Ben niet ontevreden over die dingen na 1 jaar bezit, maar ga wel een htc ofzo halen als het abbonement voorbij is.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 09:58 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Wow, toch nog 1 ding waar Blackberries goed in zijn.
altijd mooi om te tellen hoeveel je gesneuvelde karretjes en wagentjes je al tegenkomt op weg van de dijk naar de ingangquote:Op vrijdag 8 juli 2011 10:35 schreef vault_tec het volgende:
[..]
Wielen op een ondergrond met steentjes en gras doet ook niet erg veel goeds.
http://kassa.vara.nl/tv/a(...)-07a1a0e16a/speel/1/quote:Op vrijdag 8 juli 2011 18:35 schreef Faazz het volgende:
Hmm ik heb nog een tent nodig. Eigenlijk dit weekend al, iemand een idee waar ze goeie hebben? Die van de gamma van vorig jaar was echt bout. Iemand een goed idee?
Kan je niet gewoon een goede kopen? Een goede rugzak is goud waard met al die kwik die je meeneemt.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 21:11 schreef Nothingwoman het volgende:
Ik ben op backpacks aan het bieden op marktplaatsAls iemand een (goedkope) heeft, ik heb interesse.
Deels mee eens want een goede rugzak is ideaal maar ook best prijzig en als het alleen voor Lowlands is, is dat zonde van je geld.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 23:06 schreef Gewoonik het volgende:
[..]
Kan je niet gewoon een goede kopen? Een goede rugzak is goud waard met al die kwik die je meeneemt.
dat is inderdaad ook waar.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 23:29 schreef brother52 het volgende:
[..]
Deels mee eens want een goede rugzak is ideaal maar ook best prijzig en als het alleen voor Lowlands is, is dat zonde van je geld.
Voor mij ook hoor.. mijn rug trekt een rugzak niet ondanks op de juiste wijze gedragen. Ik rol dus en op de trap word ik even geholpen.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 10:55 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Werkt tot nu toe prima, je hebt alleen pech als het heeft geregend, want dan kom je niet ver inderdaad.
Ik heb een grote backpack nu via marktplaats weten te fixenquote:Op zaterdag 9 juli 2011 23:06 schreef Gewoonik het volgende:
[..]
Kan je niet gewoon een goede kopen? Een goede rugzak is goud waard met al die kwik die je meeneemt.
Ja daar kom ik er ook altijd 5 van kapot tegen op de tocht van de dijk naar de ingangquote:Op donderdag 28 juli 2011 22:51 schreef The_Voice_Within het volgende:
Inplaats van een rolkoffer, neem ik altijd zo'n bejaarde boodschappenkarretje mee. Daar gaat veel in, je kunt er nog een hoop opbinden en met die grote wielen kom je makkelijk door het gras heen. En het gaat best makkelijk de brug over.
We laten al jaren extra bier in de auto staan. Lopen we op zaterdag ochtend even terug naa de auto om extar bier op te halen. Ook laat ik extra kleding en eten (blikken soep/knakworst en zo) in de auto liggen. mocht ik het nodig hebben, kan ik deze zo mee nemen. Scheelt weer een hoop gesjouw op donderdag.quote:Op maandag 1 augustus 2011 23:55 schreef Killiann het volgende:
''Je mag één keer drank meenemen naar de campings. Als je je polsbandje omhebt, is het niet toegestaan nogmaals drank mee te nemen van buiten het terrein of de parkeerplaatsen. In totaal mag je 8 liter drank van thuis meenemen (het totaal van alle verpakkingen samen).''
INfo van de lowlands website.
Iemand hier ervaring mee? Hoe streng zijn ze bij de 2e controle met mee nemen van drank. En controleren ze nu echt alle het drinken, of alleen maar de sterke drank?
Nee, dat was het nooit. Deze regel is voor zover ik weet dit jaar nieuw.quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 00:46 schreef Killiann het volgende:
Thanks voor je reactie Technopunx
Duidelijk, refill is dus geen probleem vrijdag en zaterdag
Mmm, dat had ik nog niet gelezen. Voorgaande jaren was het nooit een probleem. Weet ook niet of die regel toen al van toepassing was.quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 08:24 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Nee, dat was het nooit. Deze regel is voor zover ik weet dit jaar nieuw.
tja Lowlands wordt steeds flauwer in dat soort dingen, het drinken overschenken bij de festivalingang wordt ook steeds verder ontmoedigdquote:Op dinsdag 2 augustus 2011 14:03 schreef ondeugend het volgende:
Het staat voor het eerst in de reglementen.. dat klopt. Maar of ze zo streng zullen zijn dat ze alsnog grondig gaan controleren vraag ik me af.
Vroeger moest je je eigen bier meenemen naar het podiumquote:Op dinsdag 2 augustus 2011 22:38 schreef rubbereend het volgende:
[..]
tja Lowlands wordt steeds flauwer in dat soort dingen, het drinken overschenken bij de festivalingang wordt ook steeds verder ontmoedigd
Subtiele spam zegquote:Op woensdag 3 augustus 2011 12:14 schreef koevje het volgende:
niet teveel schone kleding mee, alleen droge sokken zijn wel handig!
[link weggehaad, ik sponsor geen spam
I beg to differquote:Op vrijdag 8 juli 2011 10:35 schreef vault_tec het volgende:
[..]
Wielen op een ondergrond met steentjes en gras doet ook niet erg veel goeds.
Dinsdag komen er nog 750 kaarten in de verkoop. En hier op FOK! is ook een topic waar kaarten worden aangebodenquote:Op donderdag 11 augustus 2011 14:23 schreef Gaijin het volgende:
Een stoeltje voor bij de tent! Vorig jaar had ik mijn eerste LL (O+) en wat miste ik zo'n ding zeg. Dit jaar ga ik niet omdat uitverkocht, erg jammer..
Andere tip hierbij: maak een karretje niet te breed. Anders ben je bij de ingang toche cht de lulquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 13:44 schreef WheeleE het volgende:
I beg to differ
Als de wielen maar groot genoeg zijn. En er een stoel boven hangt. Waar je zelf in zit. En het niet hoost
Nou die app vond ik wel handig, omdat je dan per artiest ook een omschijving erbij kon zien van wat het n btje was.quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 23:38 schreef Faazz het volgende:
Je moet volgens mij zelf een oplader mee nemen. Maar ik zeg, fuck die smartphone. Neem een cheap ding mee want je gaat er spijt van krijgen zodra je de rij ziet voor het oplaadpunt. Die rijen zijn serieus anderhalf uur wachten en daar heb je toch geen behoefte aan? Programmaboekjes kan je overal krijgen plus dat die smartphone wel te kostbaar is om een keer per ongeluk te laten vallen tijdens het dansen.
Een mobiele oplader op batterijen raad ik niemand met een smartphone aan. Dat scheelt hooguit enkele minuten voordat je batterij op is. Smartphone's slurpen nou eenmaal energie. Al is het maar bij het aanzetten alleen al. Hooguit als je een oude nokia 3310 hebt of zo dat zoiets nog nut heeft.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 00:13 schreef stbabylon het volgende:
Haal een mobiele oplader op batterijen.
De douches zijn 'onbeperkt' (als het heel druk is en je staat er een half uur onder heb je denk ik wel een opmerking aan je kont).
De douche hokjes zijn ruim, maar je kleren laat je buiten het hokje hangen. Dan kun je heel preuts je ondergoed achter het gordijn (klopt, geen afsluitbaar hokje dus) uittrekken en daar ergens proberen droog te houden, of je stelt je niet aan en loopt in je blote kont het hokje in/uit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |