Waarom niet? Ipv dat een docent tegen $20 per uur kinderen moet behandelen, kan een studentn (tegen een cursus) dit voor $8 per uur doen.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:41 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Jij denkt dat zoiets serieus voldoende is?
Om de doodsimpele reden dat een robot niet menselijk kan denken, en dus je nooit voor kan bereiden op een bedrijfssituatie o.i.d.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:42 schreef robin007bond het volgende:
Dat van die robots had ik beter niet kunnen zeggen, maar snap eerlijk gezegd nog steeds niet wat er mis mee is
Die kunnen het sociale aspect natuurlijk nooit aan. Het luisterende oor, het gemeende schouderklopje, het net even anders uitleggen van een opdracht zodat iemand het wel snapt.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:42 schreef robin007bond het volgende:
Dat van die robots had ik beter niet kunnen zeggen, maar snap eerlijk gezegd nog steeds niet wat er mis mee is
De ontwikkelingen zijn echt al heel ver.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:43 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Om de doodsimpele reden dat een robot niet menselijk kan denken, en dus je nooit voor kan bereiden op een bedrijfssituatie o.i.d.
Altijd zeggen wat er in je opkomt! Is goed voor je creatief denken en dus voor je innovatievermogen!quote:Op zondag 22 mei 2011 20:42 schreef robin007bond het volgende:
Dat van die robots had ik beter niet kunnen zeggen, maar snap eerlijk gezegd nog steeds niet wat er mis mee is
Vlamingen die hun hele leven Frans taalonderwijs hebben genoten en in een Franstalige werkomgeving verkeren, hebben nog moeite om klassen te geven in het Frans. Maar een gemiddelde Turk zal het vast lukken om in zes maanden voldoende didactische kwaliteiten in het Nederlands te verwerven.quote:
Die zullen dat zeker zien zitten, in Turkije tegen een hongerloon les gaan geven.quote:Of Turkse-Nederlanders inzetten.
Ik had het al klaarstaan, wachtte gewoon tot er stond, *update*, klikte erop, had de post al klaar, en invoeren maarquote:Op zondag 22 mei 2011 20:44 schreef EchtGaaf het volgende:
Leuk dat onze DN dit jubileumdeel mocht openen.
Robots zouden nooit aan het hoofd van de ontwikkeling van mensen moeten staan, ontzettende foute manier van denken zelfs, en gevaarlijk.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:44 schreef robin007bond het volgende:
[..]
De ontwikkelingen zijn echt al heel ver.
Volgens mij moet degene die de diapresentatie maakt ook betaald worden en dat moet dynamisch gebeuren aangezien je nooit complete standaardlessen kan maken voor kinderen.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:43 schreef Zienswijze het volgende:
Mooie TT.
[..]
Waarom niet? Ipv dat een docent tegen $20 per uur kinderen moet behandelen, kan een studentn (tegen een cursus) dit voor $8 per uur doen.
$12 winst per uur per klas. Goedkoper voor kinderen dus.
Of sexuele voorlichting geven aan kleutersquote:Op zondag 22 mei 2011 20:45 schreef robin007bond het volgende:
Ik heb een idee, laten we prostituees de klas insturen. Zodat de levenloze WOW-pubers ook wat liefde hebben gezien
Geen seksbot?quote:Op zondag 22 mei 2011 20:45 schreef robin007bond het volgende:
Ik heb een idee, laten we prostituees de klas insturen. Zodat de levenloze WOW-pubers ook wat liefde hebben gezien
Het komt nog niet in de buurt.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:44 schreef robin007bond het volgende:
[..]
De ontwikkelingen zijn echt al heel ver.
Pardon, dit zegt het 15-jarige vmbo-meneertje?quote:Op zondag 22 mei 2011 20:45 schreef robin007bond het volgende:
Ik heb een idee, laten we prostituees de klas insturen. Zodat de levenloze WOW-pubers ook wat liefde hebben gezien
Je kan dus goed timen.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:45 schreef Dutchnative het volgende:
[..]
Ik had het al klaarstaan, wachtte gewoon tot er stond, *update*, klikte erop, had de post al klaar, en invoeren maar(en dat rijmt)
Je moet niet vergeten dat de klassen veel groter kunnen en de begeleider/begeleidster meerdere klassen aankanquote:Op zondag 22 mei 2011 20:45 schreef du_ke het volgende:
[..]
Volgens mij moet degene die de diapresentatie maakt ook betaald worden en dat moet dynamisch gebeuren aangezien je nooit complete standaardlessen kan maken voor kinderen.
En min of meer opgeleide studenten gaan echt niet voor 8 euro per uur dit toch wel lastige werk doen, vergeet het maar.
Blijkbaarquote:
Het was een grapje, maar was wel enigszins benieuwd naar de reactiesquote:Op zondag 22 mei 2011 20:46 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Pardon, dit zegt het 15-jarige vmbo-meneertje?
quote:Op zondag 22 mei 2011 20:47 schreef KoosVogels het volgende:
Oei, moet hier wel in gepost hebben. Zo, en nu terug naar de bank.
Het onderwijs als leerfabriek.. Robin staat ervoor!quote:Op zondag 22 mei 2011 20:46 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Je moet niet vergeten dat de klassen veel groter kunnen en de begeleider/begeleidster meerdere klassen aankanKostenbesparingen ftw
Samen met mevrouw Vogels op de bank te knuffelen?quote:Op zondag 22 mei 2011 20:47 schreef KoosVogels het volgende:
Oei, moet hier wel in gepost hebben. Zo, en nu terug naar de bank.
Ja! Op naar die prestatiedrang die ze in Japan hebbenquote:Op zondag 22 mei 2011 20:47 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Het onderwijs als leerfabriek.. Robin staat ervoor!
natuurlijk kan je geen grotere klassen aan dan nu, Zet meer dan pakweg 25-30 kinderen bij elkaar in een klas en je krijgt ze nooit meer stil. De dingen die jullie nu opnoemen zijn en duurder en het onderwijs gaat er op achteruit. Echt geweldige ideeënquote:Op zondag 22 mei 2011 20:46 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Je moet niet vergeten dat de klassen veel groter kunnen en de begeleider/begeleidster meerdere klassen aankanKostenbesparingen ftw
't zijn tortelduifjes hequote:Op zondag 22 mei 2011 20:47 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Samen met mevrouw Vogels op de bank te knuffelen?
Al doet de opleiding tot docent incl Nederlands een jaar, het loont ipv dat je een Nederlander tegen een hoger uurtarief moet opleiden.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:44 schreef Reya het volgende:
[..]
Vlamingen die hun hele leven Frans taalonderwijs hebben genoten en in een Franstalige werkomgeving verkeren, hebben nog moeite om klassen te geven in het Frans. Maar een gemiddelde Turk zal het vast lukken om in zes maanden voldoende didactische kwaliteiten in het Nederlands te verwerven.
Er zijn genoeg Turkse Nederlanders die terug naar hun "eigen" land willen. De werklozen uit deze groep kan je daar omscholen en inzetten als docent voor vaktechnische opleidingen.quote:Die zullen dat zeker zien zitten, in Turkije tegen een hongerloon les gaan geven.
Dat lijkt me een zetelmagneet.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:47 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Het onderwijs als leerfabriek.. Robin staat ervoor!
Laten we alle creativiteit de nek omdraaienquote:Op zondag 22 mei 2011 20:48 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ja! Op naar die prestatiedrang die ze in Japan hebben
Goed bekeken, ik zou 't ook prefereren boven FOK! maar alas, het is nog niet zover.quote:
Je komt er wel hoorquote:Op zondag 22 mei 2011 20:48 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Goed bekeken, ik zou 't ook prefereren boven FOK! maar alas, het is nog niet zover.
Neu, tegen iedere partner die ik heb zeg ik dat ik geen negers wil, of aziaten.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:49 schreef Dutchnative het volgende:
[..]
Je komt er wel hoor
inclusief twee geadopteerde negers(no offence)
De milleniumbugquote:Op zondag 22 mei 2011 20:50 schreef EchtGaaf het volgende:
Dit topic doet mij denken aan Y2K
Het jaar waarin alle computers zouden uitvallen, vliegtuigen omlaag zouden ploffen en alle gedetineerden vrij zouden komen.
Kees & Co. over het milleniumquote:
En Jezus de wereld zou komen redden.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:50 schreef EchtGaaf het volgende:
Dit topic doet mij denken aan Y2K
Het jaar waarin alle computers zouden uitvallen, vliegtuigen omlaag zouden ploffen en alle gedetineerden vrij zouden komen.
Je combineert het. Standaardlessen die eenmalig gemaakt worden. En de stof wordt dan verder ter plekke (dus met aanwezige docent) verder uitgewerkt naar behoefte van de doelgroep.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:45 schreef du_ke het volgende:
[..]
Volgens mij moet degene die de diapresentatie maakt ook betaald worden en dat moet dynamisch gebeuren aangezien je nooit complete standaardlessen kan maken voor kinderen.
De studneten die op kleine kinderne oppassen doen dat ook. Er zijn heleboel studentes die het leuk vinden om met kinderen om te gaan en die kunnen dus het werk doen. Desnoods geef je hen 10 euro per uur, afhankelijk van wat de markt wil.quote:En min of meer opgeleide studenten gaan echt niet voor 8 euro per uur dit toch wel lastige werk doen, vergeet het maar.
En bedrijven hun klanten lekker bang maken dat hun toko's in een Sodom en Gomorra zouden veranderen na het passeren van 0/0/0quote:
quote:Op zondag 22 mei 2011 20:52 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
En bedrijven hun klanten lekker bang maken dat hun toko's in een Sodom en Gomorra zouden veranderen na het passeren van 0/0/0
De kerk heeft al bewezen dat Sodom en Gomorra nooit bestaan hebben en het verhaal uit de duim gezogen is.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:52 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
En bedrijven hun klanten lekker bang maken dat hun toko's in een Sodom en Gomorra zouden veranderen na het passeren van 0/0/0
Liever een gezond stukje Duitse mentaliteit. Dan hadden we helemaal geen VMBO nodig gehad.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:48 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ja! Op naar die prestatiedrang die ze in Japan hebben
quote:Op zondag 22 mei 2011 20:53 schreef Morendo het volgende:
Is dit het nu? Het voelt een beetje karig.....
Helaas bestaat Kees & Co. niet meerquote:
Volgens mij kent Japan een aantal grote merken, Toyota etc. Dus ik weet niet waar je dat vandaan haalt.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:48 schreef du_ke het volgende:
[..]
Laten we alle creativiteit de nek omdraaien
Toyota is anders het voorbeeld van gestandaardiseerde saaie creativiteitsloze en kwaliteitsloze meuk.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:54 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Volgens mij kent Japan een aantal grote merken, Toyota etc. Dus ik weet niet waar je dat vandaan haalt.
Maar goed, privatesering van onderwijs: ik ben voor.
Geloof valt niet te bewijzen, enkel op te dringen.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:53 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
De kerk heeft al bewezen dat Sodom en Gomorra nooit bestaan hebben en het verhaal uit de duim gezogen is.
dus je moet een kundige docent hebben? En niet een studentje...quote:Op zondag 22 mei 2011 20:51 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Je combineert het. Standaardlessen die eenmalig gemaakt worden. En de stof wordt dan verder ter plekke (dus met aanwezige docent) verder uitgewerkt naar behoefte van de doelgroep.
Gooi er nog een paar euro bij op en je hebt het uursalaris van een geoefende en opgeleide docent. Zonder je hele circus.quote:De studneten die op kleine kinderne oppassen doen dat ook. Er zijn heleboel studentes die het leuk vinden om met kinderen om te gaan en die kunnen dus het werk doen. Desnoods geef je hen 10 euro per uur, afhankelijk van wat de markt wil.
Ik zou ook nooit een Toyota komen, maar volgens mij heeft het bedrijf dikke winsten gemaakt. Je kan nog zulke baggerproducten maken, als de consument het wil, dan is het $$ verdienen.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:55 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Toyota is anders het voorbeeld van gestandaardiseerde saaie creativiteitsloze en kwaliteitsloze meuk.
Als Sodom en Gomorra daadwerkelijk ten onder zijn gegaan aan dergelijke praktijken door de furie des Gods wat had er dan wel niet moeten gebeuren met Vaticaanstad?quote:Op zondag 22 mei 2011 20:56 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Geloof valt niet te bewijzen, enkel op te dringen.
De hoogste bieder krijgt gelijk? Vraag me af of het hier en daar al niet zo werkt.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:57 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik zou ook graag zien dat de rechtspraak wordt geprivatiseerd.
Commerciële rechtbanken
Ga eens met lyrebird (fokuser, die tegen het libertarisme aanzit) in discussie hierover zou ik zeggen, hij heeft professionele ervaring met het Japanse onderwijssysteem.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:54 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Volgens mij kent Japan een aantal grote merken, Toyota etc. Dus ik weet niet waar je dat vandaan haalt.
Maar goed, privatesering van onderwijs: ik ben voor.
Ah dus $$ is belangrijker dan de toekomst van de jeugd?quote:Op zondag 22 mei 2011 20:57 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Ik zou ook nooit een Toyota komen, maar volgens mij heeft het bedrijf dikke winsten gemaakt. Je kan nog zulke baggerproducten maken, als de consument het wil, dan is het $$ verdienen.
Had ik niet van je verwacht VSquote:Op zondag 22 mei 2011 20:58 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ah dus $$ is belangrijker dan de toekomst van de jeugd?
Ben ik het niet mee eens.
Hebben we in principe al: arbitrage, mediation.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:57 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik zou ook graag zien dat de rechtspraak wordt geprivatiseerd.
Commerciële rechtbanken
Als je het kan bewijzen, zou je dan nog moeten geloven?quote:
Onzin. Alsof iemand mij met een pistool het geloof oplegt.quote:enkel op te dringen.
Kinderen leveren meer $$ op na hun opleiding dan dat hersenloze sociopaten dat doen nadat ze uit een of andere InHolland leerfabriek komen. Ik hou ze liever nuttig voor het bedrijfsleven, is beter voor mij.quote:
Ah, dat had ik wél van je verwachtquote:Op zondag 22 mei 2011 20:59 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Kinderen leveren meer $$ op na hun opleiding dan dat hersenloze sociopaten dat doen nadat ze uit een of andere InHolland leerfabriek komen. Ik hou ze liever nuttig voor het bedrijfsleven, is beter voor mij.
Dat zijn geen rechtbankenquote:Op zondag 22 mei 2011 20:58 schreef Morendo het volgende:
[..]
Hebben we in principe al: arbitrage, mediation.
God bestaat ook niet. Dat is wel duidelijk.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:57 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Als Sodom en Gomorra daadwerkelijk ten onder zijn gegaan aan dergelijke praktijken door de furie des Gods wat had er dan wel niet moeten gebeuren met Vaticaanstad?
Living proof dat God niet bestaat me dunkt.
Nou mooi toch. Dan kies ik zo lekker mijn eigen rechtbank uit.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:57 schreef 3-voud het volgende:
[..]
De hoogste bieder krijgt gelijk? Vraag me af of het hier en daar al niet zo werkt.
Die zich nog steeds moeten houden aan de Nederlandse wet.quote:
Och dan zal er wel een olielampje zijn omgevallen naast een bed waar een hoer vaak lag met een vreemdgaande man maar dat werd vertaalt als wraak des hemels op een hele stad.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:59 schreef 3-voud het volgende:
[..]
God bestaat ook niet. Dat is wel duidelijk.
Maar Sodom en Gomorra kun best bestaan hebben. Veel, zo niet alles maar dan aangepast, van de bijbel komt uit een of andere oeroverleving die wereldwijd gelijke verhalen vertellen.
Dit zijn wel matig onderlegde exemplaren van de lolbetariersquote:Op zondag 22 mei 2011 20:59 schreef dotCommunism het volgende:
Wacht, zijn we nu op het punt beland dat de lolbertariers beweren dat een robot best les kan gaan geven?
Ik erken jouw rechtbank gewoon niet. Wat wil je dan doen?quote:Op zondag 22 mei 2011 21:00 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Nou mooi toch. Dan kies ik zo lekker mijn eigen rechtbank uit.
Niet zo gek als je tokkies wilt aanpakken.
Zijn vast wel dingen op te verzinnen.quote:Op zondag 22 mei 2011 21:01 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
Die zich nog steeds moeten houden aan de Nederlandse wet.
Tja, korte termijn $$ door besparingen, of lange termijn goede loonslaven die goed arbeid verrichten.quote:
quote:Op zondag 22 mei 2011 20:58 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Als je het kan bewijzen, zou je dan nog moeten geloven?
[..]
Onzin. Alsof iemand mij met een pistool het geloof oplegt.
Privatisering van het Openbaar Ministerie zou zeker geen gek idee zijn.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:57 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik zou ook graag zien dat de rechtspraak wordt geprivatiseerd.
Commerciële rechtbanken
Dat zou een ontzettend gek idee zijn.quote:Op zondag 22 mei 2011 21:02 schreef Nautilus. het volgende:
[..]
Privatisering van het Openbaar Ministerie zou zeker geen gek idee zijn.
In principe kan dat gewoon.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:59 schreef dotCommunism het volgende:
Wacht, zijn we nu op het punt beland dat de lolbertariers beweren dat een robot best les kan gaan geven?
Nee, dat kan niet. Maar het feit dat jij dat denkt zegt wel genoeg over hoe serieus we jouw ideetjes moeten nemen.quote:
Luister maar niet naar hun. Alles wat riekt naar innovatie of vernieuwing blijkt "eng" te zijnquote:
In je droomwereld.quote:
Vreemd genoeg ben ik het met deze internationale zingende catlady scheefwonende huisvrouw eens.quote:Op zondag 22 mei 2011 21:03 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
Nee, dat kan niet. Maar het feit dat jij dat denkt zegt wel genoeg over hoe serieus we jouw ideetjes moeten nemen.
Met HenriOsewoudt en Boze_Appel valt tenminste nog lol te maken.quote:Op zondag 22 mei 2011 21:01 schreef du_ke het volgende:
[..]
Dit zijn wel matig onderlegde exemplaren van de lolbetariers
Ja, dat zal het zijn.quote:Op zondag 22 mei 2011 21:03 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Luister maar niet naar hun. Alles wat riekt naar innovatie of vernieuwing blijkt "eng" te zijn
De jeugd heeft juist baat bij geprivatiseerd onderwijs. De overheid moet zich zo min mogelijk bemoeien met wat de markt zelf kan reguleren. Door privatisering kan je goedkoper (door innovaties) onderwijs aanbieden tegen dezelfde of zelfs hogere kwaliteit.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:58 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ah dus $$ is belangrijker dan de toekomst van de jeugd?
Ben ik het niet mee eens.
Nee, dat heet realistisch zijn. Robots als onderwijzer gebruiken is net zo haalbaar als gaan wonen op Jupiter.quote:Op zondag 22 mei 2011 21:03 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Luister maar niet naar hun. Alles wat riekt naar innovatie of vernieuwing blijkt "eng" te zijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |