Geen uitkeringstrekkers en geen bejaarden = veel minder variatie.quote:Op maandag 13 juni 2011 23:56 schreef timmmmm het volgende:
[..]
hoe weerlegt deze loze kreet dit dan: Dezelfde variatie ideeën, instellingen en persoonlijkheden blijft bestaan. Wat voegen bejaarden daar aan toe?
Beloning voor nuttig GEWEEST zijn (je zegt het zelf al, geweest) is twee jaartjes voor jezelf, door je de pijp uitgaat. Heel vervelend als jij jezelf nou net nuttiger vond, maar zo is het leven.
Quote nou eens 2 regels van mij waar ik me 1 op 1 tegenspreek, in plaats van waar ik me door jouw interpretatie tegenspreek.
Geef toe, nu nog even lekker doorgaan, is vrij kinderachtig.quote:Op maandag 13 juni 2011 23:59 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Zegt ie nadat hij een ander met kleuter uitscheldt
De beloning is je geld verdienen, en een vrij riant salaris ook, als je je echt nuttig gemaakt hebt, en je hoeft geen pensioen op te bouwen.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 00:00 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Geen uitkeringstrekkers en geen bejaarden = veel minder variatie.
En jij zou "nuttig" willen zijn met 2 jaartjes "uitrusten" als beloning voor decennia lang werken??
Kom op zeg...
Ik zou er niet voor tekenen, maar wellicht krijg je anderen zo gekquote:Op dinsdag 14 juni 2011 00:01 schreef timmmmm het volgende:
[..]
De beloning is je geld verdienen, en een vrij riant salaris ook, als je je echt nuttig gemaakt hebt, en je hoeft geen pensioen op te bouwen.
Echt nuttig. Da's zo subjectief.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 00:01 schreef timmmmm het volgende:
[..]
De beloning is je geld verdienen, en een vrij riant salaris ook, als je je echt nuttig gemaakt hebt, en je hoeft geen pensioen op te bouwen.
Haha, ok.quote:Op maandag 13 juni 2011 23:47 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Je hebt mijn definitie. Daarmee zult u het moeten doen
Fijn dat je mijn mening deelt in dezequote:Op dinsdag 14 juni 2011 00:10 schreef Picchia het volgende:
Ik zou overigens niet kiezen. Als een ander kiest dan is hij daar zelf voor verantwoordelijk. Geen bloed aan mijn handen.
Onzin. Jij bent ook verantwoordelijk voor dingen die gebeuren doordat je iets nalaat te doen.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 00:10 schreef Picchia het volgende:
Ik zou overigens niet kiezen. Als een ander kiest dan is hij daar zelf voor verantwoordelijk. Geen bloed aan mijn handen.
Ik vind het ook lastig om te kiezen welke specifieke bevolkingsgroep gemist zou kunnen worden, aangezien volgens mij iedereen wel gemist kan worden. Ik kan een poging doen om een land voor jonge vitale übermenschen te stichten, maar daar heb ik zelf ook niks aan. En echt nobel is het niet als het ten koste gaat van de rest. Er is geen goede keuze.
Ja, ik laat na om te kiezen, waardoor ik verantwoordelijk ben voor 0 doden.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 00:13 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Onzin. Jij bent ook verantwoordelijk voor dingen die gebeuren doordat je iets nalaat te doen.
Onzin. Anders zouden een hele hoop nazi's in prima verdedigingsgrond gehad hebben..quote:Op dinsdag 14 juni 2011 00:13 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Onzin. Jij bent ook verantwoordelijk voor dingen die gebeuren doordat je iets nalaat te doen.
Preciesquote:Op dinsdag 14 juni 2011 00:15 schreef Picchia het volgende:
[..]
Ja, ik laat na om te kiezen, waardoor ik verantwoordelijk ben voor 0 doden.
De volgende persoon zou het ook moeten nalaten, anders is hij verantwoordelijk voor zijn keuze.
Jawel. Jij had kunnen voorkomen dat hij de keuze moet maken. En misschien een 'ergere' keus maakt dan jij gemaakt zou hebben.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 00:17 schreef Picchia het volgende:
Overigens heb je geen invloed over de keuze van een ander. Dus valt er ook weinig toe te rekenen.
Zwak hoor, niet willen leven met de gevolgen van je keuze.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 00:18 schreef Evenveel het volgende:
Mijn keuze:
Iedereen die een groep mensen uit zou kiezen om uit te roeien.
Opgelost. Slotje.
En ik zal als held worden herinnerdquote:Op dinsdag 14 juni 2011 00:20 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Zwak hoor, niet willen leven met de gevolgen van je keuze.
Daar hoor je zelf ook bij. Sympathiek!quote:Op dinsdag 14 juni 2011 00:18 schreef Evenveel het volgende:
Mijn keuze:
Iedereen die een groep mensen uit zou kiezen om uit te roeien.
Opgelost. Slotje.
Ok, en nu zijn het er dus al 4quote:Op dinsdag 14 juni 2011 00:25 schreef Bargehassus het volgende:
[..]
Daar hoor je zelf ook bij. Sympathiek!
Ik laat mij niet leiden door angst. Ik kies gewoon voor wat moreel het juiste is om te doen. Tja, als dat toe te rekenen is, wat ik betwijfel, dan is dat maar zo.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 00:18 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Jawel. Jij had kunnen voorkomen dat hij de keuze moet maken. En misschien een 'ergere' keus maakt dan jij gemaakt zou hebben.
Jouw nalatigheid zorgt ervoor dat niet iemand anders kiest, om dit soort duikgedrag te voorkomen, maar zoals reeds gecorrigeerd in dit topic, zal jouw keuze één groep zijn, of de totale Nederlandse bevolking en flora/fauna voor de liefhebber.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 00:15 schreef Picchia het volgende:
[..]
Ja, ik laat na om te kiezen, waardoor ik verantwoordelijk ben voor 0 doden.
De volgende persoon zou het ook moeten nalaten, want ook hij is verantwoordelijk voor zijn keuze.
Volgens mij is die keuze moreel ook verwerpelijk als je weet wat de gevolgen zijn, maar een goede keuze kun je niet maken. Ook niet kiezen is een keuze.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 00:29 schreef Picchia het volgende:
[..]
Ik laat mij niet leiden door angst. Ik kies gewoon voor wat moreel het juiste is om te doen. Tja, als dat toe te rekenen is, wat ik betwijfel, dan is dat maar zo.
Exact, niet kiezen zal een complete vernietiging van Nederland betekenen.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 00:38 schreef Zeeland het volgende:
[..]
Volgens mij is die keuze moreel ook verwerpelijk als je weet wat de gevolgen zijn, maar een goede keuze kun je niet maken. Ook niet kiezen is een keuze.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |