Nee. Je hebt gelijk. Sorry. Was volledig onnodig en bovendien nog onvriendelijk. Ik zal het editen.quote:
-ikwastevroeg-quote:Op donderdag 12 mei 2011 18:10 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Nee. Je hebt gelijk. Sorry. Was volledig onnodig en bovendien nog onvriendelijk. Ik zal het editen.
Niet zo snel. Dat gaat niet vanzelf....quote:
Het is beter om de ingeborg obsessie in stand te houden, dan naar de bewijzen van nukes te kijken.quote:Op donderdag 12 mei 2011 17:36 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Ik zeg dat toch ook niet, hoe eerder we over die nuke-theorie ophouden (hoe vermakelijk ook) hoe beter het is. Bovendien heb ik wel op jouw post gereageerd over de kapers. Ik vind dat een boeiend onderwerp, maar het is niet vanachter de computer te onderzoeken. Wat ik interessant vind is vaststellen of er banden zijn tussen de kapers en de Amerikaanse overheid. Dat heb ik al eens eerder aangegeven. Maar dat is iets wat je nooit via Youtube gaat vinden. Dat is het betere intelligence werk, daar ben ik niet voor opgeleid en daar heb ik geen tijd voor.
Misschien moet je ze dan een keertje geven.quote:Op donderdag 12 mei 2011 19:08 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Het is beter om de ingeborg obsessie in stand te houden, dan naar de bewijzen van nukes te kijken.
op uitgebreide leugens ga ik niet op in.quote:Op donderdag 12 mei 2011 19:12 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Misschien moet je ze dan een keertje geven.
Of kan ik volgende thread mijn spoiler aanpassen en nog 5 extra beledigingen, 3 extra "zo is het gewoon"en 0 inhoudelijke reacties toevoegen?
Ik bedoel, het is 2 dagen geleden dat ik uitgebreid antwoord heb gegeven op je vraag. Ondertussen moet je er toch wel een repliek op hebben kunnen formuleren?
Hahaquote:[b]Op
En hier moest ik ff een plaatje van maken![]()
911 views![]()
quote:Op donderdag 12 mei 2011 20:56 schreef J0kkebr0k het volgende:
Hehe...
Warren Cuccurullo (Duran Duran) is ook een no-planer.
En hier moest ik ff een plaatje van maken![]()
[ afbeelding ]
911 views![]()
Aangezien vragen per definitie al geen leugens kunnen zijn bedoel je met die leugens je eigen claims?quote:Op donderdag 12 mei 2011 21:21 schreef THEFXR het volgende:
[..]
op uitgebreide leugens ga ik niet op in.
Best vreemd... is het niet? Met al die miljoenen camera's in NY.quote:Op donderdag 12 mei 2011 00:41 schreef mouzzer het volgende:
[..]
Zover ik weet niet videobeelden zoals op deze foto
Vreemd hoe die springer eerst valt en dan ineens gelanceerd lijkt te worden op 0:09.quote:En wat beelden van de grond:
Leuke videoquote:Op donderdag 12 mei 2011 20:56 schreef J0kkebr0k het volgende:
Hehe...
Warren Cuccurullo (Duran Duran) is ook een no-planer.
quote:Moslims spuiten op bikinimeisje
door Ronald (Djeez) op 13-05-2011 @ 14:09
Een abri met daarop een mooie vrouw in bikini is de moslimbevolking van Birmingham een doorn in het oog. Zij hebben er echter iets op gevonden. De moslims hebben de brunette namelijk een boerka aangemeten.
Op de poster staat een vrouw in een knalgele bikini van H&M. Het bikinimeisje gaat nu echter schuil achter zwarte verf, die vakkundig op de afbeelding is gespoten.
Hoewel de aanslag nog niet is opgeëist, kan het bijna niet anders of de dader is een volgeling van de islam. De abri staat namelijk in een achterstandsbuurt van Birmingham, waar de damesdresscode een hijab is. Aangezien hetgeen het 'aanstootgevende materieel' bedekt als twee druppels water lijkt op deze moslimaklederdracht, wordt de vandaal in de moslimhoek gezocht.
Bron: The Daily Mail
Nou ja, het is natuurlijk wel goed dat ze wat aan die westerse zedenverwildering doen. Het hóórt ook niet he, een mooi meisje in bikini, bahquote:Op vrijdag 13 mei 2011 17:06 schreef Gray het volgende:
Fearmongering via Fok!:
Moslims spuiten op bikinimeisje
[..]
Jawel, vanaf topic 8 moet je even teruglezen.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 16:39 schreef Gray het volgende:
Dit wil ik graag bekijken en afwegen, maar ook voor handen houden om vlug terug te kunnen vinden. Ook zou ik graag een verzamel OP/post willen zien, ben ik die vergeten of is die er gewoonweg niet?
je fantaseert/beweert eerst vanalles en daarna ga je op basis daarvan vragen stellen.quote:Op donderdag 12 mei 2011 21:29 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
[..]
Aangezien vragen per definitie al geen leugens kunnen zijn bedoel je met die leugens je eigen claims?
Wie weet dat ik dat later nog eens doe. Ik weet niet of ik op dit moment m'n kostbare tijd op wil offeren voor een zelfstudie. Misschien j0kkebrok nog eens extra aanmoedigen zijn posts te bundelen...quote:Op vrijdag 13 mei 2011 18:52 schreef Bastard het volgende:
[..]
Jawel, vanaf topic 8 moet je even teruglezen.
Dat doe je zelf ook.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 20:04 schreef THEFXR het volgende:
[..]
je fantaseert/beweert eerst vanalles en daarna ga je op basis daarvan vragen stellen.
ik hoef niet steeds jouw tekortkomingen te compenseren.
Uhm, nee, je fantaseert er genoeg over. Maar dat helpt je niet echt verder, hè...quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Cuz I'm praying for rain, And I'm praying for tidal waves
I wanna see the ground give way.I wanna watch it all go down.
Mom please flush it all away.I wanna watch it go right in and down.
I wanna watch it go right in. Watch you flush it all away.
quote:Op vrijdag 13 mei 2011 20:46 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Uhm, nee, je fantaseert er genoeg over. Maar dat helpt je niet echt verder, hè...en weer trollenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Tuurlijk. Ik compenseer voor die inhoudelijke posts van jou. Stel je eens voor dat iedereen op hetzelfde 'niveau' als jij gaat posten, dan wordt het hier een gekkenhuis.quote:
wordt weer eens tijd voor een kloontjesscan,want spoken bestaan niet!quote:Op vrijdag 13 mei 2011 21:23 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Tuurlijk. Ik compenseer voor die inhoudelijke posts van jou. Stel je eens voor dat iedereen op hetzelfde 'niveau' als jij gaat posten, dan wordt het hier een gekkenhuis.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |