Tot je er voor betaalt en 't niet werkt..quote:Op zondag 15 mei 2011 15:31 schreef Document1 het volgende:
Niks mis met eredivisie live.stelletje paupers met je Spaanse stream.
Zit gewoon EL te kijken hoor (gratis en met geluid)quote:Op zondag 15 mei 2011 15:31 schreef Document1 het volgende:
Niks mis met eredivisie live.stelletje paupers met je Spaanse stream.
stream van ELquote:Op zondag 15 mei 2011 15:32 schreef Karina het volgende:
[..]
Niks pauper, ik heb gewoon geen digitale tv
Die op de slee wat gaat dat hard?quote:Op zondag 15 mei 2011 15:32 schreef Swomp het volgende:
[..]
oh god, doet me weer denken aan dat snelste topic ooit
Ik wilde wel EL maar de stream was uitverkochtquote:Op zondag 15 mei 2011 15:31 schreef Document1 het volgende:
Niks mis met eredivisie live.stelletje paupers met je Spaanse stream.
Nee, Ajax is een stuk feller. Twente zal slimmer en gecontroleerder moeten gaan spelen.quote:Op zondag 15 mei 2011 15:31 schreef Felagund het volgende:
[..]
Dan wordt het nog wel leuk, ik vrees als het 2-0 wordt voor Ajax dat het over is. Twente een stuk minder dan vorige week tot nu toe.
Dit werkt ook, radio, Fok! en stream. En voor een stream moet ik achter mijn pc zitten eigenlijk voor de snelheid, geen zin in.quote:
ze zijn bang.quote:
Idem.quote:Op zondag 15 mei 2011 15:32 schreef RiftNL het volgende:
[..]
Zit gewoon EL te kijken hoor (gratis en met geluid)
quote:Op zondag 15 mei 2011 15:32 schreef Bolter het volgende:
[..]
Tot je er voor betaalt en 't niet werkt..
Dat is precies toch wat ik zeg? Vorige week was Twente een stuk gecontroleerder.quote:Op zondag 15 mei 2011 15:33 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Nee, Ajax is een stuk feller. Twente zal slimmer en gecontroleerder moeten gaan spelen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |