Vorig jaar ook niet gebeld? Ik denk dat ze je belonenquote:Op maandag 9 mei 2011 14:51 schreef ArnosL het volgende:
Ik kreeg 379 terug en ik heb ook niet gebeld. Vorig jaar had ik het in juni.
wat denk je dat ik met de eerste verwerking bedoel? Uiteraard de voorlopige aanslag.quote:Op maandag 9 mei 2011 14:05 schreef mookie23 het volgende:
[..]
Ja maar een definitieve dat kan 3 jaar duren dus voor dat je die krijgt krijg je toch een een voorlopige???
Vorig jaar ook niet gebeld.quote:Op maandag 9 mei 2011 14:52 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Vorig jaar ook niet gebeld? Ik denk dat ze je belonen
Ik wil het ook graag nu hebben, als je eenmaal de brief heb gehad dan duurt het wachten allemaal te lang. Maar goed je weet wel dat het onderweg is. Vorig jaar kreeg ik meer dan 1600 terug, had de brief begin mei gekregen . Maar omdat ze hier op het belastingkantoor achter liepen kreeg ik het pas eind juni. Ik ga het idd gelijk uitgeven. Werk op basis van een 0 uren contract dus dit is voor mij vakantie geldquote:Op maandag 9 mei 2011 14:18 schreef djenneke het volgende:
[..]
Het irriteert mij dat de ING rente opstrijkt van mijn teveel betaalde belastingcenten
Ik wil het NU terughebben.
We snappen die dure termen niet allemaal, hoor.quote:Op maandag 9 mei 2011 15:04 schreef Nizno het volgende:
[..]
wat denk je dat ik met de eerste verwerking bedoel? Uiteraard de voorlopige aanslag.
Jij krijgt dus niks terug.quote:Op maandag 9 mei 2011 18:23 schreef Cassandra87 het volgende:
Goh die opmerking over 'nog steeds in behandeling' is al 4x voorbij gekomen en al 4x uitgelegd.
Ik krijg ook een paar nullen terug, nieuwe woning gekocht. Als ik het maar voor 21 juli op mn rekening heb vind ik t goed
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En vandaag inderdaad geld binnen, ABN AMRO.quote:Op zondag 8 mei 2011 23:03 schreef dotKoen het volgende:
19 februari aangifte inkomstenbelasting 2010 gedaan, zaterdag brief met dagtekening 7 mei ontvangen. Neem aan dat morgen of overmorgen het geld binnenkomt.
Ik ook, de zorgtoeslag over 2008quote:Op maandag 9 mei 2011 21:15 schreef dotKoen het volgende:
[..]
En vandaag inderdaad geld binnen, ABN AMRO.
Ja. Ook Rabobank...quote:Op maandag 9 mei 2011 20:54 schreef chantal2002 het volgende:
en zijn er meer mensen met dagtekening 7 mei en die het geld ook nog steeds niet hebben ontvangen
quote:Op maandag 9 mei 2011 19:19 schreef fotostarter het volgende:
[..]
Jij krijgt dus niks terug.
Tenminste, een paar nullen is niks.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een paar duizend mag ik toch wel op mijn spaarrekening schrijvenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Komt nu trouwens wel goed uit, WOZ-waarde is veeeel te hoog ingeschat maar wil wel alvast alles netjes betaald hebben alvorens we de gehele bezwaarprocedure starten.. Scheelt mij weer wat stress
//offtopicquote:Op maandag 9 mei 2011 20:19 schreef WarrenBuffet het volgende:
Ik blijf dinsdag t/m zaterdag trouw de groene bus openen in de hoop een blauwe enveloppe erin te vinden, en neen....niet eentje voor de MRB, die gaat per automatische incasso, dus daar krijg ik geen enveloppen van
Morgen is het weer een postdag, dus ik waggel rond 15:00 naar de groene brievenbus in de voortuin....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |