Ik weet niet waar jij het nu over hebt, maar de werkloosheid is momenteel 5%. Dat is gewoon erg laag.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 13:07 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee, het is nog steeds zo erg dat we mensen binnenhalen om de klusjes te doen waar de werkeloze met mavo-6 en 5 jaar ervaring zich te goed voor voelt.
Dat is met aannames spelen waarvan we niet weten of het waar is. Het staat immers niet in het bericht.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 09:58 schreef Gia het volgende:
[..]
Waaruit maak jij op dat TS niet zo denkt over elke onverzorgd uitziende man die overdag in een lunchroom zit?
Dat wordt hier ook niet ontkend.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 13:19 schreef StormWarning het volgende:
[..]
Ik weet niet waar jij het nu over hebt, maar de werkloosheid is momenteel 5%. Dat is gewoon erg laag.
Ja zo kan ik het ook. Je creeert allerlei Melkert-baantjes (tienduizenden ambtenaren, tig publieke instituties, straatcoaches en weet ik wat allemaal nog meer) en je brengt de werkloosheid omlaag. In feite zijn deze mensen gewoon werkloos, maar worden deze door de overheid gesubsideerde baantjes overeind gehouden.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 13:19 schreef StormWarning het volgende:
[..]
Ik weet niet waar jij het nu over hebt, maar de werkloosheid is momenteel 5%. Dat is gewoon erg laag.
Ok, constatering dan. Zijn punt staat gewoon.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 13:16 schreef essentieel het volgende:
Is dat een vraag? Het antwoord is nee... Negers, en toen surinamers, en toen javanen en saudi's. Die idioot weet niet waar ie het over heeft.
Nee, retard. Lees m'n post nog eens door. Wie zijn in godsnaam die Javanen, bijvoorbeeld? De enige Javanen die in NL wonen zijn een Surinaamse minderheid; Surinamers dus. Zelfde geldt voor die 'negers.' En sinds wanneer wonen er hier Saoedi's?quote:Op dinsdag 24 mei 2011 13:23 schreef Northside het volgende:
[..]
Ok, constatering dan. Zijn punt staat gewoon.
Dit riep men in Amsterdam zo'n 30 jaar geleden ook.quote:Op donderdag 19 mei 2011 15:20 schreef DRidder het volgende:
1) Ik was laatst in een restaurantje in het winkelcentrum van Leidschendam. Er zat daar een onverzorgde man van een jaar of 50 doordeweeks onder werktijd. Wij zaten daar al een tijd in zijn buurt, hij móest ons (mij en mijn vriendin) wel gezien hebben. Ineens schreeuwde hij o.a. het volgende: "Ja! Het begon allemaal al toen die pinda's naar Nederland kwamen". De jongere dames om hem heen knikten (trots) instemmend
2) Mijn moeder en mijn zus (beiden eerste generatie niet-westerse allochtonen) ging met pinksteren ofzo een dagje naar Gent. Daar zaten ze op een boot een tochtje te maken, waar ook een gids bij zat. De gids vertelde dat Belgie en Nederland lange tijd dezelfde bevolkingsaantallen hebben gehad totdat de bevolking van Nederland ineens sneller is gegroeid. Een man riep daar onmiddelijk het volgende doorheen: "Dat komt door al die buitenlanders die naar Nederland zijn gekomen en maar niet oprotten." Deze meneer werd overigens wel afkeurend aangekeken.
Deze verhaaltjes wil ik met jullie delen omdat ik een trend zie. Tot een aantal jaar geleden kwamen dit soort dingen nauwelijks voor, nu steeds vaker. Het wordt kennelijk ook steeds normaler geworden. Niet dat ik er onder lijd of iets, maar het is een interessant fenomeen, niet?
Interessant dat mensen zich ineens bevrijd zijn gaan voelen en het feit dat je je onderbuik kan laten spreken op welk moment dan ook, zien als een verworvenheid.
Ik ben er van overtuigd dat deze trend wordt veroorzaakt door het gedrag van politici (waaronder onze premier) en hun obsessie voor de vrijheid van meningsuiting. Daar ben ik ook groot voorstander van, daar is geen discussie over. Maar politici onderschatten hun voorbeeldfunctie en het effect van hun gedrag op de burgers.
Wat denken jullie?
Met andere woorden: PVV'ers hebben behoefte naar erkenning?quote:Op dinsdag 24 mei 2011 13:34 schreef Nielsch het volgende:
Tuurlijk moeten dingen gezegd kunnen worden. Helaas denken heel veel mensen dat iedereen tegenwoordig op hun mening zit te wachten. Kijk, op een forum als dit mag en kun je je mening spuien, zelfs als deze onfatsoenlijk is. In het openbaar mág dat natuurlijk ook, maar als ik in een restaurant zit, in de kroeg ben, in de bioscoop of welke openbare plek dan ook, heb ik 99 van de 100 gevallen geen interesse in hetgeen wildvreemden mij te melden hebben. Het jammerlijke is dat veel mensen wel denken dat ik (en anderen) iets geven om hun opinie. Met name de PVV aanhangers weten zichzelf hier absoluut geen maat te geven. En dat is behoorlijk triest om te zien, maar wel te verwachten van deze groep mensen.
wellicht hebben ze behoefte aan erkenning, ik ben van mening dat ze eerder behoefte hebben aan een lobotomie.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 13:40 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Met andere woorden: PVV'ers hebben behoefte naar erkenning?
Dat gaat ook weer te verquote:Op dinsdag 24 mei 2011 13:45 schreef Nielsch het volgende:
[..]
wellicht hebben ze behoefte aan erkenning, ik ben van mening dat ze eerder behoefte hebben aan een lobotomie.
Ik zie dat begrijpend lezen je boven de pet gaat. Vooruit, laat ik eens behulpzaam zijn.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 13:35 schreef essentieel het volgende:
Nee, retard. Lees m'n post nog eens door. Wie zijn in godsnaam die Javanen, bijvoorbeeld? De enige Javanen die in NL wonen zijn een Surinaamse minderheid; Surinamers dus. Zelfde geldt voor die 'negers.' En sinds wanneer wonen er hier Saoedi's?En wtf zijn 'gronen.' En hoe komt ie er bij dat 'het' eerst tegen hen was, en door wie?
Als je ook maar iets weet van de Nederlandse geschiedenis weet je van de verzuiling, en dat mensen van de verschillende zuilen 'tegen' elkaar waren. Niet 'ze' tegen Limburg en Friesland (wat sowieso al als een tang op een varken slaat, vanwege de tegenovergestelde religies in beide provincies).
Complete mongool dus, net als jij.
Oh. Dan trekt TS deze conclusie juist vanwege het feit dat die man commentaar heeft op de buitenlanders?quote:Op dinsdag 24 mei 2011 13:19 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Dat is met aannames spelen waarvan we niet weten of het waar is. Het staat immers niet in het bericht.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |