Nogal.quote:Op donderdag 23 juni 2011 15:58 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Overdrijf ik wanneer ik voorstel om de ME erop in te zetten.
Even wat extra gas met de rouwauto ?quote:Op donderdag 23 juni 2011 16:02 schreef DrMabuse het volgende:
Als ik daar was voor een begrafenis en dit zou meemaken dan zouden er die dag heel wat kinders in 1 klap volwassen zijn.
Vanwaar die vreemde tweedeling? Geen vertrouwen in je medemens, maar wel een tamelijk groot vertrouwen in de overheid? Alsof de overheid niet uit diezelfde mensen bestaat en geld- en machtsverhoudingen daar ineens geen rol spelen.quote:Op donderdag 23 juni 2011 15:45 schreef AgentMoloch21 het volgende:
[..]
Dat doen ze ook, de overheid werkt met experts.
Waar blijkt dat uit? Ik erken gewoon de gevaren in de huidige maatschappij. Ik heb juist vertrouwen in mijn medemens door te stellen de overheid dit op kan lossen.quote:Op donderdag 23 juni 2011 16:17 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Vanwaar die vreemde tweedeling? Geen vertrouwen in je medemens, maar wel een tamelijk groot vertrouwen in de overheid?
Doe ff lekker je aluhoedje op zeg.quote:Alsof de overheid niet uit diezelfde mensen bestaat en geld- en machtsverhoudingen daar ineens geen rol spelen.
Ja, want eckte Marokkanen kunnen die uitlatingen niet doen! Wereldvreemd figuur.quote:Op donderdag 23 juni 2011 15:34 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Overduidelijk de NLs daar.
Door zoveel mogelijk verantwoordelijkheid in de handen van de overheid te leggen en burgers te behandelen als kleine kinderen. Ieder risico zie je namelijk als aanleiding e.o.a. draconische maatregel in te voeren. Stel je eens voor dat mensen de vrijheid hebben de fout in te gaan.quote:Op donderdag 23 juni 2011 16:26 schreef AgentMoloch21 het volgende:
[..]
Waar blijkt dat uit? Ik erken gewoon de gevaren in de huidige maatschappij. Ik heb juist vertrouwen in mijn medemens door te stellen de overheid dit op kan lossen.
Je verkeert nog in de veronderstelling dat de politieke vijver geheel transparant is? Geld nooit een rol speelt bij besluitvorming en van machtsmisbruik nooit sprake is?quote:Doe ff lekker je aluhoedje op zeg.
Mensen mogen best de fout in gaan maar er moet wel onderzocht kunnen worden wie welke fout maakt. Risico's zullen er altijd zijn, je kan ze echter wel zo klein mogelijk maken.quote:Op donderdag 23 juni 2011 18:06 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Door zoveel mogelijk verantwoordelijkheid in de handen van de overheid te leggen en burgers te behandelen als kleine kinderen. Ieder risico zie je namelijk als aanleiding e.o.a. draconische maatregel in te voeren. Stel je eens voor dat mensen de vrijheid hebben de fout in te gaan.
Dus omdat het wel eens voorkomt is het nu systematisch aan de orde? Natuurlijk zijn er altijd rotte appels maar dat is nog geen reden om als een paranoïde aluhoed te gaan schreeuwen dat het in zijn geheel niet deugt. Ik zie geen reden om de overheid niet serieus te nemen.quote:[..]
Je verkeert nog in de veronderstelling dat de politieke vijver geheel transparant is? Geld nooit een rol speelt bij besluitvorming en van machtsmisbruik nooit sprake is?
Tegen zoveel naiviteit mag je wel in bescherming genomen worden ja.
Waarom zou je? De vrijheid van duizenden anderen komen voor die enkeling in het geding. Wat een winst.quote:Op donderdag 23 juni 2011 18:09 schreef AgentMoloch21 het volgende:
Mensen mogen best de fout in gaan maar er moet wel onderzocht kunnen worden wie welke fout maakt. Risico's zullen er altijd zijn, je kan ze echter wel zo klein mogelijk maken.
Waar precies lees je dat ik dat heb gezegd? De overheid is vatbaar voor fraude en corruptie, net als in het bedrijfsleven. Sterker nog, die 2 zijn nauw met elkaar verbonden.quote:Dus omdat het wel eens voorkomt is het nu systematisch aan de orde?
Ik ook niet, maar ik zie ook geen reden de overheid met een eindeloze hoeveelheid vertrouwen tegemoet te treden met allerhande fraudegevoelige informatie. De kosten wegen simpelweg niet op tegen de baten.quote:Natuurlijk zijn er altijd rotte appels maar dat is nog geen reden om als een paranoïde aluhoed te gaan schreeuwen dat het in zijn geheel niet deugt. Ik zie geen reden om de overheid niet serieus te nemen.
Er is een vrij groot verschil tussen "als een aluhoed te schreeuwen" en kritisch blijven kijken naar de mensen die zoveel macht in handen krijgen.quote:Op donderdag 23 juni 2011 18:09 schreef AgentMoloch21 het volgende:
om als een paranoïde aluhoed te gaan schreeuwen dat het in zijn geheel niet deugt.
De stoet arriveerde niet op tijd, een aantal van die larven stak immers de middelvinger op om de vertraging in aantal minuten aan te geven.quote:Op donderdag 23 juni 2011 16:28 schreef RiftNL het volgende:
Gingen ze niet juichen omdat ze blij waren dat de stoet op tijd arriveerde?
Waarom zou hun vrijheid in gevaar komen? Zo lang er niets aan de hand is zul je er niets van merken.quote:Op donderdag 23 juni 2011 18:27 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Waarom zou je? De vrijheid van duizenden anderen komen voor die enkeling in het geding. Wat een winst.
Niet zo gek natuurlijk de een kan niet zonder de ander. Dat een systeem vatbaar is voor fraude en corrupte is geen reden om het niet verder te ontwikkelen.quote:[..]
Waar precies lees je dat ik dat heb gezegd? De overheid is vatbaar voor fraude en corruptie, net als in het bedrijfsleven. Sterker nog, die 2 zijn nauw met elkaar verbonden.
Hoe is die informatie fraudegevoelig?quote:[..]
Ik ook niet, maar ik zie ook geen reden de overheid met een eindeloze hoeveelheid vertrouwen tegemoet te treden met allerhande fraudegevoelige informatie. De kosten wegen simpelweg niet op tegen de baten.
quote:Beste ***** *** *****
Hierbij een reactie van de Bilalschool op wat er is gebeurd.
Allereerst, wij vinden het verschrikkelijk voor de betrokkenen en zijn enorm boos en teleurgesteld dat dit is gebeurd.
We begrijpen dat dit soort gedrag niet getolereerd mag/kan/moet worden.
Als school zijn we nu aan het zoeken naar een goede oplossing.Op dit moment zijn we aan het uitzoeken wat en hoe er precies is gebeurd. Het is wel iets genuanceerder dan nu in de pers naar voren komt.
We zullen een persbericht maken over welke acties we zullen ondernemen om te voorkomen dat dit ooit nog weer gebeurd.
Indien u meer informatie wilt, vragen heeft of het persbericht wilt ontvangen kunt u via de email contact opnemen.
Met vriendelijke groeten,
Teade Walma
Directeur van de Bilalschool
Cwaas@bilalschool.nl
http://nl.linkedin.com/pub/teade-walma/25/775/715quote:
De EO vertelt er nu over op ned 2quote:Op donderdag 23 juni 2011 19:44 schreef ouderejongere het volgende:
Ik geloof niks van dit bericht. Het was niet op het NOS-Journaal, dus het deed niet gebeuren.
Sowieso Teade hetenquote:Op donderdag 23 juni 2011 20:23 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
http://nl.linkedin.com/pub/teade-walma/25/775/715
Directeur van een islamitische basisschool worden
Je weet dat het kinderen zijn, 3 politieauto's en nog een busje moeten dit "incident" gewoon kunnen afhandelen.quote:Op donderdag 23 juni 2011 15:58 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Overdrijf ik wanneer ik voorstel om de ME erop in te zetten. Het mogen kinderen zijn maar als zij zich niet gedragen als kinderen dan is het wellicht gerechtvaardigd dat ze op dezelfde behandeling worden getrakteerd als andere hooligans?
Ja, ik word hier een beetje pissed van, misschien wel vooral op de overheid die al die mensen hier naar binnen heeft laten halen en die decennia lang problemen onder het tapijt heeft geveegd.
Zijn kinderen beter bijscholen? Dhr. Walma is immers directeur van de school.quote:
Alleen als er nadrukkelijk bij zegt dat je niets tegen de ettertjes zelf hebt.quote:Op donderdag 23 juni 2011 21:19 schreef reformatorisch het volgende:
Volgens mij mogen we sinds vandaag ongestraft zeggen dat de islam een middeleeuwse beweging is die haat uitdraagt ten opzichte van joden, christenen en europeanen.
Wat heeft de Islam hiermee te maken? Het gaat hier toch om Marokkaanse schoftjes, niet om baarden met bomgordels oid?quote:Op donderdag 23 juni 2011 21:19 schreef reformatorisch het volgende:
Volgens mij mogen we sinds vandaag ongestraft zeggen dat de islam een middeleeuwse beweging is die haat uitdraagt ten opzichte van joden, christenen en europeanen.
Zit nog in de 'ontkennende' fasequote:Op donderdag 23 juni 2011 21:32 schreef TeringHenkie het volgende:
[..]
Wat heeft de Islam hiermee te maken? Het gaat hier toch om Marokkaanse schoftjes, niet om baarden met bomgordels oid?
Oh? Ik moest altijd terug om aan te bellen..quote:Op donderdag 23 juni 2011 11:44 schreef Lauzer het volgende:
[..]
Trouwens, als je vroeger deed aan belletje lellen had de bewoner in kwestie al lang naar huis gebeld en stond je moeder met een verontwaardigd gezicht in de keuken. "Bel die mevrouw maar even op om je excuses aan te bieden." En dat deed je dan gewoon. Punt.
Ik kreeg serieus een klap van een man die dacht dat ik belletje zat te trekkenquote:Op donderdag 23 juni 2011 21:37 schreef Uw_ergste_nachtmerrie het volgende:
[..]
Oh? Ik moest altijd terug om aan te bellen..
Maar ik rende WEER weg
Kattekwaad?quote:Op donderdag 23 juni 2011 11:39 schreef Stranger het volgende:
This just in: Kinderen halen kattekwaad uit. Schandalig!
Respect voor jou!quote:Op donderdag 23 juni 2011 21:38 schreef Gochme het volgende:
Niks met islam te maken. Ik ben moslim en neem standaard m'n prada-petje af uit respect als er een rouwstoet langs rijdt. Zijn gewoon een stel onopgevoede rotkinderen.
En terecht. Een overlijden is een persoonlijk drama en het siert elk mens om in elk geval stil te staan bij het verdriet van de nabestaanden. Als ik zulke dingen lees ben ik echt blij dat ik in een klein dorp ben opgegroeid, want hier zou niemand (moslim, christen, joods of atheist) zoiets in z'n kop halen. (uitzonderingen daargelaten)quote:Op donderdag 23 juni 2011 21:43 schreef Uw_ergste_nachtmerrie het volgende:
[..]
Respect voor jou!
Mijn halfbroer(tje) (ook moslim) moest zoiets eens flikken, die krijgt ouderwets alle hoeken van de kamer te zien. Die haalt het niet in zijn hersens om zoiets te flikken.
Heeft de islam dan geen respect geleerd aan de ze jongeren voor andere culturen?quote:Op donderdag 23 juni 2011 21:38 schreef Gochme het volgende:
Niks met islam te maken. Ik ben moslim en neem standaard m'n prada-petje af uit respect als er een rouwstoet langs rijdt. Zijn gewoon een stel onopgevoede rotkinderen.
Ik ken genoeg moslims die het hun kinderen wel leren. Met respect voor anderen dwing je uiteindelijk respect af.quote:Op donderdag 23 juni 2011 21:48 schreef reformatorisch het volgende:
[..]
Heeft de islam dan geen respect geleerd aan de ze jongeren voor andere culturen?
Juist, jammer dat er gewoon teveel zijn (in z'n algemeenheid, niet op geloof/afkomst) die totaal geen normen en waarden lijken te hebben.quote:Op donderdag 23 juni 2011 21:51 schreef Uw_ergste_nachtmerrie het volgende:
[..]
Ik ken genoeg moslims die het hun kinderen wel leren. Met respect voor anderen dwing je uiteindelijk respect af.
Wat heeft een rouwstoet met 'culturen' te maken? Je dient respect te hebben voor elk levend wezen, en al helemaal voor mensen die net een dierbare hebben verloren.quote:Op donderdag 23 juni 2011 21:48 schreef reformatorisch het volgende:
[..]
Heeft de islam dan geen respect geleerd aan de ze jongeren voor andere culturen?
Wauw, experts nog wel. Nou, dan móet het wel goed zitten. Stond in de telegraaf zeker?quote:Op donderdag 23 juni 2011 15:45 schreef AgentMoloch21 het volgende:
[..]
Dat doen ze ook, de overheid werkt met experts.
Het oneens zijn met feitenquote:Hier ben ik het niet mee eens, maar inderdaad offtopic.
Dit is in mijn ogen echt een probleem van de grote steden. Ik heb wel eens onderzoek gedaan naar de 'straatcultuur' in grote steden in Nederland en als je eens ziet wat voor houding en normen en waarden deze gasten (vooral van buitenlandse afkomst, maar daar zijn er nu eenmaal veel van in de grote stad, maar ook veel Nederlandse jongens), dan schrik je je kapot. De ouders hebben totaal geen grip op wat hun kroost uitspookt.quote:Op donderdag 23 juni 2011 21:52 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Juist, jammer dat er gewoon teveel zijn (in z'n algemeenheid, niet op geloof/afkomst) die totaal geen normen en waarden lijken te hebben.
Klopt, woon zelf in Rotterdam e.o en daar is het 'normaal' als de jonge Marokkanen op straat een hitlergroet brengen op 5 mei of met de kransen aan de haal gaan.quote:Op donderdag 23 juni 2011 21:57 schreef Gochme het volgende:
[..]
Dit is in mijn ogen echt een probleem van de grote steden. Ik heb wel eens onderzoek gedaan naar de 'straatcultuur' in grote steden in Nederland en als je eens ziet wat voor houding en normen en waarden deze gasten (vooral van buitenlandse afkomst, maar daar zijn er nu eenmaal veel van in de grote stad, maar ook veel Nederlandse jongens), dan schrik je je kapot. De ouders hebben totaal geen grip op wat hun kroost uitspookt.
-Hoe wij onze doden hun laatste eer geven, verschilt die van de moslims, dus dit is cultuur bepalen te noemenquote:Op donderdag 23 juni 2011 21:54 schreef Gochme het volgende:
[..]
Wat heeft een rouwstoet met 'culturen' te maken? Je dient respect te hebben voor elk levend wezen, en al helemaal voor mensen die net een dierbare hebben verloren.
En waarom stel jij mij deze vraag? Ik sta hier niet ter verantwoording voor wat anderen die ook de islam aanhangen uitvoeren. ik kan het hoogstens, net als jij, veroordelen.
Ik ga jou toch ook geen enge vragen stellen over protestanten?
Leg uit?quote:Op donderdag 23 juni 2011 22:02 schreef reformatorisch het volgende:
[..]
-Hoe wij onze doden hun laatste eer geven, verschilt die van de moslims, dus dit is cultuur bepalen te noemen
-Ik vroeg mij gewoon af, op iedere basisschool leer je 'normen een waarden', dit hebben ze schijnbaar niet geleerd.
Klopt in Amsterdam op de dam had je dit een paar jaar geleden ook, ronduit belachelijk en het vooroordeel wordt alleen maar bevestigd en maar blijven beweren dat het 'incidenten' zijn.quote:Op donderdag 23 juni 2011 22:01 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Klopt, woon zelf in Rotterdam e.o en daar is het 'normaal' als de jonge Marokkanen op straat een hitlergroet brengen op 5 mei of met de kransen aan de haal gaan.![]()
Men is sowieso harder in de grote steden volgens mij en je hebt er dan groepen bij die dusdanig van de pot gerukt zijn dat ze dergelijke dingen ook zonder gene doen.
www.uitvaart.nl kun je alles vindenquote:
En waar ik vandaan kom wordt je gewoon nog vriendelijk begroep door die jonge mocro's met een verlegen 'hallo mevrouw/meneer'. Natuurlijk komt dit gedrag veel voor bij de allochtone jongeren, maar een veel grotere factor is de straatcultuur in de stad waarin ze wonen die ze ertoe 'dwingt' zich te moeten bewijzen voor hun vriendjes op school/straat etc.. Natuurlijk moet je het probleem van die straatratten serieus nemen en keihard aanpakken, maar doen alsof het 1 op 1 loopt met hun afkomst, terwijl het overal ter wereld in elke wereldstad voorkomt is een nog groter gevaar.quote:Op donderdag 23 juni 2011 22:01 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Klopt, woon zelf in Rotterdam e.o en daar is het 'normaal' als de jonge Marokkanen op straat een hitlergroet brengen op 5 mei of met de kransen aan de haal gaan.![]()
Men is sowieso harder in de grote steden volgens mij en je hebt er dan groepen bij die dusdanig van de pot gerukt zijn dat ze dergelijke dingen ook zonder gene doen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |