quote:Op maandag 20 juni 2011 10:55 schreef Yi-Long het volgende:
Natuurlijk is een bril in 9 van de 10x een afknapper, tenzij je erop geilt, OF het staat die persoon heel toevallig heel goed...
Zo'n meisje hadden we op school vroeger: Met bril een verschrikkelijk lelijke trol met grote bug-eyes, en vet nerdy uiterlijk.... gewoon echt NIET mooi.quote:Op maandag 20 juni 2011 10:58 schreef Grunge. het volgende:
Ja, eigenlijk wel. Af en toe een bril kan hartstikke leuk zijn, daar ben ik vóór, maar vooral bij vrouwen merk ik dat wanneer ze áltijd een bril dragen dat echt en verwrongen beeld kan geven. Ik had een kennis van me nooit zonder gezien, doet ze 'm een keer af, is het me toch een babe ineens. Het was een wereld van verschil.
Vandaar je avaquote:Op maandag 20 juni 2011 11:03 schreef Id_do_her het volgende:
Ik vind een bril heel erg aantrekkelijk bij vrouwen.
Ik ook. Vooral knappe mannen in pak met een mooie brilquote:Op maandag 20 juni 2011 11:13 schreef Re het volgende:
absoluut geen afknapper eigenlijk, iemand met een goed passende bril vind ik juist extra aantrekkelijk eigenlijk
quote:Op maandag 20 juni 2011 11:15 schreef Techno het volgende:
Kan best sexy zijn, maar dat verschilt van persoon tot persoon natuurlijk.
Alsof jij je lelijker gaat voelen met bril.. Het gaat toch ook om je uitstraling?quote:Op maandag 20 juni 2011 11:55 schreef -moppie- het volgende:
Als het een afknapper is dan hoop ik dat een bril niet ineens toch nodig blijkt te zijn.
Er is voor ieder hoofd een leuke bril te vinden.
Ik heb het tegen de mensen die zeggen dat het een afknapper is!quote:Op maandag 20 juni 2011 12:00 schreef kippiedippie het volgende:
[..]
Alsof jij je lelijker gaat voelen met bril.. Het gaat toch ook om je uitstraling?
tegenwoordig heb je echt geen jampotglazen meer hoorquote:Op maandag 20 juni 2011 12:27 schreef Dipkip het volgende:
Volgens mij zijn meer de glazen een afknapper, dat vertekent de verhoudingen in het gezicht zo. Een kleine plus kan nog je ogen charmant wat vergroten, maar alle dikke glazen geven je óf van die doppige insectenogen of hele kleine, al snel chagrijnig / moe kijkende oogjes.
gisteren zag ik een vrouw in de bus waarvan ik dacht, die heeft nog echt zo'n typische jaren 60 bril. ze was ook een beetje gek, we konden wel met haar lachenquote:Op maandag 20 juni 2011 13:11 schreef Re het volgende:
[..]
tegenwoordig heb je echt geen jampotglazen meer hoor
Maakt niet uit. Ook al zijn de glazen dunner, ze vertekenen nog steeds. Ik heb zelf -12 en de allerdunste glazen passen nét in een montuur, maar ik heb echt 4x zo kleine ogen door de vertekening.quote:Op maandag 20 juni 2011 13:11 schreef Re het volgende:
tegenwoordig heb je echt geen jampotglazen meer hoor
Zij is knap ondanks de bril, niet dankzij. Dus ja, brillen maken over het algemeen minder aantrekkelijk.quote:
ja maar niet iedereen kan daar goed tegen of de sterkte / cilinder is te waazigquote:Op maandag 20 juni 2011 17:48 schreef -Strawberry- het volgende:
En anders zijn er altijd nog lenzen.
of probeert ander montuur, kan ook een wereld van verschil makenquote:Op maandag 20 juni 2011 17:50 schreef Karina het volgende:
Ik vind het geen afknapper, maar de een staat een bril beter dan de ander (net als een hoed). Als een bril je niet staat neem je toch lenzen (of je draagt nooit een hoed).
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |