Klopt, die kon helaas geen kant op...quote:Op zondag 23 oktober 2011 12:14 schreef EL_Presidente het volgende:
[..]
Rossi rijdt over zijn hoofd..
Edwards had zelf z'n schouder uit de kom.quote:Op zondag 23 oktober 2011 13:28 schreef m1155 het volgende:
Overigens niet echt fijn om hem met zijn gezicht over het asfalt te zien glijden. Hij was daar ws al wel buiten bewustzijn.
Gek eigenlijk dat Edwards er niet naar toe gaat, zou die het niet helemaal doorhebben ?
Hm zou kunnen, maar ik denk dat ze daar ook wel voorzichtig mee zullen zijn aangezien er nog meer coureurs langs kunnen komen...quote:Op zondag 23 oktober 2011 13:28 schreef m1155 het volgende:
Overigens niet echt fijn om hem met zijn gezicht over het asfalt te zien glijden. Hij was daar ws al wel buiten bewustzijn.
Gek eigenlijk dat Edwards er niet naar toe gaat, zou die het niet helemaal doorhebben ?
Ik denk dat hij of niet durfde, omdat hij hem zonder helm ziet liggen en weet dat hij net over hem heengereden is, of anders dat hij nog versuft is. Want ja, hij is wel net op hoge snelheid van een rijdende motor afgevallen...quote:Op zondag 23 oktober 2011 13:28 schreef m1155 het volgende:
Overigens niet echt fijn om hem met zijn gezicht over het asfalt te zien glijden. Hij was daar ws al wel buiten bewustzijn.
Gek eigenlijk dat Edwards er niet naar toe gaat, zou die het niet helemaal doorhebben ?
Kan ik me voorstellen, het zijn geen mooie beelden om te zien ....quote:Op zondag 23 oktober 2011 18:20 schreef La_Vita het volgende:
Klinkt stom maar ik ben eigenlijk al de hele dag best wel van slag
Heb ik ook hoor, een soort brok in mijn keel die niet weg wilquote:Op zondag 23 oktober 2011 18:20 schreef La_Vita het volgende:
Klinkt stom maar ik ben eigenlijk al de hele dag best wel van slag
quote:Op zondag 23 oktober 2011 18:20 schreef La_Vita het volgende:
Klinkt stom maar ik ben eigenlijk al de hele dag best wel van slag
Ik heb ook wel wat tranen gelaten.quote:Op zondag 23 oktober 2011 18:20 schreef La_Vita het volgende:
Klinkt stom maar ik ben eigenlijk al de hele dag best wel van slag
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Geen enkele kans heeft ie gehad![]()
Ja volgens mij was dat wel heel snel idd .. niet zn vrouw maar vriendin Katequote:Op zondag 23 oktober 2011 19:29 schreef tralalala het volgende:
Brengen ze nou serieus de huilende vrouw van Simmoncelli in beeld 5 seconde na de crash?
quote:Op zondag 23 oktober 2011 19:18 schreef chufi het volgende:
Hier een foto vanaf de voorkantBizar zegSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Geen enkele kans heeft ie gehad![]()
quote:Op zondag 23 oktober 2011 19:18 schreef chufi het volgende:
Hier een foto vanaf de voorkantSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Geen enkele kans heeft ie gehad![]()
5 seconden ervoor ook.quote:Op zondag 23 oktober 2011 19:29 schreef tralalala het volgende:
Brengen ze nou serieus de huilende vrouw van simoncelli in beeld 5 seconde na de crash?
Dat 'killed' is wel een beetje raarquote:Op zondag 23 oktober 2011 19:51 schreef tralalala het volgende:
http://www.dailymail.co.u(...)an-MotoGP-crash.html
Ja maar eigenlijk wel waar, onopzettelijk maar onvermijdbaarquote:Op zondag 23 oktober 2011 20:09 schreef La_Vita het volgende:
[..]
Dat 'killed' is wel een beetje raar
Hm ja daar heb je wel gelijk in!quote:Op zondag 23 oktober 2011 20:25 schreef PeeJay1980 het volgende:
'Killed in an accident' is vrij normaal taalgebruik. Wordt ook gebruikt bij verkeersongevallen, ook bij eenzijdige ongevallen.
Bautista en Hayden hoefden Simoncelli nauwelijks te ontwijken, Simoncelli gleed naar buiten en de andere twee konden er gewoon langs. Toen het voorwiel weer grip kreeg, schoot Simoncelli terug de racelijn op en kwam vlak voor de wielen van Edwards en Rossi terecht. Die probeerden nog te ontwijken door de bocht scherper te maken, maar dat was helaas een kansloze missie.quote:Op zondag 23 oktober 2011 16:21 schreef Nober het volgende:
Simoncelli verliest de controle in de bocht en probeert dat te corrigeren waardoor hij eigenlijk weer terug de baan op komt en daardoor kunnen Edwards en Rossi hem niet ontwijken.
Hier zie je ook dat hij voor Bautista en Hayden zit maar die hebben hem wel kunnen ontwijken.
En Edwards reed hem van zn machine af (hij hing er nog net aan) en Rossi reed daarna ook nog gedeeltelijk over hem heen ...quote:Op maandag 24 oktober 2011 00:59 schreef Light het volgende:
[..]
Bautista en Hayden hoefden Simoncelli nauwelijks te ontwijken, Simoncelli gleed naar buiten en de andere twee konden er gewoon langs. Toen het voorwiel weer grip kreeg, schoot Simoncelli terug de racelijn op en kwam vlak voor de wielen van Edwards en Rossi terecht. Die probeerden nog te ontwijken door de bocht scherper te maken, maar dat was helaas een kansloze missie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |