Wat een baas.quote:Hitler wilde honden laten praten
HANOVER - Adolf Hitler geloofde er heilig in dat ook honden kunnen praten. De nazileider zou tijdens de Tweede Wereldoorlog honden hebben willen trainen, zodat ook dieren met hun SS-bazen konden communiceren.
Hitler zou zelfs een complete hondenschool hebben opgezet in het Duitse Hanover. De beesten leerden daar hoe ze moeten praten, lezen en spellen. Op die manier zouden ze ook actief kunnen zijn in de concentratiekampen. Ook zouden er telepatische tests zijn gedaan met honden en mensen om de communicatie te verbeteren.
Eén van de honden die naar de speciale opleiding zou zijn geweest, is Rolf. Met zijn poten kon hij alle letters van het alfabet aantikken. Een ander beest zou op de vraag 'Wie is Hitler?' hebben geantwoord: 'Mein Fuhrer'.
Het bizarre verhaal van de Duitse hondenschool is opgetekend in het boek Amazing Dogs: A Cabinet of Canine Curiosities van hoogleraar Jan Bondeson, verbonden aan de Cardiff University in Engeland.
,,Het is inderdaad een bizar verhaal. Ten tijde van de Tweede Wereldoorlog gebeurden er bijzondere dingen op het gebied van communcatie tussen mensen en honden'', aldus Bondeson tegen The Sun.
Walgelijk artikel, walgelijke site, walgelijke columnist, walgelijke tijdverspilling.quote:Op woensdag 25 mei 2011 19:15 schreef Whiskers2009 het volgende:
Ok, knuppel in het hoenderhok dan maar![]()
http://www.joop.nl/opinies/detail/artikel/godwint_altijd/
Joopquote:Op woensdag 25 mei 2011 19:15 schreef Whiskers2009 het volgende:
Ok, knuppel in het hoenderhok dan maar![]()
http://www.joop.nl/opinies/detail/artikel/godwint_altijd/
Ik wist wel dat er gepost zou worden na die linkquote:Op woensdag 25 mei 2011 19:17 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Walgelijk artikel, walgelijke site, walgelijke columnist, walgelijke tijdverspilling.
Gewoon links als altijd dus.
Of je nou bekend wil staan als joop-lezeres..quote:Op woensdag 25 mei 2011 19:19 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik wist wel dat er gepost zou worden na die link
Enkel over het bedroevend lage drammende niveau van Joop.nl.quote:Op woensdag 25 mei 2011 19:19 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik wist wel dat er gepost zou worden na die link
Joopquote:Op woensdag 25 mei 2011 19:17 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Walgelijk artikel, walgelijke site, walgelijke columnist, walgelijke tijdverspilling.
Gewoon links als altijd dus.
Ik zocht iets waar jullie zeker op zouden reageren. Kennelijk heb ik goed gegoktquote:Op woensdag 25 mei 2011 19:20 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Of je nou bekend wil staan als joop-lezeres..
Ach, er is ook "vraag" naar TBS, dus wat dat betreft...quote:Op woensdag 25 mei 2011 19:21 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Joop![]()
Dat er überhaupt animo voor is
Onvoorstelbaar. Ze hebben veel gemeen, o.a. dat ze gemaakt zijn van subsidies.quote:Op woensdag 25 mei 2011 19:21 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ach, er is ook "vraag" naar TBS, dus wat dat betreft...
Dat was de bedoeling ook niet, de bedoeling was dat er weer gepost zou worden. Missie geslaagdquote:Op woensdag 25 mei 2011 19:20 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Enkel over het bedroevend lage drammende niveau van Joop.nl.
Inhoudelijk doe ik niet eens moeite, ik ga ook niet een hoop hondenstront lopen ontleden.
Ja precies, alleen bedoeld om gekken bij elkaar te houden op een plek, en dan te isoleren.quote:Op woensdag 25 mei 2011 19:22 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Onvoorstelbaar. Ze hebben veel gemeen, o.a. dat ze gemaakt zijn van subsidies.
quote:Op woensdag 25 mei 2011 19:23 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ja precies, alleen bedoeld om gekken bij elkaar te houden op een plek, en dan te isoleren.
De tranen rollen echt over mijn wangen.quote:Een ander beest zou op de vraag 'Wie is Hitler?' hebben geantwoord: 'Mein Fuhrer'.
Dat gestoorde wicht dat zat te kankeren op de aanwezigheid van de PVV bij de dodenherdenking?quote:Op woensdag 25 mei 2011 19:24 schreef robin007bond het volgende:
Zonde dat een dame als Mei Li Vos bij de PVDA zit en ook nog eens redactrice bij Joop is
Haar uiterlijk heeft ze wel mee, zonde van het geringe intellect dat er dan achter zitquote:Op woensdag 25 mei 2011 19:24 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dat gestoorde wicht dat zat te kankeren op de aanwezigheid van de PVV bij de dodenherdenking?
Nee hoor, geen zonde, ze zit waar ze hoort.
Ze is lelijk, zowel van binnen als buiten.quote:Op woensdag 25 mei 2011 19:26 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Haar uiterlijk heeft ze wel mee, zonde van het geringe intellect dat er dan achter zit
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.POL-lintjes: Stef Bloktrofee - Meest arrogante user 2011, Hans Wiegeltrofee - Meest rechtse user 2012, 2013 & 2014
Ek vir jou, Suid-Afrika.
Welke variant hang je eigenlijk aan EG??quote:
De niet stigmatiserende, niet pedoseksuele, niet kapitalistische, niet carrieregerichte, niet survival of the fittest gerichte kerk van klaagzang opgericht voor eigen volk eerst waar ondernemers niet welkom zijn.quote:Op woensdag 25 mei 2011 19:34 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Welke variant hang je eigenlijk aan EG??
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.POL-lintjes: Stef Bloktrofee - Meest arrogante user 2011, Hans Wiegeltrofee - Meest rechtse user 2012, 2013 & 2014
Ek vir jou, Suid-Afrika.
Je hebt je geabonneerd op de Joop nieuwsbrief?quote:Op woensdag 25 mei 2011 19:38 schreef Zeeland het volgende:
Weet iemand hoe ik van die fokking Joop-nieuwsbrief af kom?
quote:Op woensdag 25 mei 2011 19:38 schreef Zeeland het volgende:
Weet iemand hoe ik van die fokking Joop-nieuwsbrief af kom?
Dat mensen er voor uit durven te komen, wel heel knapquote:Op woensdag 25 mei 2011 19:39 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Je hebt je geabonneerd op de Joop nieuwsbrief?
Klopt, en al drie keer naar de redactie gemaild dat ik hem niet meer hoef.quote:Op woensdag 25 mei 2011 19:39 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Je hebt je geabonneerd op de Joop nieuwsbrief?
quote:Op woensdag 25 mei 2011 19:50 schreef GSbrder het volgende:
Niet gek, ze willen nu zelfs een gehandicaptenquotum bij de PvdA
Doe aangifte wegens spam.quote:Op woensdag 25 mei 2011 19:49 schreef Zeeland het volgende:
[..]
Klopt, en al drie keer naar de redactie gemaild dat ik hem niet meer hoef.
Dat zal ze leren! Alhoewel de boete betaald wordt van subsidie, dat is ook weer niet de bedoeling.quote:
De subsidie gaat dan terug de staatskas in.quote:Op woensdag 25 mei 2011 19:53 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Dat zal ze leren! Alhoewel de boete betaald wordt van subsidie, dat is ook weer niet de bedoeling.
Dat zou beter zijnquote:Op woensdag 25 mei 2011 19:56 schreef Picchia het volgende:
[..]
De subsidie gaat dan terug de staatskas in.
Mooie retoriekquote:Op woensdag 25 mei 2011 19:57 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Dat zou beter zijn![]()
Meer geld naar de politie, minder naar JOOP.
Studiequote:
Ik heb nooit wat voor school gedaan, ik word te weinig geprikkeldquote:
Na de demonisering van Joop is dat zeker lastig. Toch vind ik Joop soms best leuk.quote:Op woensdag 25 mei 2011 19:44 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Dat mensen er voor uit durven te komen, wel heel knap
Niks doen op de basisschool, CITO slecht maken daardoor, docenten die mijn gebrek aan motivatie zagen..quote:
Welkequote:Op woensdag 25 mei 2011 20:16 schreef eriksd het volgende:
Oeh, twee films vanavondDat wordt geen studie.
Ik ook.quote:Op woensdag 25 mei 2011 20:16 schreef Zeeland het volgende:
[..]
Na de demonisering van Joop is dat zeker lastig. Toch vind ik Joop soms best leuk.
Da's wel zuur aan het huidige systeem, je voortgezette onderwijstijd ligt helemaal vast, terwijl het daarna een grote tombola wordt. Ik stel voor meer te richten op de vormende fase, en daar de vervolgopleidingen op aan te laten sluiten. Dus geen HBO-P route meer enzo, maar wel betere overstapmogelijkheden in een eerdere fase.quote:Op woensdag 25 mei 2011 20:16 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Niks doen op de basisschool, CITO slecht maken daardoor, docenten die mijn gebrek aan motivatie zagen..
[..]
Welke?
Dat mag. Ik kan altijd kostelijk lachen om de bonte verzameling figuren die ze hebben weten te verzamelen, bijv. Mei Li Vos. Wat een schaap is dat zegquote:Op woensdag 25 mei 2011 20:17 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Dit quote ik voor het nageslacht..
Gladiatorquote:Op woensdag 25 mei 2011 20:18 schreef eriksd het volgende:
[..]
Da's wel zuur aan het huidige systeem, je voortgezette onderwijstijd ligt helemaal vast, terwijl het daarna een grote tombola wordt. Ik stel voor meer te richten op de vormende fase, en daar de vervolgopleidingen op aan te laten sluiten. Dus geen HBO-P route meer enzo, maar wel betere overstapmogelijkheden in een eerdere fase.
Gladiator en Turbulence zijn er vanavond
Leedvermaakquote:Op woensdag 25 mei 2011 20:18 schreef eriksd het volgende:
[..]
Dat mag. Ik kan altijd kostelijk lachen om de bonte verzameling figuren die ze hebben weten te verzamelen, bijv. Mei Li Vos. Wat een schaap is dat zeg
Gladiatorquote:
Deze kwestie vind ik best lastig, eerlijk gezegd. Maar die verantwoordelijkheid ligt natuurlijk bij de werkgever, deze kan ook z'n imago opkrikken door meer gehandicapten aan te nemenquote:Op woensdag 25 mei 2011 20:26 schreef Zeeland het volgende:
Trouwens, dat gehandicaptenvoorstel van de PvdA vind ik idioot. Sorry, maar sommige mensen wil je gewoon niet in je bedrijf. Om gegronde redenen.
Ik sluit me dus aan bij GS.
Ik was van plan om de vaat maar eens te gaan doenquote:Op woensdag 25 mei 2011 20:25 schreef Monidique het volgende:
En toen dacht ik: mjeeeaaah, ik heb Gladiator al driehonderd keer gezien. Zet de radio maar aan, de wat nuttigs.
Ben ik het weer met je eens!! Dit gaat de verkeerde kant op.quote:Op woensdag 25 mei 2011 20:18 schreef eriksd het volgende:
[..]
Dat mag. Ik kan altijd kostelijk lachen om de bonte verzameling figuren die ze hebben weten te verzamelen, bijv. Mei Li Vos. Wat een schaap is dat zeg
Het had überhaupt nooit mogen bestaanquote:Op woensdag 25 mei 2011 20:27 schreef Zeeland het volgende:
[..]
Ben ik het weer met je eens!! Dit gaat de verkeerde kant op.
Ga dat maar eens vertellen tegen papa en mama Vos.quote:Op woensdag 25 mei 2011 20:29 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Het had überhaupt nooit mogen bestaan
Het is nu alleen te vrijblijvend voor bedrijven om geen gehandicapten in dienst te nemen. Dat kan ook niet.quote:Op woensdag 25 mei 2011 20:26 schreef Zeeland het volgende:
Trouwens, dat gehandicaptenvoorstel van de PvdA vind ik idioot. Sorry, maar sommige mensen wil je gewoon niet in je bedrijf. Om gegronde redenen.
Ik sluit me dus aan bij GS.
Tja.. ik vind dit heel erg lastig eerlijk gezegd. Je hebt de sociale werkplaatsen voor echte geestelijk gehandicapten, maar voor intelligente gehandicapten is er best weinig te doen..quote:Op woensdag 25 mei 2011 20:35 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Het is nu alleen te vrijblijvend voor bedrijven om geen gehandicapten in dienst te nemen. Dat kan ook niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |