Oh da's handig, kan ze mooi d'r eigen blauwe plekken maskerenquote:Op donderdag 5 mei 2011 16:56 schreef Mula het volgende:
[..]
Ik las op een ander forum dat ze een beautysalon heeft. "Beauty by Tess"oid.
quote:Op donderdag 5 mei 2011 17:17 schreef hexje het volgende:
Zou leuk zijn als er mensen op de eerste rij t-shirts met de tekst Poppetijn zouden dragen
Nee ik niet, waarom niet, omdat ik nooit naar X-Factor kijk..hoor je morgen toch wel bij Mister Boulevard.quote:Op donderdag 5 mei 2011 17:12 schreef pleeborstel het volgende:
Ik zap morgen speciaal even naar X factor, alleen om te kijken hoe hij er uit ziet nu.
Dan zal ze wel bijna failliet zijn want ze ziet er zelf hartstikke onverzorgd uit met dat ongekamde haar.quote:Op donderdag 5 mei 2011 16:56 schreef Mula het volgende:
[..]
Ik las op een ander forum dat ze een beautysalon heeft. "Beauty by Tess"oid.
Ja hallo, ze is net verkracht he? Dan is je haren kammen echt wel het laatste waar je aan denkt hoor! Daar heb je toch ook heulemaal geen tijd voor als al die tv-stations voor je deur staan te wachten voor een interview!quote:Op donderdag 5 mei 2011 17:32 schreef Cyan het volgende:
[..]
Dan zal ze wel bijna failliet zijn want ze ziet er zelf hartstikke onverzorgd uit met dat ongekamde haar.
quote:
Ze is niet verkracht in de 'normale' zin van het woord. Ze vond zelf dat ze aangerand is door Martijn, maar volgens haar advocaat valt het wel onder de noemer verkrachting. Waarschijnlijk heeft hij haar een zoen gegeven en is daarbij haar mond binnengedrongen met zijn tong oid.quote:Op donderdag 5 mei 2011 18:56 schreef Loveless85 het volgende:
"verkracht" worden en dan een week later aangifte doen? Dat zal nog lekker te bewijzen zijnOf laat ze zich zondag even door 5 negerts uitwonen ofzo?
Daar zou ik in het geval van Poppetijn ook een ernstig gevoel van bezoedeling aan overhouden...quote:Op donderdag 5 mei 2011 19:32 schreef Mula het volgende:
[..]
Ze is niet verkracht in de 'normale' zin van het woord. Ze vond zelf dat ze aangerand is door Martijn, maar volgens haar advocaat valt het wel onder de noemer verkrachting. Waarschijnlijk heeft hij haar een zoen gegeven en is daarbij haar mond binnengedrongen met zijn tong oid.
Wat stom van me! Prioriteiten stellen, dat heeft ze gedaan!quote:Op donderdag 5 mei 2011 17:51 schreef Mula het volgende:
[..]
Ja hallo, ze is net verkracht he? Dan is je haren kammen echt wel het laatste waar je aan denkt hoor! Daar heb je toch ook heulemaal geen tijd voor als al die tv-stations voor je deur staan te wachten voor een interview!![]()
Zal die achtergrondfoto van afgelopen koninginnedag zijn? Dan staat ze toch lekker feest te vieren terwijl ze een paar dagen daarvoor zou zijn verkracht en de avond daarvoor een bezoekje aan de politie te hebben gebracht. Geloof niet dat ik er dan zo vrolijk bij zou hebben gestaanquote:Op donderdag 5 mei 2011 16:18 schreef Pulzzar het volgende:
http://tesje7.hyves.nl/
vraag het haar zelf
quote:Op donderdag 5 mei 2011 20:21 schreef kvd het volgende:
[..]
Zal die achtergrondfoto van afgelopen koninginnedag zijn? Dan staat ze toch lekker feest te vieren terwijl ze een paar dagen daarvoor zou zijn verkracht en de avond daarvoor een bezoekje aan de politie te hebben gebracht. Geloof niet dat ik er dan zo vrolijk bij zou hebben gestaan
quote:Op donderdag 5 mei 2011 17:17 schreef hexje het volgende:
Zou leuk zijn als er mensen op de eerste rij t-shirts met de tekst Poppetijn zouden dragen
Klopt maar dat komt zo dat komt Krabbe is een geheim onderzoeker in dienst van de Duitse regering en als Aman naar de walvissen is gaat de vader van het jaar naar Ethiopië voor zijn stiekeme onderzoekjes het is toch eigenlijk één altruïstische pot nat daar in hilversum maarja daar hoor je zo niet over de media!!!!!quote:Op vrijdag 6 mei 2011 08:15 schreef benstampy het volgende:
Mishandeling verkrachting is allemaal onzin volgens Krabbe maar de coce hoor ik de vader van het jaar niet over is dat wel waar dan
Nico van Eigen Huis & Tuin werd toch ook eens beschuldigd door zo'n Eucalypta-type?quote:Op donderdag 5 mei 2011 10:25 schreef Lovechild het volgende:
[..]
Volgens mij valt dat laatste wel mee.
Welke BN-ers zijn er nou afgeserveerd wegens dat soort dingen? Ik denk even snel aan Patrick Kluivert, Marco Bakker, Robin van Persie, Johnny Kraaijkamp. Verkrachting, iemand doodrijden, mishandeling, al dan niet bewezen, en ze doen nog allemaal gewoon wat ze doen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |