Dat blijkt! M'n gevoel helemaal in de war, maar het heeft een reden.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 11:59 schreef Shalimar het volgende:
het is toch de langste dag vandaag ofzo, misschien daarom ortak
quote:21 juni 2011 - Dinsdag 21 juni om 19.16 uur begint volgens de sterrenkundige indeling de zomer van 2011. De zomer duurt dit jaar tot 23 september. De dag waarop de zomer begint is de langste dag van het jaar, die met 16 uur en 45 minuten uur duurt van 5:19 uur tot 22:04 uur (lokale tijd).
Bron: KNMI.
SPOILER: Memleketler!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Konya erbij!.
Jouw posts in koerdische reeks:quote:Op dinsdag 21 juni 2011 12:51 schreef xminator het volgende:
Er is toch een koerden topic? Waarom trollen ze hier dan.. Opzouten
quote:
quote:
quote:
sukkelquote:Op maandag 9 mei 2011 13:06 schreef xminator het volgende:
Hoogste berg van Turkije bedoel je..
Koerdistan![]()
Ok leuke manier weer van discussiëren en goede argumenten. Reageer dan gewoon niet.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 13:50 schreef Landysh het volgende:
Echt Che, houd gewoon je mond een keer. Jouw kennis van de Turkse geschiedenis is echt zo belachelijk dat ik niet eens weet waar ik moet beginnen met reageren. Het heeft gewoon totaal geen zin om met jou te discussiëren omdat je niet eens een basiskennis hebt. Ik ben echt dom dat ik deze discussie überhaupt ben begonnen. Ik bedoel, van iemand die roept dat Turkmenen Koerden zijn valt sowieso niet veel te verwachten. Serieus, houd je mentale masturbatie voor je. Je Koerdische-Nationalistische propaganda klinkt waarschijnlijk heel logisch in jouw hoofd, maar irl, klopt er geen bal van.
quote:Op dinsdag 21 juni 2011 14:01 schreef Landysh het volgende:
Dat zeg ik, ik ben dom dat ik ooit op jou heb gereageerd.
quote:Op woensdag 20 april 2011 03:19 schreef Che_ het volgende:
[..]
Landysh ik ben echt klaar met jou. Je komt over als een zware nationalist en Ataturk lover.
Hele dag zoek je discussies op.
quote:Op woensdag 20 april 2011 03:32 schreef Che_ het volgende:
[..]
Jij bent echt fanatiek in Turkse propaganda verspreiden of niet. Jij zou makkelijk nog 6 uur lang kunnen discussieren over hoe geweldig de turken wel niet zijn.
Waarom ga ik hier nog telkens op in![]()
Subvraag: waarom trappen je ouders je niet gewoon van de pc af
Dit was tevens mijn laatste reactie op jou.quote:Op woensdag 20 april 2011 11:13 schreef Che_ het volgende:
[..]
Ja en zo kan ik ook wat op het internet vinden en klakkeloos over te nemen zonder verdere onderzoek te doen.
Landysh is gewoon een type die overal komt trollen als het over Koerden gaat. Ik ga hier verder niet op in dus bespaar jezelf de moeite.
Volgens jou is alles en iedereen dom, deal with itquote:Op dinsdag 21 juni 2011 14:20 schreef Landysh het volgende:
Hoezo hoort Maras bij Akdeniz. Wat dom zeg.
kijk maar wat er gebeurt als je bv een UI van che plaatstquote:
was da?quote:
Je bedoelt che guevara neem ik aan? Daar heeft mijn naam niks mee te maken.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 14:50 schreef Slayage het volgende:
[..]
kijk maar wat er gebeurt als je bv een UI van che plaatst
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |