abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_96646502
hoe isset nu Ienie??
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_96648534
Ienemini wat spannend! Zet 'm op! :%

En Timejumper; van harte joh, wat bijzonder na zoveel miskramen en wat spannend moet het voor je zijn (geweest).
Hopelijk blijft het goed gaan en kun je lekker gaan genieten ^O^

Ben aan het wachten op de TNT; ze komen de kinderwagen als het goed is vandaag bezorgen (snel he?)
I found myself alone,
Alone above the raging sea
That stole the only boy I loved
And drowned him deep inside of me
pi_96649041
Jeuj Ienemini!!! *O* Succes!!
Tralalalaaa
  woensdag 11 mei 2011 @ 14:39:27 #54
344364 ProjSkippy
Meestal ongevaarlijk.
pi_96649428
Vanaf nu doe ik mee met Moeders voor Moeders! En ook hier was de test nog steeds positief :).

Net als welkomstcadeau een armband gehad.
pi_96649811
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 14:39 schreef ProjSkippy het volgende:
Vanaf nu doe ik mee met Moeders voor Moeders! En ook hier was de test nog steeds positief :).

Net als welkomstcadeau een armband gehad.
Ik doe nu voor de tweede week mee. Ik was wel nerveus dat ik inderdaad op de avond dat de "plasmevrouw" (zoals mijn vriend haar noemde) langs kwam ineens niet meer positief zou testen. Maar gelukkig wel gedaan.

Afgelopen maandag overigens vergeten de containers buiten te zetten waardoor ik nu 16 van die krengen in huis heb. Man, wat nemen die dingen veel ruimte in.
pi_96649982
*O* Jaaaa daar gebeurt wat! Go Ienemini! :% :%

Ik doe ook nog mee aan Moeders voor moeders, nog 2 weken.. dan ben ik er ook wel klaar mee zeg, die geur van die flessen die met kokhalzen, en met misselijkheid/overgeven is dat niet bevordelijk! Dus neus dicht en gieten maaar.. :') :') Maar het is wel goed, ik ben blij dat ik zo hopenlijk een steentje heb kunnen bijdragen voor andere toekomstige mama's!

Heb ook een armband gehad inderdaad. En wow 16 van die krengen in huis, dat is zeker wat.
Het voelt wel raar he, net als vroeger met de melkboer die melkflessen kwam halen... oO<
pi_96650247
Ik heb dit keer niet mee gedaan. Werd bij de gedachten eraan al misselijk. Tis wel toevallig, doe niet mee en heb geen last van misselijkheid zoals ik met de vorige 2 wel had.
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_96650388
Ja echt he die geur.. ik heb wel echt een lief vriendje, hij doet soms voor mij de maatbeker leeggieten in de fles als ik echt enorm sta te kokhalzen :@ O+ O+
pi_96650430
het blijft een constante kramp in de onderbuik. Vanmorgen veel gelopen en gestaan, zitten gaat nu wel beter. Als er vannacht niets gebeurt morgen om 10 over 12 weer naar de verloskundige.
Gaan ze nog een keer strippen. Daarnaast moet ik vrijdag naar het ziekenhuis voor een ctg (hoge bloeddruk) waarbij ze in het ziekenhuis maandag aangaven als het er nog niet is gaan we een afspraak maken, maar verloskundige gaf aan dat we misschien maar moeten bellen om het op een langere baan te schuiven. Ik wil dolgraag thuis bevallen, maar het er weinig zin in om na twee dagen nog een paar dagen zo door te gaan. Ik heb het hier nog niet over gehad, was eigenlijk een
beetje overrompeld.
pi_96650510
Ik heb trouwens door PCOS altijd last van acne :( en het leek wat beter te gaan, maar sinds deze week ineens weer erger, nu 14 wk, dan veranderen de hormonen zeker? Ik hoop dat het nog beter wordt, maar veel hoop heb ik niet geloof ik... zo ontzettend balen.. :X :N
pi_96650529
ow ienemini :*
pi_96650604
gil het niet uit van de pijn, maar na twee dagen zo te hebben gelopen vind ik het eigenlijk wel mooi geweest... weinig zin om zo het weekend in te gaan. Wil wel graag terug kijken op een fijne bevalling..
pi_96650686
Ja, ik snap het, wat rot. Ik duim echt dat het toch doorzet! Succes en toitoi!
pi_96651070
Jipster, ik heb er ook vreselijke last van gehad! Vooral ook op mn rug was het vreselijk!
Je ziet de rode plekjes nog wel een beetje zitten, maar het begint gelukkig wel minder te worden, en mn gezicht knapt ook weer op gelukkig.
Tralalalaaa
  woensdag 11 mei 2011 @ 15:22:04 #65
100412 mefke79
komt goed!
pi_96651093
Ienemini, herkenbaar! Wat mij toen heel goed gedaan heeft is een nachtje slapen in het ziekenhuis mbv pijnstilling. Daarna zette het wel door. Oke, ik moest toen wel in het zkh blijven, maar het was me een week eerder ook al aangeboden vanwege voorweeën en toen was het echt alleen om bij te tanken. Je zou het kunnen vragen natuurlijk.

Hier weer terug van de vk. Alles goed, + 1 kilo in 13 dagen en nette bloeddruk. Had een fijne vk en heb dus aangegeven dat ik me zorgen maakte om het overtijd lopen, zeker gezien het feit dat het pinksteren is als ik 41 weken ben. Dus nu is afgesproken dat er gewoon voor de 41 weken al contact opgenomen wordt met de gyn voor overleg *O* Ik ben weer helemaal gerustgesteld....
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_96651118
Fijn Mefke *O*
  woensdag 11 mei 2011 @ 15:26:25 #67
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_96651254
fijn hoor Mef; ennuh pinksteren; dat is het al bijna joh!! OMG Tienus komt ook al bijna buiten spelen!!
en + 1 kg in 13 dagen, prima...
ik had + 3 in 4 weken... OMG!

Ienemini: vervelend dat het nog niet echt door lijkt te zetten... ik hoop dat er de komende uren wat verandering in gaat komen...

Jipster; vervelend lijkt me die acne... ik had tot een week of 10-12 ook echt een enorme grindtegel op mijn voorhoofd; terwijl ik normaal amper pukkels heb... (het viel sommige mensen dus ook echt op). Raar he? dat hormonen zulke dingen met je doen??
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_96651288
oo fijn mefke. Hopen dat het niet zo ver komt.

Ja ik ga het zeker ook morgen duidelijk aangeven. Ik heb ons tot vrijdag 10 uur de tijd gegeven, is het niet geboren dat heb ik me er bij neergelegd dat het niet thuis maar in het ziekenhuis wordt geboren.
pi_96651774
Oh Ienemini, is dat nou niet een heel vervelend gevoel om er van uit te moeten gaan dat het niet doorzet?
pi_96652543
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 15:03 schreef Jipster het volgende:
Ja echt he die geur.. ik heb wel echt een lief vriendje, hij doet soms voor mij de maatbeker leeggieten in de fles als ik echt enorm sta te kokhalzen :@ O+ O+
Ik heb geen last van die geur gek genoeg...ik heb last van morsen :X ik plas het helemaal vol en om daarna goed in het fles te gieten is lastig :@

Fijn mef dat je gerustgesteld bent!!
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_96652548
ja het blijft maar zeuren pijn, beweegt iedere keer. maar kan me niet voorstellen dat dit weeen zijn.
pi_96652637
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 13:21 schreef cleany het volgende:
vandaag kwam de kraamverzorger ons met een bezoekje verblijden...m'n vrouw verwachtte een uitgebreide inspectie, maar die kwam niet :?

zei ik zo:"heb je alles in het huis voor niets zo netjes gemaakt". dat kon ze niet zo goed hebben :D
Fijn cleany! ik laat de nijnen keutels en nijnen haren alvast liggen! *O*
Ik heb toch hekel aan schoonmaken dus dat komt goed uit hahahahahah
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  woensdag 11 mei 2011 @ 16:18:52 #73
38223 Takkembah
Beetje gek en raar
pi_96653603
quote:
17s.gif Op woensdag 11 mei 2011 15:57 schreef Ienemini het volgende:
ja het blijft maar zeuren pijn, beweegt iedere keer. maar kan me niet voorstellen dat dit weeen zijn.
En als je lekker in bad gaat , of douche? Ze zeggen wel eens dat als je da doet, dat echte wee-weeen dan doorzetten en het anders wegtrekt... Maar goed, mijn naam is haas, ik heb daar zelf geen ervaring mee...

quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 15:59 schreef bitterend het volgende:

[..]

Fijn cleany! ik laat de nijnen keutels en nijnen haren alvast liggen! *O*
Ik heb toch hekel aan schoonmaken dus dat komt goed uit hahahahahah
Och man, ik was daar de vorige keer zo gehamerd op ook. En mijn kraamhulp heeft toen even uit de doeken gedaan in wat voor huishoudens ze ooit kwam :o :W... ik geloofde mijn oren niet.
Alexa en Seth zijn lief
See everything; overlook a great deal; correct a little
  woensdag 11 mei 2011 @ 16:19:52 #74
38223 Takkembah
Beetje gek en raar
pi_96653659
Hey Mef dat is fijn nieuws!!! *O*
Alexa en Seth zijn lief
See everything; overlook a great deal; correct a little
pi_96653856
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 15:59 schreef bitterend het volgende:

[..]

Fijn cleany! ik laat de nijnen keutels en nijnen haren alvast liggen! *O*
Ik heb toch hekel aan schoonmaken dus dat komt goed uit hahahahahah
die heb ik dus allemaal wel opgezogen vanochtend (zelfs onder de bank...ja ja...nogal stoffig daar)...maar ja af en toe moet je dat toch doen.
  woensdag 11 mei 2011 @ 16:26:51 #76
147404 Jose81
B@S & LUC
pi_96654086
Mefke, dat is fijn!! Hoef je je daar in ieder geval niet meer zo druk om te maken...! ^O^

Ieniemienie... :% ^O^ :*
**Life is e@sier with your eyes closed**
  woensdag 11 mei 2011 @ 16:38:10 #77
51684 The_Tankgirl
Kate Bush is the best
pi_96654715
quote:
17s.gif Op woensdag 11 mei 2011 15:57 schreef Ienemini het volgende:
ja het blijft maar zeuren pijn, beweegt iedere keer. maar kan me niet voorstellen dat dit weeen zijn.
Zoals Takkembah zegt, probeer te douchen, kijk of dat helpt ;)
Alle benodigdheden voor cupcakes, taarten en andere lekkere dingen :-9 www.bakgoed.nl
pi_96654863
ja ik zal het proberen, of het werkt... jammer dat we geen bad hebben.
Zal een stoeltje in de douche neerzetten, kan ik lekker zitten
pi_96655023
quote:
17s.gif Op woensdag 11 mei 2011 15:57 schreef Ienemini het volgende:
ja het blijft maar zeuren pijn, beweegt iedere keer. maar kan me niet voorstellen dat dit weeen zijn.
En met een beetje pech komen straks ineens goeie weeen en dan weet je niet wat je overkomt. En daarna mag je lekker persen. Vond ik zo lekker bij de eerste (bij de tweede niet hoeven persen), eindelijk kon je iets doen O+
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_96655242
ik ben benieuwd Menicole kan me er nu totaal geen voorstelling bij maken...
  woensdag 11 mei 2011 @ 17:01:43 #81
337708 __Isis__
Met een knipoog ;)
pi_96656036
Sterkte Ienimini! Hopelijk zet het goed door en heb je snel je Ienimini-me in je armen! :)
Twee harten, een liefde
Uit liefde, een hart
  woensdag 11 mei 2011 @ 17:02:29 #82
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_96656074
Wow Ienemini, er lijkt toch iets te gaan gebeuren, spannend zeg!

Ik heb vandaag maar eens even een voorraad Pampers ingeslagen, maat 1 heb ik maar een pak van in huis, eerst maar eens zien hoe groot ze is. Maat 2 en 3 heb ik een flink aantal van ingeslagen, die moeten in ieder geval wel passen. Ik koop Pampers gewoon in de reclame en anders haal ik Kruidvat, dat lijkt me de beste deal...

Zo cute van die mini luiers.... O+
pi_96656224
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 17:02 schreef Juud79 het volgende:
Wow Ienemini, er lijkt toch iets te gaan gebeuren, spannend zeg!

Ik heb vandaag maar eens even een voorraad Pampers ingeslagen, maat 1 heb ik maar een pak van in huis, eerst maar eens zien hoe groot ze is. Maat 2 en 3 heb ik een flink aantal van ingeslagen, die moeten in ieder geval wel passen. Ik koop Pampers gewoon in de reclame en anders haal ik Kruidvat, dat lijkt me de beste deal...

Zo cute van die mini luiers.... O+
Zou niet teveel luiers inslaan als ik jou was. Straks kan je kleine meid niet tegen Pampers of lekken ze bij haar heel erg door!!
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_96656403
Nou idd! Maximaal 2 pakken te veel de eerste weken. Sommige kindjes groeien heel snel en anderen doen tijden met 1 maat!
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
  woensdag 11 mei 2011 @ 17:08:04 #85
292060 TimeJumper
Jumping around ;)
pi_96656429
quote:
17s.gif Op woensdag 11 mei 2011 15:57 schreef Ienemini het volgende:
ja het blijft maar zeuren pijn, beweegt iedere keer. maar kan me niet voorstellen dat dit weeen zijn.
Misschien "voor" weeen (zegt de leek ;) )
Rayen 2½ jaar!
  woensdag 11 mei 2011 @ 17:48:43 #86
337708 __Isis__
Met een knipoog ;)
pi_96658487
TJ: Jij proficiat! Wat super fijn voor jullie! 12 weken O+
Twee harten, een liefde
Uit liefde, een hart
  woensdag 11 mei 2011 @ 18:13:45 #87
100412 mefke79
komt goed!
pi_96659583
Ienemini, tip van iemand die echt veel voorweeën en weeën die niets deden gehad heeft: probeer te douchen en of in bad. Zet het daarna niet door en wordt het ook niet minder, zet er dan voor jezelf een eindtijd op. Je redt het gewoon niet als je echt zo door en door moe wordt en het verder niets doet. Doe jezelf dat nou niet aan.

Ter illustratie: ik begon om 1 uur 's nachts en ben uiteindelijk om 16.00 uur doorgestuurd naar het ziekenhuis. Dus ik heb het dik 16 uur geprobeerd, maar het haalde niets uit, deed alleen maar zeer en maakte me heel moe. Ik heb daarna heerlijk geslapen met medicijnen en daarna energie genoeg gehad voor de echte bevalling die er nog achteraan kwam, maar die heb je ook hard nodig. Om vervolgens de nacht na de bevalling weer 12 uur te slapen, wat nou wakker blijven door een gelukzalig gevoel...slapen!
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
  woensdag 11 mei 2011 @ 18:32:26 #88
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_96660409
Ik heb 3 pakken maat 2 en 3 pakken maat 3. Had nog die lekker leven bonnen, dus vond het zonde om niet te doen. Maat 1 heb ik een pak van Kruidvat, dus we kunnen meteen vergelijken.
  woensdag 11 mei 2011 @ 18:43:54 #89
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_96660939
Ohhh, activiteit hier bij Ienemini! Spannend hoor!

Ik mag morgen weer naar de VK voor een check. Vanavond zou ik nog een volleybaltraining ondersteunen, maar dat heb ik maar afgezegd, want mijn enkels zijn toch mega! Ik zie mijn botten niet eens meer zitten! Schrok ik van zo eind van de dag, want halverwege viel het nog wel mee. Pas toen ik aan het vertellen was dat ik de training had afgezegd en naar mijn enkels wees, schrok ik!
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
  woensdag 11 mei 2011 @ 18:56:05 #90
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_96661540
Sterkte ienimieni!
  woensdag 11 mei 2011 @ 19:40:19 #91
100412 mefke79
komt goed!
pi_96663965
Susie, je kan steunkousen overwegen..niet sexy, niet mooi, niet heel fijn...maar men wat ben ik blij dat ik het gedaan heb deze keer. En jullie moeten de hele zomer nog door he...er komt een punt dat dat vocht niet meer wegtrekt na een nachtje..

Juud, ik gebruik die bonnen wel na de geboorte. Ik heb hier 1,5 pak liggen in maat 1 en zie verder wel. Heeft mijn man ook wat te doen die eerste week ;)
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_96664153
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 16:43 schreef MeNicole2 het volgende:

[..]

En met een beetje pech komen straks ineens goeie weeen en dan weet je niet wat je overkomt. En daarna mag je lekker persen. Vond ik zo lekker bij de eerste (bij de tweede niet hoeven persen), eindelijk kon je iets doen O+
ik kon niet eens zelf persen, mijn lichaam deed dat wel voor me. kon ook echt niets tegenhouden, ik noemde het ook echt 'van onderuit kotsen' met zo'n loeikracht zo'n golf van boven naar beneden :D ik wist niet wat me overkwam yo :+
  woensdag 11 mei 2011 @ 19:44:15 #93
100412 mefke79
komt goed!
pi_96664194
KD en dan zeggen ze ook heel vrolijk: effe niet persen, nog effe wachten...Wat nou wachten, ik doe niets, gaat vanzelf!
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_96664273
al denk ik wel dat je echte weeen wel herkent hoor ienimienie. t'is geen zeurend pijntje, maar gewoon pijnlijke steken die langzaam opkomen, op t hoogtepunt ff pijnlijk zijn en dan kan je weer even vrolijk verder zonder pijn.. t herhaalt zich uiteraard.

tís vast bij iedereen anders. maar alleen een zeurend pijntje herken ik iig niet (om je geen valse hoop te geven)

zit er regelmaat in?
pi_96664343
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 19:44 schreef mefke79 het volgende:
KD en dan zeggen ze ook heel vrolijk: effe niet persen, nog effe wachten...Wat nou wachten, ik doe niets, gaat vanzelf!
nou tegen mij gilden ze, MAAR JE HEBT NOG MAAR 6 CM.

terwijl ik opeens 4 cm erbij ontsloten was en 8 minuten later een Elin eruit had gewerkt :+ en die weeen waren zo krachtig dat zelfs 30 paarden ze niet tegen hadden kunnen houden :P
  woensdag 11 mei 2011 @ 20:00:05 #96
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_96665078
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 19:43 schreef Kleurdoos het volgende:

[..]

ik kon niet eens zelf persen, mijn lichaam deed dat wel voor me. kon ook echt niets tegenhouden, ik noemde het ook echt 'van onderuit kotsen' met zo'n loeikracht zo'n golf van boven naar beneden :D ik wist niet wat me overkwam yo :+
Van onderuit kotsen. Mooie beeldspraak, die houden we erin! : D
  woensdag 11 mei 2011 @ 20:09:55 #97
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_96665626
Ferrari_rood, ben net terug van vakantie en lees dat je kleine meid er is. Van harte en wat een prachtige naam heeft ze. Ga even bij lezen nu.
pi_96665817
Ienimini, hoe gaat het??
Ik wil nog even onderstrepen wat Mefke zet. Heb de vorige keren ook meerdere nachten voorweeen gehad. Na het strippen zakten de weeen gelukkig niet meer weg, maar ze deden ook vrij weinig. Ik heb ook weeopwekkers gehad om de bevalling door te komen. Dus als het door blijft gaan zelfs na bad en douche en er is enige regelmaat, bel de VK!! Put jezelf niet te ver uit.

Pfff ik realiseerde vandaag dat ik echt zwanger ben zeg.. pfff... Dreumes tillen en dan bukken gaat eigenlijk bijna niet meer. Dreumes tillen, knuffel op de grond pakken en dan naar boven lopen gaat echt eigenlijk niet meer... En ik moet nog heel lang, hoe ga ik dat doen op het eind. Poehee.
Tijd voor wat anders.. maar wat dan..
  woensdag 11 mei 2011 @ 20:18:25 #99
100412 mefke79
komt goed!
pi_96666088
wickie: dreumes zo veel mogelijk zelf laten lopen is de truc...maar wat zal ik blij zijn als ik mijn manneke weer eens zonder nadenken kan oppakken. En oja, niet op je heup zetten, maar recht van voren op je buik, dat gaat stukken beter en is veel minder belastend.

KD, die echte 'golfjes in de weeën' heb ik alleen op het einde gehad, dus met bijstimulatie enzo. Daarvoor dus niet en toch deden ze 'iets' (niet veel helaas)

Enne BJ tis nog laaaaaang geen pinksteren joh. Dat is pas op 11 juni, dat duurt nog weeeeeeken.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_96666302
Ienemini, bij ons ziekenhuis zeiden ze pas op de informatieavond dat als je steeds voorweeen hebt en het niet doorzet, maar je wel uitgeput raakt, je een injectie met pijnstilling kunt krijgen zodat je daar een nachtje kunt bijtanken. Misschien is dat anders nog iets voor je?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')