quote:Op dinsdag 10 mei 2011 12:26 schreef PSVBOKKIE het volgende:
schaars ruilen tegen engelaar , kost het niks simpel.
Dan ben je echt gekquote:Op dinsdag 10 mei 2011 13:51 schreef Lemming22 het volgende:
Misschien kunnen we dan beter Messi ruilen tegen Engelaar, kost ook niets
HET IS STIL AAN DE OVERKANT!quote:
Komen er nog wat oefenpotjes?quote:Op dinsdag 10 mei 2011 16:44 schreef HL_Dog43 het volgende:
Seizoen loopt ten einde, nog 1 wedstrijd en dan.... voetballoos... het word stil.
Nog een reden om 2e te worden, dan start de boel weer sneller opquote:Op dinsdag 10 mei 2011 16:44 schreef HL_Dog43 het volgende:
Seizoen loopt ten einde, nog 1 wedstrijd en dan.... voetballoos... het word stil.
Mwa, 20% kans om te winnen van Groningen?quote:Op dinsdag 10 mei 2011 17:30 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Nog een reden om 2e te worden, dan start de boel weer sneller op![]()
Maar ik geef ons ongeveer 20% kans op die 2e plek
Waar baseer je dat op als ik vragen mag? Niet op het succes in uitwedstrijden eerder dit seizoen iigquote:Op dinsdag 10 mei 2011 17:36 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Mwa, 20% kans om te winnen van Groningen?
Ik denk zo'n 60%
Mijn gevoelquote:Op dinsdag 10 mei 2011 17:55 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Waar baseer je dat op als ik vragen mag? Niet op het succes in uitwedstrijden eerder dit seizoen iig
Oja, kleine vergissingquote:
Ik bekijk het liever op basis van wat objectievere grondenquote:Op dinsdag 10 mei 2011 18:23 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Mijn gevoel![]()
PSV speelt veel moeilijke wedstrijden, bijna alleen maar eigenlijk, maar toch weten we de meeste wel te winnen. Groningen is ook niet echt in vorm, dat speelt ook mee natuurlijk.
Het zal dus wel weer moeilijk worden, maar de klasse van Dzsudzsák en Lens moet het toch kunnen lukken om meer te scoren dan de tegenstander
Tja het is natuurlijk nooit echt vast te stellen hoeveel % kans een club heeft om te winnen, mijn gevoel is ook weer niet nergens op gebaseerd, dat heb ik daar onder wel uitgelegdquote:Op dinsdag 10 mei 2011 18:35 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik bekijk het liever op basis van wat objectievere gronden![]()
PSV heeft enorm veel moeite om te presteren in de wedstrijden waar het er om gaat. En Groningen uit is sowieso geen makkie. Groningen kan nog vierde worden dus ik zie ze ook niet inhouden.
Nope, ik ga uit van verlies, niet eens een gelijkspel maar echt een verliespartij. Ik laat me natuurlijk graag verrassen
Alsjeblieft niet zeg. Wat een kwal van een kerel is dat. Ik stem voor McClaren, al ben ik doorgaans meer voorstander van een Nederlandse trainer. Helaas zijn er nu geen goede Nederlanders beschikbaar.quote:Op woensdag 11 mei 2011 09:53 schreef PSVBOKKIE het volgende:
er is maar 1 trainer die nu perfect zou zijn voor PSV !!!!
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |