abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_97360339
Zo, nu even bijkomen van de schokkende bevershots uit de infofilm vanavond in het ziekenhuis.. Pffff....
Dan moet je toch even slikken als je zo met je neus op de feiten wordt gedrukt...
pi_97360569
beter op de feiten dan in zo'n uitgerekte beaver :P

maar idd, ik heb de foto's van mijn eigen bevalling gekeken en ik ben blij dat vriendlief nog seks met me wil
pi_97360773
Euh, hij mag blij zijn dat jij nog seks met hem wilt.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_97360875
Kd; een broertje voor Elin O+ En fijn dat alles goed was!

Ik kan niet wachten tot wij weten wat het gaat worden, nog een week of 8,5 wachten. Mijn voorgevoel zegt een jongetje O+ Maar het maakt me echt helemaal niks uit, meisjes vind ik ook leuk én ik vind meisjeskleding echt veeeeeel leuker. Nou ja, we'll see ;)
pi_97361271
Ik zag vanmiddag een heel schattig meisje in een buggy, met een mooie moeder er achter en toen dacht ik.. he, volgens mij is dat KD! Grappig, ik ben hier helemaal geen regular en toch herkende ik je. Gefeliciteerd met je goede echo, en met je a.s. zoon! (Jongens zijn hartstikke leuk, en ik, maar ik lijk wel een van de weinigen, vind het dus veeeeel makkelijker om voor mijn zoon te shoppen dan voor mijn meisje! )
pi_97361498
quote:
6s.gif Op donderdag 26 mei 2011 22:34 schreef Grunsfan het volgende:
Ik zag vanmiddag een heel schattig meisje in een buggy, met een mooie moeder er achter en toen dacht ik.. he, volgens mij is dat KD! Grappig, ik ben hier helemaal geen regular en toch herkende ik je. Gefeliciteerd met je goede echo, en met je a.s. zoon! (Jongens zijn hartstikke leuk, en ik, maar ik lijk wel een van de weinigen, vind het dus veeeeel makkelijker om voor mijn zoon te shoppen dan voor mijn meisje! )
voortaan mag je wel even hoi zeggen hoor :P was ik toen in gesprek met Kaarr? want daar stond ik mee te praten, vlak voor H&Mgate
pi_97361696
Nee, ik kwam Kruidvat uit, jullie kwamen net om de hoek, bij Dolcis zeg maar.
  donderdag 26 mei 2011 @ 22:45:54 #83
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_97362047
Ik Ben vanavond opgenomen in het zkh. Drie plusjes bij ketonen :(( nu infuus en morgen gesprek met gyn.

Zuslief ligt drie kamers verder die zijn de aan het inleiden :+
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_97362141
Ach evenstar dus toch. Hopelijk helpt het infuus snel en voel je je wat fitter.
pi_97362264
Evenstar :*
pi_97362326
quote:
0s.gif Op donderdag 26 mei 2011 22:45 schreef _evenstar_ het volgende:
Ik Ben vanavond opgenomen in het zkh. Drie plusjes bij ketonen :(( nu infuus en morgen gesprek met gyn.

Zuslief ligt drie kamers verder die zijn de aan het inleiden :+
Ai, toch ketonen gevonden, niet fijn. Veel beterschap voor jou! Wel gezellig dat je zus een paar kamers verder ligt, ookal is zij met andere dingen bezig dan gezellig doen. Veel succes met het wachten op je neefje/nichtje.
pi_97362480
quote:
6s.gif Op donderdag 26 mei 2011 22:34 schreef Grunsfan het volgende:
Ik zag vanmiddag een heel schattig meisje in een buggy, met een mooie moeder er achter en toen dacht ik.. he, volgens mij is dat KD! Grappig, ik ben hier helemaal geen regular en toch herkende ik je. Gefeliciteerd met je goede echo, en met je a.s. zoon! (Jongens zijn hartstikke leuk, en ik, maar ik lijk wel een van de weinigen, vind het dus veeeeel makkelijker om voor mijn zoon te shoppen dan voor mijn meisje! )
Hier ligt Floris zijn kast megavol, laat staan als t een meisje was :X (nou helpt t ook niet dat ik alle kleren van mn neefje doorgeschoven krijg, maar ik neem niet alles meer, ivm overschot..)
Dus tis niet helemaal waar dat je minder heb (nou ja vast minder, maar niet vervelend minder :P t enige is dat ik wel meer geld uitgeef, mja ach als dat alles is :P)

En KD, ben wel benieuwd met wat voor kickass naam jullie straks op de proppen komen!

Evenstar, wat naar! Sterkte :*
pi_97362532
quote:
0s.gif Op donderdag 26 mei 2011 17:50 schreef Kleurdoos het volgende:

[..]

true, vond het al jammer dat ik mijn voorbestellingen bij huup en kaatjejannie niet door kan laten gaan ;( maar aan de andere kant...jij, jeetjejom, poppejans,oeke, kommoarop!
Dat is idd jammer ;)

Maar je krijgt gewoon een jongetje!! Gaaf!! Gefeliciteerd!!!
*poef* nu is het weg
  donderdag 26 mei 2011 @ 23:04:16 #89
797 She-Wolf
TUFKA Igraine
pi_97363276
Oh leuk KD, een jongetje!! Gefeliciteerd.

Evenstar, gatver, toch opgenomen. Heb je goede opvang voor Arwen kunnen regelen? Sterkte...
While you burn at the stake, I dance with the flames...
No more nights, of blood and fire...
  vrijdag 27 mei 2011 @ 06:46:11 #90
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_97370231
Arwen is in Limburg bij de ouders van M. Die regelen vrij etc. O+ kan ze niet naar school , maar ja so be it..
Engaging Infinite Improbability Drive..
  vrijdag 27 mei 2011 @ 07:51:55 #91
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_97370519
Dat noemen ze overmacht evenstar, het zij zo. Fijn dat ze haar kunnen opvangen. Ik hoop dat je snel wat zal opknappen van het infuus en je wat beter zal voelen.

Planeet Eigen Wereld...

Verlof!!!

Het gaat me vast tot maandag kosten om een beetje rust in mijn lijf te krijgen, voor zover dat uberhaupt nog zal lukken. Maar in ieder geval tot eind Juli niet meer werken, dat is wel een heel fijn vooruitzicht. Vannacht ook weer fatsoenlijk geslapen, van 23.30 uur tot 06.00 uur aan een stuk. Ik geloof dat ik een klein beetje moe was, hahaha....

Manlief zei gisteren tegen mij, ga jij maar eens een mooie draagdoek of drager uitzoeken die je graag wil hebben. Dus maar eens kijken welke ik ga aanschaffen... :D
  vrijdag 27 mei 2011 @ 07:54:32 #92
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_97370545
Ow verhip, vergeet ik KD...

Gefeliciteerd met je jommetje!! *O*

Wij waren overtuigd van een jongensbaby in mijn buik, dus ook heel verbaasd dat het een meisje blijkt te zijn. :D

Al droom ik vanaf het begin van mijn zwangerschap over een meisjesbaby, dus dat zei toch genoeg...
pi_97370673
Helleuw!

Juud verlof! Lekker!
Evenstar, wat balen, sterkte! Hoop dat je je snel beter voelt.

Hier de laatste dag van het plassen voor Moeders voor Moeders, ook wel weer een mijlpaal!

Ik vind het zo leuk al die berichten over het a.s. jongetje van KD! Ik wil het ook zo graag weten, maar nog 4 weken wachten...
pi_97370682
Wij hebben totaaaal geen idee wat het wordt! ik heb 1 keer gedroomd dat het een meiske was maar verder droom ik nog steeds alleen maar over seks of heb ik ruzie in mijn dromen }:|

Fijn dat je verlof hebt Juud!! lekker ontspannen.

Jipster: tot welke week is het plassen eigenlijk?? ik ben het vergeten.
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_97370824
Tot aan 16 weken plassen, ik was di 16 weken, en vrijdag is de ophaaldag, dus heb tot en met vanmorgen geplast.

Ik heb er ook nog niet echt over gedroomd, heb wel al een meisjesnaam bedacht, en daarom denk ik een meisje misschien, maar iedereen om ons heen denkt een jongetje! 8)7 dus geen idee..
  vrijdag 27 mei 2011 @ 08:28:26 #96
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_97370867
Weer werken na mijn drie vrije wittebroodsdagen. Dat valt toch tegen. Sinds een paar dagen kan ik helemaal niet meer goed lopen. Voel vooral mijn schaambeen steken, heb het gevoel alsof ventje er elk moment uit kan vallen. Nog drie dagen doorzetten en dan woensdag verlofdag 1!

KD gefeli met je jongetje, ik moet ook erg wennen aan het idee. Ik was zelfs een paar tellen teleurgesteld. Maar het komt vast goed en ik zie al dat je aan kleertjes niks tekort gaat komen. (Ik hou me ook aanbevolen voor het overnemen van leuke outfitjes dames, KD kan dat kind toch niet alles tegelijk aantrekken :D)
pi_97371072
Jipster ik ben over 2 weken 16 weken! kan niet wachten tot ik klaar ben met plassen in potjes zeg haha!

Aventura je verlof komt lekker dichtbij!!
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_97371447
meld! nog niets aan de hand, mama wil wel graag dat onze jongen nu eens gaat komen :)
pi_97371519
Goeiemorgen!

Hier ook nog rustig, uk is mij zelfs iets te rustig, dus daar ga ik zo maar even een telefoontje aan wagen.

Evenstar, balen dat er nu toch ketonen gevonden zijn, hopen dat je je snel beter gaat voelen.
pi_97371668
Juud, verlof *O* ! Geniet ervan!

Aventura nog een paar daagjes, nog even volhouden!

Evenstar in het ziekenhuis... Wat een sjips-nieuws. Hopelijk voel je je snel beter!

Laiveneertiekje, ik hoop dat het allemaal goed is met je uk!
  vrijdag 27 mei 2011 @ 09:15:08 #101
23460 Deepfreeze
"koud hé"
pi_97371669
Evenstar, wat naar dat je toch opgenomen bent. Hopelijk knap je in het ZKH snel op!!

Nog even sterkte voor alle LLM!
pi_97371972
Wat een klote-bericht Evenstar. Zoiets gun je echt niemand.
Aventura, nog even drie daagjes bikkelen en dan begint het grote "laatste dingetjes regelen"
En Juud, voor jou is die periode vandaag al begonnen, geniet er van, je leek er echt aan toe te zijn.
laiveneertiekje, het zal wel goed gaan met je uk, maar ik kan me voorstellen dat je zekerheid wilt hebben. Hopelijk krijg je die zekerheid snel.

Verder, LLM's geniet nog even van de wat koelere dagen, het schijnt vanaf volgende week weer heel erg warm te worden.
  vrijdag 27 mei 2011 @ 09:45:22 #103
38223 Takkembah
Beetje gek en raar
pi_97372401
L.tiekje, heb je al gebeld? Hopelijk is alles goed !!! Dat je maar niet lang meer hoeft te wachten op je beeb!

Evenstar :* klotebericht.

Juud, lekker genieten van je verlof! Heb je snode plannen:?
Alexa en Seth zijn lief
See everything; overlook a great deal; correct a little
pi_97374243
Takembah, ik las in het babytopic van Seth! Wat een enorme schrik! Ik hoop dat het wat beter gaat?
Heel veel sterkte en houd jullie taai! :* :*
pi_97375404
Kwam net een site tegen met mooie shirtjes.


Of
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
  vrijdag 27 mei 2011 @ 11:34:19 #106
292060 TimeJumper
Jumping around ;)
pi_97376093
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 mei 2011 11:15 schreef MeNicole2 het volgende:
Kwam net een site tegen met mooie shirtjes.

[ afbeelding ]
Of
[ afbeelding ]
Ohw leuk, die kan je vast weer niet in Nederland bestellen :{

Deze vond ik en vind ik ook heel leuk :9

Rayen 2½ jaar!
pi_97376215
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 mei 2011 11:34 schreef TimeJumper het volgende:

[..]

Ohw leuk, die kan je vast weer niet in Nederland bestellen :{

Deze vond ik en vind ik ook heel leuk :9

[ afbeelding ]
Jawel hoor. Je kan ook kiezen voor de nederlandse taal.
  vrijdag 27 mei 2011 @ 11:50:10 #108
292060 TimeJumper
Jumping around ;)
pi_97376598
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 mei 2011 11:38 schreef Puala het volgende:

[..]

Jawel hoor. Je kan ook kiezen voor de nederlandse taal.
Van welke site heb jij ze dan?
Rayen 2½ jaar!
pi_97376897
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 mei 2011 09:45 schreef Takkembah het volgende:
L.tiekje, heb je al gebeld? Hopelijk is alles goed !!! Dat je maar niet lang meer hoeft te wachten op je beeb!

Gebeld, en ik kon gelijk langskomen bij de verloskundige. Die heeft me voor de zekerheid even doorgestuurd, ook al leek alles goed. Dus half uurtje CTG, echo, en even bij de gynaecoloog laten zien.

Alles was goed, nog genoeg vruchtwater, goed CTG, dus ik kan met een gerust hart het weekend in..
pi_97377009
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 mei 2011 11:50 schreef TimeJumper het volgende:

[..]

Van welke site heb jij ze dan?
http://www.shirtcity.com/

En ik heb ze niet, ben 19 en niet zwanger ;)
pi_97377256


Ik zou nooit in zulke shirts willen lopen, maar bovenstaande vind ik wel erg tof. Maar die verzendkosten :X
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL vrijdag 27 mei 2011 @ 12:07:39 #112
147316 crew  DJMO
#trut
pi_97377434
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 mei 2011 12:03 schreef Vlindur het volgende:
[ afbeelding ]

Ik zou nooit in zulke shirts willen lopen, maar bovenstaande vind ik wel erg tof. Maar die verzendkosten :X
*inbreekt*
http://www.zwangerschapsshirt.nl/index.html
gratis verzending, eigen design etc ;)
*uitbreekt*
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_97377752
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 mei 2011 12:07 schreef DJMO het volgende:

[..]

*inbreekt*
http://www.zwangerschapsshirt.nl/index.html
gratis verzending, eigen design etc ;)
*uitbreekt*
Het is ook wel het merk wat er daar bij aan hangt hoor ;)
Maar ik doe het gewoon lekker niet. Want stiekem vind ik het immers heul stom :P
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
  vrijdag 27 mei 2011 @ 12:18:21 #114
131983 debuurvrouw
The girl nextdoor
pi_97377897
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 mei 2011 11:56 schreef laiveneertiekje het volgende:

[..]

Gebeld, en ik kon gelijk langskomen bij de verloskundige. Die heeft me voor de zekerheid even doorgestuurd, ook al leek alles goed. Dus half uurtje CTG, echo, en even bij de gynaecoloog laten zien.

Alles was goed, nog genoeg vruchtwater, goed CTG, dus ik kan met een gerust hart het weekend in..
Fijn zo Tiekje. :* nog hééél even volhouden. Wat een gedoe he, zwanger. :*
Het maakt ook niet uit of je koopt, kraakt of huurt, buurvrouw is steeds in de buurt.
pi_97378035
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 mei 2011 12:14 schreef Vlindur het volgende:

[..]

Het is ook wel het merk wat er daar bij aan hangt hoor ;)
Maar ik doe het gewoon lekker niet. Want stiekem vind ik het immers heul stom :P
Ik vind ze wel heel leuk maar zou er niet in gaan lopen. Bij de vlos liep vorige week ook iemand in zo'n shirt van DJMO. Met haar 20 weken echo erop. Heel trots vertelde ze dat het op ware grootte was :D
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_97378495
Heb misschien een domme vraag. Maar ik lees dit op de site van mijn gemeente:

Voor de geboorte van het kind (erkenning ongeboren vrucht)
Al tijdens de zwangerschap kunt u een kind erkennen. Vanaf het moment dat het kind ter wereld komt, is de erkenner de juridische vader. Kiest u bij de erkenning voor de geslachtsnaam (of achternaam) van de vader, dan heeft uw kind deze naam vanaf het moment van geboorte. Eventuele volgende kinderen uit dezelfde juridische ouders krijgen automatisch dezelfde naam. Kiest u niet, dan krijgt uw kind automatisch de geslachtsnaam van de moeder.


Dus dit kind krijgt nu vanzlef al de achternaam van mijn lief? En mijn lief moet toch dit kindje ook weer erkennen? Of niet? Snap namelijk niet zo goed zo goed wat z emet de laatste zinnen bedoelen!!
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL vrijdag 27 mei 2011 @ 12:37:50 #117
147316 crew  DJMO
#trut
pi_97378629
Als je niet getrouwd bent, moet je vriend ook dit kindje erkennen om juridisch de vader te worden. Geslachtsnaam is dan wel automatisch dezelfde als van je eerste kindje, want die heb je immers al gekozen destijds. Had je destijds niet gekozen voor zijn achternaam (of bewust jouw achternaam) hadden je kinderen van rechtswege jouw achternaam gekregen.
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_97378679
Volgens mij moet je wel erkennen, en omdat je bij de eerste al gekozen hebt voor de naam van je O+ gaat dat nu ook zo. Had je bij de eerste niet gekozen, dan had die jouw achternaam gekregen..
pi_97378743
Ok dus erkennen moet wel maar achternaam gaat vanzelf.

En mijn vriend heeft toen Leander geboren is niet het gezag aangevraagt. Nu wil ie dat dit keer wel doen. Of krijg je je als je gaat trouwen vanzelf gezag over je kinderen (in zijn geval dan)? Of moet dat van Leander dan weer apart?
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL vrijdag 27 mei 2011 @ 12:46:43 #120
147316 crew  DJMO
#trut
pi_97378954
als ik me niet vergis, heb je alleen automatisch gezag over je kind(eren) als je op het moment van de geboorte al getrouwd bent. Zo niet, moet je het gezag bij de rechtbank aanvragen, ook als je nadien trouwt, maar héél zeker weet ik dat niet. Wellicht kun je die vraag in WGR stellen?
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
  vrijdag 27 mei 2011 @ 13:16:42 #121
23460 Deepfreeze
"koud hé"
pi_97380014
Van Leander kan hij dit ook nog aanvragen. Kwestie van een formulier naar de rechtbank sturen. Het is voor beide hetzelfde formulier en procedure. Kun je ook straks wel in 1 keer doen dan. (http://www.rechtspraak.nl(...)n%20minderjarige.pdf)

Erkennen moet je inderdaad ook nog doen, en het kindje krijgt dezelfde achternaam als Leander.

Edit: Even gegoogled ;)
als jullie trouwen krijgt je man ook het gezamelijk gezag over Leander en deze baby, mits hij ze heeft erkent..
pi_97380084
Het gezag moet je idd apart aanvragen
Je hebt hiervoor ook een uitreksel van het bevolkingsregister nodig
pi_97380747
Nicole, als hij niet erkent moet jij mee als er aangifte van geboorte gedaan wordt.

[ Bericht 2% gewijzigd door Vicky op 27-05-2011 13:44:51 ]
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  vrijdag 27 mei 2011 @ 13:34:47 #124
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_97380772
helluw

Ik vind die shirts echt zooo ontzettend vreselijk! maja ieder zijn smaak he? ;)

Tiekje; fijn dat alle controles goed waren en je opgelucht en vol vertrouwen het weekend in kan gaan nu... das toch wel erg prettig!

Mef; ik vind het ECHT jammer dat je je terugtrekt... :*

Evenstar heeeeeel veel sterkte joh! wat ontzettend rot dat je in het ziekenhuis ligt.. :*

KD toch een jochie!! *O* terwijl je gevoel zo anders was! ik kan me voorstellen dat je echt ff een beetje om moest schakelen....
(ik denk dat ik het ook niet direct zou kunnen bevatten als ik een jongetje had gedragen.. Mijn lichaam schreeuwd al continu meisje O+ )

Juud heeft verlof!! jeeeeeeeeej!! *O*

en ik heb bijna 2 weken vrij nu *O* . Vanmiddag op kraambezoek bij een collega... lekker vers beebje knuffelen O+
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
  vrijdag 27 mei 2011 @ 14:51:49 #125
147404 Jose81
B@S & LUC
pi_97383830
Evenstar, wat kl*te zeg, dat het nu toch zo is gelopen.. heel veel sterkte/beterschap!! :*

KD, gefeliciteerd met je mannetje!! Jongetjes zijn zo leuk! O+

Wij dachten hier in het begin van onze zwangerschap dat het een meisje was en ook ik moest even schakelen toen het weer een jongetje bleek te zijn... De dag vóór de 20-weken echo, sprak ik een collega die 3 jongens heeft. Zij zei 'ik dacht toen we hoorden dat het weer een jongetje werd "ik ga dus nooit met mijn dochter naar de bioscoop, nooit met mijn dochter winkelen, nooit met mijn dochter leuke dingen doen"...dat kostte me wel even tijd een plaatsje te geven'. Ik zei dat ik dat wel begreep. De volgende dag hoorden wij dat we weer een jongetje kregen, toen moest ik ineens aan haar woorden denken en ook ik moest even wennen aan het idee dat we dus nooit een meisje krijgen. Maar ik was wel gelijk heel erg blij met een tweede jochie! Super leuk voor Bas natuurlijk! :D En kleertjes, tja... ik vind ook dat er voor meiden meer leuks is dan voor jongens... :{

Juud, eindelijk verlof!! Geniet ervan...! *O*

L'tiek; fijn dat alles goed was, joh!! Super! *O*

BJ, lekker vrij!! Geniet ervan! *O*

Hier vanavond een bruiloft. Leuk! :) Wel een stuk lopen vanaf het station, maar ja. Komt wel goed. Vanavond komt ook ons nichtje (van 23 ;)) weer logeren. Morgen komt mijn vriendin weer en dan morgenmiddag een high-tea met z'n drietjes (ik + nichtje + vriendin). Zin in :s) !!!

Maandag worden ook de klossen gebracht... wordt nog een hele klus :X ! Wij hebben 2 (zware) verstelbare bedbodems met elk 8 poten... dan nog 4 poten van het ledikant zelf, dus dat worden 20 klossen onder het bed zetten... ik vraag me af of dat wat wordt... :X

Gisteren vor de laatste keer naar therapie geweest, da's ook afgesloten nu. Ik kijk nog steeds niet uit naar de bevalling, maar ik kan er wel beter mee omgaan dan eerst...gelukkig. :Y

Oooh ja... en... en.. en... de geboortekaartjes zijn sinds een week of twee af! *O* Ook de tekst voor de binnenkant is klaar. Dat moet alleen nog even passend in het kaartje worden gemaakt, maar dat mag (8> doen tegen die tijd. Vorige week heb ik ook alle kraambedankjes gemaakt... dus ik ben er klaar voor! :D

[ Bericht 15% gewijzigd door Jose81 op 27-05-2011 14:57:24 ]
**Life is e@sier with your eyes closed**
  vrijdag 27 mei 2011 @ 14:57:15 #126
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_97384089
@Jose, wij hebben Auping bedbodems, ook loeizwaar en nog maar twee jaar oud.
Daarom hebben wij ervoor gekozen om ons logeerbed (een 1-persoons seniorenbed) op onze slaapkamer te zetten op klossen. Ik zal er waarschijnlijk maar kort in liggen, want de meeste tijd ga ik gewoon fijn in mijn eigen bed of beneden op de bank. Het moet nu eenmaal voor het deel vd bevalling thuis en voor de kraamzorg, maar zodra het mag is ie weer weg.
  vrijdag 27 mei 2011 @ 15:01:51 #127
147404 Jose81
B@S & LUC
pi_97384324
Ja idd.. da's ook wel slim om er een ander bed neer te zetten. Wij hebben alleen een 1-persoons opblaasbed voor logeetjes... we hebben er al over gedacht dat ding op ons bed te leggen... maar of dat nou zo'n goed plan is... ik denk het niet...

Ik beval in het ziekenhuis, dus ik vind het balen dat we alsnog die klossen moeten hebben :{ ... al begrijp ik het natuurlijk wel dat het voor de kraamhulp moet...
**Life is e@sier with your eyes closed**
  vrijdag 27 mei 2011 @ 15:29:31 #128
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_97385509
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 mei 2011 15:01 schreef Jose81 het volgende:
Ja idd.. da's ook wel slim om er een ander bed neer te zetten. Wij hebben alleen een 1-persoons opblaasbed voor logeetjes... we hebben er al over gedacht dat ding op ons bed te leggen... maar of dat nou zo'n goed plan is... ik denk het niet...

Ik beval in het ziekenhuis, dus ik vind het balen dat we alsnog die klossen moeten hebben :{ ... al begrijp ik het natuurlijk wel dat het voor de kraamhulp moet...
Ja, ik beval dus ook in het ziekenhuis, alleen het eerst deel thuis. Het is idd puur voor de controles door VK en de kraamhulp en voor de hulp bij de bv...
Maar ja, als ik beneden op de bank bv wil geven dan moet staat die ook niet op klossen.
Ik heb er ook wel begrip voor, maar vind het wel gedoe, dus ik hoop dat ik een makkelijk iemand tref, die snel roept, het bed mag wel weg. :)
  vrijdag 27 mei 2011 @ 15:40:52 #129
147404 Jose81
B@S & LUC
pi_97385970
nee, nou, idd... dat bedoel ik nou (dat de bank ook niet op klossen hoeft). Ik vind het ook een gedoe. Ik hoop dat wij dezelfde kraamhulp krijgen als de vorige keer, die doet niet zo moeilijk denk ik ;).
**Life is e@sier with your eyes closed**
  vrijdag 27 mei 2011 @ 15:46:02 #130
23460 Deepfreeze
"koud hé"
pi_97386179
Mijn zusje heeft een logeerbed beneden in de keuken gezet, op klossen.. Mooie plek om te bevallen en de controles te doen ;)
Hier gaat het bed gerust op klossen. ik vond het juist wel fijn. Voor mij was het vorige keer een goede hoogte om in en uit bed te glijden, ipv echt op te moeten staan.
Maar dat is makkelijk praten met een licht bed op 6 pootjes..
  vrijdag 27 mei 2011 @ 15:51:06 #131
147404 Jose81
B@S & LUC
pi_97386385
ik vond het de vorige keer ook niet vervelend dat het bed op klossen stond. De hoogte was -toen ik nog zwanger was- wel prettig idd om in en uit bed te komen... Na de bevalling vond ik het een stuk minder fijn; de wond (was ingeknipt en uitgescheurd) was gaan ontsteken en als ik m'n benen boog deed dat erg zeer. Het bed in- en uitklimmen was dus een klein drama elke keer.

We zullen maandag zien of we het voor elkaar krijgen! ;)

Trouwens, afgelopen woensdag was ik wezen zwemmen met een collegaatje en onze kids. Toen we weggingen, liepen we tegen de man van een andere collega aan (echt zo'n arrogante kwal), zegt hij "Zo, zijn het er geen 2?"... ik kon niet anders reageren dan "nee, 6" en ben stug doorgelopen. Hoor ik hem nog zeggen "nou, dat valt dan nog mee". De eikel... ggrrr... :(

Echt, hoe vaak ik dàt nou al aan heb moeten horen. Tjonge jonge, denken ze dat ze leuk zijn... 8)7
**Life is e@sier with your eyes closed**
  vrijdag 27 mei 2011 @ 16:10:58 #132
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_97387231
Dat zei ook iemand tegen mij vorige week en dat was een vrouw, zelf ook moeder. Ik was enorm beledigd... Ik heb een flinke buik, maar wel heel mooi strak. Stom wijf vond ik het, zeg dan gewoon niets...
pi_97387332
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 mei 2011 15:01 schreef Jose81 het volgende:
Ja idd.. da's ook wel slim om er een ander bed neer te zetten. Wij hebben alleen een 1-persoons opblaasbed voor logeetjes... we hebben er al over gedacht dat ding op ons bed te leggen... maar of dat nou zo'n goed plan is... ik denk het niet...

Ik beval in het ziekenhuis, dus ik vind het balen dat we alsnog die klossen moeten hebben :{ ... al begrijp ik het natuurlijk wel dat het voor de kraamhulp moet...
Ons bed hoefde niet op klossen zolang er dan beneden een kraambed stond. Wij hebben het wel aan ruimte dus hebben we dat gedaan. De controles deed ze trouwens gewoon boven. Totaal geen probleem.
Nu doen we het weer zo. Bevallen doe ik ook in het ziekenhuis en mn bed wil ik niet op klossen. Doe mij maar lekker beneden nog een bedje O+ Plastic matras de garage in en lekker een eigen 1persoons er op. Ik vond het prima ^O^

Ik ben net bij de Bekkenmevrouw geweest en wat ik al wist is maar weer gezegd. Ik moet meer bewegen :@ Elke dag nu een half uur fietsen (met Rienk) en verder zo rechtop mogelijk. Ik heb gewoon luie spieren waardoor ze niks hebben kunnen. Ook ben ik wat stijf daar beneden en dat zal ze soepeler maken, maar het meeste kan ik gewoon zelf aan/afleren. :@
Dus de laptop staat al op de eettafel :7
Ik zat er altijd mee op de bank te hangen.
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
pi_97389863
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 mei 2011 14:51 schreef Jose81 het volgende:
Zij zei 'ik dacht toen we hoorden dat het weer een jongetje werd "ik ga dus nooit met mijn dochter naar de bioscoop, nooit met mijn dochter winkelen, nooit met mijn dochter leuke dingen doen"...dat kostte me wel even tijd een plaatsje te geven'. Ik zei dat ik dat wel begreep. De volgende dag hoorden wij dat we weer een jongetje kregen, toen moest ik ineens aan haar woorden denken en ook ik moest even wennen aan het idee dat we dus nooit een meisje krijgen.
Het is een beetje een taboe om dat gevoel uit te spreken, hè? Al heb ik gemerkt dat het helemaal geen taboe is dat andere mensen hartstikke blij zijn voor je als je 'een andere smaak hebt' of aan je vragen of je wel blij bent als je wéér een meisje/jongen krijgt. :+

Ik denk dat ik dat zelf ook wel had, dat ik graag de moeder-dochter-ervaring óók wilde, al kan ik niet goed uitleggen wat die ervaring inhoudt. Bovendien heb ik zelf helemaal niet zo'n hechte band met mijn moeder.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_97390048
Ik zou echt dólgelukkig zijn met een meisje. Maar met een jonkje ben ik ook heel blij :Y
Zolang het maar gezond is enzo hoor :Y
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
pi_97390138
Toen ik hoorde dat het een meisje was besefte ik pas hoe graag ik een meisje wilde. Na die echo ben ik langzaamaan het idee van nog een jongen trouwens steeds leuker gaan vinden, gek genoeg. Ik ben dol op ons meisje, maar als ik dan die twee van freecell of Rockabella zie... O+
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  vrijdag 27 mei 2011 @ 17:37:52 #137
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_97390650
argh, ik moet ook nog steeds die erkenning regelen, vergeet iedere dag te bellen naar Gemeentehuis....
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_97392053
Ik zal aan het idee moeten wennen als het een meisje is...ik heb niet zoveel met meisjes dingen :@
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  vrijdag 27 mei 2011 @ 18:20:27 #139
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_97392219
Ik heb vandaag mijn allereerste zwangerschapcadeautje gekregen. Sokjes! Heel klein. Echt zooooo schattig. *smelt* O+ O+ O+
  vrijdag 27 mei 2011 @ 18:26:32 #140
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_97392429
Ik dacht altijd dat ik heel graag een meisjebaby wou...

Maar toen ik eenmaal in verwachting was maakt het me echt geen zier uit, we hadden heel snel een jongensnaam en ook het idee dat we een jongentje zouden krijgen.
Toen was het opeens een meisje en moesten we even omschakelen en een meisjesnaam bedenken. Nu ben ik er helemaal aan gewend dat er een klein meisje in mijn buik zit, hoe cute...

Meisjeskleren zijn er idd in overvloed, vooral omdat je jurkjes, broeken, rokjes, leggings enz hebt. Bij een jongen is het 'gewoon' een broek en een shirt. En wat kleuren betreft volgens mij ook minder keuze. Het scheelt vast wat betreft uitgavepatroon of je een jongen of een meisje krijgt...
pi_97392589
Juud haha dat denk ik dus ook over de uitgaven!!
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  vrijdag 27 mei 2011 @ 18:32:51 #142
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_97392666
Ja, zo kan je het ook bekijken. Vind het wel een raar idee dat al bepaalt is wat het wordt terwijl er nog niks te zien is. Maakt mij echt helemaal niet uit wat het wordt, als het maar gezond is. Al vind ik meisjeskleding inderdaad leuker.
  vrijdag 27 mei 2011 @ 18:42:26 #143
198722 Dizzy-Miss-Lizzy
spin me around
pi_97393003
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 mei 2011 17:37 schreef Susie het volgende:
argh, ik moet ook nog steeds die erkenning regelen, vergeet iedere dag te bellen naar Gemeentehuis....
Je moet niet bellen. Gewoon met je vent en paspoorten langs gaan :P
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
  vrijdag 27 mei 2011 @ 18:52:48 #144
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_97393326
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 mei 2011 18:42 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:

[..]

Je moet niet bellen. Gewoon met je vent en paspoorten langs gaan :P
Hier staat duidelijk op de website dat we moeten bellen voor afspraak hiervoor :P
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
  vrijdag 27 mei 2011 @ 18:59:44 #145
198722 Dizzy-Miss-Lizzy
spin me around
pi_97393602
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 mei 2011 18:52 schreef Susie het volgende:

[..]

Hier staat duidelijk op de website dat we moeten bellen voor afspraak hiervoor :P
Ach so. Ik dacht dat je ging bellen om te vragen hoe het precies moest en wat je er voor nodig had e.d.

Een afspraak scheelt je in ieder geval wel wachten ook.
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
  vrijdag 27 mei 2011 @ 19:02:57 #146
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_97393746
Maar dus wel weer irritant, aangezien ik pas kan bellen wanneer ik op het werk ben en het vervolgens dus weer vergeet tot ik in de trein naar huis zit.... en ze dus alweer dicht zijn! :(

Nog even een :* voor Evenstar! Hoop dat je snel wat opknapt enzo!
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
  vrijdag 27 mei 2011 @ 19:10:09 #147
198722 Dizzy-Miss-Lizzy
spin me around
pi_97394028
Herinnering in je telefoon, in outlook, een mailtje naar je werkmail met de reminder in het onderwerp, tegen je vent zeggen dat hij je er aan moet helpen herinneren zodat je hem achteraf de schuld ervan kan geven als je het weer vergeten bent ;)

Evenstar, wat een herkenning van mijn kant helaas. Wat een ellende is het voor sommigen toch ook zo'n zwangerschap. Maar op dit moment ben je op de juiste plek denk ik om weer even bij te tanken. Sterkte!

LLM's nog even volhouden en dan hebben jullie ook zo'n prachtig kindje :*
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
  vrijdag 27 mei 2011 @ 19:11:26 #148
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_97394082
Ah, dat mailtje naar mezelf is een goede! ^O^
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
  vrijdag 27 mei 2011 @ 19:35:37 #149
100412 mefke79
komt goed!
pi_97395063
Alles rustig hier. Of nou ja, Tienus is druk genoeg. En maar goed dat ik vandaag niet ben bevallen, ik begreep van Evenstar dat het nogal druk is in het ziekenhuis, dus ik had er niet eens bijgepast :+

Gisteren nog even flink uitgehuild bij mijn man. Hij gaat komende woensdag weer mee naar de vk, dan moet er ook een afspraak gemaakt worden voor de week erop. Ik wil die afspraak echt op dinsdag, want anders lukt het vast nooit meer om voor het weekend (pinksteren) in het ziekenhuis te komen en zijn we nog even ver als bij Driekus.

Vlindur, goed blijven doen he, dat bewegen. Echt, je zult jezelf zo dankbaar zijn als je kunt blijven fietsen. Ik kan het nog en dat is dan ook de enige bewegingsvrijheid die ik heb.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_97398416
KD: een jongetje!! :o :D
Ik moest echt lachen om je commentaar bij de piemelfoto haha.

Aventura; bijna verlof, nog even volhouden *O* en Juud jij al lekker verlof; geniet ervan.

Evenstar; wat balen dat je in het ziekenhuis ligt; hopelijk gaat het snel beter en ben je er weer uit. :*

Laiveneertiekje; gelukkig was alles goed met de baby.

Mefke; hopelijk komt je baby nu snel; succes met de laatste loodjes (en fijn dat je weer wat schrijft) :*
I found myself alone,
Alone above the raging sea
That stole the only boy I loved
And drowned him deep inside of me
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')