Hij is toch met die hond? Dat hondje vond ik gewoon grappigquote:Op zaterdag 1 september 2012 20:29 schreef Faxie het volgende:
[..]
Todd met z'n simpele Amerikaanse oneliner humor? Serieus?Dan vond ik die ander toch beter. Ook weer typisch Amerikaans, maar nog leuk gevonden woordgrappen tenminste.
Ze kunnen de naam beter veranderen in 'America's got a Vegas show' want dat schijnen ze veel belangrijker te vinden.
Van die andere vond ik de kwartfinale nogal zwak.quote:Op zaterdag 1 september 2012 20:32 schreef Karina het volgende:
[..]
Hij is toch met die hond? Dat hondje vond ik gewoon grappigDie andere comedian vond ik niks aan.
En ja dat laatste klopt wel inderdaad. Geweldige prijs trouwens, 1 miljoen
Ik vond die lenige neger wel goed, ik houd er niet van, maar het was WEL goed. Zangers en zangeressen hoeft van mij niet, die zie je wel in andere shows.quote:Op zaterdag 1 september 2012 20:35 schreef Faxie het volgende:
[..]
Van die andere vond ik de kwartfinale nogal zwak.
De poppers hadden van mij ook wel doorgemogen eigenlijk.
Ik vond 'm ook goed, maar hij doet elke keer hetzelfde lijkt het wel. Tevens mist hij choreografie. Ik vind het heel amateuristisch overkomen.quote:Op zaterdag 1 september 2012 20:38 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik vond die lenige neger wel goed, ik houd er niet van, maar het was WEL goed. Zangers en zangeressen hoeft van mij niet, die zie je wel in andere shows.
Ik heb hem maar 2 keer gezien, ja het is wel elke keer hetzelfde, maar dat is met meer dingen natuurlijk.quote:Op zaterdag 1 september 2012 20:39 schreef Faxie het volgende:
[..]
Ik vond 'm ook goed, maar hij doet elke keer hetzelfde lijkt het wel. Tevens mist hij choreografie. Ik vind het heel amateuristisch overkomen.
Ja oke, maar je hebt 'hetzelfde' en 'hetzelfde' snap jequote:Op zaterdag 1 september 2012 20:41 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik heb hem maar 2 keer gezien, ja het is wel elke keer hetzelfde, maar dat is met meer dingen natuurlijk.
Ja dat is waar, maar ik vind dat bijvoorbeeld ook van de Sandman. Voor mij is dat altijd hetzelfde...quote:Op zaterdag 1 september 2012 20:47 schreef Faxie het volgende:
[..]
Ja oke, maar je hebt 'hetzelfde' en 'hetzelfde' snap je![]()
Als elk individueel optreden bijna exact hetzelfde is dan is er iets mis hoor.
Dat vind ik raar, want hij beeld toch telkens andere dingen uit, hij vetrelt elke keer een ander verhaal.quote:Op zaterdag 1 september 2012 20:47 schreef Karina het volgende:
[..]
Ja dat is waar, maar ik vind dat bijvoorbeeld ook van de Sandman. Voor mij is dat altijd hetzelfde...
Ja wel een ander verhaal maar ik vind het saai, dat gedraai in het zand, voor mij is het allemaal hetzelfde. Maar het is ook een kwestie van smaak natuurlijk. Voor mij hoeven er ook geen kinderen door, vind ik ook niks meestalquote:Op zaterdag 1 september 2012 20:51 schreef Faxie het volgende:
[..]
Dat vind ik raar, want hij beeld toch telkens andere dingen uit, hij vetrelt elke keer een ander verhaal.
Turf (die danser dus) doet elke keer bijna hetzelfde dansje met dezelfde moves.
Terecht dat hij eruit ligt imo. De zandman mocht er overigens ook wel uit van mij.
Ben benieuwd wat die schilder (blabla en z'n CMYK's) gaat doen. Waarschijnlijk ook hetzelfde truukje weer... maar hopelijk blijft hij origineel...
Dat was alleen een optreden van een deelnemer van "vroeger". Je zag die illusionist toch? Die was gekozen door het publiek om nog een keer terug te komen om op te treden.quote:Op maandag 10 september 2012 21:55 schreef shiznuts het volgende:
Maar was er niet iets waardoor het publiek nog een favoriet terug kon halen?
Tja Amerikanen kunnen daarom lachen... een act vol met inkoppertjesquote:Op donderdag 13 september 2012 12:59 schreef Karina het volgende:
Finale vanmorgen bekeken, geen idee wie er gaat winnen. De stand-up vond de jury weer geweldig, ik vond de grapjes eigenlijk nogal voor de hand liggend, Donald Duck zonder broek aan, haha
Tja ik vond die dansers erg rommelig deze keer.quote:Op donderdag 13 september 2012 13:13 schreef Karina het volgende:
William Close vond ik eigenlijk ook niet zoveel aan. Ik gok zelf toch op de dansers. Al zijn die kinderen eigenlijk best irritant, dat speechje van dat kind op het eind, heeft ze vast zelf bedacht
Ja klopt, het deel met het "gordijn" duurde ook te lang vond ik.quote:Op donderdag 13 september 2012 13:14 schreef Faxie het volgende:
[..]
Tja ik vond die dansers erg rommelig deze keer.
Maarja kinderen zijn schattig dus zullen wel veel stemmen binnenhalen ja...
Idd.quote:Op donderdag 13 september 2012 13:15 schreef Karina het volgende:
[..]
Ja klopt, het deel met het "gordijn" duurde ook te lang vond ik.
Ik vond hem vreselijk!! Een creepy gladjakkerquote:Op zaterdag 15 september 2012 16:35 schreef Karina het volgende:
Gekeken en het duurde wel erg lang. Deze man had ik nog niet gezien, omdat ik niet alle afleveringen heb gevolgd, wat een vent
What's you gonna do
Zolang hij ophoudt met inkoppertjes maken over uitdrukkingen.....quote:Op zaterdag 15 september 2012 04:16 schreef FL_Freak het volgende:
Die comedian mocht van mij eigenlijk wel winnen, maar die komt er op deze manier ook nog wel. Hij is gewoon super grappig!
Wel leuk hoe ze sommige enorm slechte maar memorabele acts terughalen.quote:Op zaterdag 15 september 2012 16:35 schreef Karina het volgende:
Gekeken en het duurde wel erg lang. Deze man had ik nog niet gezien, omdat ik niet alle afleveringen heb gevolgd, wat een vent
What's you gonna do
Whaha dat was juist episch en nick cannon die voor haar t-pain regelde vond ik wel tof van hem.quote:Op zaterdag 15 september 2012 16:52 schreef Faxie het volgende:
[..]
Wel leuk hoe ze sommige enorm slechte maar memorabele acts terughalen.
Vorig jaar dacht ik met die dikke negerin die een nummer zong met alleen de tekst 'Blabla in my studio'
Oh ik had een nieuw topic geopend omdat deze al zo oud isquote:Op woensdag 5 juni 2013 22:29 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Tevens kan een modje 6/7 naar 8 willen veranderen?
oh haha sluit deze dan maarquote:Op woensdag 5 juni 2013 22:34 schreef Karina het volgende:
[..]
Oh ik had een nieuw topic geopend omdat deze al zo oud is
TAL / America's Got Talent - Seizoen 8
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |