 juni 2011 10:46 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik heb zojuist mijneerste gekochte briek in 42 (bij kopen net te strak) zonder em open te doen van mijn kont gewurmd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |