Waar vind ik die test?quote:
Ik vond het ook al extreem.quote:
Momentjequote:Op vrijdag 10 juni 2011 16:07 schreef GSbrder het volgende:
[..]
10 vragen
http://www.theadvocates.org/quiz
Iets gekleurd ook wel in de vraagstellingquote:Op vrijdag 10 juni 2011 16:07 schreef GSbrder het volgende:
[..]
10 vragen
http://www.theadvocates.org/quiz
quote:Your PERSONAL issues Score is 90%
Your ECONOMIC issues Score is 30%
Liberal
Ik vermoed dat jij liberal/libertarian bentquote:
Klopt.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 16:10 schreef du_ke het volgende:
[..]
Iets gekleurd ook wel in de vraagstelling
[ afbeelding ]
[..]
Eens maar het plaatje opslaan en hosten is teveel gedoequote:Op vrijdag 10 juni 2011 16:11 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Klopt.
En het stipje is niet helemaal duidelijk, maar toch begrijpelijk.
Dit dus. Dat is een beetje het probleem met het libertarisme. Er moet van alles worden afgeschaft enkel omdat het libertarisme niet in sturing gelooft. Over de effecten wordt niet altijd even goed nagedacht, heb ik het idee.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 16:15 schreef du_ke het volgende:
Uitgaven verminderen om het uitgaven verminderen vind ik wat onzinnig. De overheid moet een goed rentmeester zijn en niet meer uitgeven dan noodzakelijk maar soms is het nodig om meer geld uit te geven, zulke strakke normen gaan dan nergens meer over.
Waarom heeft de overheid zoveel nodig voor bescherming?quote:Op vrijdag 10 juni 2011 16:16 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dit dus. Dat is een beetje het probleem met het libertarisme. Er moet van alles worden afgeschaft enkel omdat het libertarisme niet in sturing gelooft. Over de effecten wordt niet altijd even goed nagedacht, heb ik het idee.
Dat is juist, het heeft eerder te maken dat in de huidige situatie men er meer aan heeft meer te besteden aan onderwijs dan aan staatsschuld-aflossing. Als er echter geen staatsschuld is, hoeft men zich daar geen zorgen over te maken.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 16:19 schreef Nautilus. het volgende:
Het heeft er eerder mee te maken dat, bijvoorbeeld, investering van een euro in het onderwijs, een hogere rentabiliteitswaarde heeft dan de aflossing van datzelfde bedrag van de staatsschuld. Anders was de staatsschuld al lang afgelost, natuurlijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |