ik zag het wel meteen, je kon het aan d'r haar zienquote:Op woensdag 15 juni 2011 21:14 schreef Pisces29 het volgende:
Ik zie nu pas Marokkaanse trekjes in haar gezicht nu ze niet zo opgemaakt is
Ahquote:Op woensdag 15 juni 2011 21:18 schreef Burdie het volgende:
[..]
ik zag het wel meteen, je kon het aan d'r haar zien
scholiertjes toch??quote:Op woensdag 15 juni 2011 21:27 schreef Pisces29 het volgende:
"Anders zoekt hij huismusjes, schoondiertjes, typetjes"
Ik twijfelde al ergquote:
Ja hij zal ook een keer moeten gaan passen met de meiden, telt ook mee hèquote:
Ik ben er ook bang voor ja, lijkt me wel een dominante...quote:Op woensdag 15 juni 2011 21:38 schreef Injetta het volgende:
Ik hoop niet dat hij uiteindelijk die Laila gaat kiezen. Ik heb het gevoel dat dat niet echt matcht. Ze doet zich heel spannend voor, maar ik heb bij haar heel sterk het gevoel dat ze verandert in een echte bitch en superbezitterig en keihard wordt zodra ze een man gestrikt heeft. Dan moet hij helemaal naar haar pijpen dansen.
Misschien gebruikt ie Marielle wel om zo bij haar leuke zus te komenquote:Op woensdag 15 juni 2011 21:39 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik ben er ook bang voor ja, lijkt me wel een dominante...
Ik denk dat het Laila of Marielle wordt.
Ik vind Feline eigenlijk ook iets te chic om te gaan lopen hoeren en sloeren in Dubai.quote:
Dat was dan ook zijn manier om te zeggen 'Ik vind je niet geil genoeg'.quote:Op woensdag 15 juni 2011 23:54 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ik vind Feline eigenlijk ook iets te chic om te gaan lopen hoeren en sloeren in Dubai.
Ik begreep zijn redenatie om haar weg te sturen niet helemaal, heb daar iets gemist: Felines moeder vond dat ze eerst kinderen moest krijgen en dan carrière maken? En Lars wilde dat niet verstoren...? Maar die wil toch ook het liefst morgen nageslacht?
Ja precies. Dat was makkelijk tussen de regels door te lezenquote:Op donderdag 16 juni 2011 00:02 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat was dan ook zijn manier om te zeggen 'Ik vind je niet geil genoeg'.
Gok ik.
Ik zou niet gek staan te kijken als Laila de enige is die het doet.quote:Op woensdag 15 juni 2011 23:54 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Yuk bah, echt....gewoon met al die meiden het bed induiken. Hoezo?
ik snap niet dat je dat uberhaupt kunt doen, als er echte gevoelens zijn
whaha ja dat snapte ik ook niet ...quote:Op woensdag 15 juni 2011 23:54 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ik vind Feline eigenlijk ook iets te chic om te gaan lopen hoeren en sloeren in Dubai.
Ik begreep zijn redenatie om haar weg te sturen niet helemaal, heb daar iets gemist: Felines moeder vond dat ze eerst kinderen moest krijgen en dan carrière maken? En Lars wilde dat niet verstoren...? Maar die wil toch ook het liefst morgen nageslacht?
Daar ben ik ook bang voor. Al wil je nu natuurlijk wel weten of er echt iets gaat gebeurenquote:Op donderdag 16 juni 2011 08:21 schreef Injetta het volgende:
Ik denk dat dat voorfilmpje meer belooft dan er straks in werkelijkheid gebeurt.
Daar zijn ze goed in om net die stukjes te laten zien die heel wat lijken.
Ik heb me sowieso verbaasd dat hij haar zo lang erin gelaten heeft.quote:Op donderdag 16 juni 2011 00:02 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat was dan ook zijn manier om te zeggen 'Ik vind je niet geil genoeg'.
Gok ik.
Inderdaad. Ik vraag me ook af of er iets zal gebeuren, want als het slimme meiden zijn, dan geven ze de graal niet zo makkelijk weg, en behoudende meisjes durven niet.quote:Op donderdag 16 juni 2011 08:21 schreef Injetta het volgende:
Ik denk dat dat voorfilmpje meer belooft dan er straks in werkelijkheid gebeurt.
Daar zijn ze goed in om net die stukjes te laten zien die heel wat lijken.
Waarom zouden ze ook? Dat wordt toch niet gefilmd.quote:Op donderdag 16 juni 2011 15:34 schreef ThunderBitch het volgende:
Inderdaad. Ik vraag me ook af of er iets zal gebeuren
Ik vind Laila niet per sé nep, ik vind haar arrogant. Niets mis met een beetje zelfverzekerdheid, maar zij haalt haar eigenwaarde uit het naar beneden halen van anderen en dat vind ik geen fijne karaktertrek. Zij moet winnen, want die anderen zijn typetjes, huisvrouwtjes, studentjes. Terwijl Mariella bijvoorbeeld vindt dat zij moet winnen omdat ze een leuke meid is. Daar zit een nuanceverschil tussen. Ik hoop voor Lars dat hij dit nog op tijd ontdektquote:Op donderdag 16 juni 2011 12:33 schreef Letsel het volgende:
Die laila is helemaal niet zo nep, haar zelfverzekerdheid is een houding omdat ze in dr leven al een aantal x hard op dr bek is gegaan. Ze heeft overigens dr eigen goedgevulde bankrekening
Deze zin zegt niets, zonder de rest van de tekst.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 12:20 schreef IceBeach het volgende:
[..]
Waarom zouden ze ook? Dat wordt toch niet gefilmd.
Die wijven zijn zo aandachtsgeil dat ze alles doen als er een camera op ze staat gericht. Denk niet dat er ook spycams in de hotelkamer van Lars hangen, dus ze hoeven niet per se met 'em naar bed te gaan.quote:
Karin lijkt mij een psycho-bitch, vind dat ze zichzelf teveel in de uitverkoop gooit. Een slimmere versie van Chantal.quote:Op maandag 20 juni 2011 01:24 schreef Lindgren. het volgende:
Hij kiest gewoon sowieso Leila, terwijl Karin en Mariella zoveel leuker zijn.. Was al vanaf aflevering 1 duidelijk, jammer. Gewoon die kleine dingetjes.. Kusje op de mond ipv op de wang e.d.
dat ja..quote:Op vrijdag 17 juni 2011 15:40 schreef Burdie het volgende:
[..]
Ik vind Laila niet per sé nep, ik vind haar arrogant. Niets mis met een beetje zelfverzekerdheid, maar zij haalt haar eigenwaarde uit het naar beneden halen van anderen en dat vind ik geen fijne karaktertrek. Zij moet winnen, want die anderen zijn typetjes, huisvrouwtjes, studentjes. Terwijl Mariella bijvoorbeeld vindt dat zij moet winnen omdat ze een leuke meid is. Daar zit een nuanceverschil tussen. Ik hoop voor Lars dat hij dit nog op tijd ontdekt.
Precies, die Karin heeft de nodige schroeven loszitten volgens mijquote:Op maandag 20 juni 2011 12:31 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Karin lijkt mij een psyco-bitch, vind dat ze zichzelf teveel in de uitverkoop gooit. Een slimmere versie van Chantal.
Vond het idd ook een behoorlijke wanhoopsdaad. En karin vind ik eng en die eet als een boerin. Mariella is de enige normale, maar hij vindt haar op zeker te jong. Misschien kiest ie uiteindelijk niemand, hahaha. Heb op zijn twitter gekeken en daaruit kon ik nergens opmaken dat hij een relatie heeft ofzoquote:Op maandag 20 juni 2011 12:39 schreef roos85 het volgende:
[..]
dat ja..
ook zo grappig, toen ze Lars ging opwachten (In Curacao) en met hem ging zoenen op het ligbed..
Eerst beweren dat ze nergens onzeker over hoefde te zijn, want ze was zo geweldigmaar dan toch zo'n actie uitvoeren
Misschien is het ook puur voor de lol en een leuk zakcentje (al heeft hij dat ws niet nodig).quote:Op maandag 20 juni 2011 17:17 schreef ThunderBitch het volgende:
Het zal me benieuwen, al interesseert het mij eigenlijk niet veel wat hij doet. Het is sowieso een raar idee om op zo'n manier een vrouw te zoeken/vinden.
quote:Op woensdag 22 juni 2011 20:34 schreef MissJ het volgende:
zo Lars gaat zijn piemeltje zometeen overal insteken
dus dat. Lars wil wel even kijken of die ene klik er ook isquote:Op woensdag 22 juni 2011 20:40 schreef Pisces29 het volgende:
Veel dames moeten ook wel voor hun gevoel misschien, want zonder sex kan Lars niet kijken of er een klik is![]()
"Misschien ook een overnachting"... nou ik denk dat er 3 zullen zijn
Idd, ik vind ze ook vrij naief allemaalquote:Op woensdag 22 juni 2011 20:45 schreef Injetta het volgende:
Ik snap niet dat hij alle drie evenveel het gevoel geeft alsof zij de ware is en hij het wel ziet zitten.
Ze hebben alle 3 het idee dat het wederzijds is en dat hij helemaal voor haar gaat.
Hij zoent ze alle 3 alsof ze de enige zijn.
Ik begrijp er niks van. Ze weten toch dat hij ook met de andere 2 date? Zouden ze dan echt denken dat hij die anderen niet zoent en niet zo vreselijk romantisch mee doet?
Ik denk dat ze hem al zo leuk vinden dat ze alleen maar denken "oh ik hoop zóó dat hij mij leuker vindt en dat onze dates de leukste zijn en bij de andere 2 een verplichting".quote:Op woensdag 22 juni 2011 20:45 schreef Injetta het volgende:
Ik begrijp er niks van. Ze weten toch dat hij ook met de andere 2 date? Zouden ze dan echt denken dat hij die anderen niet zoent en niet zo vreselijk romantisch mee doet?
Ik vraag me dan ook af of de meesten echt niet stiekem gewoon vooraf denken "gratis vakantie op Curacao, leuk geldbedrag, met m'n kop op tv en wie weet veel lol" ipv "de ware vinden".quote:Op woensdag 22 juni 2011 20:49 schreef Injetta het volgende:
Als je het goed beschouwd is het eigenlijk wel een hele rare situatie. Want... stel dat er geen programma en camera was. Dan zou geen van de 3 het prima vinden als hij met nog 2 andere vrouwen uit zou gaan en zou zoenen. En nu iedereen het kan zien en het voor de tv is, is het plotseling prima.....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |