Ik denk dat hij het heeft over EPOCquote:Op dinsdag 17 mei 2011 14:19 schreef MissFrankenstein het volgende:
[..]
Je zegt precies hetzelfde als ik, alleen zeg jij dat je van cardio de dagen erna meer gaat verbranden. Inderdaad van sporten gaat je verbranding omhoog.
Hoe hoger je spierpercentage - hoe meer calorieen je in rust verbrand.
Je spierpercentage verhoog je door te sporten, cardio is voornamelijk duursport, ja inderdaad je spiermassa zal omhoog maar je resultaat zal bij lange na niet in de buurt komen wanneer je kracht training doet.
Bovendien wordt je van kracht training strakker waardoor je al optisch slanker lijkt.
Weet ik niet, hangt ook van je bouw af en de mate waarin je spieren opbouwt. Maar een pond spiermassa is best veel, terwijl 30 kcalorien per dag best weinig is. Waar hebben we het over, een suikerklontje? Van duursport verbrandt je op zich weer meer, terwijl het na-effect dus ook wel groter zal zijn, van krachttraining heb je het spierweefseltoenname-effect na een tijdje. Dan lijkt mij het belangrijkste dat je regelmatig gaat sporten, en dus iets gaat doen wat je leuk vindt.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 14:19 schreef MissFrankenstein het volgende:
[..]
Je zegt precies hetzelfde als ik, alleen zeg jij dat je van cardio de dagen erna meer gaat verbranden. Inderdaad van sporten gaat je verbranding omhoog.
Hoe hoger je spierpercentage - hoe meer calorieen je in rust verbrand.
Je spierpercentage verhoog je door te sporten, cardio is voornamelijk duursport, ja inderdaad je spiermassa zal omhoog maar je resultaat zal bij lange na niet in de buurt komen wanneer je kracht training doet.
Bovendien wordt je van kracht training strakker waardoor je al optisch slanker lijkt.
Nu nog begrijpen.quote:
Accepteren dat je gewoon een fatty bent.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 19:04 schreef Isdezenaamalbezet het volgende:
Sporten, ongezond crashdieet. Aangezien je een hollander bent zal je wel voor het laatste gaan.
quote:Op dinsdag 17 mei 2011 19:04 schreef Isdezenaamalbezet het volgende:
Sporten, ongezond crashdieet. Aangezien je een hollander bent zal je wel voor het laatste gaan.
quote:Op dinsdag 17 mei 2011 22:05 schreef MissFrankenstein het volgende:
[..]
Accepteren dat je gewoon een fatty bent.![]()
Alleen een bak met magere kwark werk ik na rond 11 uur weg.quote:Op woensdag 18 mei 2011 20:18 schreef motorbloempje het volgende:
maar vergeet niet dat je na 8 uur niets meer mag eten!
las het ook idd.quote:Op woensdag 18 mei 2011 20:18 schreef motorbloempje het volgende:
maar vergeet niet dat je na 8 uur niets meer mag eten!
quote:Op woensdag 18 mei 2011 20:18 schreef motorbloempje het volgende:
maar vergeet niet dat je na 8 uur niets meer mag eten!
geniaal hequote:Op woensdag 18 mei 2011 20:14 schreef Stekelbees het volgende:
Hoeveel foute info er wordt gegeven op dieet gebied is echt niet normaal.
Mijn hemel wat een onzin in dit topic.
aub stop met posten.quote:Op zondag 15 mei 2011 23:25 schreef -tape- het volgende:
Fitnessen, of in ieder geval buikspieroefeningen. En na 8 uur niks meer eten. Mocht je dan toch vettigheid eten, zoals patat, probeer dan zo min mogelijk saus te nemen. Veel groenten, aangezien je meer energie verbrand dan dat je er bij krijgt door het eten van groenten.
"survival" mode. Zo'n term die de laatste tijd te pas en te onpas overal maar neer wordt gegooid.quote:Op maandag 16 mei 2011 11:47 schreef fathank het volgende:
3x per week sporten en gezond eten. En dan bedoel ik niet dammen of Fifa 2011. Niet teveel snoepen maar gewoon 3 fatsoenlijke maaltijden per dag eten. Zorgen dat je verbranding op peil blijft ipv je lichaam in survial-mode brengen door continu te weinig te eten
Waarom zou je nog koolhydraten eten? Gewoon flink veel eiwitten om de nacht mee door te komen is goed genoeg.quote:
Mensen die in dit soor Margriet/Libelle wijsheden gelovenquote:Op woensdag 18 mei 2011 20:18 schreef motorbloempje het volgende:
maar vergeet niet dat je na 8 uur niets meer mag eten!
Dat spieren in RUST meer verbranden klopt. Het is echter zo weinig dat dit te verwaarlozen valt.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 11:08 schreef MissFrankenstein het volgende:
[..]
Wtf?
Wat een onzin. Natuurlijk krijg je daar geen dikkere buik van, je krijgt een hogere spiermassa waardoor zoals al eerder gezegt je verbranding in rust omhoog gaat waardoor je de hele dag meer calorieen gaat verbranden en dus ook meer zult afvallen.
Met cardio verbrand je alleen tijdens de training zelf en de eerste 20 minuten verbrand je nog niet eens vet.
Dus krachttraining is wel degelijk nuttig voor gewichtsverlies.
misschien omdat ik om 9 tot 10/10.30 in de sportschool sta? en misschien daarna weer moeten eten?quote:Op woensdag 18 mei 2011 20:56 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Waarom zou je nog koolhydraten eten? Gewoon flink veel eiwitten om de nacht mee door te komen is goed genoeg.
quote:Op woensdag 18 mei 2011 21:05 schreef motorbloempje het volgende:
verander je eetpatroon/leefwijze naar iets dat je gewoon voor altijd vol kunt houden en denk niet in termen als 'straks als ik zoveel weeg mag ik weer 'normaal eten'.
Normaal eten moet dát zijn wat je eeuwig vol kunt houden zonder aan te komen en je dus op een gezond gewicht houdt.
600? Dat is 6 biertjes per dag ofzo?quote:Op donderdag 19 mei 2011 04:23 schreef Drinky het volgende:
Ik eet al 3 jaar niet meer dan 600kcal en ben al 27kg afgevallen, eet wel alleen 3 blikjes tonijn op een dag, voldoende eiwitten voor de groei en weing ckal voor verbranding
Ga jij eens Sonja Bakkeren met 1100 kcal per dag. Dan ga je al rap in opslagmodus. En wat is het gevolg? Jojo'en.quote:Op woensdag 18 mei 2011 20:56 schreef Stekelbees het volgende:
[..]
"survival" mode. Zo'n term die de laatste tijd te pas en te onpas overal maar neer wordt gegooid.
Je lichaam gaat pas in opslagmodus als je in Japan zit ten tijde van een giga aardbeving en daardoor 3 weken lang rond moet struinen op zoek naar voedsel.
Als jij denkt dat je lichaam in "survival" mode gaat als je wat minder eet dan normaal raad ik je aan je account gewoon te verwijderen en te stoppen met onzin te posten.
quote:Op donderdag 19 mei 2011 02:30 schreef Sardonical-Jope het volgende:
Eet gewoon minder dan 2000 cal per dag toch? Ik heb vroegâh eens 3 maanden vrijwel niks gegeten, meeste cal kwamen uit drank. Zo dun toen![]()
Sporten vind ik vreselijk saai, dus het moet wel zo. En van roken is nog nooit iemand dik geworden (behalve als je ermee stopt). En concerta onderdrukt de honger fantastisch, al is dat volgens mij niet bij iedereen die het slikt zo.
Oh ja en als je slaapt eet je niet!
Inderdaad, zoals ik al eerder schreef, eerst het eigenlijk probleem oplossen, en dat is dat je aankomt. Daarna het symptoom, dat is dat je te dik bent geworden door het aankomen.quote:Op woensdag 18 mei 2011 21:05 schreef motorbloempje het volgende:
verander je eetpatroon/leefwijze naar iets dat je gewoon voor altijd vol kunt houden en denk niet in termen als 'straks als ik zoveel weeg mag ik weer 'normaal eten'.
Normaal eten moet dát zijn wat je eeuwig vol kunt houden zonder aan te komen en je dus op een gezond gewicht houdt.
welke mongoloid gaat er nou op 1100kcal/dag proberen te leven?quote:Op donderdag 19 mei 2011 07:45 schreef fathank het volgende:
[..]
Ga jij eens Sonja Bakkeren met 1100 kcal per dag. Dan ga je al rap in opslagmodus. En wat is het gevolg? Jojo'en.
Beter stop je zelf met onzin posten.
Ik eet 3500kcal per dag en kom geen vet aanquote:Op donderdag 19 mei 2011 15:36 schreef Stekelbees het volgende:
[..]
welke mongoloid gaat er nou op 1100kcal/dag proberen te leven?
man of vrouw, advies is zeker niet onder de 1500 te komen, en zelfs dat is al echt weinig.
3x per dag? nah beter 6-8xquote:Op donderdag 19 mei 2011 13:26 schreef rubje het volgende:
Wat een reclame adviezen regent het hier zeg![]()
Het beste om af te vallen is gewoon normaal te eten( 3X per dag) en verder veel oefeningen te doen als in wandelen/lopen en desnoods wat buitensporten. Laat frisdrank of bier elke dag staan en beperk dat tot 1 glas in het weekend. Dus veel water(gewoon tap!) drinken en ook veel koffie---> drink gewoon thee! en de sapjes van AH laten staan!Je zult zien dat de kilo's eraf vliegen binnen een maand.
![]()
quote:
haha veel?quote:Ik kreeg het advies om 's morgens en 's middags vier boterhammen te eten en s'avonds 4 aardappelen, groenten en wat vlees (100gr). Kun met deze hoeveelheid eten afvallen, het lijkt me zoveel.......... trouwns geen tussendoortjes, maar daar heb je ook geen behoefte aan na 4 boterhammen
Het is wel twee keer vier boterhammen hè, voor iemand die niet aan krachtsport doet ofzo is 8 boterhammen plus avondeten helemaal niet gek.quote:Op donderdag 19 mei 2011 17:49 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
[..]
haha veel?![]()
Dat zijn 2 van de 7 maaltijden van mij![]()
Mensen zonder spiermassa en alleen maar vet
Mensen moeten niet zo zeiken dat ze dik worden... ze willen er toch niks aan doen.quote:Op donderdag 19 mei 2011 17:51 schreef Mini. het volgende:
[..]
Het is wel twee keer vier boterhammen hè, voor iemand die niet aan krachtsport doet ofzo is 8 boterhammen plus avondeten helemaal niet gek.
Maar nu gaan de twee topics helemaal door elkaar lopen.
omdat ze elkaar ook napraten...quote:Op donderdag 19 mei 2011 17:56 schreef Mini. het volgende:
Veel mensen weten gewoon niet goed hoe het moet, dat blijkt uit dit topic ook wel weer...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |