Je ziet de ironie niet??quote:Op vrijdag 17 juni 2011 14:37 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Als je mij als bron roeper of moderator ziet, is een nieuw 'forum-bril receptuur' wel van toepassing.
Verder is het tekst, geen foto. Of bedoel je dat je fotos bij de teksten wil nu?![]()
Ken ik niet, dat van kadhafi.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 14:44 schreef Zeeland het volgende:
Goede TT.
Overigens is de afbeelding van jouw ook geen symbool van kadhafi? Volgens mij had die zo'n munument van een hand die een straaljager vangt.
Oh het is allemaal weer zo moeilijk, lees de FAQ anders even, of hoe dat op fok heet.quote:
quote:Op vrijdag 17 juni 2011 14:47 schreef fokthesystem het volgende:
• Voor slowchatten / minder serieuze discussies kan je in het POL-Café terecht, het is de bedoeling dat degene die als laatste reageerde het volgende topic opent, dit kan door op het knopje "open nieuw deel" te klikken, deze staat rechts van de Topictitel. Vergeet niet de nummering aan te passen.
• Zorg dat topics een duidelijk politiek onderwerp hebben, en er ruimte tot discussie is.
@2.40 Let vooral niet op de ondertiteling.quote:
Oh ja, sesamstraat, dat herinnert me aan iets, doe maar vast een luier aan, ruk een brancard en zuurstof aan, spalk je rug tegen dubbel slaan, doe handschoenen aan opdat je je dijen niet breekt etc .quote:Op vrijdag 17 juni 2011 15:00 schreef Zeeland het volgende:
Ik ga naar de ZB![]()
Maar niet voordat we hebben gekeken naar:
[ afbeelding ]
Als het je niet bevalt ga je toch elk topic melden in het feedback-topic met als klacht "ze posten plaatjes zonder contextquote:Op vrijdag 17 juni 2011 14:47 schreef fokthesystem het volgende:
• Voor slowchatten / minder serieuze discussies kan je in het POL-Café terecht, het is de bedoeling dat degene die als laatste reageerde het volgende topic opent, dit kan door op het knopje "open nieuw deel" te klikken, deze staat rechts van de Topictitel. Vergeet niet de nummering aan te passen.
Probeer jij onze speeltuin nou een beetje te kapen?quote:Op vrijdag 17 juni 2011 14:46 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Oh het is allemaal weer zo moeilijk, lees de FAQ anders even, of hoe dat op fok heet.
Elk forumdeel kent een SC, in POL verwacht ik dan toch wel dat het minimaal politieke relevantie heeft. Anders kunnen bepaalde 'kids' hier zich echt beter thuis voelen in de ONZ sc.
Zo denk ik niet, handel dus ook niet zo. Gelukkig, pfweeeew. Jij bent niet bepaald een dotje van een communiste!quote:Op vrijdag 17 juni 2011 15:03 schreef dotCommunism het volgende:
Als het je niet bevalt ga je toch elk topic melden in het feedback-topic met als klacht "ze posten plaatjes zonder context" of "ze praten niet over politiek
". Laat de mods maar bepalen of ze jou of de rest gelijk geven.
Een betere wereld begint bij jezelf hè.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 15:15 schreef fokthesystem het volgende:
[ afbeelding ]
Had Bea met haar toespraak dan toch gelijk, te veel internet vervreemd mensen?
quote:Op vrijdag 17 juni 2011 15:20 schreef Boze_Appel het volgende:
[ afbeelding ]
Hier is het bijna tijd voor.
Context is lekker.
Neen, pertinent onwaar, het ligt altijd eerst aan een ander,quote:Op vrijdag 17 juni 2011 15:20 schreef dotCommunism het volgende:
Een betere wereld begint bij jezelf hè.
En dat, zo sprekende, heeft als misselijkmakend gevolg hier, bijna dan :quote:Op vrijdag 17 juni 2011 15:25 schreef Reya het volgende:
Het gedrag van fokthesystem schenkt me, in de woorden van een groot geest, een verlammend gevoel van superioriteit
Er is een soort van "democratische cumulatieve meningen slotsom" dat ook in de POL sc, men gewoon ONZ context, of gewoon zo maar woorden/foto's zonder context mag plaatsenquote:Op vrijdag 17 juni 2011 15:19 schreef waht het volgende:
De bovenstaande posts zijn dus echt niet politiek relevant. Wat doen ze in de POL SC?
Nou, daar ben ik het dan helemaal niet mee eens.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 15:30 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Er is een soort van "democratische cumulatieve meningen slotsom" dat ook in de POL sc, men gewoon ONZ context, of gewoon zo maar woorden/foto's zonder context mag plaatsen
Ik ook niet (wel met jou dus).quote:Op vrijdag 17 juni 2011 15:31 schreef waht het volgende:
Nou, daar ben ik het dan helemaal niet mee eens.
Yep, ik stopte iets te laat om een andere auto te passeren(ingreep van de examinator) en daarna sloeg de auto bij het opgaan van de hoofdweg af, daarna was ik 10 minuten een beetje van mn apropos en vergat ik een keetje te kijken, terwijl de rest van de rit gewoon goed was.quote:
zo snel mogelijk, mn instructeur gaat vanavond nog kijken naar open plekken en ik weet de volgende datum ws nog voor volgende week woensdag.quote:
Dat is goed, niet te lang stilstaan bij vandaag.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 16:09 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
zo snel mogelijk, mn instructeur gaat vanavond nog kijken naar open plekken en ik weet de volgende datum ws nog voor volgende week woensdag.
Ik zal niet happen.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 16:29 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Dat is erg balen.
Rijbewijs is het belangrijkste papiertje om te halen.
als je in bumfuck, verweggistan woont misschien.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 16:29 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Dat is erg balen.
Rijbewijs is het belangrijkste papiertje om te halen.
Of als je als liberaal al het spoor wegbezuinigd zodat je wat meer asfalt aan kunt leggen.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 16:35 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
als je in bumfuck, verweggistan woont misschien.
Het werkt hier al jaren heel aardig. Er zijn flinke politieke discussies maar ook een goede portie gezelligheid en onzin tussendoor. Niks mis mee. Het gaat om de gemeenschappelijke interesse.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 14:46 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Oh het is allemaal weer zo moeilijk, lees de FAQ anders even, of hoe dat op fok heet.
Elk forumdeel kent een SC, in POL verwacht ik dan toch wel dat het minimaal politieke relevantie heeft. Anders kunnen bepaalde 'kids' hier zich echt beter thuis voelen in de ONZ sc.
Altijd leuk, die armchair modsquote:Op vrijdag 17 juni 2011 16:45 schreef du_ke het volgende:
[..]
Het werkt hier al jaren heel aardig. Er zijn flinke politieke discussies maar ook een goede portie gezelligheid en onzin tussendoor. Niks mis mee. Het gaat om de gemeenschappelijke interesse.
Eindelijk iemand die de examinator een keer niet de schuld geeft.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 16:06 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Yep, ik stopte iets te laat om een andere auto te passeren(ingreep van de examinator) en daarna sloeg de auto bij het opgaan van de hoofdweg af, daarna was ik 10 minuten een beetje van mn apropos en vergat ik een keetje te kijken, terwijl de rest van de rit gewoon goed was.
Ik ga overigens wel zsm opnieuw afrijden, aangezien er voor de rest eilk geen opmerkingen over de besturing en de handelingen waren.
Sterker nog, de examinator had geen verdere opmerkingen afgezien van de fouten die ik zelf al opgemerkt had.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 16:49 schreef betyar het volgende:
[..]
Eindelijk iemand die de examinator een keer niet de schuld geeft.
Kantoorborrel?quote:Op vrijdag 17 juni 2011 16:51 schreef Whiskers2009 het volgende:
Mensen, ik ga borrelen. Wellicht tot later
Volgende keer beter.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 16:51 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Sterker nog, de examinator had geen verdere opmerkingen afgezien van de fouten die ik zelf al opgemerkt had.
Tot later.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 16:51 schreef Whiskers2009 het volgende:
Mensen, ik ga borrelen. Wellicht tot later
Het is een wat simpele ziel als het op zijn politieke denkbeelden aankomtquote:Op vrijdag 17 juni 2011 17:01 schreef dotCommunism het volgende:
Haha, Zienswijze is weer bezig met zijn libertarische nonsens. Zijn laatste ingeving: ambtenaren moeten heel slecht betaald krijgen want anders moeten private bedrijven ook dingen als vakantiegeld betalen en dat is gemeen.
Maar hij houdt van werknemers hoor!
Ja, hij snapt geloof ik niet wat marktconform inhoudt. Het ene moment is de markt heilig bij hem en als de markt gunstig is voor de werknemer dan is het ineens fout...een echte VVD'er zo te horen.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 17:04 schreef du_ke het volgende:
[..]
Het is een wat simpele ziel als het op zijn politieke denkbeelden aankomt
Tja, had je maar een vak moeten lerenquote:Op vrijdag 17 juni 2011 17:07 schreef remlof het volgende:
Zo, weekend. Van één dag.
Zondag moet ik weer werken
You rang?quote:Op vrijdag 17 juni 2011 17:04 schreef du_ke het volgende:
[..]
Het is een wat simpele ziel als het op zijn politieke denkbeelden aankomt
Ga vakantie vieren man.quote:
Zondag zit ik ook weer 10km in de lucht terug naar het kikkerland. Bah!quote:Op vrijdag 17 juni 2011 17:07 schreef remlof het volgende:
Zo, weekend. Van één dag.
Zondag moet ik weer werken
Zit in de lounge op m'n mobiel.quote:
Een ster ook in zichzelf tegensprekenquote:Op vrijdag 17 juni 2011 17:06 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, hij snapt geloof ik niet wat marktconform inhoudt. Het ene moment is de markt heilig bij hem en als de markt gunstig is voor de werknemer dan is het ineens fout...een echte VVD'er zo te horen.
Ja, zwaar klote, zoals op de dag van de meetquote:Op vrijdag 17 juni 2011 17:09 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Zondag zit ik ook weer 10km in de lucht terug naar het kikkerland. Bah!
En naar wat ik hoorde is het daar rotweer?
Zeker, het Libertarisme in ZW's vorm is ook stupide.quote:
En ik zit met snotterend met keelpijn achter mn computer een verhaal te tikken. Wat is het leven toch oneerlijkquote:Op vrijdag 17 juni 2011 17:10 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Zit in de lounge op m'n mobiel.
Uitbuiken en sigaar na m'n ontbijt.
Gatverdamme, gelukkig is het droog binnen op kantoor.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 17:11 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja, zwaar klote, zoals op de dag van de meet
Dat heb ik, maar de mail moet ook beantwoord worden en de profielen en foto's gecheckt.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 17:07 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Tja, had je maar een vak moeten leren
Mwah, straks zijn de rollen omgedraaid als jij je weekje weg hebt.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 17:12 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En ik zit met snotterend met keelpijn achter mn computer een verhaal te tikken. Wat is het leven toch oneerlijk
Ja, over drie maanden.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 17:15 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Mwah, straks zijn de rollen omgedraaid als jij je weekje weg hebt.
Ahhh, dan zitten we op de Oktoberfesten.quote:
Not yet.quote:
Huh? Tweede examen gaat op naam, dus lijkt mij stug dat het zo snel kan. Tenzij je in eoa. gat woont waar een CBR zit en niemand afrijdt.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 16:09 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
zo snel mogelijk, mn instructeur gaat vanavond nog kijken naar open plekken en ik weet de volgende datum ws nog voor volgende week woensdag.
Het huis EG staat ook te koop: Opmerkelijke foto's van Funda #61quote:Op vrijdag 17 juni 2011 17:40 schreef Reya het volgende:
[..]
Opmerkelijk, dat de woning van Voorschrift te koop staat.
Geen idee, alsof ik naar die puinzooi wil.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 17:26 schreef von_Preussen het volgende:
Zeg VS, hoe ziet het er nu in Haiti uit, zo een jaar na de aardbeving?
Koos kan niet inburgerenquote:Op donderdag 16 juni 2011 20:10 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Is dat niet wat overdreven? Die cursus is knettermoeilijk en slaat als een lul op een drumstel.
Zijn buren zijn wel rigoureus te werk gegaan.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 17:44 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Het huis EG staat ook te koop: Opmerkelijke foto's van Funda #61
4,9 Ik moet oprotten.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 17:47 schreef Cerbie het volgende:
http://educatie.ntr.nl/nationaleinburgeringtest/online-test/
6,8, ik mag blijvenquote:
Ik doe het als half-socialistische heilstater echter niet goed in 40+ Celciusomgevingen.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 17:55 schreef Reya het volgende:
[..]
Jemen heeft geen functionerend gezag meer.
Het zit u ook altijd tegen.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 17:58 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik doe het als half-socialistische heilstater echter niet goed in 40+ Celciusomgevingen.
Nou oke, omdat ik niet de beroerdste ben!quote:Op vrijdag 17 juni 2011 17:09 schreef Nautilus. het volgende:
dotCommunism, doe's een andere avatar. Ik heb het grootste gedeelte van de dag in staat van verdoving achter mijn bureau gezeten met een moeilijk boek voor m'n neus, en juist nu ik me wil ontspannen, druk jij me nog dieper de ellende in met die LSD-kat van je.
Mijn leven is een neerwaartse spiraal van ellende en treurnis.quote:
puhhhh een opwaartse spiraal van ellende en treurnis is bes wel erger..quote:Op vrijdag 17 juni 2011 18:15 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Mijn leven is een neerwaartse spiraal van ellende en treurnis.
Een van de onverkwikkelijkheden van het leven in de Provenierswijk is het feit dat de tafeltjes bij Angelo Betti's steevast bezet zijn.quote:
quote:Op vrijdag 17 juni 2011 18:00 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
Nou oke, omdat ik niet de beroerdste ben!
Half-Zweeds.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 18:33 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
wat is dat ?
honeckertype zonder benen
stalin zonder armen ?
Kom kom, je kan altijd nog naar de Propeller.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 18:32 schreef Nautilus. het volgende:
[..]
Een van de onverkwikkelijkheden van het leven in de Provenierswijk is het feit dat de tafeltjes bij Angelo Betti's steevast bezet zijn.
Ik zocht op "Stalin love" en ik vond zowaar een plaatje van een prachtige Bollywood-actrice. Ze is de vriendin van Udhayanidhi Stalin, een filmproducer uit India. Er zijn dus mensen die, op een of andere manier, zichzelf naar die schoft genoemd hebben.quote:
Ze heeft een bierbuik.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 18:52 schreef Nautilus. het volgende:
[..]
Ik zocht op "Stalin love" en ik vond zowaar een plaatje van een prachtige Bollywood-actrice. Ze is de vriendin van Udhayanidhi Stalin, een filmproducer uit India. Er zijn die, op een of andere manier, zichzelf naar die schoft genoemd hebben.
[ afbeelding ]
Ach, er zijn ook mensen die Reagan aanbidden.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 18:52 schreef Nautilus. het volgende:
[..]
Ik zocht op "Stalin love" en ik vond zowaar een plaatje van een prachtige Bollywood-actrice. Ze is de vriendin van Udhayanidhi Stalin, een filmproducer uit India. Er zijn die, op een of andere manier, zichzelf naar die schoft genoemd hebben.
[ afbeelding ]
Zoals George Bush.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 18:53 schreef betyar het volgende:
[..]
Ach, er zijn ook mensen die Reagan aanbidden.
Die heeft ie zeker met pokeren van 'm gewonnenquote:Op vrijdag 17 juni 2011 18:57 schreef Nautilus. het volgende:
Ik las namelijk ergens dat de ranch van Bush in Texas vroeger aan Reagan toebehoorde.
Louter afhaal hier. De Quattro Stagioni voor mij en de Romana zonder ham maar met champignons voor mevrouw Tem.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 18:32 schreef Nautilus. het volgende:
[..]
Een van de onverkwikkelijkheden van het leven in de Provenierswijk is het feit dat de tafeltjes bij Angelo Betti's steevast bezet zijn.
quote:In Molenbeek heerst een monocultuur van armoede
In sommige Brusselse gemeenten rukt de gettoïsering sluipend op. Het is geen etnische maar een sociale gettoïsering. Het vertrek van enkele spraakmakende bedrijven uit Molenbeekse Kanaalzone is daar nog maar eens een treurig bewijs van. Bart Eeckhout is chef nieuws bij deze krant. Hij woont in Molenbeek in de wijk waar de reclamebureaus Mortierbrigade en BBDO willen wegtrekken.
Aan het donkere uiteinde van onze straat bouwen de gerenommeerde B-Architecten een passief sociaal woningcomplex. Het is een prachtig gebouw. Veel hout en veel open ruimte, acht sociale woningen, een lage-energiekinderdagverblijf en een leuke tuin met speeltuigen.
Het gebouw was zo goed als klaar. Nu is het kort en klein geslagen. Alle bereikbare ramen zijn ingeslagen, deuren kapotgetrapt, timmerwerk vernield. De oplevering van de sociale woningen - geen lofts! - is mogelijk met een jaar of meer vertraagd. Welkom in de Maritiemwijk in Molenbeek, een kleurrijke buurt met vele (jonge) gezichten en stilaan nog slechts één cultuur: de monocultuur van armoede.
Het complex van de B-Architecten ligt nabij de kantoorgebouwen waar reclamebureau Mortierbrigade nu de kartonnen dozen aan het vullen is om te verhuizen naar Schaarbeek en waar hun collega's van BBDO ernstig overwegen om net hetzelfde te doen. Verjaagd door onveilige ervaringen. Hun verhalen klinken bekend: beroving, vandalisme, vrouwen lastiggevallen op straat, sac- en carjacking, zelfs kidnapping.
Twee gedachten strijden om mijn hart als soortgelijke berichten de kop opsteken over 'mijn' wijk, waar we trotzdem nog altijd graag wonen. Er is het verlangen om te sussen, te zeggen dat het allemaal nog wel meevalt - al is het maar om vrienden en familie in het soms zo verre Vlaanderen gerust te stellen. En we wonen ook echt wel in het rustigere en hogere deel van de wijk. Dat komt zo: in onze heuvelachtige hoofdstad is de sociale demografie vaak nog die van de middeleeuwen. Hoe dieper in het dal, hoe meer ellende. Vertaald naar Brussel vandaag: hoe dichter je bij het kanaal of de spoorweg woont, hoe meer miserie. Mortierbrigade zit erg dicht bij het kanaal.
Eigen schuld?
Tot daar de eerlijke nuance. Er is die andere aanvechting om de frustratie uit te schreeuwen over de voortschrijdende verloedering. Dat dat gevoel het toch weer haalt, heeft veel te maken met de uitleg van professor Eric Corijn (VUB), gisteren in deze krant. "Bepaald gedrag in de publieke ruimten in Molenbeek is niet goed te praten, maar de houding van de samenleving ook niet." Corijn, een gerespecteerde Brussel-autoriteit, bedoelt daarmee dat die reclamebureaus en de hippe vogels die er werken deels zichzelf de onveiligheid op de hals gehaald hebben. Ze moeten hun nieuwe omgeving maar niet zo frustreren met hun zichtbare welvaart.
Het is een wellicht goed bedoelde poging tot contextualisering die me niettemin emotioneel shockeert. De grens is gevaarlijk dun tussen dit soort verklaringen en zeggen dat kortgerokte meisjes zelf hun aanranding hebben gezocht, dat een jongen met een iPod of iPhone zelf de messteek in zijn buik heeft gevraagd of dat de bewoners van een gerenoveerde flat zelf hun homejacking hebben uitgelokt.
Je mag van mensen die in de Brusselse quartiers chauds gaan wonen veel sociaal inlevings en - incasseringsvermogen verwachten, maar je mag niet eisen dat ze ook nog eens de verantwoordelijkheid opnemen voor de onveiligheid en verloedering waar ze zelf mee het slachtoffer van geworden zijn. Het is niet de schuld van de man die zijn auto voor zijn huis parkeert, dat de straat 's anderendaags vol glas van ingebroken ruitjes ligt. En het is niet omdat je die stadscriminaliteit niet wenst te aanvaarden, dat je ook niet tegelijk met begrip en engagement in je eigen buurt een leven kan proberen op te bouwen.
Armoede en Aldichips
De terugtocht van Mortierbrigade is slechts een schermutseling in een veel alarmerendere strijd. In sommige Brusselse gemeenten rukt de gettoïsering sluipend op. Het is geen etnische maar een sociale gettoïsering. Vergeet de debatten over multiculturaliteit en islamisering, in de straten van Molenbeek heerst de monocultuur van de armoede.
Het is elk jaar weer schrikken van de percentages in de landelijke armoedebarometers. Maar niet voor wie in wijken als Bockstael, Kuregem of Ribaucourt woont. De arme kinderen uit de statistieken zijn er je buren. Stadsbewoners weten uit ervaring dat de zo zichtbare bedelaars en daklozen slechts enkele van de verraderlijk talrijke gezichten van armoede zijn.
Armoede in Brussel krijgt ook het gezicht van ongeletterde kinderen die 's ochtends op straat lopen met een grote zak Aldichips omdat dat vaak het enige betaalbare calorierijk ontbijt is. Armoede stijgt op uit het niet te ruimen sluikafval, achtergelaten door naamloze medeburgers zonder permanent verblijf. Armoede straalt af van de naar mensenhandel riekende nacht- en telefoonwinkels die als een slingerplant buurteconomieën versmachten en vervangen.
Electorale berekening
Je mag van het lokale bestuur in Molenbeek niet verwachten dat het alle wereldproblemen oplost die komen aangespoeld. En toch dragen gezagsdragers als burgemeester Philippe Moureaux (PS) een verpletterende verantwoordelijkheid voor de kwalijke ontwikkelingen in hun gemeente. Vanuit perfide politieke berekening blijft het een taboe om de immense samenlevingsproblemen gezamenlijk aan te pakken op een hoger politiek niveau. Vanuit ideologische verstarring blijft de repressie van een relatief kleine groep jonge criminelen onuitgevoerd. Door foute prioriteiten wordt de sociale mix in de wijken bedreigd.
Soms zou je in zoveel nonchalance zelfs electorale berekening vermoeden. Misschien is de PS simpelweg niet geïnteresseerd in het aantrekken van een middenklasse, die misschien wel op MR, Ecolo of, godbetert, hun Vlaamse zusterpartij zou durven stemmen. Dat daarmee zovele sociale, economische of zelfs louter fiscale opportuniteiten verloren gaan, wordt op de koop toe genomen. Als de macht maar verworven blijft.
De voortdurende politieke verwaarlozing van het recht op leefbaarheid en veiligheid zuigt de zuurstof weg uit sommige buurten. Dit is, in tegenstelling tot wat sommige academici dus nog altijd schijnen te denken, geen luxeprobleem van die middenklasse. Die heeft meestal nog de kans om weer weg te trekken, hoogstens ontgoocheld over een gebroken droom. Wie achterblijft, wordt uiteindelijk het grootste slachtoffer van de verloedering. And the poor steal from the poor...
Niet alle jonge gezinnen trekken zich gedesillusioneerd terug uit het leven in de stad. Wandel door Molenbeek en je komt in elke straat wel een discreet opgekalefaterd wooncomplex tegen met metalen deuren, getraliede ramen of elektronische hekken. Die gesloten architectuur doet denken aan de palazzi uit de Noord-Italiaanse renaissance. Op de begane grond heb je publieke ruimtes die met traliewerk en ruwe rotssteen afgeschermd worden en daarboven beveiligde privévertrekken, die met de verdieping chiquer worden. Vandaag bewonderen we die antieke gebouwen als artistieke parels, maar evengoed zijn ze symbool van een radicaal doorgedreven sociale segregatie.
Ook de hedendaagse lofts van Molenbeek oogsten wel eens lof in de woonmagazines. Het is een schrale troost voor het besef dat we op het punt staan om in sommige wijken het stedenbeleid en de stedenbouw een jaar of vijfhonderd in de tijd terug te schieten. Terug naar de tijd van de hyperbeveiligde woonburchten voor wie het zich kan permitteren.
En dan bomaanslagen in Brussel door geradicaliseerde verzetsambtenaren uit Griekenland.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:24 schreef Tem het volgende:
Waarom stelt Europa Griekenland niet gewoon onder curatele? Totale economische zeggenschap door de het europarlement. Schulden nemen we over en bouwen de landelijke economie op onder Europees zeggenschap. De eerste grote stap richting één Europa!
Naja, ze mogen natuurlijk ook gewoon uit de Euro en gelijk uit de EU alleen blijft het schuldbedrag dan gewoon openstaan natuurlijk.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:25 schreef Cerbie het volgende:
[..]
En dan bomaanslagen in Brussel door geradicaliseerde verzetsambtenaren uit Griekenland.
Waarom dat doen als het IMF Griekenland ook kan dwingen infrastructuur en zelfs grondgebied te verkopen aan dezelfde partijen die de crisis hebben veroorzaakt en Griekenland in de shit hebben geduwd (met medewerking van de Griekse overheid, die niet vergeten natuurlijk)?quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:24 schreef Tem het volgende:
Waarom stelt Europa Griekenland niet gewoon onder curatele? Totale economische zeggenschap door het europarlement. Schulden nemen we over en bouwen de landelijke economie op onder Europees zeggenschap. De eerste grote stap richting één Europa!
Dat is te simpel gesteld.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:29 schreef dotCommunism het volgende:
Waarom dat doen als het IMF Griekenland ook kan dwingen infrastructuur en zelfs grondgebied te verkopen aan dezelfde partijen die de crisis hebben veroorzaakt en Griekenland in de shit hebben geduwd (met medewerking van de Griekse overheid, die niet vergeten natuurlijk)?
Precedentwerking, vermoed ik. Dan krijgen de eurosceptici het helemaal spaansbenauwd.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:24 schreef Tem het volgende:
Waarom stelt Europa Griekenland niet gewoon onder curatele? Totale economische zeggenschap door het europarlement. Schulden nemen we over en bouwen de landelijke economie op onder Europees zeggenschap. De eerste grote stap richting één Europa!
Dat is simpele retoriek bedoeld om de aandacht af te leiden van de werkelijke oorzaken en de woede in Europa te verplaatsen naar "die luie siesta-houdende Grieken", in plaats van naar de Griekse overheid en banken die de crisis hebben veroorzaakt.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:31 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Dat is te simpel gesteld.
Hun manier van doen en laten, de pensioen leeftijden het belasting ontduiken, dit was gewoon al een tijdbom.
'De crisis' deed de tijdbom-klok hoogstens even sneller lopen'.
quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:04 schreef remlof het volgende:
[..]
Die heeft ie zeker met pokeren van 'm gewonnen
Dat is simpele retoriek bedoeld om de aandacht af te leiden van de werkelijke oorzaken en de woede in Europa te verplaatsen naar "die overheden en banken die de crisis hebben veroorzaakt", in plaats van naar die luie siesta-houdende Grieken.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:34 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
Dat is simpele retoriek bedoeld om de aandacht af te leiden van de werkelijke oorzaken en de woede in Europa te verplaatsen naar "die luie siesta-houdende Grieken", in plaats van naar de Griekse overheid en banken die de crisis hebben veroorzaakt.
Het vertrouwen in Grieks bestuur is compleet verdwenen misschien wanneer het onder europees toezicht komt te staan zijn banken en de markt wat meer gerustgesteld dat het goed kan komen wat de kans op een nieuwe kredietcrisis kan doen verminderen. Uiteindelijk is het vermogen gewoon een afspraak en de hoogte van het bedrag is minder van belang dan de gemoedstoestand en het vertrouwen door de financiële markt.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:29 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
Waarom dat doen als het IMF Griekenland ook kan dwingen infrastructuur en zelfs grondgebied te verkopen aan dezelfde partijen die de crisis hebben veroorzaakt en Griekenland in de shit hebben geduwd (met medewerking van de Griekse overheid, die niet vergeten natuurlijk)?
Ben toevallig een thriller aan het lezen waarin de EU zich ontpopt als een fascistisch bolwerk. Geleidelijk aan uiteraard. Geeft je toch te denkenquote:
Hey, Zienswijze de tweede!quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:36 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Dat is simpele retoriek bedoeld om de aandacht af te leiden van de werkelijke oorzaken en de woede in Europa te verplaatsen naar "die overheden en banken die de crisis hebben veroorzaakt", in plaats van naar die luie siesta-houdende Grieken.
Het is misgegaan met het ontbreken van een grondwet en stug doorgaan met uitbreiden. Nu heb je een oncontroleerbare lappendeken.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:36 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ben toevallig een thriller aan het lezen waarin de EU zich ontpopt als een fascistisch bolwerk. Geleidelijk aan uiteraard. Geeft je toch te denken
Dat is waar maar een vrijblijvende deelname aan de EU en Euro is natuurlijk ook niet houdbaar.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:33 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Precedentwerking, vermoed ik. Dan krijgen de eurosceptici het helemaal spaansbenauwd.
Oh zeker, maar er valt minder te plunderen als je het onder curatele stelt dan als je het land dwingt alles aan private partijen in de uitverkoop te doen.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:36 schreef Tem het volgende:
[..]
Het vertrouwen in Grieks bestuur is compleet verdwenen misschien wanneer het onder europees toezicht komt te staan zijn banken en de markt wat meer gerustgesteld dat het goed kan komen wat de kans op een nieuwe kredietcrisis kan doen verminderen. Uiteindelijk is het vermogen gewoon een afspraak en de hoogte van het bedrag is minder van belang dan de gemoedstoestand en het vertrouwen door de financiële markt.
Uiteraard, wat mij betreft mag jouw voorstel dan ook best doorgang vinden.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:38 schreef Tem het volgende:
[..]
Dat is waar maar een vrijblijvende deelname aan de EU en Euro is natuurlijk ook niet houdbaar.
We zijn het zowaar eens. Echter ben ik het niet eens dat dit zozeer door de banken is veroorzaakt. Het zijn commerciële instellingen die een weg proberen te zoeken door overheidsinterventies. Ze moeten voor ze bij B komen eerst langs alle letters van het alfabet. Dat daar het één en ander mis gaat, kan ik je ook wel op een briefje zetten.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:34 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
Dat is simpele retoriek bedoeld om de aandacht af te leiden van de werkelijke oorzaken en de woede in Europa te verplaatsen naar "die luie siesta-houdende Grieken", in plaats van naar de Griekse overheid en banken die de crisis hebben veroorzaakt.
Dat is ook inderdaad een korte termijn oplossing...naja het is niet eens een oplossing. Alles verkopen aan private partijen is geen wondermiddel.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:38 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
Oh zeker, maar er valt minder te plunderen als je het onder curatele stelt dan als je het land dwingt alles aan private partijen in de uitverkoop te doen.
Het is ook slechts een middel om te besparen op overheidsuitgaven.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:40 schreef Tem het volgende:
[..]
Dat is ook inderdaad een korte termijn oplossing...naja het is niet eens een oplossing. Alles verkopen aan private partijen is geen wondermiddel.
Mooi toch. Zo krijgen we echt één Europa, we blijven anders maar een beetje aanmodderen met elkaar.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:39 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Uiteraard, wat mij betreft mag jouw voorstel dan ook best doorgang vinden.
Rustig aan Stalin.quote:
Ik ben het hier ook niet mee eens. Naar horen zeggen zijn die Grieken geen eens lui, maar is de overheid één grote farce. Goed, de helft van de bevolking is dan ook ambtenaar, dus in die zin zul je misschien gelijk hebben, maar die andere helft moet je het niet verwijten.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:36 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Dat is simpele retoriek bedoeld om de aandacht af te leiden van de werkelijke oorzaken en de woede in Europa te verplaatsen naar "die overheden en banken die de crisis hebben veroorzaakt", in plaats van naar die luie siesta-houdende Grieken.
Zo slecht is het geen eens om een zienswijze te zijn, integendeel. Hij weet zijn tegenstanders op de kop te krijgen met kennis en een shitload aan uithoudingsvermogen.quote:
Jawel maar dat gaat niet op korte termijn. De hele landelijke economie ligt nu op zijn reet en zaken privatiseren zal op korte termijn een nog grotere aanslag zijn op de economie wat het direct naar een faillissement van Griekenland zal leiden.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:41 schreef mlg het volgende:
[..]
Het is ook slechts een middel om te besparen op overheidsuitgaven.
Wel als we nu stoppen met het uitlenen van geld.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:45 schreef Tem het volgende:
[..]
Jawel maar dat gaat niet op korte termijn. De hele landelijke economie ligt nu op zijn reet en zaken privatiseren zal op korte termijn een nog grotere aanslag zijn op de economie wat het direct naar een faillissement van Griekenland zal leiden.
Ik denk even terug aan mijn tijden dat ik als vakantie werker bij Akzo Nobel werkte. Op 19 jarig leeftijd een salaris van 18 euro. Damn, een gemiddelde ecoloog mag blij zijn dat te verdienen op zijn 50e.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:46 schreef Zeeland het volgende:
There is one rule for the industrialist and that is: Make the best quality of goods possible at the lowest cost possible, paying the highest wages possible.
Nee want dan kan Griekenland niet meer aan zijn betalingsverplichtingen voldoen en heb je de poppen aan het dansen.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:46 schreef mlg het volgende:
[..]
Wel als we nu stoppen met het uitlenen van geld.
Gelukkig kunnen NL-ers heel goed leven op sigaren uit eigen doos, zijn we dol op !quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:49 schreef Tem het volgende:
Nee want dan kan Griekenland niet meer aan zijn betalingsverplichtingen voldoen en heb je de poppen aan het dansen.
Maar micro economie is niet realistisch in deze constructie.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:49 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Gelukkig kunnen NL-ers heel goed leven op sigaren uit eigen doos, zijn we dol op !
Het betrokken geld is niet echt, dus dat maakt weinig uit.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:51 schreef Tem het volgende:
Maar micro economie is niet realistisch in deze constructie.
Jazeker wel want het het maakt niet uit wat voor middel het betreft het gaat om het vertrouwen van de financiële markt en waar hij waarde aan hecht.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:52 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Het betrokken geld is niet echt, dus dat maakt weinig uit.
Piet zuurpruim is weer aanwezig.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:56 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Griekenland, Spanje, Portugal Ierland, België.
Bijna de helft van de eurocommissarissen zijn voormalige communisten, zelfs paar van de sovjet.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:55 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Reincarnatie van de Sovjet-Unie.
Belgie is geen probleem, gewoon laten annexeren door nederland, frankrijk en duitsland. Griekenland Portughal en Spanje waren ook stuk minder erg geweest als men in straatsburg/brussel niet bezig was geweest met de homo en milieurechten in oost europa.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:56 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Griekenland, Spanje, Portugal Ierland, België.
Europa is een rechts product.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:58 schreef Tem het volgende:
Europa is volgens de hardcore rechtsen natuurlijk een soort New World Order.
De PvdA ging er ook in mee, tegen de wens van de merendeel anti_EU-ers achterban EN stemmers in. GL idem. D66 idem.quote:
Het argument is altijd dat de PvdA ook meedoet, niet dat de partijen en de afsplitsingen waar jij op zou stemmen ook altijd voor zijn geweest zodra het ze uitkwam.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:00 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
De PvdA ging er ook in mee, tegen de wens van de merendeel anti_EU-ers achterban EN stemmers in.
In principe ben ik pro Europees, maar ze lopen zo verschrikkelijk te prutsen in die socialistische landen.quote:
Heb je al een galaxy?quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:01 schreef betyar het volgende:
Zo ik ben op feest....... En morgen weer een.......
Achteraf kijk je een koe in zijn reet dus je moet nu doorhalen.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:00 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
De PvdA ging er ook in mee, tegen de wens van de merendeel anti_EU-ers achterban EN stemmers in. GL idem. D66 idem.
Zoekze, en vind dan maar eens dat de SP geen anti-EU campagne voerde en dito stemde waar mogelijk.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:01 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Het argument is altijd dat de PvdA ook meedoet, niet dat de partijen en de afsplitsingen waar jij op zou stemmen ook altijd voor zijn geweest.
Europa moet ook veel meer zeggenschap hebben als het echt iets wil worden.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:01 schreef mlg het volgende:
[..]
In principe ben ik pro Europees, maar ze lopen zo verschrikkelijk te prutsen in die socialistische landen.
Je bedoelt: een kleinere groep mensen moet meer kunnen zeggen over- en doen en laten met een grotere groep mensen, landen opheffen. Zeg dat dan gewoon.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:04 schreef Tem het volgende:
Europa moet ook veel meer zeggenschap hebben als het echt iets wil worden.
okquote:
Omdat geen enkele instantie een land onder curatele kan stellen. Denk ik. Dat wil niet zeggen dat ik je proefballonnetje onzinnig vind (en daarom lek wil prikken). Maar!quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:24 schreef Tem het volgende:
Waarom stelt Europa Griekenland niet gewoon onder curatele? Totale economische zeggenschap door het europarlement. Schulden nemen we over en bouwen de landelijke economie op onder Europees zeggenschap. De eerste grote stap richting één Europa!
De hoge raad is in deze 0,0quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:06 schreef Nautilus. het volgende:
De rechtbank in Den Haag heeft ooit in een faillissementsprocedure Suriname failliet verklaard. De Hoge Raad heeft toen die beslissing ongedaan gemaakt[/i]"
Dat heb ik al eerder gezegd . Inderdaad landen opheffen wanneer de EU een kans van slagen wil hebben. Landen moet je beschouwen als provincies. Economische regelgeving en financiën moeten op europees niveau komen te liggen ipv landelijk.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:05 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Je bedoelt: een kleinere groep mensen moet meer kunnen zeggen over- en doen en laten met een grotere groep mensen, landen opheffen. Zeg dat dan gewoon.
Vier dan maar vast feest, want die kant gaan wel al een poos op.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:11 schreef Tem het volgende:
Dat heb ik al eerder gezegd . Inderdaad landen opheffen wanneer de EU een kans van slagen wil hebben. Landen moet je beschouwen als provincies. Economische regelgeving en financiën moeten op europees niveau komen te liggen ipv landelijk.
Vervang Nederland door Europese Commissie en Hoge Raad door Europees Hof van Justitie, dan zal de conclusie hetzelfde zijn.quote:
Hm, dat weet ik niet precies. Volgens mij kan een land 'overruled' worden.quote:Echter daar de grieken zelf in de EU zitting hebben, en e.e.a. unaniem moet worden besloten, zit het er nimmer in, zulke draconische maatregelen.
Nou ik weet niet of ik er zelf zo blij mee ben maar ik zie geen andere realistische optie. We willen zo nodig Amerikaantje spelen dus moet je denk ik die kant wel op.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:12 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Vier dan maar vast feest, want die kant gaan wel al een poos op.
Het is echter een x(x) jaren plan, dus dat duurt allemaal nog ffies.
Nou, niet 'we'.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:14 schreef Tem het volgende:
We willen zo nodig Amerikaantje spelen dus moet je denk ik die kant wel op.
Absoluut mee oneens. Onwenselijk voor zowel burgers als bedrijven, en onuitvoerbaar voor juristen.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:11 schreef Tem het volgende:
[..]
Economische regelgeving en financiën moeten op europees niveau komen te liggen ipv landelijk.
In feite maak je één nieuwe staat en die tientallen staten degradeer je tot provincies, die op essentiële punten onderhorig zijn aan die superstaat.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:11 schreef Tem het volgende:
[..]
Dat heb ik al eerder gezegd . Inderdaad landen opheffen wanneer de EU een kans van slagen wil hebben. Landen moet je beschouwen als provincies. Economische regelgeving en financiën moeten op europees niveau komen te liggen ipv landelijk.
SC is voor proefballonnenquote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:06 schreef Nautilus. het volgende:
[..]
Omdat geen enkele instantie een land onder curatele kan stellen. Denk ik. Dat wil niet zeggen dat ik je proefballonnetje onzinnig vind (en daarom lek wil prikken). Maar!
De rechtbank in Den Haag heeft ooit in een faillissementsprocedure Suriname failliet verklaard. De Hoge Raad heeft toen die beslissing ongedaan gemaakt met deze rechtsoverweging:
"Aanvaarding van die rechtsmacht zou impliceren dat een curator met vergaande
bevoegdheden het beheer en de vereffening van het vermogen van een buitenlandse
mogendheid ter hand neemt onder toezicht van een Nederlandse publieke
functionaris. Een en ander zou een volkenrechtelijk ontoelaatbare inbreuk maken
op de souvereiniteit van de betreffende vreemde Staat.
"
Men vergeet 1 ding, wie de jeugd heeft, heeft de toekomst.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:16 schreef Bluesdude het volgende:
In feite maak je één nieuwe staat en die tientallen staten degradeer je tot provincies, die essentiële punten onderhorig zijn aan die superstaat.
Dit zal niet werken. De Europese volkeren zullen hun souvereniteit niet zomaar afstaan en kijk eens naar de Europese geschiedenis: vol met oorlogen waarin de volkeren hu zelfbeschikking opeisen.
Wat bedoel je?quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:18 schreef Tem het volgende:
[..]
SC is voor proefballonnen
Maar dan nog, recht zijn ook maar een stel afspraken, wanneer we die willen aanpassen is daar ook de mogelijkheid voor lijkt me.
Deze zijn niet maatgevend in deze in mijn ogen. Daarnaast hebben juristen zich dan te houden aan europees rechtquote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:16 schreef Nautilus. het volgende:
[..]
Absoluut mee oneens. Onwenselijk voor zowel burgers als bedrijven, en onuitvoerbaar voor juristen.
Daar heb je waarschijnlijk gelijk in. Links of rechtsaf geeft het een hoop gedonderquote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:16 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
In feite maak je één nieuwe staat en die tientallen staten degradeer je tot provincies, die op essentiële punten onderhorig zijn aan die superstaat.
Dit zal niet werken. De Europese volkeren zullen hun souvereniteit niet zomaar afstaan en kijk eens naar de Europese geschiedenis: vol met oorlogen waarin de volkeren hun zelfbeschikking opeisen.
Je bedoelt dat EU-complot de macht heeft de jeugd te indoctrineren ?quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:18 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Men vergeet 1 ding, wie de jeugd heeft, heeft de toekomst.
Dus daalde het onderwijs niveau, niks basale wetskennis op school, niks politieke kennis op school. Weg privacy, brood en spelen en arbeidsnomade zijn = normaal. Kwestie van tijd dus.
Dus de EU maar opheffen?quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:23 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Je bedoelt dat EU-complot de macht heeft de jeugd te indoctrineren ?
Nonsens.
Dan nog is het leven sterker dan de leer. Volkeren willen hun souvereiniteit. Ze willen verneukt worden door politici van het eigen land, niet ver weg door onbekende mensen die hun taal niet eens spreken.
Europese samenwerking is prima.quote:
Lijkt me juist ideaal voor juristen. Die hebben nog vele jaren duurbetaald werk erdoor.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:16 schreef Nautilus. het volgende:
[..]
Absoluut mee oneens. Onwenselijk voor zowel burgers als bedrijven, en onuitvoerbaar voor juristen.
Iets genuanceerder : kennis is macht, geen kennis = een ander met macht over jou.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:23 schreef Bluesdude het volgende:
Je bedoelt dat EU-complot de macht heeft de jeugd te indoctrineren ?
Nonsens.
De huidige jonge en komende mtv/tmf/hollywood engels gelardeerd sprekende generaties zijn er al zo goed als klaar voor.quote:Dan nog is het leven sterker dan de leer. Volkeren willen hun souvereiniteit. Ze willen verneukt worden door politici van het eigen land, niet ver weg door onbekende mensen die hun taal niet eens spreken.
Ah, leuk. Een docu.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:36 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ben toevallig een thriller aan het lezen waarin de EU zich ontpopt als een fascistisch bolwerk. Geleidelijk aan uiteraard. Geeft je toch te denken
Is het boek 'bij het begin beginnende' en noemt het o.a. de club van rome ?quote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:36 schreef KoosVogels het volgende:
Ben toevallig een thriller aan het lezen waarin de EU zich ontpopt als een fascistisch bolwerk. Geleidelijk aan uiteraard. Geeft je toch te denken
Mwah. Er wordt vaak gedacht dat concurrentie op basis van rechtsregimes door landen onderling per saldo een welvaartsverlagend effect heeft, maar cijfers wijzen uit dat dit per saldo juist een welvaartsverhogend effect heeft. Ik heb die cijfers nu niet paraat (ik heb ze wel, maar ik heb geen zin om ze op te zoeken, ik ben nu GTST aan het kijken, dat heeft prioriteit), maar ze tonen wel aan dat voorvechters van de EU soms net zo kortzichtig denken als tegenstanders van de EU.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:20 schreef Tem het volgende:
[..]
Deze zijn niet maatgevend in deze in mijn ogen. Daarnaast hebben juristen zich dan te houden aan europees recht
Iedereen heeft dat wel eens.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:31 schreef Nautilus. het volgende:
maar ze tonen wel aan dat voorvechters van de EU soms net zo kortzichtig denken als tegenstanders van de EU.
En het 'goede opportunisme' zoals in combi inkopen (benzine bijv.) doen we als EU dan weer niet, raaarrrrrr....quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:33 schreef Nautilus. het volgende:
En verregaande eenwording, louter als reactie op niet te vermijden crises als die van Griekenland, vind ik een ontstellend staaltje opportunisme.
Waar slaat dat nou weer op? Olie is een onderwerp van speculatie.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:36 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
En het 'goede opportunisme' zoals in combi inkopen (benzine bijv.) doen we als EU dan weer niet, raaarrrrrr....
Welkom trugquote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:46 schreef Reya het volgende:
In slaap gevallen op de bank, wakker gemaakt door de ijscowagen.
quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:49 schreef remlof het volgende:
Als het hier gezellig genoeg is vanavond ga ik gewoon niet naar de kroeg
Goh, een guido van nature.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:46 schreef Whiskers2009 het volgende:
De vriend van Jan-Kees de Jager:
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)nd-in-openbaar.dhtml
een bed slaapt echt een stuk beter.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:50 schreef Whiskers2009 het volgende:
Kleine HH:
Gezellig geborreld, heerlijk gegeten
en nu een beetje dronken
![]()
Goed begin van het weekenden op tijd naar het mandje vanavond
Ieder mogelijke optie wat niet strookt met de denkwijze van de ander getuigd natuurlijk van een onstellend staatje opportunisme. Commentaar is zoveel eenvoudiger dan mogelijkheden overwegen of zelfs over na te denken.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:33 schreef Nautilus. het volgende:
En verregaande eenwording, louter als reactie op niet te vermijden crises als die van Griekenland, vind ik getuigen van een ontstellend staaltje opportunisme.
Miauwquote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:51 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
een bed slaapt echt een stuk beter.
LOLquote:Op vrijdag 17 juni 2011 19:48 schreef mlg het volgende:
[..]
Ik denk even terug aan mijn tijden dat ik als vakantie werker bij Akzo Nobel werkte. Op 19 jarig leeftijd een salaris van 18 euro. Damn, een gemiddelde ecoloog mag blij zijn dat te verdienen op zijn 50e.
Gatverquote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:55 schreef remlof het volgende:
[..]
http://zoeken.fok.nl/zoek/?searchmode=advanced&tab=forum&q=guido's
ik krijg geen resultaten op guido apostrof s.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:55 schreef remlof het volgende:
Die apostrof s moet je er zelf maar even achter typen
Samenvatting: liever geen waan-van de-dag-wetgevingquote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:55 schreef Nautilus. het volgende:
Ik noem je ook geen opportunist! Ik noem het aanpassen van Europese regelgeving als reactie op een niet te voorkomen crisis opportunistisch.
Ik vind niet dat regels na iedere rel of crisis aangepast moeten kunnen worden. Die regelgeving is er niet omdat men niets te doen had, en het recht is geen jukebox waar iedereen naar willekeur mee mag spelen.
Natuurlijk, moraal verandert, tijdsgeest verandert, bevolkingssamenstelling verandert etc. Maar ook daarmee moet voorzichtig omgesprongen worden. Dan is het beter dat de rechter de rechtsregels aan de hand van gewijzigde opvattingen interpreteert, dan dat de wetgever allerlei reparaties gaat uitvoeren. Aanpassingen zorgen bijna altijd voor instabiliteit en rechtsonzekerheid. Een goed voorbeeld is het belastingrecht, waar de wetgever uit budgettaire overwegingen constant allerlei regelingen aanpast, waardoor niemand weet waar men aan toe is. Daardoor is de belastingwetgeving ook zo ondoorzichtig. Wat zou er, denk je, gebeuren als belastingwetgeving wordt overgelaten aan de Europese Unie?
Zucht.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:57 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
ik krijg geen resultaten op guido apostrof s.
Jaquote:
Dat begrijp ik wel alleen is het geen waan van de dag wetgeving. Wanneer je een verdergaande bevoegdheid wil hebben van het europarlement ontkom je denk ik niet aan aanpassingen op de wet en regelgeving. Wat ik wil aangeven is dat wetgeving niet constant is en aan verandering onderhefig kan zijn indien nodig.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 20:55 schreef Nautilus. het volgende:
Ik noem je ook geen opportunist! Ik noem het aanpassen van Europese regelgeving (gericht op eenwording) als reactie op een niet te voorkomen crisis opportunistisch.
Ik vind niet dat regels na iedere rel of crisis aangepast moeten kunnen worden. Die regelgeving is er niet omdat men niets te doen had, en het recht is geen jukebox waar iedereen naar willekeur mee mag spelen.
Natuurlijk, moraal verandert, tijdsgeest verandert, bevolkingssamenstelling verandert etc. Maar ook daarmee moet voorzichtig omgesprongen worden. Dan is het beter dat de rechter de rechtsregels aan de hand van gewijzigde opvattingen interpreteert, dan dat de wetgever allerlei reparaties gaat uitvoeren. Aanpassingen zorgen bijna altijd voor instabiliteit en rechtsonzekerheid. Een goed voorbeeld is het belastingrecht, waar de wetgever uit budgettaire overwegingen constant allerlei regelingen aanpast, waardoor niemand weet waar men aan toe is. Daardoor is de belastingwetgeving ook zo ondoorzichtig. Wat zou er, denk je, gebeuren als belastingwetgeving wordt overgelaten aan de Europese Unie?
Deze verzekering troost mij. Ik besefte zojuist dat ik een nakomeling ben van Monidique, zoals Herman Brusselmans een nakomeling is van Gerard Reve.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:01 schreef Reya het volgende:
[..]
Uw bijdragen betreffende Ron Paul zijn als alleraardigst te kwalificeren.
En alles wegschenken.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:03 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Ze zullen wel ergens onder een brug zitten.
Ik betwijfel of Gerard de woorden "To Bef" in de mond zou hebben genomen. En niet alleen omdat hij de herenliefde bedreef.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:03 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Deze verzekering troost mij. Ik besefte zojuist dat ik een nakomeling ben van Monidique, zoals Herman Brusselmans een nakomeling is van Gerard Reve.
Ik heb alleen de commercieelste cd (Blood Sugar Sex Magik)quote:
quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:03 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Ze zullen wel ergens onder een brug zitten.
Uiteraard getransponeerd naar de ranzige heterosexualiteit.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:05 schreef Tem het volgende:
[..]
Ik betwijfel of Gerard de woorden "To Bef" in de mond zou hebben genomen. En niet alleen omdat hij de herenliefde bedreef.
hoezo niet? Die muziek is tenslotte allemaal al opgenomen en het grootste deel van de telegraaf lezers heeft nou ook niet het geld om wekelijks naar het concertgebouw te gaan ofzo.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:05 schreef dotCommunism het volgende:
hmm, ik zie net dat classic fm op haar site een rss-feed met de headliners van de Telegraaf heeft. Lijkt me niet dat er veel overlap tussen beide doelgroepen zit.
En evenzo Rock_de_Braziliaan van V.S. Naipaul.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:03 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Deze verzekering troost mij. Ik besefte zojuist dat ik een nakomeling ben van Monidique, zoals Herman Brusselmans een nakomeling is van Gerard Reve.
Lijkt wat op FNMquote:
Waarbij de bekende zin aangaande de 'brandende poppenwagen' zich uiteraard legitimeert.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:06 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Uiteraard getransponeerd naar de ranzige heterosexualiteit.
Die genealogie laat mij perplex.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:08 schreef Reya het volgende:
[..]
En evenzo Rock_de_Braziliaan van V.S. Naipaul.
Hij heeft je gemistquote:
Is het weer eens zo ver. Zijn volgend potentieel slachtoffer heeft het eens druk of geen zin in Fok! en er is weer heisa.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:12 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Hij heeft je gemist![]()
Zie SC gisterenavond/vannacht
Ik mis iets geloof ikquote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:12 schreef Dutchnative het volgende:
[..]
Is het weer eens zo ver. Zijn volgend potentieel slachtoffer heeft het eens druk of geen zin in Fok! en er is weer heisa.
?quote:
quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:16 schreef Whiskers2009 het volgende:
Shit, de knoflooksaus komt bijna terug![]()
Wat een eisen vandaag aan mn UI zeg.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:08 schreef Whiskers2009 het volgende:
Dotje, kan ie LSD-kat aub terug??
Ik word een beetje misselijk van Poetin![]()
Pizza-kat is ook goed
Slechts een nederig verzoekjequote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:18 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
Wat een eisen vandaag aan mn UI zeg.
Poetin is niet communistisch genoeg?quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:08 schreef Whiskers2009 het volgende:
Dotje, kan ie LSD-kat aub terug??
Ik word een beetje misselijk van Poetin![]()
Pizza-kat is ook goed
Poetin is misselijkmakendquote:
Over wie heb je het??quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:20 schreef Nautilus. het volgende:
Zeg Apropos, heb jij nou, net als ik, meerdere bachelors tegelijkertijd gevolgd?
Hij had wel een schattige puppy bij zich op die UIquote:
Ik ben wel begonnen aan Italiaans en aan Perzisch, maar ik heb tijdens de propedeuse al opgezegd.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:20 schreef Nautilus. het volgende:
Zeg Apropos, heb jij nou, net als ik, meerdere bachelors tegelijkertijd gevolgd?
Bijna alle puppies zijn schattigquote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:22 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Hij had wel een schattige puppy bij zich op die UI
Studievertraging is voor historici als een schram in een Pruisische officiersclub.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:24 schreef Nautilus. het volgende:
Oh. Ik dacht namelijk dat je studievertraging veroorzaakt was door het volgen van meerdere studies tegelijkertijd.
quote:
Zie hem hier niet tussenstaan, dus nee.quote:
Dank je Dotquote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:27 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
Zie hem hier niet tussenstaan, dus nee.
He bah, Stalinquote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:27 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
Zie hem hier niet tussenstaan, dus nee.
Uhhh, ik zie niet wat je bedoeltquote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:30 schreef remlof het volgende:
[ afbeelding ]
Het leven wordt elke dag beter
Met Tripod?quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:30 schreef remlof het volgende:
[ afbeelding ]
Het leven wordt elke dag beter
tsk tsk, hotlinken van een andere site.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:30 schreef remlof het volgende:
[ afbeelding ]
Het leven wordt elke dag beter
ik heb een collectie van een paar gig daarvan als screensaver.quote:
quote:Op vrijdag 17 juni 2011 21:35 schreef Reya het volgende:
[..]
Zie ik daar een zeker sujet een glas raki weigeren?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |