Er komt een foto op je LU-card, die foto moet je zelf uploaden via internet, mag gewoon een normale foto van jezelf zijn, hoeft geen officiële pasfoto te zijn, als je maar een beetje zichtbaar bent enzoquote:Op maandag 9 juli 2012 21:35 schreef Nezhi het volgende:
Hoi
Ik ga in september hier beginnen met Internationale Betrekkingen & Organisaties! Weet er hier iemand of je per se een nette pasfoto moet gebruiken voor je collegekaart? Die ziet er namelijk niet uit
Idd, is maar voor toegang tot de bieb enzo. Relax dusquote:Op maandag 9 juli 2012 22:03 schreef AllesWatWas het volgende:
[..]
Er komt een foto op je LU-card, die foto moet je zelf uploaden via internet, mag gewoon een normale foto van jezelf zijn, hoeft geen officiële pasfoto te zijn, als je maar een beetje zichtbaar bent enzo
Het grote Politicologentopic # 6quote:Op maandag 9 juli 2012 22:31 schreef Nezhi het volgende:
Zijn hier nog meer mensen die politicologie gaan studeren of al studeren?
Ja, zo welquote:Op maandag 9 juli 2012 22:50 schreef Nezhi het volgende:
Ja, die ken ik, maar dat topic is zo dood...
Present.quote:Op maandag 9 juli 2012 22:31 schreef Nezhi het volgende:
Zijn hier nog meer mensen die politicologie gaan studeren of al studeren?
Bij mij werd dat de eerste keer idd voor je gedaan, maar dat was wel een andere studie. De eerste keer is dan ook echt alleen voor het eerste blok in het eerste semester, verder moest je het zelf doen.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 17:46 schreef Nezhi het volgende:
Oh, ik dacht dat de eerste keer door de universiteit werd gedaan voor je. Zo maar even kijken of ik een mooi roostertje kan maken
Blackboard moet je idd wel even zelf doen, maar daar zit geen deadline aan. Usis is waar je je officieel inschrijft voor de vakken die je wilt (moet) volgen en als je begint met je studie wordt dit de eerste keer voor je gedaan, voor het tweede blok moet je het zelf doen. Blackboard is waar de docenten de sheets van de powerpoints online zetten, als ook andere mededelingen over het vak en colleges. Deze is dus vooral voor jezelf, Usis is voor de universiteit zelf.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 11:45 schreef Boomeister het volgende:
Ik weet niet zeker of ik mij ergens moet inschrijven voor hoorcolleges/werkcolleges. Op de studiegids pagina geschiedenis staat:
"Nieuwe eerstejaarsstudenten hoeven zich niet zelf aan te melden voor vakken. De groepsindeling en de aanmelding voor vakken en bijbehorende tentamens wordt door het onderwijssecretariaat gedaan. Herhalers dienen zich wel zelf aan te melden; indien je een werkcollege of themacollege opnieuw moet doen, meld je dan bij studiecoordinator mevrouw drs. Els Munter."
Maar ik krijg zojuist wel een mail dat je je via blackboard en usis inschrijft voor vakken, maar als ik op blackboard en usis kijk sta ik nergens ingeschreven ;s.
Ja.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 19:07 schreef Boomeister het volgende:
Dus ik moet zelf via blackboard doen en dat van Usis word door de uni geregeld?
Langsgaan bij Studentdecaan als de onderwijsbalie van de studie het niet kan oplossenquote:Op zaterdag 11 augustus 2012 16:00 schreef Lorrelies het volgende:
Jemig, heb ik weerKrijg ik eindelijk mijn BSA studieadvies brief binnen, mis ik 5 studiepunten
Op uSis staat het wel goed, dus ik snap niet waarom ze er ineens 5 af hebben getrokken. Maar even een mail gestuurd naar de onderwijsbalie, weet bij god niet waar ik anders moet aankloppen met zoiets.
Lekker dan....
Viel best mee toch?quote:Op maandag 13 augustus 2012 16:53 schreef Lorrelies het volgende:
Onderwijsbalie heeft het opgelost gelukkig
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |