Hee, die opmerking had ik niet verwacht. Nee dat doe ik niet. Ik woon met veel plezier hier en wil dat blijven doen.quote:Op zondag 19 juni 2011 18:01 schreef GSbrder het volgende:
Maar betyar, neem dan een tweede hypotheek en schenk die 325k aan een goed doel![]()
Dat denkt Rijkman Groenink ook.quote:Op zondag 19 juni 2011 18:03 schreef betyar het volgende:
[..]
Hee, die opmerking had ik niet verwacht. Nee dat doe ik niet. Ik woon met veel plezier hier en wil dat blijven doen.
Yeah!quote:Op zondag 19 juni 2011 18:02 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Je moet wat met dat stel linkse communisten dat hier post.
Je snapt best wat ik bedoel, ik doel naar de uitkeringstrekkers. Mensen die door pech in een vervelende situatie terecht zijn gekomen.quote:
En nu de sleutels van je Trabant graag, het regent en ik wil wat te eten halen.quote:
Ach so. Misverstandje, ik bedoelde de mensen die van gekkigheid niet weten wat te doen met hun geld. Die hebben we amper in NL, gaat die kruisvaart tegen rijkdom aan de linkerzijde nou echt om die paar mensen?quote:Op zondag 19 juni 2011 18:05 schreef betyar het volgende:
[..]
Je snapt best wat ik bedoel, ik doel naar de uitkeringstrekkers. Mensen die door pech in een vervelende situatie terecht zijn gekomen.
Dan moet jouw belasting omhoog zodat zij meer kunnen krijgen?quote:Op zondag 19 juni 2011 18:05 schreef betyar het volgende:
[..]
Je snapt best wat ik bedoel, ik doel naar de uitkeringstrekkers. Mensen die door pech in een vervelende situatie terecht zijn gekomen.
Wat liberaal van jequote:
Ik had het gedaan als je bij mien in de stad woonde, Zo ben ik.quote:Op zondag 19 juni 2011 18:05 schreef Cerbie het volgende:
[..]
En nu de sleutels van je Trabant graag, het regent en ik wil wat te eten halen.
Iedereen in Nederland is rijk. Ook de armenquote:Op zondag 19 juni 2011 18:06 schreef Cerbie het volgende:
Sowieso wordt het begrip "rijk" ontzettend breed gebruikt. Wat is rijk, 2x modaal? Een vrijstaand huis? Tweede auto voor de deur?
quote:Op zondag 19 juni 2011 18:06 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik had het gedaan als je bij mien in de stad woonde, Zo ben ik.
Iedereen in Nederland is arm, behalve de bankiers en de graaiers.quote:Op zondag 19 juni 2011 18:07 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Iedereen in Nederland is rijk. Ook de armen
Klopt. Die zijn zielugquote:Op zondag 19 juni 2011 18:07 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Iedereen in Nederland is arm, behalve de bankiers en de graaiers.![]()
Niet als het aan jou lag.quote:Op zondag 19 juni 2011 18:07 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Iedereen in Nederland is rijk. Ook de armen
Er zijn zo'n 150 boerkadragers in Nederland, en er staan 500 namen op de QUOTE-lijst. Stelling verworpen, dus.quote:Op zondag 19 juni 2011 17:59 schreef Cerbie het volgende:
Er lopen nog meer boerkas rond dan mensen die van gekkigheid niet weten wat ze met hun geld moeten doen (waar overigens niets mis mee is).
Stelling staat nog. Weet iedereen die op de QUOTE-lijst staat van gekkigheid niet meer wat te doen met zijn of haar geld?quote:Op zondag 19 juni 2011 18:08 schreef Nautilus. het volgende:
[..]
Er zijn zo'n 150 boerkadragers in Nederland, en er staan 500 namen op de QUOTE-lijst. Stelling verworpen, dus.
Nee het gaat mij om de onderlaag. Die moeten geholpen worden door de rijkere. Ik kan best nog wat missen en wil best wat extra betalen voor die mensen.quote:Op zondag 19 juni 2011 18:06 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Ach so. Je snapt mijn post niet, ik bedoelde de mensen die van gekkigheid niet weten wat te doen met hun geld. Die hebben we amper in NL, gaat die kruisvaart tegen rijkdom aan de linkerzijde nou echt om die paar mensen?
Als je in die lijst staat krijg je je geld met eigen consumptie in elk geval nooit meer op. Dan moet het al om bizarre investeringen gaan.quote:Op zondag 19 juni 2011 18:09 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Stelling staat nog. Weet iedereen die op de QUOTE-lijst staat van gekkigheid niet meer wat te doen met zijn of haar geld?
Voetbalclubs ofzo.quote:Op zondag 19 juni 2011 18:12 schreef du_ke het volgende:
[..]
Als je in die lijst staat krijg je je geld met eigen consumptie in elk geval nooit meer op. Dan moet het al om bizarre investeringen gaan.
Omdat ik ook mijn naasten in Afrika lief hebquote:
Welk droombeeld heb ik precies dan?quote:Op zondag 19 juni 2011 18:12 schreef Nautilus. het volgende:
Het droombeeld over armen dat KoosVogels zich voorhoudt, is te vergelijken met het droombeeld van een jonge toerist die het parelwitte zand van een Bounty-strand voor ogen heeft. In werkelijkheid is dat strand natuurlijk vervuild, met halflege, in de grond getrapte bierblikjes en volksmensen onder parasols.
Nee, je lult maar wat. Je kaart een fictief probleem aan om rijken uit de wind te houden.quote:Op zondag 19 juni 2011 18:09 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Stelling staat nog. Weet iedereen die op de QUOTE-lijst staat van gekkigheid niet meer wat te doen met zijn of haar geld?
Zodra je die aan gaat schaffen weet je in elk geval niet meer van gekkigheid wat je met je geld moet doenquote:
quote:Op zondag 19 juni 2011 18:11 schreef betyar het volgende:
[..]
Nee het gaat mij om de onderlaag. Die moeten geholpen worden door de rijkere. Ik kan best nog wat missen en wil best wat extra betalen voor die mensen.
Hoho, niet van onderwerp veranderen nu.quote:Op zondag 19 juni 2011 17:57 schreef betyar het volgende:
[..]
Ooh sorry.![]()
![]()
Ik ben ook voor privaat eigendom, ik heb nooit beweerd er tegen te zijn. Ik ben er wel tegen dat er mensen zijn die van gekkigheid niet weten wat ze met hun geld moeten doen terwijl er mensen zijn die niks hebben en niks kunnen en men gewoon de andere kant opkijkt.
Jij zou het liefst alle Bijstandsuitkeringen de nek omdraaien. Vrek!quote:Op zondag 19 juni 2011 18:12 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Omdat ik ook mijn naasten in Afrika lief heb
Betyar komt aanzetten met het "probleem" dat er mensen zijn die van gekkigheid niet meer weten wat te doen met hun geld. Dat dat onzin is ben ik met je eens.quote:Op zondag 19 juni 2011 18:13 schreef Nautilus. het volgende:
[..]
Nee, je lult maar wat. Je kaart een fictief probleem aan om rijken uit de wind te houden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |