Voor die LEDwand hoef je volgens mij niets te betalen. Maar de TROS/3js hadden van te voren geen concreet plan. Ik vind dat je als land van te voren overal moet over na hebben gedacht. Van styling tot aan beweging tot aan visuals, belichting etc. De 3js hebben aangegeven dat aan de Duitse regie te willen over laten. Nou die hadden in het begin gewoon de vreselijke belichting uit onze NF overgenomen; geel met paars licht.quote:Op zondag 15 mei 2011 10:48 schreef Kidney_bean01 het volgende:
Maar ook al zal het wat kosten.. het hoeft niet meteen vuurwerk te zijn, überhaupt het gebruik van die LEDwand werd niet goed gedaan.
Als werkelijk waar ELK ander land WEL gebruik maakt van die LEDwand, dan kan het alleen maar aan Nederland hebben gelegen dat die niet werd gebruikt. Een attitude als: 'die hebben we niet nodig' is bullshit... je kan je act er alleen maar mee versterken met mooie visuals.
En goed afspreken waar iedereen loopt op het podium en waar je een camera pakt kost niets!!!!
In dat jaar gaf ik overduidelijk de voorkeur aan dit nummer:quote:Op zondag 15 mei 2011 09:52 schreef RiftNL het volgende:
Kwam deze net nog tegen op Youtube klinkt wel aardig en een nummer wat iedereen onthoud
Aahh Charly had een goed nummer, was toen mijn favoriet en had het denk ik heel goed kunnen doen. Goede productie en optreden werd toen al best goed neer gezet. Chastititityquote:Op zondag 15 mei 2011 13:47 schreef Boldface het volgende:
[..]
In dat jaar gaf ik overduidelijk de voorkeur aan dit nummer:
Overigens ook de laatste keer dat er iets van een doordachte act zichtbaar was bij een NSF. In 2004 had ik trouwens dit nummer gekozen:
Nee klopt ze zaten met maar liefst 19 mensen bij Paul de Leeuw in Blaricum.quote:Op zondag 15 mei 2011 11:24 schreef roos85 het volgende:
volgens mij was ie niet helemaal nuchter meer
Jazekers..Terechte winnaars Azerbeidzjan!quote:
Charlie, daar was ik toen ook voor!quote:Op zondag 15 mei 2011 13:47 schreef Boldface het volgende:
Overigens ook de laatste keer dat er iets van een doordachte act zichtbaar was bij een NSF. In 2004 had ik trouwens dit nummer gekozen:
Dus dan kan GeenStijl het ook kapen? Zou best een stunt zijnquote:Op zondag 15 mei 2011 10:39 schreef RiftNL het volgende:
Schijnbaar kunnen mensen niet lezen want commerciele bedrijven mogen zich niet bemoeien met het songfestival dus ook Eyeworks niet.
Azerbeijan ook niet en die wonnen.quote:Op zondag 15 mei 2011 15:18 schreef Shalimar het volgende:
Nederland had ook helemaal geen gebruik gemaakt van die LEDwand, je zag alleen wat gele blokjes...niets bijzonders dus
De visuals tijdens het optreden van Nederland waren ver te zoeken.....Azerbeidjan had nog die soort van vuurregen op het eind, bij Nederland zag je alleen een zanger met een wit pakquote:
Dat dan weer wel ja. Het was duidelijk dat Nederland niet over de act nagedacht had. Maar dan ook echt helemaal niet.quote:Op zondag 15 mei 2011 15:28 schreef Shalimar het volgende:
[..]
De visuals tijdens het optreden van Nederland waren ver te zoeken.....Azerbeidjan had nog die soort van vuurregen op het eind, bij Nederland zag je alleen een zanger met een wit pak
Godverdomme. Echt, GOD ver domme.quote:Op zondag 15 mei 2011 15:31 schreef Peter het volgende:
Tweederde: Stop met meedoen aan Songfestival
Songfestival: TROS gaat op zelfde voet door
Azerbeidjan had wél een goed ingestudeerde act, en op het eind die vonkenregen was ontzettend mooi IMHO.quote:
Tis vooral om bij de TROS aan te geven dat ze moeten opletten wat Europa wil, niet wat de TROS wil..quote:Op zondag 15 mei 2011 15:37 schreef Tha_Erik het volgende:
Logisch dat een poll op FOK! een negatieve uitslag heeft voor de deelname aan het songfestival.
Helemaal mee eens. Heerlijk, deze vernedering van het palingvolk.quote:Op zondag 15 mei 2011 14:58 schreef UltraR het volgende:
Wat ben ik blij hiermee!
Serieus, gewoon een volledig terechte afstraffing voor de onvoorstelbare naïviteit van de TROS en de 3J's.
Ik heb net de finale zitten kijken die ik had opgenomen, echt -elke- act klopt van begin tot eind. Nederland had hier echt helemaal niets te zoeken gehad. Wat hadden wij een slecht optreden zeg. Niet te geloven en blij dat dat ook in het resultaat onweerlegbaar zichtbaar is geworden.
Logisch inderdaad omdat het een wanstaltig NSF/ESF was dit jaar.quote:Op zondag 15 mei 2011 15:37 schreef Tha_Erik het volgende:
Logisch dat een poll op FOK! een negatieve uitslag heeft voor de deelname aan het songfestival.
ben het totaal met UltraR en Balisto eens. Bij elke act in de finale zeiden we hier tegen elkaar thuis 'het klopt precies als een bus bij het nummer'. Elke act, of het nu uptempo, ballad, kermis, opera, Italiaanse jazz, etcetera was, het klopte perfect. De 3JS waren gewoon zóveel slechter...quote:Op zondag 15 mei 2011 16:06 schreef Balisto het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Heerlijk, deze vernedering van het palingvolk.
Uiteindelijk toch wel mee eens. Het is niet mijn favo jaar, maar toch niet onacceptabelquote:Op zondag 15 mei 2011 16:20 schreef Tha_Erik het volgende:
Het ESF was best okay hoor, op de nummer 1 na. Best veel leuke nummers
.
In elk geval gemeldt dat ze op dezelfde voet doorgaan.. dat het "bij de tros moet passen"... even vergetend dat het bij een heel land moet passen.quote:Op zondag 15 mei 2011 16:43 schreef marcodej het volgende:
Heeft de TROS al een persverklaring afgegeven trouwens?
Miljoenen dachten daar anders over, dat reflecteert in een poll.quote:Op zondag 15 mei 2011 16:20 schreef Tha_Erik het volgende:
Het ESF was best okay hoor, op de nummer 1 na. Best veel leuke nummers
.
Ongetwijfeld dat miljoenen mensen het songfestival kut vinden ja.quote:Op zondag 15 mei 2011 16:55 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Miljoenen dachten daar anders over, dat reflecteert in een poll.
Je denkt toch hopelijk niet dat die ondertiteling juist is he?quote:
quote:
Jij kijkt niet op Dumpert?quote:Op zondag 15 mei 2011 17:21 schreef UltraR het volgende:
[..]
Je denkt toch hopelijk niet dat die ondertiteling juist is he?
Ik vond het ook een terechte winnaar Azerbajan, en vorig jaar Lena en daarvoor Noorwegen. Dan hebben wij de zelfde smaak. Alhoewel Zweden dit jaar ook een heel mooi liedje had..Lag lekker in het gehoor.quote:Op zondag 15 mei 2011 17:02 schreef Madame_Paon het volgende:
Er is altijd geklaag over wie gewonnen heeft, zelfs als het een goed liedje is.
Mijn favoriet was Azerbaijan, en vorig jaar vond ik Duitsland goed en het jaar daarvoor Noorwegen, dus ik was het er mee eens dat die gewonnen hadden.
Rusland in 2008 daarentegen ....
Maar het is logisch dat veel mensen het niet eens zijn met de winnaar.
Als de winnaar 12% van de stemmen heeft gekregen, heeft alsnog 88% op een ander liedje gestemd.
Ik moest lachen, maar je hebt wel gelijk. Helaasquote:Op zondag 15 mei 2011 21:24 schreef Supersoep het volgende:
. Volgend jaar sturen we Thomas Berge, weer weer zo'n flutact van de ergste B-zanger ooit die even een kek liedje gaat zingen met spierwit t-shirt en de bovenste knoopjes wat open, zonder LED scherm natuurlijk want dat is te duur en neemt af van het pure zangtalent wat ze in Volendam zo waarderen. Doe maar normaal enzo. Het gekste wat ze nog mogen doen is het publiek vragen om even in de handjes te klappen.
quote:Op zondag 15 mei 2011 21:24 schreef Supersoep het volgende:
Het erge is dat de reactie van TROS vorig jaar precies hetzelfde was: we gaan gewoon op zelfde voet door.
En nu heb je een nog slechter resultaat, maar ze snappen het gewoon niet. Volgend jaar sturen we Thomas Berge, weer weer zo'n flutact van de ergste B-zanger ooit die even een kek liedje gaat zingen met spierwit t-shirt en de bovenste knoopjes wat open, zonder LED scherm natuurlijk want dat is te duur en neemt af van het pure zangtalent wat ze in Volendam zo waarderen. Doe maar normaal enzo. Het gekste wat ze nog mogen doen is het publiek vragen om even in de handjes te klappen.
Ja dat gaat helemaal goedkomen volgend jaar. Ik zie het zitten.
Zullen we maar veel berichten gaan twitteren met #ingodsnaamgeenjoling ?quote:Op maandag 16 mei 2011 01:31 schreef MagicTheo het volgende:
Sterker nog: de heer Gerard Joling wil zich al aanmelden voor het songfestival. Hij denkt met een groot orkest/grote circusact indierichting punten te pakken. Opzich heeft hij een punt met dat de act meer moet worden gebruikt, maar Joling zelf heensturen? Hij zegt zelf: ik heb niks meer te verliezen dus waarom niet? We zullen zien hoe het gaat.
Bron: http://www.telegraaf.nl/p(...)_Songfestival__.html
Nee.quote:Op maandag 16 mei 2011 13:58 schreef grazz het volgende:
nahja als we afgaan dan toch wel met Gerard Joling..dan valt er nog wat te lachen. Dit jaar vond ik het gewoon echt een teleurstelling.
Haha ik vrees van welquote:Op maandag 16 mei 2011 15:36 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
Nee.
Dan kun je beter een oude man op het podium zetten die om de 20 seconden de microfoon naar zijn mond beweegt om aan het einde een beetje te kreunen. Kunnen we testen of die meer punten haalt dan de 3J's.
Eh, nee, dit was nog veel kanslozer dan Sieneke, wiens liedje tenminste een oorwurm refrein had en een cultureel thema, en die van de Toppers die tenminste nog met een knipoog de upbeat foute gay stijl hanteerde.quote:Op zondag 15 mei 2011 16:36 schreef Madame_Paon het volgende:
Smerige figuren die ons al jarenlang kansloos maken ... behalve dit jaar, maar nu is er weer niks
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |