FOK!forum / Relaties & Psychologie / Als versieren niet zo makkelijk gaat #76
heloefwoensdag 11 mei 2011 @ 22:38
123prep.jpg


Wat?

Deze reeks is niet zozeer puur gericht op de daadwerkelijke methodiek van het versieren, maar op de mentale problematiek van de mensen die maken dat ze dus sowieso al een achterstand lopen als het gaat om het benaderen van vrouwen (of mannen).

Wat bedoel je daarmee?

Sommige mensen zouden nog liever bungee-jumpen dan dat ze een vrouw/man aanspreken. Mensen met een sociale achterstand of een anderzijds verwaarloosd leven waardoor ze niet eens meer al te sterk in hun schoenen staan. Nieuw contact met andere mensen is té eng.

Maar je wil toch versieren?

Er is in de reeks al advies gegeven over het echte versieren. Dat je het als bovenstaand persoon, of als je je uiterlijk niet enorm mee hebt, niet moet proberen in het 'echte' uitgaansleven. Onzekerheid wordt bij dat soort gelegenheden enorm snel opgepikt.

Hoe ontmoet ik dan nieuwe mensen?

Ga weg bij je ouders om ergens te studeren / werken. Het liefst in een flatje, leer stapsgewijs je buren kennen, ga op een sport, ga elke week een paar keer naar de bibliotheek met wat huiswerk of een boek. Er kan dan vanalles gebeuren, en zeg nou zelf, dat is toch veel productiever dan uitgaan. Twee vliegen in één klap.

Om zelfverzekerder over te komen en te worden zijn er de volgende tips:

1. Loop rechtop.

2. Kijk niet steeds naar de grond.

3. Begin met iedereen oogcontact te maken. Bij de kassa bijvoorbeeld als je je wisselgeld terug krijgt. Vergeet dan niet een klein beetje te lachen natuurlijk, zo vriendelijk mogelijk.

4. Grijp geen vrouwen bij edele delen want dan krijg je patsen.

5. Wil je oefenen met conversaties, maar heb je écht geen mogelijkheid om vrouwen aan te spreken, ga dan een winkel binnen met een vrouwelijke bediende en stel haar wat vragen over producten. Ze hangt aan je lippen, want ze heeft weinig keus.

6. Eet elke dag een stengel selderij.

7. Vriendschappen met vrouwen zijn zeer welkom. Zo leer je ze kennen, studiemateriaal voor mogelijke relaties. Ga niet lopen huilen als een vrouw je enkel als vriend ziet. Gebruik dat.

8. Online versieren is een leuke eerste stap. Wees daar niet bang voor, ze kunnen je niet zien.

Enkele pointers voor online versieren:

1. Gebruik altijd hoofdletters en andere regels van punctuatie.

2. Matig uw gebruik van en de duim omhoog posticon en gebruik deze wijselijk op momenten waar u echt even ietwat superieur, alwetend en denigrerend wil overkomen. Dit zal uw alpha-status op FOK verhogen en waarschuwt andere mannelijke users ervoor dat ze niks met u moeten starten, want u bent verbaal zeer behendig.

3. Dat is het eigenlijk wel. Alle bommen los als je online bent, wees alleen niet zielig.

Uitgebreide info over eenzaamheid en onzekerheid:

SPOILER
De mentale problematiek van de categorie gebruikers die we hier willen helpen. Die hebben baat bij advies over hoe ze hun houding moeten verbeteren, hun visie.

De visie is vaak dat vrouwen superieur zijn, dat ze je heel snel zullen afsnauwen als je iets fout doet en dat je dus enorm huiverig voor ze moet zijn. De vrouw wordt gezien als iets onbereikbaars, zo schoon, edel en zacht. Hoe kan een vrouw, zo perfect, oog hebben voor iets dat imperfect is. Vooral vanwege wat mentale problemen wordt dit gevoel alleen maar versterkt, mooie vrouwen zijn enkel voor macho mannen in soap-series, niet voor losers met depressie, enz.

Het enige nuttige wat we hier over kunnen zeggen is dat je er niet te zwaar aan moet tillen. Er zijn een aantal ervaringen in het leven, sommige minder positief dan andere, die je doen inzien wat er echt belangrijk is, die je doen inzien voor welke dingen je echt bang moet zijn. Dan wordt het al gauw een stuk makkelijker om vrouwen te zien als 'normale' mensen, wat ze ook zijn. Ze poepen om de dag, hebben zeer vervelende gebruiken en enkel als ze een zeer mooi innerlijk hebben mag je ze naar mijn mening enorm overwaarderen op een idealistisch en romantische manier. Dat is dan ook gelijk een veilig iets om te doen, omdat zulke vrouwen lief tegen je zullen blijven.

Relativeren is wellicht het woord dat ik zoek. Diep relativeren als het om vrouwen gaat.

Zo'n houding heeft wel wat zelfverzekerdheid nodig. Niet op- en top arrogantie, maar wees eens blij met jezelf. Je hebt misschien een zwaar leven achter de rug, geef jezelf een klop op de schouders dat je nog steeds kan lopen en nog niet bezweken bent. Vrouwen hebben hier vaak een zwak voor, maar enkel als je dit niet constant loopt te ventileren. Het is nergens voor nodig om zelfs online, waar je jezelf en je emoties makkelijk kan bedekken, jezelf te gedragen als emotioneel wrak. Ik kan bijvoorbeeld zware problemen hebben gehad in m'n leven, geen hond die het ziet mocht dat zo zijn. Dat helpt dan weer, dat helpt enorm, bouw jezelf opnieuw op met je verworven resilience. Heb wat trots, realiseer je dat het leven kut is, maar dat je pas van deze aardkloot af wil als je eindelijk eens goed geneukt hebt en niet eerder, om het plat te zeggen.

Door te blijven hangen in je problemen, en terwijl ik dit typ klinkt het al heel gauw cliché, ga je nooit vooruit denken. Zo blijf je je minderwaardig voelen, terwijl je dat juist niet bent. Je hebt al meer bagage dan menig mooie vrouw, meer levenservaring, zij vaak nog niet. Gedraag je dan ook zo. 99 problems and a bitch ain't one.

Zijn er vragen, stel ze, desnoods via PM of DM.

Er zijn best wel veel mensen in Nederland die aan eenzaamheid lijden. Mensen die dingen hebben meegemaakt, waardoor ze moeilijk sociale en intieme contacten kunnen opbouwen. Sommige mensen werden zwaar gepest voor wat voor reden dan ook, en nu hebben ze zware onzekerheden die hen belemmerd in hun dagelijkse leven. Andere mensen hebben een hele nare thuis en familie situatie gehad, waardoor ze nooit de vaardigheden hebben kunnen leren om echte vrienden te maken en liefde te vinden. Misschien kregen ze een ziekte, misschien lag het gewoon aan hen manier van denken, misschien was het een combinatie van verschillende oorzaken.

Gelukkig kunnen mensen die IRL niet durven om mensen aan te spreken of om hulp te zoeken voor hun problemen, dat nog steeds anoniem via het internet doen. Daarom dacht ik dat we een topic konden maken voor mensen die aan extreme eenzaamheid leiden en dat ze hier hun ervaringen, problemen en levensverhaal konden zetten en erover praten. En dan kunnen mensen die er zin in hebben, advies en inzicht geven over hun situatie en heel misschien kunnen de mensen die aan eenzaamheid leiden een manier vinden om hun vicieuze cirkel te doorbreken.

Een sociaal netwerk opbouwen lijkt mij een centraal thema voor deze reeks. Het is een goede oplossing voor eenzaamheid. En als je je niet eenzaam voelt, is het waarschijnlijk ook de moeite waard.

De aard van dat sociale contact is van belang. Staat in het contact het contact zelf centraal of staat een activiteit centraal en is het contact een spin-off. Als het contact centraal staat zijn er natuurlijk allerlei gradaties mogelijk in de mate van nabijheid / intimiteit.

Hechte vriendschappen ontstaan alleen over langere tijd en moet je onderhouden. Intieme vriendschapen kunnen ook op korte termijn ontstaan met geestverwanten.
NOTE: Dit topic is niet gemaakt voor alleen één persoon. Het wordt verwacht dat je ook ruimte laat voor andere mensen die hun ervaringen (en oplossingen) willen delen. Als niemand met anders iets te zeggen heeft, mag je dan wel doorgaan met wat jij wil zeggen. Maar als je merkt dat er een nieuweling erbij komt, geef hem de ruimte om ook zijn verhaal te doen.

Er is een meet op komst, aanmelden kan hier: Meet Aanmeld topic versieren op latere leeftijd

De reeks is hernoemd naar "Als versieren niet zo makkelijk gaat" omdat dit de lading beter dekt dan de vorige topic titel.

De OP vind je hier
#ANONIEMwoensdag 11 mei 2011 @ 22:39
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 22:37 schreef Schenkstroop het volgende:
ga toch weg met die bullshit man.
Speltip 38: Dat negatieve gezanik scoort in de regel niet erg hoog.
-Strawberry-woensdag 11 mei 2011 @ 22:40
Maar schenkstroop, je wil dus van ons horen dat vrouwen het makkelijker hebben.

En dan?

Zoals ik al zei, het is geen wedstrijd.
HappyGirl91woensdag 11 mei 2011 @ 22:43
Hmm, wat wordt er eigenlijk veel gekibbeld vandaag :D

SPOILER
Ik vind het stiekem wel een beetje vermakelijk - 't is net een soap of zo :@
tCp90.gif
Schenkstroopwoensdag 11 mei 2011 @ 22:44
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 22:40 schreef -Strawberry- het volgende:
Maar schenkstroop, je wil dus van ons horen dat vrouwen het makkelijker hebben.

En dan?

Zoals ik al zei, het is geen wedstrijd.
Maar men doet hier altijd alsof alles gelijk opgaat voor mannen en vrouwen. en dat is niet zo. Hoe kan ik de tips serieus nemen van mensen die wel zo denken. Die kun je toch niet vertrouwen. Die lopen alles maar wat uit hun duim te zuigen.

En Techno, beste josti,. tyf nou een keer op met je oneliners :(
heloefwoensdag 11 mei 2011 @ 22:44
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 22:40 schreef -Strawberry- het volgende:
Maar schenkstroop, je wil dus van ons horen dat vrouwen het makkelijker hebben.

En dan?

Zoals ik al zei, het is geen wedstrijd.
Ach bij dit soort types negeer ik liever.

Gaat doen alsof ik doe alsof ik de wijsheid in pacht heb. Terwijl ik meteen heb gezegd dat ik niet zo heel veel ervaring heb.
mstxwoensdag 11 mei 2011 @ 22:44
>:O
Chewbalhaarwoensdag 11 mei 2011 @ 22:45
spannend topic :)
Supersoepwoensdag 11 mei 2011 @ 22:46
Schenkstroop mag zich eerst eens richten op het contact leggen met z'n buurmeisje. First things first.
#ANONIEMwoensdag 11 mei 2011 @ 22:46
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 22:44 schreef Schenkstroop het volgende:
En Techno, beste josti,. tyf nou een keer op met je oneliners :(
:D Ja, op die klaagzangposts van jou zit men te wachten. :')
MeraViglioSawoensdag 11 mei 2011 @ 22:46
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 22:33 schreef Schenkstroop het volgende:
@Mero: Is niet waar.. Als je als mooie meid depressief gaat doen (niet overhysterisch gaan huilen natuurlijk, maar dannog) wordt je zelfs eerder benadert dnek ik.. Tenzij je eruit ziet alsof je iemands kop eraf kan rukken. Maar dan krijg je nog wel sympathieke blikken van mannen op veilige afstand. vrouwen hebben het gewoon makkelijker.

Oja en alle mannen zijn wel, en wat zei je 'kansloze gasten zoals mij?', altijd op zoek naar sex. Ook de jongens die gebakken zitten. Dus niet alleen de kansloze jongens zoals mij zouden verdritige meiden eerder benaderen.
MerA. ;)

Ik zei trouwens wanhopig. Niet kansloos. Is heel wat anders hè. Ik geloof niet in kansloosheid. :N

En ik spreek uit ervaring. Ik ben niet de allermooiste maar weet dat ik er best mag wezen.
Heb een heel lange kloteperiode achter de rug, zit er nu nog half in zelfs, maar hard op weg terug naar de top. En ik zeg je. Als je uitstraling ruk is kun je inderdaad pitty-talk krijgen, en nog steeds een irritante enkeling die slechts zijn schwanz in je wil duwen, maar je komt gewoon net zo moeilijk aan de normale man als iemand die lelijk bevonden wordt door de maatschappij.

Als je denkt in jouw hokjes hebben vrouwen het inderdaad makkelijker, ja.
Maar je staat er overduidelijk niet bij stil dat vrouwen misschien ook wel eens iets serieus willen, in plaats van dat eeuwige "Hoi, neuken?". :')
-Strawberry-woensdag 11 mei 2011 @ 22:47
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 22:44 schreef Schenkstroop het volgende:

[..]

Maar men doet hier altijd alsof alles gelijk opgaat voor mannen en vrouwen. en dat is niet zo. Hoe kan ik de tips serieus nemen van mensen die wel zo denken. Die kun je toch niet vertrouwen. Die lopen alles maar wat uit hun duim te zuigen.
Graag of niet hoor.
iwannabehighwoensdag 11 mei 2011 @ 22:47
Schenk, anders moet je eens proberen om hier op FOK! contact te zoeken met een meisje. Of via andere sites; dat werkt altijd wel, hoe labiel/wanhopig je ook bent. Dat is 'm juist, volgens mij.
Supersoepwoensdag 11 mei 2011 @ 22:48
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 22:44 schreef Schenkstroop het volgende:

[..]

Maar men doet hier altijd alsof alles gelijk opgaat voor mannen en vrouwen. en dat is niet zo. Hoe kan ik de tips serieus nemen van mensen die wel zo denken. Die kun je toch niet vertrouwen. Die lopen alles maar wat uit hun duim te zuigen.

En Techno, beste josti,. tyf nou een keer op met je oneliners :(
Ik ben altijd heel eerlijk tegen je geweest. Jij hebt het moeilijker dan anderen vanwege je uiterlijk, moeilijker sowieso dan vrouwen.

Maar met mijn advies doe je ook weinig.
#ANONIEMwoensdag 11 mei 2011 @ 22:49
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 22:48 schreef Supersoep het volgende:
Maar met mijn advies doe je ook weinig.
En dat is kenmerkend voor onze usual suspects.
MeraViglioSawoensdag 11 mei 2011 @ 22:52
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 22:44 schreef Schenkstroop het volgende:

[..]

Maar men doet hier altijd alsof alles gelijk opgaat voor mannen en vrouwen. en dat is niet zo. Hoe kan ik de tips serieus nemen van mensen die wel zo denken. Die kun je toch niet vertrouwen. Die lopen alles maar wat uit hun duim te zuigen.
Blijf dan lekker weg, als je toch niets wilt aannemen met je eigenwijze hoofd.
Je kent hier niemand persoonlijk! Dus je hebt geen flauw benul of iemand weet waar hij/zij het over heeft. Stel je eens wat meer open voor je medemens. Dat zou je al een heel eind op weg helpen.

Oh nee wacht, ik ben ook niet te vertrouwen natuurlijk. :X
#ANONIEMwoensdag 11 mei 2011 @ 22:53
quote:
13s.gif Op woensdag 11 mei 2011 22:52 schreef MeraViglioSa het volgende:
Blijf dan lekker weg, als je toch niets wilt aannemen met je eigenwijze hoofd.
Je kent hier niemand persoonlijk! Dus je hebt geen flauw benul of iemand weet waar hij/zij het over heeft. Stel je eens wat meer open voor je medemens. Dat zou je al een heel eind op weg helpen.

Oh nee wacht, ik ben ook niet te vertrouwen natuurlijk. :X
Toch wel leuk om te zien dat je zelf nu ook begint in te zien wat ik al eerder probeerde duidelijk te maken. ;)
heloefwoensdag 11 mei 2011 @ 22:54
quote:
13s.gif Op woensdag 11 mei 2011 22:52 schreef MeraViglioSa het volgende:

[..]

Blijf dan lekker weg, als je toch niets wilt aannemen met je eigenwijze hoofd.
Je kent hier niemand persoonlijk! Dus je hebt geen flauw benul of iemand weet waar hij/zij het over heeft. Stel je eens wat meer open voor je medemens. Dat zou je al een heel eind op weg helpen.

Oh nee wacht, ik ben ook niet te vertrouwen natuurlijk. :X
Je openstellen zal ook wonderen voor je sociale contacten.

Oh wacht nu ben ik een socialegoeroe die komt vertellen hoe het moet.
formerjellybeanwoensdag 11 mei 2011 @ 22:55
ja ja knappe mensen hebben de hele wereld , en dat is niet eerlijk oh nee :(
MeraViglioSawoensdag 11 mei 2011 @ 22:56
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 22:54 schreef heloef het volgende:

[..]

Je openstellen zal ook wonderen voor je sociale contacten.

Oh wacht nu ben ik een socialegoeroe die komt vertellen hoe het moet.
Mja advies geven is altijd makkelijker dan hetzelfde advies op jezelf toepassen, dat klopt. :D
Tenminste ik neem aan dat dat je punt was, en je hebt gelijk. :Y
heloefwoensdag 11 mei 2011 @ 23:00
quote:
10s.gif Op woensdag 11 mei 2011 22:56 schreef MeraViglioSa het volgende:

[..]

Mja advies geven is altijd makkelijker dan hetzelfde advies op jezelf toepassen, dat klopt. :D
Tenminste ik neem aan dat dat je punt was, en je hebt gelijk. :Y
Ik pas wat ik zeg meestal niet toe nee, omdat ik ook niet specifiek hulp bij versieren zoek.
richard_prfwoensdag 11 mei 2011 @ 23:00
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 22:30 schreef MeraViglioSa het volgende:

[..]

Neehoor, ook mooie meiden zijn wel eens depressief.
Als ze dat eenmaal uitstralen worden ook die meiden hard genegeerd, of falen ze in versieren.

Tenzij ze wanhopige gasten als jij tegenkomen natuurlijk. :{
Nein, fout fout fout. mooie meiden zullen altijd aandacht krijgen, ook als ze depri zijn dan komen er altijd wel wat mannen naar ze toe om te vragen wat er aan de hand is.

Maar zelf versieren daar falen ze misschien in, maar waarom zouden ze het zelf doen?
MeraViglioSawoensdag 11 mei 2011 @ 23:00
quote:
14s.gif Op woensdag 11 mei 2011 22:53 schreef Techno het volgende:

[..]

Toch wel leuk om te zien dat je zelf nu ook begint in te zien wat ik al eerder probeerde duidelijk te maken. ;)
Ik heb Schenk al sinds ik hier kom posten hetzelfde verteld hoor.
Verder even goeie vrienden, ga er vrolijk mee door als hij zo eigenwijs blijft doen. :)
En als we elkaar ooit zien krijgt 'ie een biertje van me zodat hij even bij me blijft plakken zodat ik kan beoordelen of hij echt zo'n botte lul is als dat hij hier overkomt. Daar geloof ik niets van nl.
Chuenwoensdag 11 mei 2011 @ 23:01
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 22:33 schreef Schenkstroop het volgende:
vrouwen hebben het gewoon makkelijker.
Dat is ter compensatie voor het niet staand kunnen plassen, je benen moeten scheren, op hakken moeten lopen, kinderen moeten baren, minder loon krijgen voor hetzelfde werk, cellulitis benen en eeuwig diëten.

Goeie deal dacht ik zo.
Supersoepwoensdag 11 mei 2011 @ 23:01
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:00 schreef MeraViglioSa het volgende:

[..]

Ik heb Schenk al sinds ik hier kom posten hetzelfde verteld hoor.
Verder even goeie vrienden, ga er vrolijk mee door als hij zo eigenwijs blijft doen. :)
En als we elkaar ooit zien krijgt 'ie een biertje van me zodat hij even bij me blijft plakken zodat ik kan beoordelen of hij echt zo'n botte lul is als dat hij hier overkomt. Daar geloof ik niets van nl.
Zou je hem willen meeten? Heeft hij misschien wel zin in, wie weet. Wat heeft hij te verliezen. :P
Catbertwoensdag 11 mei 2011 @ 23:02
Schenk moet gewoon een keer voor een trein gaan liggen. Dan zijn al z'n problemen voorbij. Maar net zogoed als dat hij daar te bang voor is, is hij te bang het probleem bij zichzelf te zoeken. Dus z'n enige uitweg is een beetje op een forum gaan lopen zeiken tegen mensen die nul komma nul interesse in 'em hebben. Wat een kutleven heb je dan :')
MeraViglioSawoensdag 11 mei 2011 @ 23:02
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:00 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Nein, fout fout fout. mooie meiden zullen altijd aandacht krijgen, ook als ze depri zijn dan komen er altijd wel wat mannen naar ze toe om te vragen wat er aan de hand is.

Maar zelf versieren daar falen ze misschien in, maar waarom zouden ze het zelf doen?
Heb je mijn andere post ook gelezen?
Omdat je met zo'n uitstraling verkeerd volk aantrekt, daarom.
Of moeten we daar blij mee zijn? Is dat het? :D
#ANONIEMwoensdag 11 mei 2011 @ 23:04
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:00 schreef MeraViglioSa het volgende:
Ik heb Schenk al sinds ik hier kom posten hetzelfde verteld hoor.
Verder even goeie vrienden, ga er vrolijk mee door als hij zo eigenwijs blijft doen. :)
En als we elkaar ooit zien krijgt 'ie een biertje van me zodat hij even bij me blijft plakken zodat ik kan beoordelen of hij echt zo'n botte lul is als dat hij hier overkomt. Daar geloof ik niets van nl.
Ik doel niet specifiek op Schenk, maar op alle usual suspects hier.
richard_prfwoensdag 11 mei 2011 @ 23:04
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:02 schreef MeraViglioSa het volgende:

[..]

Heb je mijn andere post ook gelezen?
Omdat je met zo'n uitstraling verkeerd volk aantrekt, daarom.
Of moeten we daar blij mee zijn? Is dat het? :D
Nee dat heb ik nog niet gelezen maar die post maakte me kwaad.
Hoe bedoel je dat je verkeerd volk aantrekt? Van die players die misbruik van je proberen te maken ofzo bedoel je?
MeraViglioSawoensdag 11 mei 2011 @ 23:04
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:01 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Zou je hem willen meeten? Heeft hij misschien wel zin in, wie weet. Wat heeft hij te verliezen. :P
Nou niet 1 op 1, mij te eng. :{
Supersoepwoensdag 11 mei 2011 @ 23:04
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:04 schreef MeraViglioSa het volgende:

[..]

Nou niet 1 op 1, mij te eng. :{
Techno gaat wel mee dan. Undercover, als Theo Janssen.
#ANONIEMwoensdag 11 mei 2011 @ 23:05
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:04 schreef Supersoep het volgende:
Techno gaat wel mee dan. Undercover, als Theo Janssen.
_O-

Maar ik ben fucking Theo niet. :D
heloefwoensdag 11 mei 2011 @ 23:05
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:04 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Techno gaat wel mee dan. Undercover, als Theo Janssen.
Theo :')
formerjellybeanwoensdag 11 mei 2011 @ 23:07
Is het vandaag dramadag zag vandaag wel erg veel gedoe :?
-Strawberry-woensdag 11 mei 2011 @ 23:07
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:04 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Nee dat heb ik nog niet gelezen maar die post maakte me kwaad.
Hoe bedoel je dat je verkeerd volk aantrekt? Van die players die misbruik van je proberen te maken ofzo bedoel je?
Bijvoorbeeld. Elk geslacht heeft wel bepaalde voordelen of nadelen die soms opgaan.
heloefwoensdag 11 mei 2011 @ 23:09
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:07 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Bijvoorbeeld. Elk geslacht heeft wel bepaalde voordelen of nadelen die soms opgaan.
Jullie hebben elke maand bijvoorbeeld een dingetje :P
richard_prfwoensdag 11 mei 2011 @ 23:16
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:07 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Bijvoorbeeld. Elk geslacht heeft wel bepaalde voordelen of nadelen die soms opgaan.
Het zal me niks verbazen als dit mijn blonde vriendin is overkomen. Ik hoor niks meer van haar, het contact zal wel over zijn. Te druk met haar nieuwe vriend, ben benieuwd hoe lang hij het uithoudt bij haar.
formerjellybeanwoensdag 11 mei 2011 @ 23:16
Maar even heel serieus ik heb het ook met een vriend gehad , die ook altijd zat ik vind niemand , niemand moet me. Uiteindelijk heeft dat zelfs de vriendschap gekost , want iemand die constant klaagt en negatief doet is geen leuk gezelschap . Uiteindelijk hoe hard het ook klinkt doe je het zelf.
#ANONIEMwoensdag 11 mei 2011 @ 23:17
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:09 schreef heloef het volgende:
Jullie hebben elke maand bijvoorbeeld een dingetje :P
Mannen daarentegen hebben nogal eens last van boners op de meest ongewenste momenten. :')
richard_prfwoensdag 11 mei 2011 @ 23:20
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:16 schreef formerjellybean het volgende:
Maar even heel serieus ik heb het ook met een vriend gehad , die ook altijd zat ik vind niemand , niemand moet me. Uiteindelijk heeft dat zelfs de vriendschap gekost , want iemand die constant klaagt en negatief doet is geen leuk gezelschap . Uiteindelijk hoe hard het ook klinkt doe je het zelf.
Het afgelopen half jaar heb ik in van 14 verschillende mannen PM's ontvangen dat ze ook ongewenst waren en altijd werden afgewezen vanwege onaantrekkelijkheid, de meeste waren in de 30 en ook maagd. Ze hebben zich er maar bij neergelegd maar zijn wel diep ongelukkig. Ze durven ook niet te posten hierover op fok en lezen anoniem mee.
Ergens voel dat wel goed dat ik niet de enige ben.
formerjellybeanwoensdag 11 mei 2011 @ 23:20
quote:
10s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:17 schreef Techno het volgende:

[..]

Mannen daarentegen hebben nogal eens last van boners op de meest ongewenste momenten. :')
Ha daar ga ik eens op letten _O_
Supersoepwoensdag 11 mei 2011 @ 23:21
quote:
10s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:17 schreef Techno het volgende:

[..]

Mannen daarentegen hebben nogal eens last van boners op de meest ongewenste momenten. :')
Echt? Daar heb ik al een tijdje geen last meer van. Fuck. :')
HappyGirl91woensdag 11 mei 2011 @ 23:21
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:16 schreef formerjellybean het volgende:
Maar even heel serieus ik heb het ook met een vriend gehad , die ook altijd zat ik vind niemand , niemand moet me. Uiteindelijk heeft dat zelfs de vriendschap gekost , want iemand die constant klaagt en negatief doet is geen leuk gezelschap . Uiteindelijk hoe hard het ook klinkt doe je het zelf.
Maar dat is het ook met onzekerheid - het is natuurlijk al rot genoeg om te hebben maar je moet er echt op letten dat je het niet te vaak uit, want dat is echt enorm vervelend voor anderen, dat gaat echt verschrikkelijk irriteren op den duur. Dat is echt iets om op te letten, want niemand vind het leuk om constant gezeik te horen, en al helemaal niet als het niet eens terecht is.
(8>

quote:
10s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:17 schreef Techno het volgende:

[..]

Mannen daarentegen hebben nogal eens last van boners op de meest ongewenste momenten. :')
Dan verkies ik dat "dingetje" toch echt 10x boven onverwachte boners ^O^

Ik dacht trouwens dat dat meestal alleen tijdens/rond de puberteit gebeurde :?
Weer wat geleerd :)
richard_prfwoensdag 11 mei 2011 @ 23:22
quote:
10s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:17 schreef Techno het volgende:

[..]

Mannen daarentegen hebben nogal eens last van boners op de meest ongewenste momenten. :')
Daar had ik alleen last van in mijn pubertijd zo rond de 15 - 19 ofzo.
Supersoepwoensdag 11 mei 2011 @ 23:22
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:20 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Het afgelopen half jaar heb ik in van 14 verschillende mannen PM's ontvangen dat ze ook ongewenst waren en altijd werden afgewezen vanwege onaantrekkelijkheid, de meeste waren in de 30 en ook maagd. Ze hebben zich er maar bij neergelegd maar zijn wel diep ongelukkig. Ze durven ook niet te posten hierover op fok en lezen anoniem mee.
Ergens voel dat wel goed dat ik niet de enige ben.
Wat lul je nou met je ''ook maagd''? Je hebt 2x geneukt de laatste paar maanden.
-Strawberry-woensdag 11 mei 2011 @ 23:22
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:21 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Echt? Daar heb ik al een tijdje geen last meer van. Fuck. :')
Dus? :P
richard_prfwoensdag 11 mei 2011 @ 23:23
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:22 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Wat lul je nou met je ''ook maagd''? Je hebt 2x geneukt de laatste paar maanden.
Ja je hebt ook gelijk, alleen voelt het alsof ik nog maagd ben, want er moest altijd alcohol aan te pas komen, en ze deden het meer vanwege emotionele problemen. het is niet op de normale manier gebeurd vind ik.

Maar ik voel me wel minder kansloos dan die gasten eerlijk gezegd.
heloefwoensdag 11 mei 2011 @ 23:23
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:20 schreef formerjellybean het volgende:

[..]

Ha daar ga ik eens op letten _O_
In de ochtend is het het ergst echt waar.
formerjellybeanwoensdag 11 mei 2011 @ 23:23
Misschien moet je met die mensen dan maar een meeting opzetten richard die begrijpen je misschien beter dan wij.
iwannabehighwoensdag 11 mei 2011 @ 23:24
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:16 schreef formerjellybean het volgende:
Maar even heel serieus ik heb het ook met een vriend gehad , die ook altijd zat ik vind niemand , niemand moet me. Uiteindelijk heeft dat zelfs de vriendschap gekost , want iemand die constant klaagt en negatief doet is geen leuk gezelschap . Uiteindelijk hoe hard het ook klinkt doe je het zelf.
Ja, is ook wel logisch. Al zou ik nooit een vriendschap aangaan met zulke mensen. En zou ik een vriendschap hebben met iemand die ineens depressief/negatief wordt, zou ik dat niet zomaar opgeven. Maar goed; veel mensen doen ook wel wat aan hun issues. Een vriend van mij zit op dit moment ook niet goed in zijn vel (en ja MLIG, Rich en Schenk) hij ziet er goed uit. Type mooiboy, veel dames zien hem wel zitten maar zit simpelweg niet goed in zijn vel; school, studie en dat soort dingen. Hij doet er uiteraard wel wat aan.

Hoe is het nu met jou in de liefde? Is ie al langs geweest of zo? (en nee, ik ga geen negatieve opmerkingen meer maken)
Supersoepwoensdag 11 mei 2011 @ 23:24
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:22 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Dus? :P
Misschien kwam het ook nog voor als volwassene, is wel een teken van viriliteit denk ik. ;)
HappyGirl91woensdag 11 mei 2011 @ 23:24
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:23 schreef heloef het volgende:

[..]

In de ochtend is het het ergst echt waar.
Dat telt toch niet :P Volgens mij heeft praktisch elke man ochtenderecties. Is iets anders dan boners op ongewenste momenten
-Strawberry-woensdag 11 mei 2011 @ 23:24
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:16 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Het zal me niks verbazen als dit mijn blonde vriendin is overkomen. Ik hoor niks meer van haar, het contact zal wel over zijn. Te druk met haar nieuwe vriend, ben benieuwd hoe lang hij het uithoudt bij haar.
En wel vol overtuiging blijven zeggen: "Ik laat je nooit vallen."

Wat ben je dan voor'n persoon.
formerjellybeanwoensdag 11 mei 2011 @ 23:24
Heel stom vraagje iemand die zei tegen mij dat die altijd dus na sporten dus heel erg had dat die dus wat meer opgewonden is , meer mannen die dit herkennen of is dit een wat te directe vraag???
-Strawberry-woensdag 11 mei 2011 @ 23:25
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:24 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Misschien kwam het ook nog voor als volwassene, is wel een teken van viriliteit denk ik. ;)
Ik zorg wel dat die boner terugkomt. O+
#ANONIEMwoensdag 11 mei 2011 @ 23:25
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:23 schreef richard_prf het volgende:
Ja je hebt ook gelijk, alleen voelt het alsof ik nog maagd ben, want er moest altijd alcohol aan te pas komen, en ze deden het meer vanwege emotionele problemen. het is niet op de normale manier gebeurd vind ik.
Je moest eens weten. Maar wat is dan wel de "normale" manier? Zoals je het ziet in Hollywood-films? :')
Supersoepwoensdag 11 mei 2011 @ 23:26
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:25 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ik zorg wel dat die boner terugkomt. O+
Okay. O+

Daar heb ik wel vertrouwen in.
-Strawberry-woensdag 11 mei 2011 @ 23:26
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:24 schreef formerjellybean het volgende:
Heel stom vraagje iemand die zei tegen mij dat die altijd dus na sporten dus heel erg had dat die dus wat meer opgewonden is , meer mannen die dit herkennen of is dit een wat te directe vraag???
Hmm, zou kunnen. Hormoonlevels die dan iets anders zijn of zo?
Tenzij hij keek naar lekkere babes die aan het sporten waren. Dan verklaart dat het.
heloefwoensdag 11 mei 2011 @ 23:27
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:24 schreef HappyGirl91 het volgende:

[..]

Dat telt toch niet :P Volgens mij heeft praktisch elke man ochtenderecties. Is iets anders dan boners op ongewenste momenten
Oh ik dacht dat we het daar ook over hadden :P
Nee ik heb tegen de kont van Geraldine staan aanschuren en hij ging niet omhoog dus ik heb er echt geen last van. _O-
MeraViglioSawoensdag 11 mei 2011 @ 23:27
quote:
10s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:17 schreef Techno het volgende:

[..]

Mannen daarentegen hebben nogal eens last van boners op de meest ongewenste momenten. :')
Ik dacht eigenlijk ook dat dat meer iets was voor hitsige pubers.
richard_prfwoensdag 11 mei 2011 @ 23:27
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:24 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

En wel vol overtuiging blijven zeggen: "Ik laat je nooit vallen."

Wat ben je dan voor'n persoon.
Ja maar zo is zij. dat komt door haar emotionele problemen dat ze op die manier reageert. Ik weet niet wat ze precies heeft maar soms heeft ze de energie niet meer om te reageren en vergeet ze het helemaal maar ze doet het niet expres. Ze zegt altijd weer sorry als we weer contact hebben. Ik stuur je even een PM straw, kan je zelf zien wat er nou precies aan de hand is met haar.
-Strawberry-woensdag 11 mei 2011 @ 23:27
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:22 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Daar had ik alleen last van in mijn pubertijd zo rond de 15 - 19 ofzo.
Bij jou is die info niet betrouwbaar omdat je hoe dan ook wel soms boners moet krijgen.
Niet nooit.
minibeerwoensdag 11 mei 2011 @ 23:27
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 22:44 schreef Schenkstroop het volgende:

[..]

Maar men doet hier altijd alsof alles gelijk opgaat voor mannen en vrouwen. en dat is niet zo. Hoe kan ik de tips serieus nemen van mensen die wel zo denken. Die kun je toch niet vertrouwen. Die lopen alles maar wat uit hun duim te zuigen.

En Techno, beste josti,. tyf nou een keer op met je oneliners :(
Tuurlijk gaan dingen niet gelijk op, maar om te zeggen 'voor vrouwenmenschen is alles makkelijker' is wel heel makkelijk
en als je erbij blijft zou ik een geslachtsverandering ondergaan ^O^
(godverdomme nou zit ik toch weer zo quasi-grappig sarcastich te posten, ik had me voorgenomen dat niet te doen...)
-Strawberry-woensdag 11 mei 2011 @ 23:28
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:27 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Ja maar zo is zij. dat komt door haar emotionele problemen dat ze op die manier reageert. Ik weet niet wat ze precies heeft maar soms heeft ze de energie niet meer om te reageren en vergeet ze het helemaal maar ze doet het niet expres. Ze zegt altijd weer sorry als we weer contact hebben. Ik stuur je even een PM straw, kan je zelf zien wat er nou precies aan de hand is met haar.
Dat excuus werkt alleen de eerste keer. Dit is niet de eerste keer, ze zou nu beter moeten weten.
heloefwoensdag 11 mei 2011 @ 23:28
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:24 schreef formerjellybean het volgende:
Heel stom vraagje iemand die zei tegen mij dat die altijd dus na sporten dus heel erg had dat die dus wat meer opgewonden is , meer mannen die dit herkennen of is dit een wat te directe vraag???
Ik kan me voorstellen dat ik na een goed potje voetbal wel zin heb om te neuken. Misschien omdat je dan op zo'n moment mannelijk voelt ofzo.
richard_prfwoensdag 11 mei 2011 @ 23:28
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:27 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Bij jou is die info niet betrouwbaar omdat je hoe dan ook wel soms boners moet krijgen.
Niet nooit.
Ja I know :')
formerjellybeanwoensdag 11 mei 2011 @ 23:29
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:26 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Hmm, zou kunnen. Hormoonlevels die dan iets anders zijn of zo?
Tenzij hij keek naar lekkere babes die aan het sporten waren. Dan verklaart dat het.
Nou nee , hij heeft het altijd na het voetballen en dat is toch echt met kerels en hij is geen homo. Of hij heeft gewoon een hoog libido.
-Strawberry-woensdag 11 mei 2011 @ 23:29
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:20 schreef formerjellybean het volgende:

[..]

Ha daar ga ik eens op letten _O_
Dat wist je nog niet? :P
heloefwoensdag 11 mei 2011 @ 23:29
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:29 schreef formerjellybean het volgende:

[..]

Nou nee , hij heeft het altijd na het voetballen en dat is toch echt met kerels en hij is geen homo. Of hij heeft gewoon een hoog libido.
Dan is het toch waar wat ik zei. _O-
formerjellybeanwoensdag 11 mei 2011 @ 23:30
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:28 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik kan me voorstellen dat ik na een goed potje voetbal wel zin heb om te neuken. Misschien omdat je dan op zo'n moment mannelijk voelt ofzo.
Ah dat verklaart dus waarom die na het voetbal langs wil komen steeds denk ik dan.
iwannabehighwoensdag 11 mei 2011 @ 23:30
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:30 schreef formerjellybean het volgende:

[..]

Ah dat verklaart dus waarom die na het voetbal langs wil komen steeds denk ik dan.
_O- _O-
-Strawberry-woensdag 11 mei 2011 @ 23:30
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:28 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik kan me voorstellen dat ik na een goed potje voetbal wel zin heb om te neuken. Misschien omdat je dan op zo'n moment mannelijk voelt ofzo.
Dat zou ook een verklaring kunnen zijn. Of dat zweten en warme spieren daarmee geassocieerd wordt.
MeraViglioSawoensdag 11 mei 2011 @ 23:30
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:25 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ik zorg wel dat die boner terugkomt. O+
Teehehee!
formerjellybeanwoensdag 11 mei 2011 @ 23:32
Was trouwens toen die me net kende dat die het mij vertelde , dat het dus met voetballen vaak is . Misschien moet ik hem dus maar eens gaan aanmoedigen met voetbal O-)
#ANONIEMwoensdag 11 mei 2011 @ 23:32
quote:
11s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:27 schreef MeraViglioSa het volgende:
Ik dacht eigenlijk ook dat dat meer iets was voor hitsige pubers.
In de regel is dat ook wel zo ja. Maar dat sluit niet uit dat het je op latere leeftijd ook nog wel eens overkomt.
MeraViglioSawoensdag 11 mei 2011 @ 23:33
quote:
7s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:32 schreef Techno het volgende:

[..]

In de regel is dat ook wel zo ja. Maar dat sluit niet uit dat het je op latere leeftijd ook nog wel eens overkomt.
Oh, nou, eh, geeft niet hoor. aai.gif
#ANONIEMwoensdag 11 mei 2011 @ 23:34
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:30 schreef formerjellybean het volgende:
Ah dat verklaart dus waarom die na het voetbal langs wil komen steeds denk ik dan.
Dan is het een homo die nog uit de kast moet komen? Want, kom op zeg, wie wordt er nu hitsig van een stel zwetende mannen dat achter een balletje aanrent? :')
formerjellybeanwoensdag 11 mei 2011 @ 23:34
Dus mannen hebben nog steeds last van een staande ovatie ;)
MeraViglioSawoensdag 11 mei 2011 @ 23:34
Dat lijkt me echt vreselijk awkward als het echt op een random moment is.
formerjellybeanwoensdag 11 mei 2011 @ 23:35
Zijn er echt momenten geweest waarop je wilde dat het absoluut niet zou gebeuren en toen gebeurde het toch ??
Supersoepwoensdag 11 mei 2011 @ 23:35
Valt wel mee. Je kan het redelijk goed verbergen als je een trui draagt bijvoorbeeld.
HappyGirl91woensdag 11 mei 2011 @ 23:35
quote:
7s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:32 schreef Techno het volgende:

[..]

In de regel is dat ook wel zo ja. Maar dat sluit niet uit dat het je op latere leeftijd ook nog wel eens overkomt.
Dat is waar! :o Toen ik in een winkel werkte voelde ik die van mijn filiaalmanager tegen m'n rug/arm prikken toen die iets bij de kassa kwam fiksen (het was een heel krappe ruimte trouwens) :X En die was echt oud, ik denk dat 'ie al tegen de 60 liep of zo, en het had in dit geval niks met opwinding te maken.

Wat zijn mannen toch eigenlijk interessante wezens soms :D
MeraViglioSawoensdag 11 mei 2011 @ 23:36
Mwa, na het sporten kan ik het me ook wel voorstellen.
Je voelt je zo lekker in je vel erna, vrij logisch als dan je libido ook hoger is. :)
heloefwoensdag 11 mei 2011 @ 23:36
quote:
10s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:34 schreef Techno het volgende:

[..]

Dan is het een homo die nog uit de kast moet komen? Want, kom op zeg, wie wordt er nu hitsig van een stel zwetende mannen dat achter een balletje aanrent? :')
Daar heeft het niet mee te maken je bent in beweging, adrealine giert door je lijf enz. En dat kulargument van voetbalhaters heb er weinig mee te maken.
formerjellybeanwoensdag 11 mei 2011 @ 23:36
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:35 schreef HappyGirl91 het volgende:

[..]

Dat is waar! :o Toen ik in een winkel werkte voelde ik die van mijn filiaalmanager tegen m'n rug/arm prikken toen die iets bij de kassa kwam fiksen (het was een heel krappe ruimte trouwens) :X En die was echt oud, ik denk dat 'ie al tegen de 60 liep of zo, en het had in dit geval niks met opwinding te maken.

Wat zijn mannen toch eigenlijk interessante wezens soms :D
Ewww daar zou ik nou niet echt blij van worden
MeraViglioSawoensdag 11 mei 2011 @ 23:36
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:35 schreef HappyGirl91 het volgende:

[..]

Dat is waar! :o Toen ik in een winkel werkte voelde ik die van mijn filiaalmanager tegen m'n rug/arm prikken toen die iets bij de kassa kwam fiksen (het was een heel krappe ruimte trouwens) :X En die was echt oud, ik denk dat 'ie al tegen de 60 liep of zo, en het had in dit geval niks met opwinding te maken.

Wat zijn mannen toch eigenlijk interessante wezens soms :D
Ahmahgawd :'(
Supersoepwoensdag 11 mei 2011 @ 23:37
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:36 schreef formerjellybean het volgende:

[..]

Ewww daar zou ik nou niet echt blij van worden
Nee, tegen je rug heb je ook zo weinig aan. Het had inderdaad wat lager moeten zitten.
heloefwoensdag 11 mei 2011 @ 23:37
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:35 schreef formerjellybean het volgende:
Zijn er echt momenten geweest waarop je wilde dat het absoluut niet zou gebeuren en toen gebeurde het toch ??
Elke ochtend eigenlijk dan valt je lul bijna uit je onderbroek en ondertussen kom je natuurlijk je moeder tegen op de gang. :')
HappyGirl91woensdag 11 mei 2011 @ 23:37
I know ;( Ik had vooral met hem te doen, 't zal je maar gebeuren :')
#ANONIEMwoensdag 11 mei 2011 @ 23:37
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:35 schreef HappyGirl91 het volgende:
Dat is waar! :o Toen ik in een winkel werkte voelde ik die van mijn filiaalmanager tegen m'n rug/arm prikken toen die iets bij de kassa kwam fiksen (het was een heel krappe ruimte trouwens) :X En die was echt oud, ik denk dat 'ie al tegen de 60 liep of zo, en het had in dit geval niks met opwinding te maken.

Wat zijn mannen toch eigenlijk interessante wezens soms :D
Zou je denken? Dat was gewoon een oude geilneef. :D
Supersoepwoensdag 11 mei 2011 @ 23:38
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:37 schreef heloef het volgende:

[..]

Elke ochtend eigenlijk dan valt je lul bijna uit je onderbroek en ondertussen kom je natuurlijk je moeder tegen op de gang. :')
_O-

Gast.

Dat van die lul die uit je onderbroek valt is wel herkenbaar overigens.
MeraViglioSawoensdag 11 mei 2011 @ 23:38
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:35 schreef formerjellybean het volgende:
Zijn er echt momenten geweest waarop je wilde dat het absoluut niet zou gebeuren en toen gebeurde het toch ??
Ik heb dat met blozen. Ik bloos héél erg snel, het is echt een vloek.
En als je denkt "NIET NU AUB" ga je juist blozen en dan denkt iedereen dat je een scheet hebt gelaten of iets heel erg ondeugends zit te bedenken ofzo. Hilarisch tafereeltje voor je collega's. :')
formerjellybeanwoensdag 11 mei 2011 @ 23:38
Nou over het algemeen voel ik er niet veel voor om de tampeloerus van iemand tegen me aan te voelen behalve als het dan iemand is die ik heel maar dan ook heel leuk vind.
richard_prfwoensdag 11 mei 2011 @ 23:39
quote:
14s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:36 schreef MeraViglioSa het volgende:
Mwa, na het sporten kan ik het me ook wel voorstellen.
Je voelt je zo lekker in je vel erna, vrij logisch als dan je libido ook hoger is. :)
Ik ben blij dat ik daar geen last van heb. Schenk en MLiG moeten wel wat gefrustreerder zijn dan ik aangezien sex voor hen wel erg belangrijk is.
MeraViglioSawoensdag 11 mei 2011 @ 23:39
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:37 schreef heloef het volgende:

[..]

Elke ochtend eigenlijk dan valt je lul bijna uit je onderbroek en ondertussen kom je natuurlijk je moeder tegen op de gang. :')
_O-
HappyGirl91woensdag 11 mei 2011 @ 23:40
quote:
14s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:37 schreef Techno het volgende:

[..]

Zou je denken? Dat was gewoon een oude geilneef. :D
;(
#ANONIEMwoensdag 11 mei 2011 @ 23:40
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:37 schreef heloef het volgende:
Elke ochtend eigenlijk dan valt je lul bijna uit je onderbroek en ondertussen kom je natuurlijk je moeder tegen op de gang. :')
Ik woon al 20 jaar op mezelf, dus ik kom haar nooit tegen. :D :')
-Strawberry-woensdag 11 mei 2011 @ 23:40
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:39 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Ik ben blij dat ik daar geen last van heb. Schenk en MLiG moeten wel wat gefrustreerder zijn dan ik aangezien sex voor hen wel erg belangrijk is.
En toch hoor je hen een stuk minder, vrijwel nooit over hetgeen wat jij wel vaak overweegt.

Apart?
heloefwoensdag 11 mei 2011 @ 23:40
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:38 schreef formerjellybean het volgende:
Nou over het algemeen voel ik er niet veel voor om de tampeloerus van iemand tegen me aan te voelen behalve als het dan iemand is die ik heel maar dan ook heel leuk vind.
Tampeloerus
Ik krijg flashbacks naar Don en Ad porno _O-
-Strawberry-woensdag 11 mei 2011 @ 23:41
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:35 schreef HappyGirl91 het volgende:

[..]

Dat is waar! :o Toen ik in een winkel werkte voelde ik die van mijn filiaalmanager tegen m'n rug/arm prikken toen die iets bij de kassa kwam fiksen (het was een heel krappe ruimte trouwens) :X En die was echt oud, ik denk dat 'ie al tegen de 60 liep of zo, en het had in dit geval niks met opwinding te maken.

Wat zijn mannen toch eigenlijk interessante wezens soms :D
Hoe weet je dat nou? :D
formerjellybeanwoensdag 11 mei 2011 @ 23:41
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:40 schreef heloef het volgende:

[..]

Tampeloerus
Ik krijg flashbacks naar Don en Ad porno _O-
Umm ja ben soms iets te grof gebekt :Y
Supersoepwoensdag 11 mei 2011 @ 23:41
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:40 schreef HappyGirl91 het volgende:

[..]

;(
Als ik weet dat ik een stijve heb, want dat voel je, ben ik wel zo slim om niet in een krappe ruimte even langs iemand te schuiven. Dus dat deed hij inderdaad wel expres natuurlijk.
MeraViglioSawoensdag 11 mei 2011 @ 23:42
quote:
10s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:40 schreef Techno het volgende:

[..]

Ik woon al 20 jaar op mezelf, dus ik kom haar nooit tegen. :D :')
Dus als je zin hebt om de deurpost te swaffelen doe je dat gewoohoon *O*

En dan komt je dochter binnen _O-
formerjellybeanwoensdag 11 mei 2011 @ 23:42
EEEEEEEEWWWWWWWWWWWWWWWW :r :r :r
heloefwoensdag 11 mei 2011 @ 23:42
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:41 schreef formerjellybean het volgende:

[..]

Umm ja ben soms iets te grof gebekt :Y
Nou het is niet grof, wel grappig.
heloefwoensdag 11 mei 2011 @ 23:43
quote:
10s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:42 schreef MeraViglioSa het volgende:

[..]

Dus als je zin hebt om de deurpost te swaffelen doe je dat gewoohoon *O*

En dan komt je dochter binnen _O-
Ik heb een keer in een dronken bui alles in de woonkamer geswaffeld behalve de TV daar kon ik niet bij. :P
#ANONIEMwoensdag 11 mei 2011 @ 23:43
quote:
10s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:42 schreef MeraViglioSa het volgende:
Dus als je zin hebt om de deurpost te swaffelen doe je dat gewoohoon *O*

En dan komt je dochter binnen _O-
Zeg, wat denk je wel niet van me. Deurposten swaffelen :o
MeraViglioSawoensdag 11 mei 2011 @ 23:44
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:43 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik heb een keer in een dronken bui alles in de woonkamer geswaffeld behalve de TV daar kon ik niet bij. :P
Woehaha _O- En dan de volgende morgen keihard in de lach schieten als je moeder die beker die op het aanrecht stond weer vult met melk en opmerkt dat die niet goed meer is want er zit zo'n raar luchtje aan :')
iwannabehighwoensdag 11 mei 2011 @ 23:44
Sommige dingen hoeven we niet te weten :')
formerjellybeanwoensdag 11 mei 2011 @ 23:44
Ik ben een keer geswaffeld en degene stond toen ook binnen no time buiten :(
HappyGirl91woensdag 11 mei 2011 @ 23:44
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:41 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Hoe weet je dat nou? :D
Niet - Ik hoop het alleen van harte :D Want kom op, ik zat daar gewoon heel oncharmant in mijn uniform achter de kassa te zitten :')
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:41 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Als ik weet dat ik een stijve heb, want dat voel je, ben ik wel zo slim om niet in een krappe ruimte even langs iemand te schuiven. Dus dat deed hij inderdaad wel expres natuurlijk.
Ja maar in dit geval moest hij wel hè, om bij de kassa te komen.
richard_prfwoensdag 11 mei 2011 @ 23:44
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:40 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

En toch hoor je hen een stuk minder, vrijwel nooit over hetgeen wat jij wel vaak overweegt.

Apart?
Schenk hoor je er wel vaak over hoor ;)

MLiG gaat geloof ik vaak naar de hoeren.

Maar beide overwegen vaak ook datgene dat ik overweeg alleen spreken ze het hier niet uit inderdaad, dat doe ik zelf ook nooit meer.
Supersoepwoensdag 11 mei 2011 @ 23:45
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:44 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Schenk hoor je er wel vaak over hoor ;)

MLiG gaat geloof ik vaak naar de hoeren.

Maar beide overwegen vaak ook datgene dat ik overweeg alleen spreken ze het hier niet uit inderdaad, dat doe ik zelf ook nooit meer.
3 dagen geleden nog.
HappyGirl91woensdag 11 mei 2011 @ 23:45
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:43 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik heb een keer in een dronken bui alles in de woonkamer geswaffeld behalve de TV daar kon ik niet bij. :P
_O-
richard_prfwoensdag 11 mei 2011 @ 23:46
quote:
13s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:45 schreef Supersoep het volgende:

[..]

3 dagen geleden nog.
Nee hoor, ik heb alleen gepost in bij 'Hoe voel je je" dat ik me extreem kut voelde en het niet meer zag zitten.
HappyGirl91woensdag 11 mei 2011 @ 23:46
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:44 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Schenk hoor je er wel vaak over hoor ;)

MLiG gaat geloof ik vaak naar de hoeren.

Maar beide overwegen vaak ook datgene dat ik overweeg alleen spreken ze het hier niet uit inderdaad, dat doe ik zelf ook nooit meer.
Noem me nieuwsgierig :D maarre, wat is "hetgeen dat jij overweegt" ? Naar de hoeren gaan of zo?
Ow wacht :@ laat maar
Supersoepwoensdag 11 mei 2011 @ 23:47
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:46 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Nee hoor, ik heb alleen gepost in bij 'Hoe voel je je" dat ik me extreem kut voelde en het niet meer zag zitten.
Dat is redelijk hetzelfde. Weer zo'n schreeuw van ''pas op, ik pleeg misschien zelfmoord."
formerjellybeanwoensdag 11 mei 2011 @ 23:47
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:46 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Nee hoor, ik heb alleen gepost in bij 'Hoe voel je je" dat ik me extreem kut voelde en het niet meer zag zitten.
Dat was eigenlijk heel dom en onnadenkend van je want iemand die een vaste poster was daar heeft het recentelijk gedaan en daar zaten vrienden van hem.
iwannabehighwoensdag 11 mei 2011 @ 23:47
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:46 schreef HappyGirl91 het volgende:

[..]

Noem me nieuwsgierig :D maarre, wat is "hetgeen dat jij overweegt" ? Naar de hoeren gaan of zo?
Ow wacht :@ laat maar
Nee ik wil het ook weten. :9
richard_prfwoensdag 11 mei 2011 @ 23:48
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:47 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Dat is redelijk hetzelfde. Weer zo'n schreeuw van ''pas op, ik pleeg misschien zelfmoord."
Ik vind van niet, ik postte over hoe ik me voelde op dat moment ;) verder geen aankondiging.
HappyGirl91woensdag 11 mei 2011 @ 23:48
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:47 schreef iwannabehigh het volgende:

[..]

Nee ik wil het ook weten. :9
Doe die :9 maar weg - het gaat over zelfmoord :D
minibeerwoensdag 11 mei 2011 @ 23:48
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:29 schreef formerjellybean het volgende:

[..]

Nou nee , hij heeft het altijd na het voetballen en dat is toch echt met kerels en hij is geen homo. Of hij heeft gewoon een hoog libido.
iets met testosteronniveaus geloof ik
minibeerwoensdag 11 mei 2011 @ 23:49
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:44 schreef MeraViglioSa het volgende:

[..]

Woehaha _O- En dan de volgende morgen keihard in de lach schieten als je moeder die beker die op het aanrecht stond weer vult met melk en opmerkt dat die niet goed meer is want er zit zo'n raar luchtje aan :')
gadverDAMME!
iwannabehighwoensdag 11 mei 2011 @ 23:50
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:48 schreef HappyGirl91 het volgende:

[..]

Doe die :9 maar weg - het gaat over zelfmoord :D
Huh. Het gaat mij echt voorbij, volg het allemaal niet meer. :)
#ANONIEMwoensdag 11 mei 2011 @ 23:50
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:48 schreef richard_prf het volgende:
verder geen aankondiging.
Wat een vrouwenpost.
minibeerwoensdag 11 mei 2011 @ 23:50
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:48 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Ik vind van niet, ik postte over hoe ik me voelde op dat moment ;) verder geen aankondiging.
maar doe nou gewoon niet, ga je je alleen maar kutter van voelen
-Strawberry-woensdag 11 mei 2011 @ 23:50
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:48 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Ik vind van niet, ik postte over hoe ik me voelde op dat moment ;) verder geen aankondiging.
Toch wel raar dat daniel en die user het dan niet zo hadden opgevat?

Maar goed, fijn dat het niet zo was dan.
MeraViglioSawoensdag 11 mei 2011 @ 23:51
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:49 schreef minibeer het volgende:

[..]

gadverDAMME!
Sorry :P
formerjellybeanwoensdag 11 mei 2011 @ 23:51
Misschien overweegt richard wel het swaffelen _O-
richard_prfwoensdag 11 mei 2011 @ 23:51
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:50 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Toch wel raar dat daniel en die user het dan niet zo hadden opgevat?

Maar goed, fijn dat het niet zo was dan.
geen idee hoe Daniël het had opgevat, ik heb geen waarschuwing gekregen.
Supersoepwoensdag 11 mei 2011 @ 23:51
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:51 schreef MeraViglioSa het volgende:

[..]

Sorry :P
En jij dan? Al eens stukken gebruikte komkommer terug in de koelkast gelegd?
minibeerwoensdag 11 mei 2011 @ 23:51
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:27 schreef heloef het volgende:

[..]

Oh ik dacht dat we het daar ook over hadden :P
Nee ik heb tegen de kont van Geraldine staan aanschuren en hij ging niet omhoog dus ik heb er echt geen last van. _O-
wanneer/in welke context heb je dat gedaan dan? :9~ (you mention it a lot by the way)
iwannabehighwoensdag 11 mei 2011 @ 23:53
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:50 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Toch wel raar dat daniel en die user het dan niet zo hadden opgevat?

Maar goed, fijn dat het niet zo was dan.
Maar waarom moet je dat naar boven halen? Snap ik niet, dat is wel voeren, off topic en dan vervolgens zeuren op hem dat hij aandacht zoekt (want jij zeurt ook op hem). Begin er dan ook niet over. En als je dat wilt; doe het dan op zn minst privé. Vind ik het meest logische, maar het zal wel weer aan mij liggen ;)
MeraViglioSawoensdag 11 mei 2011 @ 23:53
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:51 schreef Supersoep het volgende:

[..]

En jij dan? Al eens stukken gebruikte komkommer terug in de koelkast gelegd?
Iew.
richard_prfwoensdag 11 mei 2011 @ 23:53
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:47 schreef formerjellybean het volgende:

[..]

Dat was eigenlijk heel dom en onnadenkend van je want iemand die een vaste poster was daar heeft het recentelijk gedaan en daar zaten vrienden van hem.
Yea right en hoe kan ik dat weten als ik alleen dit topic volg?
HappyGirl91woensdag 11 mei 2011 @ 23:53
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:50 schreef iwannabehigh het volgende:

[..]

Huh. Het gaat mij echt voorbij, volg het allemaal niet meer. :)
Lol, je bent niet de enige denk ik ;)

Wat klinkt "swaffelen" trouwens ongelooflijk vies - Echt, bij dat woord zie ik direct al dingen voor me en hoor ik geluiden en zo :D Is er geen mooier woordje voor? Iets eleganters O+
iwannabehighwoensdag 11 mei 2011 @ 23:53
quote:
9s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:53 schreef MeraViglioSa het volgende:

[..]

Iew.
Inderdaad. De gedachtes van sommige mensen hier... houd je niet voor mogelijk :9
#ANONIEMwoensdag 11 mei 2011 @ 23:54
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:51 schreef Supersoep het volgende:
En jij dan? Al eens stukken gebruikte komkommer terug in de koelkast gelegd?
Die vraag kun je beter aan Cue_ stellen.
Supersoepwoensdag 11 mei 2011 @ 23:54
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:53 schreef iwannabehigh het volgende:

[..]

Snap ik niet
Jij bent echt zo iemand die nooit iets snapt. :')

Ik kan zo een hele compilatie van 60 "ik snap het niet" posts van je maken.
-Strawberry-woensdag 11 mei 2011 @ 23:54
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:53 schreef iwannabehigh het volgende:

[..]

Maar waarom moet je dat naar boven halen? Snap ik niet, dat is wel voeren, off topic en dan vervolgens zeuren op hem dat hij aandacht zoekt (want jij zeurt ook op hem). Begin er dan ook niet over. En als je dat wilt; doe het dan op zn minst privé. Vind ik het meest logische, maar het zal wel weer aan mij liggen ;)
:O

Ik reageer op een post van hem waarin hij stelt dat Schenk en MLiG gefrustreerder zijn dan hij. Daar ben ik het dus niet mee eens, om die reden die ik aanhaalde.
minibeerwoensdag 11 mei 2011 @ 23:54
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:53 schreef HappyGirl91 het volgende:

[..]

Lol, je bent niet de enige denk ik ;)

Wat klinkt "swaffelen" trouwens ongelooflijk vies - Echt, bij dat woord zie ik direct al dingen voor me en hoor ik geluiden en zo :D Is er geen mooier woordje voor? Iets eleganters O+
'met je pik ergens tegen aan slaan'? :')
Supersoepwoensdag 11 mei 2011 @ 23:54
quote:
7s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:54 schreef Techno het volgende:

[..]

Die vraag kun je beter aan Cue_ stellen.
De Cue_ van Cucumber?
#ANONIEMwoensdag 11 mei 2011 @ 23:55
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:54 schreef Supersoep het volgende:
De Cue_ van Cucumber?
Ja! Komkommermeisje. :D
richard_prfwoensdag 11 mei 2011 @ 23:55
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:54 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

:O

Ik reageer op een post van hem waarin hij stelt dat Schenk en MLiG gefrustreerder zijn dan hij. Daar ben ik het dus niet mee eens, om die reden die ik aanhaalde.
Nahja ik bedoelde eigenlijk dat zij sexueel gefrustreerder zijn dan ik, dat lijkt me vrij duidelijk.
minibeerwoensdag 11 mei 2011 @ 23:55
wat wordt dit een vies topic
SPOILER
i like it!
-Strawberry-woensdag 11 mei 2011 @ 23:55
quote:
9s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:53 schreef MeraViglioSa het volgende:

[..]

Iew.
Je bent toch niet vies van komkommer en/of jezelf. :{w
Supersoepwoensdag 11 mei 2011 @ 23:56
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:53 schreef HappyGirl91 het volgende:

[..]

Lol, je bent niet de enige denk ik ;)

Wat klinkt "swaffelen" trouwens ongelooflijk vies - Echt, bij dat woord zie ik direct al dingen voor me en hoor ik geluiden en zo :D Is er geen mooier woordje voor? Iets eleganters O+
Raken.

Ik raak je met mijn penis.
-Strawberry-woensdag 11 mei 2011 @ 23:56
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:55 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Nahja ik bedoelde eigenlijk dat zij sexueel gefrustreerder zijn dan ik, dat lijkt me vrij duidelijk.
Mja, voor jou was het 'maagd zijn' ook een big issue.
Supersoepwoensdag 11 mei 2011 @ 23:56
quote:
12s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:55 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Je bent toch niet vies van komkommer en/of jezelf. :{w
Nee, maar ik vroeg of ze het dan terug in de koelkast legt. En dan eet haar vader het op ofzo. ;(
iwannabehighwoensdag 11 mei 2011 @ 23:57
quote:
10s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:54 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Jij bent echt zo iemand die nooit iets snapt. :')

Ik kan zo een hele compilatie van 60 "ik snap het niet" posts van je maken.
Dan moet je dat maar eens gaan doen.

Houd eens op met áltijd zo stoer doen via internet. In real life zou je zo'n opmerking ook niet maken. :)

quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:54 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

:O

Ik reageer op een post van hem waarin hij stelt dat Schenk en MLiG gefrustreerder zijn dan hij. Daar ben ik het dus niet mee eens, om die reden die ik aanhaalde.
Ja, erg logisch dat je dan zelfmoord erbij haalt. Hoe kunnen wij sowieso bepalen wie er gefrustreerder is enzovoort. :{
HappyGirl91woensdag 11 mei 2011 @ 23:57
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:55 schreef minibeer het volgende:
wat wordt dit een vies topic
SPOILER
i like it!
QFT
formerjellybeanwoensdag 11 mei 2011 @ 23:57
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:53 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Yea right en hoe kan ik dat weten als ik alleen dit topic volg?
Ja echt , er is daar die vrijdag een heel verhaal over gepost en er is ook een topic ter nagedachtenis op relaties &psychologie. Volgende keer gewoon wat beter nadenken voor je wat post want niet iedereen zit daarop te wachten
-Strawberry-woensdag 11 mei 2011 @ 23:57
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:53 schreef HappyGirl91 het volgende:

[..]

Lol, je bent niet de enige denk ik ;)

Wat klinkt "swaffelen" trouwens ongelooflijk vies - Echt, bij dat woord zie ik direct al dingen voor me en hoor ik geluiden en zo :D Is er geen mooier woordje voor? Iets eleganters O+
Pik-aaien.
Supersoepwoensdag 11 mei 2011 @ 23:57
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:57 schreef iwannabehigh het volgende:

[..]

Dan moet je dat maar eens gaan doen.

Houd eens op met áltijd zo stoer doen via internet. In real life zou je zo'n opmerking ook niet maken. :)

[..]

Ja, erg logisch dat je dan zelfmoord erbij haalt. Hoe kunnen wij sowieso bepalen wie er gefrustreerder is enzovoort. :{
Dat doe ik zodra jij stopt met overkomen als een vijf jarig jongetje met een lollie in z'n handen.

"Ik snap et nie hoor!"
iwannabehighwoensdag 11 mei 2011 @ 23:58
Wat een kuttopic, ik ben weg.
#ANONIEMwoensdag 11 mei 2011 @ 23:58
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:56 schreef -Strawberry- het volgende:
Mja, voor jou was het 'maagd zijn' ook een big issue.
Was?
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:23 schreef richard_prf het volgende:
Ja je hebt ook gelijk, alleen voelt het alsof ik nog maagd ben, want er moest altijd alcohol aan te pas komen, en ze deden het meer vanwege emotionele problemen. het is niet op de normale manier gebeurd vind ik.
Volgens mij is dat nog steeds een issue.
richard_prfwoensdag 11 mei 2011 @ 23:58
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:56 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Mja, voor jou was het 'maagd zijn' ook een big issue.
Ja dat is ook vrij logisch en dat ontken ik ook niet. Ik ben dan ook blij dat ik het niet meer ben en nog blijer dat ik het niet door een hoer heb laten doen.
het was dan ook mijn enige positieve gebeurtenis van afgelopen decennia.
-Strawberry-woensdag 11 mei 2011 @ 23:58
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:56 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Nee, maar ik vroeg of ze het dan terug in de koelkast legt. En dan eet haar vader het op ofzo. ;(
Oh, ik dacht die woont op zichzelf.
MeraViglioSawoensdag 11 mei 2011 @ 23:58
quote:
14s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:56 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Raken.
_O- Dat zou meteen het commentaar op elke voetbalwedstrijd een stuk minder saai maken.
Crutchwoensdag 11 mei 2011 @ 23:59
Doei
HappyGirl91woensdag 11 mei 2011 @ 23:59
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:54 schreef minibeer het volgende:

[..]

'met je pik ergens tegen aan slaan'? :')
Niks elegants aan, minibeer :D
quote:
14s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:56 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Raken.

Ik raak je met mijn penis.
_O- :N
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:57 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Pik-aaien.
Dit klinkt nog wel lief ergens :P
-Strawberry-woensdag 11 mei 2011 @ 23:59
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:58 schreef iwannabehigh het volgende:
Wat een kuttopic, ik ben weg.
Meisjes zijn viesss.
Supersoepwoensdag 11 mei 2011 @ 23:59
quote:
10s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:58 schreef MeraViglioSa het volgende:

[..]

_O- Dat zou meteen het commentaar op elke voetbalwedstrijd een stuk minder saai maken.
Haha. :D

Ja, jeetje. Radio commentaar van Jack van Gelder. Ik zie het al voor me.
formerjellybeanwoensdag 11 mei 2011 @ 23:59
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:57 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Pik-aaien.
Pik-aaien klinkt wat beter maar dat geswaffel vind ik sowieso niets.
richard_prfwoensdag 11 mei 2011 @ 23:59
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:57 schreef formerjellybean het volgende:

[..]

Ja echt , er is daar die vrijdag een heel verhaal over gepost en er is ook een topic ter nagedachtenis op relaties &psychologie. Volgende keer gewoon wat beter nadenken voor je wat post want niet iedereen zit daarop te wachten
Ik postte enkel over hoe ik me voelde, en ik ga ervan uit dat de mods hier hetzelfde over denken anders had ik nu een ban gehad.
Maar jij gaat er weer een drama van maken zie ik al.
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 00:00
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:59 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Ik postte enkel over hoe ik me voelde, en ik ga ervan uit dat de mods hier hetzelfde over denken anders had ik nu een ban gehad.
Je post is wel weg, dus het mocht sowieso niet.

Maar ik ga ook even niet meer off-topic posten nu want het topic ontspoort nogal.
MeraViglioSadonderdag 12 mei 2011 @ 00:01
quote:
12s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:55 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Je bent toch niet vies van komkommer en/of jezelf. :{w
Allereerst ben ik allergisch voor komkommer dus dat zou op wat voor manier dan ook ongemakkelijke taferelen opleveren. :')
#ANONIEMdonderdag 12 mei 2011 @ 00:01
quote:
16s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:59 schreef -Strawberry- het volgende:
Meisjes zijn viesss.
Welnee, tenzij ze zichzelf niet wassen. :{w
formerjellybeandonderdag 12 mei 2011 @ 00:03
Om heel eerlijk te zijn ik snap het niet zo dat er meiden zijn die het met banaan of komkommer doen, koop dan gewoon een vibrator en zet het geluid niet aan.
Vind het zo'n raar idee om dat met komkommer te doen.
#ANONIEMdonderdag 12 mei 2011 @ 00:03
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:59 schreef richard_prf het volgende:
Maar jij gaat er weer een drama van maken zie ik al.
Also sprach Zarathustra Drama Queen.
HappyGirl91donderdag 12 mei 2011 @ 00:03
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:03 schreef formerjellybean het volgende:
Om heel eerlijk te zijn ik snap het niet zo dat er meiden zijn die het met banaan of komkommer doen, koop dan gewoon een vibrator en zet het geluid niet aan.
Vind het zo'n raar idee om dat met komkommer te doen.
Ik dacht eerst altijd dat dat een fabeltje was..
SPOILER
:@ Ben ik nu naïef?
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 00:04
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:03 schreef formerjellybean het volgende:
Om heel eerlijk te zijn ik snap het niet zo dat er meiden zijn die het met banaan of komkommer doen, koop dan gewoon een vibrator en zet het geluid niet aan.
Vind het zo'n raar idee om dat met komkommer te doen.
Die durven ze niet te kopen.
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 00:04
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:03 schreef HappyGirl91 het volgende:

[..]

Ik dacht eerst altijd dat dat een fabeltje was..
SPOILER
:@ Ben ik nu naïef?
Ja.
formerjellybeandonderdag 12 mei 2011 @ 00:04
quote:
7s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:04 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Die durven ze niet te kopen.
Dat zal het zijn.
Supersoepdonderdag 12 mei 2011 @ 00:05
Banaan lijkt me wat moeilijk. Ik eet er nu 1 en daar zit zo'n scherp-achtig puntje aan van onderen. Komkommer is toch beter. Lekker stevig ook.
#ANONIEMdonderdag 12 mei 2011 @ 00:05
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:03 schreef HappyGirl91 het volgende:
Ik dacht eerst altijd dat dat een fabeltje was..
SPOILER
:@ Ben ik nu naïef?
Ik wil best wat pics posten, maar die gaan tegen de R&P regels in. :')
formerjellybeandonderdag 12 mei 2011 @ 00:06
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:05 schreef Supersoep het volgende:
Banaan lijkt me wat moeilijk. Ik eet er nu 1 en daar zit zo'n scherp puntje aan van onderen. Komkommer is toch beter. Lekker stevig ook.
Je moet ook niet de hele banaan naar binnen proppen. Ditto met een komkommer.
HappyGirl91donderdag 12 mei 2011 @ 00:06
oO<
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 00:06
Ik hou me verder maar wijzelijk stil.
kipknotsdonderdag 12 mei 2011 @ 00:07
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:03 schreef HappyGirl91 het volgende:

[..]

Ik dacht eerst altijd dat dat een fabeltje was..
SPOILER
:@ Ben ik nu naïef?
Serieus? :')

Je moet eens verhalen horen over wat er in ziekenhuizen allemaal uit anussen wordt verwijderd.
Supersoepdonderdag 12 mei 2011 @ 00:07
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:06 schreef formerjellybean het volgende:

[..]

Je moet ook niet de hele banaan naar binnen proppen. Ditto met een komkommer.
Nee, maar je moet het wel eerst naar binnen duwen, dat is met dat scherp puntje. Tenzij je het van boven met de stengel wil proberen. Lijkt me ook niet handig.
HappyGirl91donderdag 12 mei 2011 @ 00:07
quote:
10s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:07 schreef kipknots het volgende:

[..]

Serieus? :')

Je moet eens verhalen horen over wat er in ziekenhuizen allemaal uit anussen wordt verwijderd.
Oh dat weet ik dan wel weer - je had toch ook zo'n filmpje van een gast die een lege jampot in z'n aars douwde en dat die toen brak :X
richard_prfdonderdag 12 mei 2011 @ 00:07
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:06 schreef formerjellybean het volgende:

[..]

Je moet ook niet de hele banaan naar binnen proppen. Ditto met een komkommer.
Een meid die ik via internet had leren kende begon ook over een komkommer een keer:

na even de msn geschiedenis te hebben doorgenomen:

" ik heb gisteren een komkommer in me gedaan, meer dan helft paste :o"
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 00:07
quote:
10s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:07 schreef kipknots het volgende:

[..]

Serieus? :')

Je moet eens verhalen horen over wat er in ziekenhuizen allemaal uit anussen wordt verwijderd.
Ook zoiets ja, geniaal gewoon. _O-
HappyGirl91donderdag 12 mei 2011 @ 00:08
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:07 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Een meid die ik via internet had leren kende begon ook over een komkommer een keer:

na even de msn geschiedenis te hebben doorgenomen:

" ik heb gisteren een komkommer in me gedaan, meer dan helft paste :o"
En dan is de vraag natuurlijk.. Wat was jouw reply? >:)
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 00:08
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:07 schreef HappyGirl91 het volgende:

[..]

Oh dat weet ik dan wel weer - je had toch ook zo'n filmpje van een gast die een lege jampot in z'n aars douwde en dat die toen brak :X
1guy1jar _O-
richard_prfdonderdag 12 mei 2011 @ 00:08
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:08 schreef HappyGirl91 het volgende:

[..]

En dan is de vraag natuurlijk.. Wat was jouw reply? >:)
Ik logte uit en blokkeerde haar.
kipknotsdonderdag 12 mei 2011 @ 00:08
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:07 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ook zoiets ja, geniaal gewoon. _O-
Het vaste excuus schijnt ook te zijn dat ze zijn uitgegleden in de douche. Wat ze met een jampot of colafles in de douche moeten leggen ze dan meestal weer niet uit.
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 00:09
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:08 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Ik logte uit en blokkeerde haar.
Waarom?
Supersoepdonderdag 12 mei 2011 @ 00:09
quote:
10s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:08 schreef kipknots het volgende:

[..]

Het vaste excuus schijnt ook te zijn dat ze zijn uitgegleden in de douche. Wat ze met een jampot of colafles in de douche moeten leggen ze dan meestal weer niet uit.
Toevallig. Ik keek net bedenkelijk naar m'n Fanta fles. :')
formerjellybeandonderdag 12 mei 2011 @ 00:09
Ik heb wel eens gehad dat het bijna fout ging met een speeltje, die ene vingerdingetje van durex niet doen dus , het scheelde niet veel of het ging fout :@
#ANONIEMdonderdag 12 mei 2011 @ 00:09
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:07 schreef HappyGirl91 het volgende:
Oh dat weet ik dan wel weer - je had toch ook zo'n filmpje van een gast die een lege jampot in z'n aars douwde en dat die toen brak :X
Dat is nog niets, komplete 1,5 liter colaflessen verdwijnen er in. :')
kipknotsdonderdag 12 mei 2011 @ 00:10
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:09 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Toevallig. Ik keek net bedenkelijk naar m'n Fanta fles. :')
Kijk uit, schijn snel vacuum te trekken
HappyGirl91donderdag 12 mei 2011 @ 00:10
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:08 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

1guy1jar _O-
Ja die! Ik heb veel heftigs gezien maar dit :o
Maar welke gek doet dat dan ook?! Ben benieuwd wat zijn verhaal was bij de EH :D

quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:08 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Ik logte uit en blokkeerde haar.
_O-
formerjellybeandonderdag 12 mei 2011 @ 00:10
quote:
10s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:09 schreef Techno het volgende:

[..]

Dat is nog niets, komplete 1,5 liter colaflessen verdwijnen er in. :')
gatver de gatver de gatver
richard_prfdonderdag 12 mei 2011 @ 00:10
quote:
10s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:09 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Waarom?
Omdat ik toen nog maagd was en ik niet wist wat ik daarop moest zeggen. dus ik ging offline. bovendien houd ik totaal niet van dit soort praatjes, ik denk dat Schenk dit meer kan waarderen.
iwannabehighdonderdag 12 mei 2011 @ 00:11
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:10 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Omdat ik toen nog maagd was en ik niet wist wat ik daarop moest zeggen. dus ik ging offline. bovendien houd ik totaal niet van dit soort praatjes, ik denk dat Schenk dit meer kan waarderen.
Dan kan ik bij deze je hand schudden. Voor het eerst zijn we het met elkaar eens. :)
MeraViglioSadonderdag 12 mei 2011 @ 00:11
quote:
7s.gif Op woensdag 11 mei 2011 23:58 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Oh, ik dacht die woont op zichzelf.
Eh ja. Ik ben 28. :D

-edit- oh kut, ik loop alweer een pagina achter :@
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 00:12
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:11 schreef iwannabehigh het volgende:

[..]

Dan kan ik bij deze je hand schudden. Voor het eerst zijn we het met elkaar eens. :)
Ging jij niet weg?

Nog iets wat je met Richard gemeen hebt.
HappyGirl91donderdag 12 mei 2011 @ 00:12
quote:
10s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:09 schreef Techno het volgende:

[..]

Dat is nog niets, komplete 1,5 liter colaflessen verdwijnen er in. :')
wtf wtf :{ En dan nog geil zijn, petje af hoor :D
#ANONIEMdonderdag 12 mei 2011 @ 00:12
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:10 schreef formerjellybean het volgende:
gatver de gatver de gatver
Ja, serieus. Liep ook ooit een topic over. Weet alleen bij god niet meer hoe dat heette en in welk subforum dat was.
formerjellybeandonderdag 12 mei 2011 @ 00:13
Dat zal wel bij sex zijn die hebben wel vaker vage topics
Supersoepdonderdag 12 mei 2011 @ 00:13
Ik zag ooit een filmpje waar een vrouw een hele komkommer (40 cm?) in haar achterwerk kwijt kon. Moeiteloos.

Dat vond ik wel knap.
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 00:14
quote:
9s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:12 schreef Techno het volgende:

[..]

Ja, serieus. Liep ook ooit een topic over. Weet alleen bij god niet meer hoe dat heette en in welk subforum dat was.
Anus geschuerd tijdens poepen ?
iwannabehighdonderdag 12 mei 2011 @ 00:14
quote:
12s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:12 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ging jij niet weg?

Nog iets wat je met Richard gemeen hebt.
HAHAHAHAHAHAHAH :O

Ik ben alweer terug ;)
HappyGirl91donderdag 12 mei 2011 @ 00:14
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:14 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Anus geschuerd tijdens poepen ?
_O- _O-
richard_prfdonderdag 12 mei 2011 @ 00:15
quote:
12s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:12 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ging jij niet weg?

Nog iets wat je met Richard gemeen hebt.
Maar Straw de dames die ik heb leren kennen via internet beginnen vaak over sex, vaak zonder aanleiding, ik wil er niks van weten. Ik beëindig het gesprek dan altijd. Ik vind dat ze dan beter Cybersex kunnen hebben in World of Warcraft.
formerjellybeandonderdag 12 mei 2011 @ 00:15
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:14 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Anus geschuerd tijdens poepen ?
Strawberry wat doe mijn onschuldige oogjes _O-
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 00:15
Oh, mss deze: [med] wordt het eindelijk boeiend,moet je ineens elders zijn
Supersoepdonderdag 12 mei 2011 @ 00:15
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:15 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Maar Straw de dames die ik heb leren kennen via internet beginnen vaak over sex, vaak zonder aanleiding, ik wil er niks van weten. Ik beëindig het gesprek dan altijd. Ik vind dat ze dan beter Cybersex kunnen hebben in World of Warcraft.
/sit
/sit
/sit
/sit

Zoiets ja. :')
formerjellybeandonderdag 12 mei 2011 @ 00:16
We hebben trouwens van versieren nu wel een vunzig topic gemaakt *O*
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 00:17
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:15 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Maar Straw de dames die ik heb leren kennen via internet beginnen vaak over sex, vaak zonder aanleiding, ik wil er niks van weten. Ik beëindig het gesprek dan altijd. Ik vind dat ze dan beter Cybersex kunnen hebben in World of Warcraft.
Er is wel een aanleiding. Ze zijn geil.
minibeerdonderdag 12 mei 2011 @ 00:17
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:07 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Een meid die ik via internet had leren kende begon ook over een komkommer een keer:

na even de msn geschiedenis te hebben doorgenomen:

" ik heb gisteren een komkommer in me gedaan, meer dan helft paste :o"
Waarom heb ik nooit van dat soort msn gesprekken :D
HappyGirl91donderdag 12 mei 2011 @ 00:17
quote:
Tot ik hem aan zag komen , in een rolstoel en in een badjas, voortgeduwd door z'n moeder met een stoïcijnse blik, waar de ernst vanaf straalde, hij zelf met een verkrampte blik, op één bil zittend, rode boei. Hij was per ongeluk in de badkamer bovenop een voorwerpje gevallen, waarvan hij de indruk had, dat het in z'n darm gegaan was op een of andere manier ( :')).
_O-

Was een fles scheerschuim trouwens :')
iwannabehighdonderdag 12 mei 2011 @ 00:18
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:17 schreef HappyGirl91 het volgende:

[..]

_O-
#ANONIEMdonderdag 12 mei 2011 @ 00:19
quote:
Die lijkt er meer op, maar volgens mij was het in SEX inderdaad. En ook door medisch personeel.
MeraViglioSadonderdag 12 mei 2011 @ 00:21
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:15 schreef Supersoep het volgende:

[..]

/sit
/sit
/sit
/sit

Zoiets ja. :')
*proest _O-
richard_prfdonderdag 12 mei 2011 @ 00:21
quote:
7s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:17 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Er is wel een aanleiding. Ze zijn geil.
Nee , echt uit het niks, hier een voorbeeldje: En ik dacht laat ik maar eens meelullen ofzo kijken hoe ze daar op reageert:

22:14:43 Liz richard moet ik nog ff schoonmake en dan kan k traine
22:14:44 Liz richard hah
22:14:48 Liz richard weetje wat helpt tegen hoofdpijn
22:14:55 Liz richard net nog getest onder de douche (A)
22:15:02 richard Liz Wat dan?
22:15:16 Liz richard sex lol
22:15:23 Liz richard best cure for headaches
22:15:26 richard Liz Lol
22:15:26 richard Liz :P
22:15:29 Liz richard ey ik lul nie
22:15:30 Liz richard 'tis zow!
22:15:36 richard Liz Hey ik hoop dat je vaker hoofdpijn heb
22:15:39 richard Liz Moet je bellen dan kom ik wel even langs om je ervan af te helpen.
22:15:47 Liz richard wehehehe
22:15:51 Liz richard riiich
22:15:59 Liz richard "ja ik kom all.. jezus mens heeft ook altijd koppijn..."
22:16:06 Liz richard hahahahaha
formerjellybeandonderdag 12 mei 2011 @ 00:22
Als daniel dit topic doorleest krijgt die rode oortjes _O-
#ANONIEMdonderdag 12 mei 2011 @ 00:23
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:17 schreef minibeer het volgende:
Waarom heb ik nooit van dat soort msn gesprekken :D
Wees blij, die vielen in de praktijk het meest tegen. Althans, dat is mijn ervaring.
#ANONIEMdonderdag 12 mei 2011 @ 00:23
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:22 schreef formerjellybean het volgende:
Als daniel dit topic doorleest krijgt die rode oortjes _O-
Die is wel wat gewend hoor. :D
minibeerdonderdag 12 mei 2011 @ 00:23
quote:
7s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:23 schreef Techno het volgende:

[..]

Wees blij, die vielen in de praktijk het meest tegen. Althans, dat is mijn ervaring.
ik zou iig met een big smile/rode oortjes/hard lachend achter de computer zitten :D
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 00:25
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:21 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Nee , echt uit het niks, hier een voorbeeldje: En ik dacht laat ik maar eens meelullen ofzo kijken hoe ze daar op reageert:

22:14:43 Liz richard moet ik nog ff schoonmake en dan kan k traine
22:14:44 Liz richard hah
22:14:48 Liz richard weetje wat helpt tegen hoofdpijn
22:14:55 Liz richard net nog getest onder de douche (A)
22:15:02 richard Liz Wat dan?
22:15:16 Liz richard sex lol
22:15:23 Liz richard best cure for headaches
22:15:26 richard Liz Lol
22:15:26 richard Liz :P
22:15:29 Liz richard ey ik lul nie
22:15:30 Liz richard 'tis zow!
22:15:36 richard Liz Hey ik hoop dat je vaker hoofdpijn heb
22:15:39 richard Liz Moet je bellen dan kom ik wel even langs om je ervan af te helpen.
22:15:47 Liz richard wehehehe
22:15:51 Liz richard riiich
22:15:59 Liz richard "ja ik kom all.. jezus mens heeft ook altijd koppijn..."
22:16:06 Liz richard hahahahaha
Geil of flirterig dan.
richard_prfdonderdag 12 mei 2011 @ 00:26
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:25 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Geil of flirterig dan.
Nee ik denk dat ik gewoon geplayed word eerlijk gezegd.
minibeerdonderdag 12 mei 2011 @ 00:28
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:26 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Nee ik denk dat ik gewoon geplayed word eerlijk gezegd.
in welke zin? En belangrijker: maakt het je iets uit? :P
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 00:28
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:26 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Nee ik denk dat ik gewoon geplayed word eerlijk gezegd.
Dat concludeer je uit dat gesprek?

Vind je het gek dat het nooit wat wordt...
minibeerdonderdag 12 mei 2011 @ 00:30
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:28 schreef -Strawberry- het volgende:
Vind je het gek dat het nooit wat wordt...
Dat bedoelde ik ja...
Sporkdonderdag 12 mei 2011 @ 00:31
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:21 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Nee , echt uit het niks, hier een voorbeeldje: En ik dacht laat ik maar eens meelullen ofzo kijken hoe ze daar op reageert:

22:14:43 Liz richard moet ik nog ff schoonmake en dan kan k traine
22:14:44 Liz richard hah
22:14:48 Liz richard weetje wat helpt tegen hoofdpijn
22:14:55 Liz richard net nog getest onder de douche (A)
22:15:02 richard Liz Wat dan?
22:15:16 Liz richard sex lol
22:15:23 Liz richard best cure for headaches
22:15:26 richard Liz Lol
22:15:26 richard Liz :P
22:15:29 Liz richard ey ik lul nie
22:15:30 Liz richard 'tis zow!
22:15:36 richard Liz Hey ik hoop dat je vaker hoofdpijn heb
22:15:39 richard Liz Moet je bellen dan kom ik wel even langs om je ervan af te helpen.
22:15:47 Liz richard wehehehe
22:15:51 Liz richard riiich
22:15:59 Liz richard "ja ik kom all.. jezus mens heeft ook altijd koppijn..."
22:16:06 Liz richard hahahahaha
is het raar dat ik als vent nooit zo'n gesprek aan zou gaan? ik vind dit echt een beetje wanhopig
richard_prfdonderdag 12 mei 2011 @ 00:32
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:28 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Dat concludeer je uit dat gesprek?

Vind je het gek dat het nooit wat wordt...
Nee niet alleen uit dat gesprek, maar ze loopt altijd geil te praten of ik wil langs komen enzo en dan slaat haar fantasie vervolgens op hol, volgens mij geilt ze gewoon op cybersex maar wilt ze verder niks ;) ofzoiets, ik begrijp uiteraard niet hoe de psyche bij vrouwen werkt.

Ik ga er nooit op in, ik ben serieus niet gediend van dit soort smerige praat. Maar je hebt gelijk "meiden zijn vies"
En de weinige chicks die ik ontmoet: zo'n 6 in totaal via mobiel of internet hebben het er vaak over ze houden nogal van fantaseren.
MeraViglioSadonderdag 12 mei 2011 @ 00:33
In conclusion, zodat het allemaal heel ontopic is en het morgen niet weggemod wordt:

Luchtig en gekscherend kunnen kletsen over seks-gerelateerde situaties kan erg aantrekkelijk zijn. Je maakt het een niet te serieus onderwerp, zodat je gesprekspartner zich comfortabel voelt bij het idee. En je komt niet opdringerig over terwijl je het toch spannend maakt.

Bovendien wordt er gelachen, en dat werkt al-tijd goed voor de chemistry. :Y
#ANONIEMdonderdag 12 mei 2011 @ 00:33
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:32 schreef richard_prf het volgende:
En de weinige chicks die ik ontmoet: zo'n 6 in totaal via mobiel of internet hebben het er vaak over ze houden nogal van fantaseren.
Ja, goh, gek hè? Vrouwen, het zijn net mensen soms.
Geerddonderdag 12 mei 2011 @ 00:35
quote:
9s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:33 schreef Techno het volgende:

[..]

Ja, goh, gek hè? Vrouwen, het zijn net mensen soms.
Idd snap er niks van :N
opinionrdonderdag 12 mei 2011 @ 00:36
Ik heb even heel snel deze 76 topics doorgelezen ;) En ik trek de volgende conclusie: De meeste mannen kijken te veel op tegen vrouwen. Alsof ze superieur zijn ten opzichte van de man. Alsof het enge buitenaardse wezens zijn die zojuist geland zijn en waarvan je je nog afvraagt hoe je er mee moet communiceren. Tip: Probeer een vrouw als je gelijke te zien. Of ga eerst een hele lelijke mokkels versieren, puur om zelfvertrouwen op te doen. Succes!
#ANONIEMdonderdag 12 mei 2011 @ 00:36
quote:
14s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:33 schreef MeraViglioSa het volgende:
In conclusion, zodat het allemaal heel ontopic is en het morgen niet weggemod wordt:

Luchtig en gekscherend kunnen kletsen over seks-gerelateerde situaties kan erg aantrekkelijk zijn. Je maakt het een niet te serieus onderwerp, zodat je gesprekspartner zich comfortabel voelt bij het idee. En je komt niet opdringerig over terwijl je het toch spannend maakt.

Bovendien wordt er gelachen, en dat werkt al-tijd goed voor de chemistry. :Y
Rode rozen waren het, toch? O+
Sporkdonderdag 12 mei 2011 @ 00:37
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:31 schreef Spork het volgende:

[..]

is het raar dat ik als vent nooit zo'n gesprek aan zou gaan? ik vind dit echt een beetje wanhopig
o wacht, zij is het die begint over seks? ik was in de war met de namen zo
dat is een ander verhaal, ik dacht dat jij ermee kwam dat je je onder de douche af had staan snokken
iwannabehighdonderdag 12 mei 2011 @ 00:38
Hahaha. Een lelijk mokkel versieren. Dat vind ik ook zoiets; waarom zou je iemand versieren die je niet aantrekkelijk vindt. Niks leuks aan lijkt me.. eerder vernederend voor haar en jezelf, maar goede tip verder :P
opinionrdonderdag 12 mei 2011 @ 00:39
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:38 schreef iwannabehigh het volgende:
Hahaha. Een lelijk mokkel versieren. Dat vind ik ook zoiets; waarom zou je iemand versieren die je niet aantrekkelijk vindt. Niks leuks aan lijkt me.. eerder vernederend voor haar en jezelf, maar goede tip verder :P
Ok, noem het dan flirten. Een flirt hoeft niet altijd direct te zeggen dat je er een long term relatie mee aan gaat. Bovendien, vrouwen vinden het ook aantrekkelijk als je met andere vrouwen bent.
Supersoepdonderdag 12 mei 2011 @ 00:41
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:36 schreef opinionr het volgende:
Ik heb even heel snel deze 76 topics doorgelezen ;) En ik trek de volgende conclusie: De meeste mannen kijken te veel op tegen vrouwen. Alsof ze superieur zijn ten opzichte van de man. Alsof het enge buitenaardse wezens zijn die zojuist geland zijn en waarvan je je nog afvraagt hoe je er mee moet communiceren. Tip: Probeer een vrouw als je gelijke te zien. Of ga eerst een hele lelijke mokkels versieren, puur om zelfvertrouwen op te doen. Succes!
Hoe lang deed je erover om dat allemaal te lezen? Dat zijn een paar boeken.
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 00:41
quote:
14s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:33 schreef MeraViglioSa het volgende:
In conclusion, zodat het allemaal heel ontopic is en het morgen niet weggemod wordt:

Luchtig en gekscherend kunnen kletsen over seks-gerelateerde situaties kan erg aantrekkelijk zijn. Je maakt het een niet te serieus onderwerp, zodat je gesprekspartner zich comfortabel voelt bij het idee. En je komt niet opdringerig over terwijl je het toch spannend maakt.

Bovendien wordt er gelachen, en dat werkt al-tijd goed voor de chemistry. :Y
^O^
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 00:42
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:32 schreef richard_prf het volgende:

Ik ga er nooit op in, ik ben serieus niet gediend van dit soort smerige praat.

Smerige praat? Ze had het over zichzelf bevredigen onder de douche.
Hoe kun je dat nou niet geil vinden. :D
MeraViglioSadonderdag 12 mei 2011 @ 00:42
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:36 schreef opinionr het volgende:
Ik heb even heel snel deze 76 topics doorgelezen ;) En ik trek de volgende conclusie: De meeste mannen kijken te veel op tegen vrouwen. Alsof ze superieur zijn ten opzichte van de man. Alsof het enge buitenaardse wezens zijn die zojuist geland zijn en waarvan je je nog afvraagt hoe je er mee moet communiceren. Tip: Probeer een vrouw als je gelijke te zien. Of ga eerst een hele lelijke mokkels versieren, puur om zelfvertrouwen op te doen. Succes!
Alleen de OP was genoeg geweest dan. :P
Supersoepdonderdag 12 mei 2011 @ 00:43
quote:
14s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:33 schreef MeraViglioSa het volgende:
In conclusion, zodat het allemaal heel ontopic is en het morgen niet weggemod wordt:

Luchtig en gekscherend kunnen kletsen over seks-gerelateerde situaties kan erg aantrekkelijk zijn. Je maakt het een niet te serieus onderwerp, zodat je gesprekspartner zich comfortabel voelt bij het idee. En je komt niet opdringerig over terwijl je het toch spannend maakt.

Bovendien wordt er gelachen, en dat werkt al-tijd goed voor de chemistry. :Y
_O_
#ANONIEMdonderdag 12 mei 2011 @ 00:45
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:43 schreef Supersoep het volgende:
_O_
Je quote Mera i.p.v. Straw. :o
opinionrdonderdag 12 mei 2011 @ 00:45
quote:
11s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:41 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Hoe lang deed je erover om dat allemaal te lezen? Dat zijn een paar boeken.
Dude...
richard_prfdonderdag 12 mei 2011 @ 00:46
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:42 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Smerige praat? Ze had het over zichzelf bevredigen onder de douche.
Hoe kun je dat nou niet geil vinden. :D
Weet ik niet. Omdat het allemaal te lang heeft geduurd denk ik. ofzo. weet ik veel.
iwannabehighdonderdag 12 mei 2011 @ 00:46
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:42 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Smerige praat? Ze had het over zichzelf bevredigen onder de douche.
Hoe kun je dat nou niet geil vinden. :D
:')

quote:
12s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:45 schreef Techno het volgende:

[..]

Je quote Mera i.p.v. Straw. :o
_O_ :*

quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:39 schreef opinionr het volgende:

[..]

Ok, noem het dan flirten. Een flirt hoeft niet altijd direct te zeggen dat je er een long term relatie mee aan gaat. Bovendien, vrouwen vinden het ook aantrekkelijk als je met andere vrouwen bent.
Ja, dat kan best wel.. Zou jij dat doen?
Supersoepdonderdag 12 mei 2011 @ 00:46
quote:
12s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:45 schreef Techno het volgende:

[..]

Je quote Mera i.p.v. Straw. :o
Klopt. Ben het wel eens met die post, dus hopelijk wordt het even gelezen door the usual suspects. Kunnen ze iets van leren.
#ANONIEMdonderdag 12 mei 2011 @ 00:47
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:46 schreef richard_prf het volgende:
Weet ik niet. Omdat het allemaal te lang heeft geduurd denk ik. ofzo. weet ik veel.
Misschien moet je nog wel uit de kast komen? Tja, weet ik veel. :+
iwannabehighdonderdag 12 mei 2011 @ 00:47
Denk ik.

Of zo.

Weet ik veel.

Righttttt
Supersoepdonderdag 12 mei 2011 @ 00:47
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:46 schreef iwannabehigh het volgende:
ik snap et nie hoor
BasTaart-lollie.jpg

En nu weer terug naar je bedje.
#ANONIEMdonderdag 12 mei 2011 @ 00:47
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:46 schreef Supersoep het volgende:
Klopt. Ben het wel eens met die post, dus hopelijk wordt het even gelezen door the usual suspects. Kunnen ze iets van leren.
Mind the PI. ;)
iwannabehighdonderdag 12 mei 2011 @ 00:48
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:47 schreef Supersoep het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

En nu weer terug naar je bedje.
Je voelt je wel ontzettend goed of niet ^O^
Supersoepdonderdag 12 mei 2011 @ 00:48
quote:
10s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:47 schreef Techno het volgende:

[..]

Mind the PI. ;)
Ik snap hem helemaal, geen zorgen. :P Die uitleg was vooral voor Straw natuurlijk.

quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:48 schreef iwannabehigh het volgende:

[..]

Je voelt je wel ontzettend goed of niet ^O^
Ga je nu blijven zeuren? Ik heb je net een lollie gegeven.
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 00:52
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:46 schreef iwannabehigh het volgende:

[..]

:')

Mwah dat jij niet zo ruimdenkend bent op sex gebied wisten we al.
opinionrdonderdag 12 mei 2011 @ 00:52
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:46 schreef iwannabehigh het volgende:

[..]

:')

[..]

_O_ :*

[..]

Ja, dat kan best wel.. Zou jij dat doen?
Zo ben ik zelf ook begonnen. Topic boeit me niet voor niks.. herkenning uit mijn verleden.
Ik was super onzeker ten opzichte van vrouwen en had geen idee wat ik er mee aan moest.
Na mezelf flink te hebben aangepakt gingen de normale gesprekken al beter, maar versieren zat er nog niet in. Toen ben ik gaan kijken met de criteria: Welke vrouw is zodanig niet-knap dat ik niet onzeker van haar wordt. Met zulke dames ben ik gaan flirten en dat was een succes. Voor ik het wist werd ik steeds zekerder en durfde ik de mooiere vrouwen aan te spreken. We zijn nu een aantal jaar verder en ik kan mezelf gelukkig prijzen met een mooie lieve vriendin.
Dit kan jij ook voor elkaar krijgen.. yes you can.
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 00:53
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:48 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Ik snap hem helemaal, geen zorgen. :P Die uitleg was vooral voor Straw natuurlijk.

Waarom zou je iemand anders' post niet _O_ kunnen vinden?

Je doet me nu voorkomen als een jaloerse psycho bitch die vriendjes claimt al voordat ze vriendjes zijn.
richard_prfdonderdag 12 mei 2011 @ 00:54
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:42 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Smerige praat? Ze had het over zichzelf bevredigen onder de douche.
Hoe kun je dat nou niet geil vinden. :D
Hier nog zo'n eentje, ik kan niet alles neerzetten hier maar deze chick zette haar cam aan zonder dat ik daar om vroeg, dus ik accepteerde het en vervolgens begon ze te lullen dat ze verkracht wilde worden door een groep enzo dus die ik heb meteen verwijderd van msn ondanks dat ze er lief en onschuldig uitzag.

2:40:58 jessica wil een videogesprek met je starten. Accepteren (Alt+C) Weigeren (Alt+D)
2:41:01 Je hebt de uitnodiging om een videogesprek te beginnen beantwoord. Gesprek beëindigen (Alt+Q).
2:41:11 jessica richard owkee werkt wel :P
2:41:12 richard jessica rode kruis bij mij
2:41:14 richard jessica Ja
2:41:15 jessica richard ja klopt
2:41:17 jessica richard maar de mijne
2:41:19 jessica richard zie je mij
2:41:25 richard jessica ja, ik zie je inderdaad en nu?
2:41:38 richard jessica Najs hoor
2:41:50 jessica richard wat?
2:41:52 richard jessica niks
2:41:58 richard jessica Dat het werkt
2:42:17 jessica richard Ja maar vind je me niet sexy en uitdagend eruit zien dan :p
2:42:25 richard jessica Ja je ziet er best leuk uit
#ANONIEMdonderdag 12 mei 2011 @ 00:54
quote:
10s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:53 schreef -Strawberry- het volgende:
Je doet me nu voorkomen als een jaloerse psycho bitch die vriendjes claimt al voordat ze vriendjes zijn.
_O-
iwannabehighdonderdag 12 mei 2011 @ 00:55
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:52 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Mwah dat jij niet zo ruimdenkend bent op sex gebied wisten we al.
Hmm, hoe bedoel je? Onderbouw het eens.
Supersoepdonderdag 12 mei 2011 @ 00:55
quote:
10s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:53 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Waarom zou je iemand anders' post niet _O_ kunnen vinden?

Je doet me nu voorkomen als een jaloerse psycho bitch die vriendjes claimt al voordat ze vriendjes zijn.
Dat moest ik even zeggen zodat Techno snapte dat ik zijn opmerking wel snapte. Snap je?

Wedden dat Iwannabehigh het niet snapt
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 00:55
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:52 schreef opinionr het volgende:

[..]

Zo ben ik zelf ook begonnen. Topic boeit me niet voor niks.. herkenning uit mijn verleden.
Ik was super onzeker ten opzichte van vrouwen en had geen idee wat ik er mee aan moest.
Na mezelf flink te hebben aangepakt gingen de normale gesprekken al beter, maar versieren zat er nog niet in. Toen ben ik gaan kijken met de criteria: Welke vrouw is zodanig niet-knap dat ik niet onzeker van haar wordt. Met zulke dames ben ik gaan flirten en dat was een succes. Voor ik het wist werd ik steeds zekerder en durfde ik de mooiere vrouwen aan te spreken. We zijn nu een aantal jaar verder en ik kan mezelf gelukkig prijzen met een mooie lieve vriendin.
Dit kan jij ook voor elkaar krijgen.. yes you can.
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 00:56
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:55 schreef iwannabehigh het volgende:

[..]

Hmm, hoe bedoel je? Onderbouw het eens.
Inb4 lollie.
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 00:58
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:54 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Hier nog zo'n eentje, ik kan niet alles neerzetten hier maar deze chick zette haar cam aan zonder dat ik daar om vroeg, dus ik accepteerde het en vervolgens begon ze te lullen dat ze verkracht wilde worden door een groep enzo dus die ik heb meteen verwijderd van msn ondanks dat ze er lief en onschuldig uitzag.

2:40:58 jessica wil een videogesprek met je starten. Accepteren (Alt+C) Weigeren (Alt+D)
2:41:01 Je hebt de uitnodiging om een videogesprek te beginnen beantwoord. Gesprek beëindigen (Alt+Q).
2:41:11 jessica richard owkee werkt wel :P
2:41:12 richard jessica rode kruis bij mij
2:41:14 richard jessica Ja
2:41:15 jessica richard ja klopt
2:41:17 jessica richard maar de mijne
2:41:19 jessica richard zie je mij
2:41:25 richard jessica ja, ik zie je inderdaad en nu?
2:41:38 richard jessica Najs hoor
2:41:50 jessica richard wat?
2:41:52 richard jessica niks
2:41:58 richard jessica Dat het werkt
2:42:17 jessica richard Ja maar vind je me niet sexy en uitdagend eruit zien dan :p
2:42:25 richard jessica Ja je ziet er best leuk uit
Ik weet niet, soms kun je ook gewoon lol hebben met de fantasietjes van anderen...
#ANONIEMdonderdag 12 mei 2011 @ 00:58
quote:
10s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:55 schreef Supersoep het volgende:
Dat moest ik even zeggen zodat Techno snapte dat ik zijn opmerking wel snapte. Snap je?
Maak je daar maar geen zorgen over. Want dat bleek al uit mijn PI in de reactie die je quotte. :P
opinionrdonderdag 12 mei 2011 @ 00:59
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:54 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Hier nog zo'n eentje, ik kan niet alles neerzetten hier maar deze chick zette haar cam aan zonder dat ik daar om vroeg, dus ik accepteerde het en vervolgens begon ze te lullen dat ze verkracht wilde worden door een groep enzo dus die ik heb meteen verwijderd van msn ondanks dat ze er lief en onschuldig uitzag.

2:40:58 jessica wil een videogesprek met je starten. Accepteren (Alt+C) Weigeren (Alt+D)
2:41:01 Je hebt de uitnodiging om een videogesprek te beginnen beantwoord. Gesprek beëindigen (Alt+Q).
2:41:11 jessica richard owkee werkt wel :P
2:41:12 richard jessica rode kruis bij mij
2:41:14 richard jessica Ja
2:41:15 jessica richard ja klopt
2:41:17 jessica richard maar de mijne
2:41:19 jessica richard zie je mij
2:41:25 richard jessica ja, ik zie je inderdaad en nu?
2:41:38 richard jessica Najs hoor
2:41:50 jessica richard wat?
2:41:52 richard jessica niks
2:41:58 richard jessica Dat het werkt
2:42:17 jessica richard Ja maar vind je me niet sexy en uitdagend eruit zien dan :p
2:42:25 richard jessica Ja je ziet er best leuk uit
2:41:38 richard jessica Najs hoor
2:41:50 jessica richard wat?
2:41:52 richard jessica niks Jij, wat anders ;-)
2:41:58 richard jessica Dat het werkt Je ziet er leuk uit!
2:42:17 jessica richard Ja maar vind je me niet sexy en uitdagend eruit zien dan :p :$ Dank je! Wat lief dat je dat zegt!
2:42:25 richard jessica Ja je ziet er best leuk uit ;-)
iwannabehighdonderdag 12 mei 2011 @ 00:59
quote:
10s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:56 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Inb4 lollie.
Hmm. Er valt niks te onderbouwen dus. Kijk, dat jullie aan online seks talk doen, prima. Dan ben ik maar niet ruimdenkend, ik vind dat triest (en smerig) via internet. Je weet niet eens met wie je zo praat.

quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:52 schreef opinionr het volgende:

[..]

Zo ben ik zelf ook begonnen. Topic boeit me niet voor niks.. herkenning uit mijn verleden.
Ik was super onzeker ten opzichte van vrouwen en had geen idee wat ik er mee aan moest.
Na mezelf flink te hebben aangepakt gingen de normale gesprekken al beter, maar versieren zat er nog niet in. Toen ben ik gaan kijken met de criteria: Welke vrouw is zodanig niet-knap dat ik niet onzeker van haar wordt. Met zulke dames ben ik gaan flirten en dat was een succes. Voor ik het wist werd ik steeds zekerder en durfde ik de mooiere vrouwen aan te spreken. We zijn nu een aantal jaar verder en ik kan mezelf gelukkig prijzen met een mooie lieve vriendin.
Dit kan jij ook voor elkaar krijgen.. yes you can.
Oké ik snap het, ik zou het zelf niet kunnen. :)
Supersoepdonderdag 12 mei 2011 @ 00:59
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:54 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Hier nog zo'n eentje, ik kan niet alles neerzetten hier maar deze chick zette haar cam aan zonder dat ik daar om vroeg, dus ik accepteerde het en vervolgens begon ze te lullen dat ze verkracht wilde worden door een groep enzo dus die ik heb meteen verwijderd van msn ondanks dat ze er lief en onschuldig uitzag.

2:40:58 jessica wil een videogesprek met je starten. Accepteren (Alt+C) Weigeren (Alt+D)
2:41:01 Je hebt de uitnodiging om een videogesprek te beginnen beantwoord. Gesprek beëindigen (Alt+Q).
2:41:11 jessica richard owkee werkt wel :P
2:41:12 richard jessica rode kruis bij mij
2:41:14 richard jessica Ja
2:41:15 jessica richard ja klopt
2:41:17 jessica richard maar de mijne
2:41:19 jessica richard zie je mij
2:41:25 richard jessica ja, ik zie je inderdaad en nu?
2:41:38 richard jessica Najs hoor
2:41:50 jessica richard wat?
2:41:52 richard jessica niks
2:41:58 richard jessica Dat het werkt
2:42:17 jessica richard Ja maar vind je me niet sexy en uitdagend eruit zien dan :p
2:42:25 richard jessica Ja je ziet er best leuk uit
Jij bent gewoon niet te redden he. Als je online al zo krampachtig met meiden omgaat. Dit bovenstaande gaat niet eens over verkrachting of iets ''ergs'', en je gedraagt je al als een oen.
richard_prfdonderdag 12 mei 2011 @ 00:59
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:58 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ik weet niet, soms kun je ook gewoon lol hebben met de fantasietjes van anderen...
Ja maar niet over verkrachtingen dat gaat veel te ver. Ik vind dat je er niet over moet lullen maar het dan gewoon moet doen, en ik krijg de indruk dat vrouwen van cybersex rollen spellen houden ofzo. En ik doe daar niet aan mee.
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 01:00
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:59 schreef iwannabehigh het volgende:

[..]

Hmm. Er valt niks te onderbouwen dus. Kijk, dat jullie aan online seks talk doen, prima. Dan ben ik maar niet ruimdenkend, ik vind dat triest (en smerig) via internet. Je weet niet eens met wie je zo praat.

Sommige dingen hebben geen onderbouwing nodig omdat ze op zichzelf al duidelijk zijn?
#ANONIEMdonderdag 12 mei 2011 @ 01:01
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:54 schreef richard_prf het volgende:
-knip-
2:42:25 richard jessica Ja je ziet er best leuk uit
You must learn much still. /Yoda

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 12-05-2011 01:01:16 ]
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 01:01
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:59 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Ja maar niet over verkrachtingen dat gaat veel te ver. Ik vind dat je er niet over moet lullen maar het dan gewoon moet doen, en ik krijg de indruk dat vrouwen van cybersex rollen spellen houden ofzo. En ik doe daar niet aan mee.
Ja oke, in haar geval ging het wel wat ver, maar verkrachtingfantasieën zijn niet zeldzaam.
iwannabehighdonderdag 12 mei 2011 @ 01:03
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 01:00 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Sommige dingen hebben geen onderbouwing nodig omdat ze op zichzelf al duidelijk zijn?
Voor jou zijn ze duidelijk, ja. Ik vind het aardig ziek dat je nu beweert dat ik niet ruimdenkend ben op het gebied van seks. Waar baseer je dat op? Ik post nooit wat over seks of wat dan ook. :)
opinionrdonderdag 12 mei 2011 @ 01:03
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:59 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Ja maar niet over verkrachtingen dat gaat veel te ver. Ik vind dat je er niet over moet lullen maar het dan gewoon moet doen, en ik krijg de indruk dat vrouwen van cybersex rollen spellen houden ofzo. En ik doe daar niet aan mee.
Waar ontmoet jij online zulke vrouwen hey :P
richard_prfdonderdag 12 mei 2011 @ 01:03
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:59 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Jij bent gewoon niet te redden he. Als je online al zo krampachtig met meiden omgaat. Dit bovenstaande gaat niet eens over verkrachting of iets ''ergs'', en je gedraagt je al als een oen.
Nee die tekst komt er nog bij, maar ik heb geen zin om het te kopieren en plakken , kost teveel werk want haar msn naam is te lang en dan moet ik het verhaal teveel editen om het overzichtelijk te maken.
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 01:03
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 01:03 schreef iwannabehigh het volgende:

[..]

Voor jou zijn ze duidelijk, ja. Ik vind het aardig ziek dat je nu beweert dat ik niet ruimdenkend ben op het gebied van seks. Waar baseer je dat op? Ik post nooit wat over seks of wat dan ook. :)
Vaak genoeg. :P Als ik dan al ziek ben oke, dan ben ik dat.
Supersoepdonderdag 12 mei 2011 @ 01:05
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 01:03 schreef richard_prf het volgende:

[..]

Nee die tekst komt er nog bij, maar ik heb geen zin om het te kopieren en plakken , kost teveel werk want haar msn naam is te lang en dan moet ik het verhaal teveel editen om het overzichtelijk te maken.
Dat is ook m'n punt niet. Het zal vast dat ze daarna gaat praten over die verkrachtingen en andere heavy shit.

Weet je waarom? Omdat je in het begin je als een lamzak gedraagt als de conversatie nog onschuldig is en zij jou de kans geeft om een move te maken.

"Ja je ziet er best leuk uit hoor.''
"Ja en nu?"

Vind je het gek dat ze dan iets extremers wil proberen om je aandacht te pakken als je compleet loopt te falen daar in het gesprek. Verwondert me nog dat ze het probeerde.
#ANONIEMdonderdag 12 mei 2011 @ 01:05
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 01:03 schreef richard_prf het volgende:
Nee die tekst komt er nog bij, maar ik heb geen zin om het te kopieren en plakken , kost teveel werk want haar msn naam is te lang en dan moet ik het verhaal teveel editen om het overzichtelijk te maken.
Bull. Notepad, CTRL+H, replace original name foobar name.
iwannabehighdonderdag 12 mei 2011 @ 01:05
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 01:03 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Vaak genoeg. :P Als ik dan al ziek ben oke, dan ben ik dat.
Wat vaak genoeg? :{
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 01:07
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 00:59 schreef opinionr het volgende:

[..]

2:41:38 richard jessica Najs hoor
2:41:50 jessica richard wat?
2:41:52 richard jessica niks Jij, wat anders ;-)
2:41:58 richard jessica Dat het werkt Je ziet er leuk uit!
2:42:17 jessica richard Ja maar vind je me niet sexy en uitdagend eruit zien dan :p :$ Dank je! Wat lief dat je dat zegt!
2:42:25 richard jessica Ja je ziet er best leuk uit ;-)
Bijvoorbeeld ja. :Y Al veel beter.
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 01:07
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 01:05 schreef iwannabehigh het volgende:

[..]

Wat vaak genoeg? :{
Lezen is moeilijk?
#ANONIEMdonderdag 12 mei 2011 @ 01:08
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 01:07 schreef -Strawberry- het volgende:
Bijvoorbeeld ja. :Y Al veel beter.
Welnee, het ligt aan mijn uiterlijk. Dat stoot de dames direct af. Wat denk je wel niet. :{w

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 12-05-2011 01:08:46 ]
richard_prfdonderdag 12 mei 2011 @ 01:09
quote:
9s.gif Op donderdag 12 mei 2011 01:05 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Dat is ook m'n punt niet. Het zal vast dat ze daarna gaat praten over die verkrachtingen en andere heavy shit.

Weet je waarom? Omdat je in het begin je als een lamzak gedraagt als de conversatie nog onschuldig is en zij jou de kans geeft om een move te maken.

"Ja je ziet er best leuk uit hoor.''
"Ja en nu?"

Vind je het gek dat ze dan iets extremers wil proberen om je aandacht te pakken als je compleet loopt te falen daar in het gesprek. Verwondert me nog dat ze het probeerde.
Dat heb je verkeerd, ik was niet geinteresseerd in haar daarom reageerde ik zo bot, want ik zie het nut niet van zo'n video gesprek.

Ik heb dus met eentje afgesproken via internet, de dame in het oosten want die kon tenminste normaal reageren
#ANONIEMdonderdag 12 mei 2011 @ 01:09
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 01:03 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Vaak genoeg. :P Als ik dan al ziek ben oke, dan ben ik dat.
Dat is echt ziek ja, ik snap niet dat je dat normaal kan vinden hoor!
iwannabehighdonderdag 12 mei 2011 @ 01:10
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 01:07 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Lezen is moeilijk?
Wil je beweren dat ik vaak genoeg over seks praat? Nee, ik ga hier sowieso niks over mijn ervaringen e.d. neerzetten; maar daarom ben ik nog niet bekrompen. Ik vind het eerder bekrompen dat je vieze praatjes hebt over seks op het internet met mensen die je nog nooit hebt gezien. Dát laat in mijn ogen zien dat er iets fout is gegaan.
Supersoepdonderdag 12 mei 2011 @ 01:10
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 01:09 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Dat is echt ziek ja, ik snap niet dat je dat normaal kan vinden hoor!
Godver jij ook al.
Supersoepdonderdag 12 mei 2011 @ 01:12
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 01:10 schreef iwannabehigh het volgende:

[..]

Wil je beweren dat ik vaak genoeg over seks praat? Nee, ik ga hier sowieso niks over mijn ervaringen e.d. neerzetten; maar daarom ben ik nog niet bekrompen. Ik vind het eerder bekrompen dat je vieze praatjes hebt over seks op het internet met mensen die je nog nooit hebt gezien. Dát laat in mijn ogen zien dat er iets fout is gegaan.
Lees die post van Mera nog eens. Een vrouw, waar andere vrouwen het bijna allemaal roerend eens mee gaan zijn.
#ANONIEMdonderdag 12 mei 2011 @ 01:12
quote:
9s.gif Op donderdag 12 mei 2011 01:10 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Godver jij ook al.
Wat? Wat wil je daarmee zeggen?
#ANONIEMdonderdag 12 mei 2011 @ 01:12
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 01:09 schreef moneyfornothing het volgende:
Dat is echt ziek ja, ik snap niet dat je dat normaal kan vinden hoor!
Wegens gebrek aan smileys weet ik niet of ik deze post als zijnde sarcastisch of serieus moet interpreteren. -O-
richard_prfdonderdag 12 mei 2011 @ 01:12
@ supersoep, hier kan je zien wat die chick uit het oosten daadwerkelijk van plan was, ik vermoed nu zelf nu ik dit lees dat ze een ONS wilde: Ik heb haar naam vervangen door X

9-12-2010 17:19:27 X richard doe je nog iets vanavond?
9-12-2010 17:19:52 richard X Nee niet echt, voel me gewoon te down vandaag
9-12-2010 17:20:11 richard X Hopelijk voel ik me morgen weer beter
9-12-2010 17:20:36 X richard aah ik merk het ook wel aan je:(
9-12-2010 17:20:46 X richard ik voel me ook niet echt geweldig
9-12-2010 17:20:49 X richard kom we gaan ons bezatten:P
9-12-2010 17:20:51 richard X Mooi zo
9-12-2010 17:20:55 richard X haha :D
9-12-2010 17:20:56 richard X ja
9-12-2010 17:21:12 X richard hahah heb ik nou echt zin in:P is lang geleden:P
iwannabehighdonderdag 12 mei 2011 @ 01:12
Is sarcastisch :)
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 01:12
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 01:10 schreef iwannabehigh het volgende:

[..]

Wil je beweren dat ik vaak genoeg over seks praat? Nee, ik ga hier sowieso niks over mijn ervaringen e.d. neerzetten; maar daarom ben ik nog niet bekrompen. Ik vind het eerder bekrompen dat je vieze praatjes hebt over seks op het internet met mensen die je nog nooit hebt gezien. Dát laat in mijn ogen zien dat er iets fout is gegaan.
Laat ook maar, jouw herinneringen zijn misschien iets minder dan de mijne.
Supersoepdonderdag 12 mei 2011 @ 01:12
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 01:12 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Wat? Wat wil je daarmee zeggen?
Dat je net zoals Iwannabehigh ook iets niet snapt. Heeft hij namelijk vaak last van. ;)
iwannabehighdonderdag 12 mei 2011 @ 01:13
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 01:12 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Lees die post van Mera nog eens. Een vrouw, waar andere vrouwen het bijna allemaal roerend eens mee gaan zijn.
Ik heb het niet over dit topic. Snap je?
Supersoepdonderdag 12 mei 2011 @ 01:14
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 01:13 schreef iwannabehigh het volgende:

[..]

Ik heb het niet over dit topic. Snap je?
Je hebt het over ''vieze praatjes over seks'' wat in dit topic nu juist besproken is. Waar je je toen ook al van afkeerde want je vindt het maar niks.

Rare mening heb je dus.
GroenerDanGrasdonderdag 12 mei 2011 @ 01:14
Poeh wel veel wanhopige mensen zeg..
Ik snap niet waarom lelijke mensen zo bang zijn in het versieren, vrouwen zijn over het algemeen veel minder visueel ingesteld als mannen!
Als je er schijt aan hebt, en je niet zo neerbuigend doet bij vrouwen heb je automatisch een betere uitstraling. Uitstraling is waar vrouwen op vallen.

Niet zo moeilijk doen allemaal..
#ANONIEMdonderdag 12 mei 2011 @ 01:14
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 01:12 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Dat je net zoals Iwannabehigh ook iets niet snapt. Heeft hij namelijk vaak last van. ;)
Hmm okay. Nou hij legt me ook zomaar woorden in de mond door te zeggen dat ik sarcastisch was terwijl hij helemaal niet weet waar hij het over heeft. Hij moet zich niet zo bemoeien met anderen uit het niets als hij er niets mee te maken heeft!! Slaat echt nergens op.

quote:
9s.gif Op donderdag 12 mei 2011 01:12 schreef Techno het volgende:

[..]

Wegens gebrek aan smileys weet ik niet of ik deze post als zijnde sarcastisch of serieus moet interpreteren. -O-
Ik kan echt niet begrijpen dat je dat niet gewoon snapt hoor.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 12-05-2011 01:15:19 ]
iwannabehighdonderdag 12 mei 2011 @ 01:14
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 01:12 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Laat ook maar, jouw herinneringen zijn misschien iets minder dan de mijne.
Ik snap helemaal wat je bedoelt maar het slaat nergens op als je daarmee al wilt zeggen dat ik niet ruimdenkend ben. Je kent me niet, doe dan ook niet alsof je me kent. Laat mij gewoon met rust met die domme opmerkingen, doe ik ook bij jou vanaf nu.
iwannabehighdonderdag 12 mei 2011 @ 01:15
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 01:14 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Je hebt het over ''vieze praatjes over seks'' wat in dit topic nu juist besproken is. Waar je je toen ook al van afkeerde want je vindt het maar niks.

Rare mening heb je dus.
Nee, denk maar eens goed na waar ik het over heb.
Supersoepdonderdag 12 mei 2011 @ 01:15
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 01:14 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Hmm okay. Nou hij legt me ook zomaar woorden in de mond door te zeggen dat ik sarcastisch was terwijl hij helemaal niet weet waar hij het over heeft. Hij moet zich niet zo bemoeien met anderen uit het niets als hij er niets mee te maken heeft!!

[..]

Ik kan echt niet begrijpen dat je dat niet gewoon snapt hoor.
Spot-on.
-Strawberry-donderdag 12 mei 2011 @ 01:15
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 01:13 schreef iwannabehigh het volgende:

[..]

Ik heb het niet over dit topic. Snap je?
Maar jij praat nooit eens luchtig over seks, het is altijd heel serieus en zo?

Anders snap ik wel ja dat je nooit met vreemden erover praat, dat je het meteen te intiem vindt terwijl het vaak niks voorstelt.
Supersoepdonderdag 12 mei 2011 @ 01:16
quote:
0s.gif Op donderdag 12 mei 2011 01:15 schreef iwannabehigh het volgende:

[..]

Nee, denk maar eens goed na waar ik het over heb.
Ik loop niet met Straw te cyberen, dus daar kan je het niet over hebben. :D

Je vond het gesprek in dit topic ook ''vies'' en dat snapte je ook niet, dat mensen dat doen. Je bent er gewoon nog te klein voor joh, ren maar naar je bedje en vergeet je lollie niet.