Dat bedoel ik ook weer niet meteen, maar ik vroeg me gewoon af wat buiten je werk dan je connectie met Nijmegen en de users is.. Behalve de modjes dan..quote:
hij houdt gewoon van jouquote:Op zondag 3 juli 2011 13:38 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Dat bedoel ik ook weer niet meteen, maar ik vroeg me gewoon af wat buiten je werk dan je connectie met Nijmegen en de users is.. Behalve de modjes dan..
Omdat ik een behoorlijk stel users ken die ook komen is niet goed genoeg?quote:Op zondag 3 juli 2011 13:38 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Dat bedoel ik ook weer niet meteen, maar ik vroeg me gewoon af wat buiten je werk dan je connectie met Nijmegen en de users is.. Behalve de modjes dan..
Tuurlijk ik ben de laatste die gaat bepalen of iemand wel of niet mag komen.quote:Op zondag 3 juli 2011 13:38 schreef Laysa het volgende:
Aangezien remlof al eerder is geweest en wel meerdere mensen kent heb ik er overigens geen probleem mee als hij wel komt
maar niet dat ge ouwehoer van de rls meenemen hoor...daar gaan we het dus gewoon niet over hebbenquote:Op zondag 3 juli 2011 13:39 schreef remlof het volgende:
[..]
Omdat ik een behoorlijk stel users ken die ook komen is niet goed genoeg?
Ik kijk wel uitquote:Op zondag 3 juli 2011 13:40 schreef Laysa het volgende:
[..]
maar niet dat ge ouwehoer van de rls meenemen hoor...daar gaan we het dus gewoon niet over hebben
Maar dat bedoel ik dus, hij kent swarmi en moblo via modjes topic.. En de rest via Rls.. dan heb ik zoiets van meet die mensen gewoon daar..quote:Op zondag 3 juli 2011 13:40 schreef Laysa het volgende:
[..]
maar niet dat ge ouwehoer van de rls meenemen hoor...daar gaan we het dus gewoon niet over hebben
Staat genoteerdquote:Op zondag 3 juli 2011 13:43 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Maar dat bedoel ik dus, hij kent swarmi en moblo via modjes topic.. En de rest via Rls.. dan heb ik zoiets van meet die mensen gewoon daar..
Maar goed dat is mijn lullige mening.. En ik vond dat ik die best even mocht geven.. Wat jullie er mee doen moet jezelf wetenEn het is ook niet of ik Remlof niet mag of niet tof vind maar ja ik vind het gewoon wel vaag..
Kom gewoon een keer op een Arnhemmeet, reuze gezelligquote:Op zondag 3 juli 2011 13:43 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Maar dat bedoel ik dus, hij kent swarmi en moblo via modjes topic.. En de rest via Rls.. dan heb ik zoiets van meet die mensen gewoon daar..
Maar goed dat is mijn lullige mening.. En ik vond dat ik die best even mocht geven.. Wat jullie er mee doen moet jezelf wetenEn het is ook niet of ik Remlof niet mag of niet tof vind maar ja ik vind het gewoon wel vaag..
Kijk als we gaan blowen dan wint Hosti op zijn sloffen dus we gaan bowlen en jij reserveert de baan straks.quote:Op zondag 3 juli 2011 13:45 schreef Difficult het volgende:
Jullie moeten wel weten dat ik ontzettend goed ben in bowlen, dus als je de keuze om te gaan bowlen wilt herzien mag dat natuurlijk
Laten we maar eerst zeker weten of we gaan bowlen en een tijdstip bepalen voordat ik iets reserveerquote:Op zondag 3 juli 2011 13:45 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Kijk als we gaan blowen dan wint Hosti op zijn sloffen dus we gaan bowlen en jij reserveert de baan straks.
We gaan zeker bowlen. Tijdstip volgt nog.quote:Op zondag 3 juli 2011 13:50 schreef Difficult het volgende:
[..]
Laten we maar eerst zeker weten of we gaan bowlen en een tijdstip bepalen voordat ik iets reserveer
Vooraf verzamelen en alles leeg drinken bij Mikkie thuis! Pak je nog gewoon een stukje meet mee.quote:Op zondag 3 juli 2011 14:24 schreef Mikkie het volgende:
Als er gebowld gaat worden mag ik van de lijst. Tenzij dat om zes uur gaat plaatsvinden, maar dat lijkt me niet
Overigens... over al dan niet aanwezig zijn van users: als het een meet bij iemand thuis is vind ik het een ander verhaal dan een openbare meet. Thuis heeft de organisator meer 'recht' zeg maar. Of in Yashi's geval: meer aanrecht. En een korte ketting, hoop ik voor IB.
Als je ergens iets openbaars gaat doen, moet je niet moeilijk doen als er mensen aansluiten die minder vaak komen of minder binding hebben, daar is het een openbare meet voor en dat maakt het ook weer leuk om nieuwe mensen te leren kennen. Als je alleen maar bekenden bij elkaar wil hebben, kun je misschien beter via de mail iets organiseren dan een openbaar topic plaatsen.
Dat is ook de reden geweest dat ik mezelf de vorige keer van de lijst wou halen omdat het bij iemand thuis was die mij niet eens kende :p uiteindelijk was het geen probleem maar jezelf uitnodigen vind ik niet kunnenquote:Op zondag 3 juli 2011 14:24 schreef Mikkie het volgende:
Overigens... over al dan niet aanwezig zijn van users: als het een meet bij iemand thuis is vind ik het een ander verhaal dan een openbare meet. Thuis heeft de organisator meer 'recht' zeg maar.).
quote:Op maandag 4 juli 2011 13:51 schreef Yashaaaaa het volgende:
Als we niet enorm veel geld kwijt zijn vind ik het best
4 euro is idd niet echt veel geldquote:Op maandag 4 juli 2011 14:19 schreef IrishBastard het volgende:
We zijn met 7 man toch? Das 4 euro per persoon per baan dan. Tikt wel aan, maar valt op zich toch wel mee?
ik ga ook niet bowlen...ik ben er voor de gezelligheidquote:Op maandag 4 juli 2011 14:23 schreef Yashaaaaa het volgende:
Ik weet niet hoe jij rekent? Neem je dan met 7 man 1 baan? volgens mij kan je maar 6 per baan ofzo?
En ga je dan voor 21:00?
Ik hoef eerlijk gezegd niet zo nodig te bowlen.
Met stokken spelen om ballen in gaatjes te duwen is voor homo's. Zeker als het draait om de zwarte bal.quote:
Ja, bier drinken. Leuk hoor!quote:Op maandag 4 juli 2011 20:12 schreef Californium het volgende:
we kunnen ook een tafeltje reserveren bij de samsom / jos en bier drinken!
quote:Op maandag 4 juli 2011 20:12 schreef Californium het volgende:
we kunnen ook een tafeltje reserveren bij de samsom / jos en bier drinken!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |