Ik heb het andersom, kan dat?quote:Op maandag 13 juni 2011 15:45 schreef tinoburg het volgende:
vriendin voor 1 april aangifte gedaan.
afgelopen week brief met dagtekening 11 juni.
tot op heden geen cent.
5 jaarquote:Op dinsdag 14 juni 2011 13:36 schreef aloe_vera het volgende:
31 maart verstuurd, nog niets gehoord.
Maar eigenlijk wilde ik even een vraag stellen: moet je alle bonnetjes ed die je afgetrokken hebt bewaren tot je je definitieve aanslag of tot 5 jaar na aangifte?
Om even terug te komen op m'n eigen vraag.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 11:08 schreef T_Killer het volgende:
[..]
Ik heb het andersom, kan dat?
Een week of 2 geleden geld gekregen onder vermelding van iets van 'Belastingdienst Teruggaaf' ben op het werk dus kan niet nakijken wat er precies staat, maar nog geen brief. Wil deze brief wel graag hebben aangezien het bedrag wat er op m'n rekening is bijgekomen veel minder is dan hetgeen de indicatie aangaf bij het invullen en versturen van de aangifte.
dat heb ik het zelfde.maar ik blijf zeggen komt goedquote:Op woensdag 15 juni 2011 09:49 schreef RolStaart-Beer het volgende:
In februari aangifte gedaan, tot op heden nog steeds niks binnen
ik ook,3 februariquote:Op woensdag 15 juni 2011 10:36 schreef jvw000 het volgende:
[..]
dat heb ik het zelfde.maar ik blijf zeggen komt goed
Gisteren nog niet. Ben nu niet thuis maar zal vandaag wel op de mat liggenquote:
Gisteravond nog niet, ik heb vandaag nog niet gekeken.quote:Op woensdag 15 juni 2011 12:29 schreef fiumicino het volgende:
iemand al geld binnen van dagtekening 11 juni?
Hè potver, ik zit ook bij de Rabobank maar nog niks ontvangen. Je zou zeggen dat je 't dan tegelijk zou moeten hebben.quote:Op woensdag 15 juni 2011 14:29 schreef fiumicino het volgende:
dagtekening 11 juni, vanmiddag geld ontvangen op rabobank, hoop dat iedereen die er op wacht het geld spoedig binnen krijgt
ja dat zou je zeggen, maar dan zal t vandaag wel goedkomen hoop ik voor jequote:Op woensdag 15 juni 2011 14:35 schreef tochmaarwel het volgende:
[..]
Hè potver, ik zit ook bij de Rabobank maar nog niks ontvangen. Je zou zeggen dat je 't dan tegelijk zou moeten hebben.
En op welke datum heb je je aangifte ingediend?quote:Op woensdag 15 juni 2011 14:37 schreef fiumicino het volgende:
[..]
ja dat zou je zeggen, maar dan zal t vandaag wel goedkomen hoop ik voor je
op 27 maart via internetquote:Op woensdag 15 juni 2011 14:42 schreef marie36 het volgende:
[..]
En op welke datum heb je je aangifte ingediend?
nu net binnenquote:Op woensdag 15 juni 2011 09:51 schreef Leipo666 het volgende:
gisteren brief binnen met dagtekening 11 juni, maar nog niets op de rekening
Hier ook.quote:
Ik dacht dat ze de teruggave betalingen vandaag hebben gestaakt. ivm met onderzoek fraude....quote:Op woensdag 15 juni 2011 15:30 schreef essie05 het volgende:
Hier ook nog geen beicht.29 Maart digitaal verzonden.
Een telefoontje met de BD heeft wel duidelijkheid gegeven.
Zij wisten te vertellen dat de betekening 18 juni is.
Wij wachten het met spanning af.
Dat is niet wat ik begrijp uit het stukje op de telegraaf site. Ik heb geen reden om te denken dat wij tot die 11000 personen horen waarvan de aangifte herzien word.quote:Op woensdag 15 juni 2011 16:31 schreef marie36 het volgende:
[..]
Ik dacht dat ze de teruggave betalingen vandaag hebben gestaakt. ivm met onderzoek fraude....
hahahahaha zo zielig... het komt goed hoor! ik heb ook helemaal niks, ook gen berichtquote:Op woensdag 15 juni 2011 17:09 schreef Xebber het volgende:
En dan zit ik met dagtekening 4 juni nog steeds te wachten op het geld.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |