Vraag dan eens aan Mr Mo wat 'ie van je vindtquote:Op woensdag 4 mei 2011 15:22 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Nee, echt geen zin in die confrontatie
Die vindt mo altijd prachtig, want hij houdt van haar. Dat zou mijn man iig zeggen.quote:Op woensdag 4 mei 2011 15:24 schreef loveli het volgende:
[..]
Vraag dan eens aan Mr Mo wat 'ie van je vindt
Dat geloof ik gelijk!quote:Op woensdag 4 mei 2011 15:21 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ook zonder vader gaat het leven gewoon door, maar ze worden absoluut gemist.
Ik gooi er wel wat cashewnoten en wat cannellini bonen doorheen.quote:En een net lijstje, al mag die salade best gevuld zijn! Want anders wel weinig.
Je mag best afvallen! Maar je mag ook beseffen dat van >90 naar hier helemaal niet slecht is. Terugval komt er soms bij kijken, ik denk (en hoop) dat het jojo-en van jou rond een neerwaartse lijn gaat, maar dat kun je alleen achteraf zien. Levensgeluk zit niet in gewichtsverlies, daarvoor heb je alle ingredienten al inhuis.quote:Op woensdag 4 mei 2011 15:29 schreef motorbloempje het volgende:
Dat, dus daar heb ik niet zoveel aan. Ik houd van hem, maar ik leef niet alleen voor hem, ook voor mezelfAfvallen doe ik dan ook niet voor hem, hell, hij viel voor me toen ik >90kg woog, maargoed, ik wil daar niet weer eindigen, voor mezelf niet. En als ik in een jaar tijd weer 10kg aan kan komen, dan is dat geen goed teken.
Dus ik wil afvallen, en niet horen 'dat ik al goed ben zo', want dat is niet zo. Als ik nou met 65kg nog zo zou zeuren zou ik jullie gelijk moeten geven, maar met 80kg niet. En als ik dan hier niet mag afvallen en zeggen dat ik het niet goed en mooi vind, dan post ik wel gewoon niet meer mee en ga ik het op een andere manier dagboeken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Your body. Your soul. Your rituals.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben allang blij dat ik op tijd ben gegaan, voordat ook de bovenste kies was gaan ontsteken. De druk is eraf en de pijn is echt veel minder, dus fijn.
Mag 't Rituals zijn? Ik heb iets vrouwelijkere vormen denk ik.quote:Op woensdag 4 mei 2011 15:43 schreef Razztwizzle het volgende:
En IHFC - ik vind je prachtig en wou dat ik er zo uitzag! En ik zie wel degelijk verschil met die vorige foto, vind de vorige mooier, eerlijk gezegd. Net wat vrouwelijker.
quote:Op woensdag 4 mei 2011 15:46 schreef Razztwizzle het volgende:
Excuse me! I blame the infectionis aangepast.
Wie heeft dat hier waar gezegd? Het enige wat we zeggen is dat je heel kritisch bent. Op alles. Op je hele functioneren. En daardoor soms het zonnetje/positieve/goede niet meer ziet.quote:Op woensdag 4 mei 2011 15:29 schreef motorbloempje het volgende:
Dat, dus daar heb ik niet zoveel aan. Ik houd van hem, maar ik leef niet alleen voor hem, ook voor mezelfAfvallen doe ik dan ook niet voor hem, hell, hij viel voor me toen ik >90kg woog, maargoed, ik wil daar niet weer eindigen, voor mezelf niet. En als ik in een jaar tijd weer 10kg aan kan komen, dan is dat geen goed teken.
Dus ik wil afvallen, en niet horen 'dat ik al goed ben zo', want dat is niet zo. Als ik nou met 65kg nog zo zou zeuren zou ik jullie gelijk moeten geven, maar met 80kg niet. En als ik dan hier niet mag afvallen en zeggen dat ik het niet goed en mooi vind, dan post ik wel gewoon niet meer mee en ga ik het op een andere manier dagboeken.
O dan heb je ze verstoptquote:Op woensdag 4 mei 2011 15:52 schreef Rituals het volgende:
[..]
Nog steeds dezelfde (ietwat lastige) maat.
Vroeg ik me dus ook al af, laatste Slank post was dat ze ging werken op q'day...quote:
Ik mis Coco weerquote:Op woensdag 4 mei 2011 16:05 schreef Chicolate het volgende:
Oh en Razz. Iemand die ik ken had ook zoiets, bij haar zag je soms opeens haar gezicht vertrekken en snel naar de wc lopen (dan sprong de ontsteking weer open en moest ze het snel uitspugen).
Had het onder een spoiler gemoeten?quote:
S: chiliquote:Op woensdag 4 mei 2011 16:14 schreef Perruche het volgende:
En mijn geupdated lijstje! Best tevreden tot nu toe
O: smoothie met de bekende ingredienten (300 kcal)
T: pruim (50 kcal?)
L: maisbol met 2 plakken kaas en rauwkost, kopje paprikasoep
T: handje noten
T: 200 gr rauwkost
B: 2x 20 minuten fietsen
S: bodypump
D: chili
misschien word D en S nog omgewisseld...
ja wil niet te specifiek worden...quote:Op woensdag 4 mei 2011 16:05 schreef Rituals het volgende:
Dankje Perruche en Mini. Lekker vaag Perruche, 'allemaal dingen enzo'
. Dat maakt me nieuwsgierig
.
lekker, ijzer eten!quote:
Voetblessurequote:Op woensdag 4 mei 2011 16:04 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Beterschap Razz! Duidelijk niet voor niets geweest!
Billy, hoe is het met je hardlooptraining?
haha ik las dat echt alsof het over sport-training ging en lichaamsgewicht afvallenquote:Op woensdag 4 mei 2011 16:24 schreef LadyBlack het volgende:
Ik heb net allemaal formulieren getekend, zo'n heerlijk gevoel om ergens binnen te zijn
De intercedent zei ook dat het eigenlijk bijna nooit voorkomt dat mensen in de trainingen nog afvallen, dus ik ga mn best doen om dat zo te houden, en dan ben ik over een maand eindelijk aan het werk!
Whehe, ja ik zag ook dat het in dit topic misschien een rare woordkeus wasquote:Op woensdag 4 mei 2011 16:27 schreef Blurred86 het volgende:
[..]
haha ik las dat echt alsof het over sport-training ging en lichaamsgewicht afvallenmaar niet dus
goed hoor! gefeliciteerd
wanneer begin je met de training?
quote:
Nee dat was Puff denk ik.quote:Op woensdag 4 mei 2011 16:30 schreef Perruche het volgende:
Syrena, is het dan toch hyperventilatie? Ik dacht dat je zei dat het dat niet kon zijn, ben vergeten waarom...
En de nep B&Jquote:Op woensdag 4 mei 2011 16:36 schreef V1z0R het volgende:
Volgens mij waren trouwens de pesto's bij de Aldi in de aanbieding! (ook een heleboel chocolade, maar dat is niet belangrijk)
Oew! Dat is jammer! En vervelend!quote:
Ahja, zou kunnen! Sorryquote:Op woensdag 4 mei 2011 16:37 schreef Syrena het volgende:
[..]
Nee dat was Puff denk ik.
Toen ik in Sittard woonde ben ik ook een keer buiten gaan rennen, maar raakte voor het daadwerkelijke rennen al buiten adem en duizelig van de hyperventilatie. Dat heb ik nu niet meer(maar komt dus omdat ik nu in een bekendere omgeving ben).
En de paaseitjes bij de appie voor een euro per pond.quote:Op woensdag 4 mei 2011 16:36 schreef V1z0R het volgende:
Volgens mij waren trouwens de pesto's bij de Aldi in de aanbieding! (ook een heleboel chocolade, maar dat is niet belangrijk)
Echt? En vķķr Pasen waren ze 2,50 ofzo voor zo'n klein zakje, afzetters...quote:Op woensdag 4 mei 2011 16:40 schreef loveli het volgende:
[..]
En de paaseitjes bij de appie voor een euro per pond.
/evil
Optie 2. En dan tussendoor even de herdenking kijken op TV.quote:Op woensdag 4 mei 2011 16:47 schreef Chicolate het volgende:
Vanavond haastig boodschappen doen - eten - herdenking op de dam, of vanavond boodschappen doen - eten - lekker film/tv kijken en boek lezen en gewoon ontspannen. Hmmmm.
^^quote:Op woensdag 4 mei 2011 16:48 schreef Razztwizzle het volgende:
Optie 2. En dan tussendoor even de herdenking kijken op TV.
Ik kijk altijd de Waalsdorpervlakte, vind ik indrukwekkend.
je weet dat de winkels om 18.00uur of 19.00uur dicht gaan?quote:Op woensdag 4 mei 2011 16:47 schreef Chicolate het volgende:
Vanavond haastig boodschappen doen - eten - herdenking op de dam, of vanavond boodschappen doen - eten - lekker film/tv kijken en boek lezen en gewoon ontspannen. Hmmmm.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |