wel een spin waarvan ik zoiets heb, vannuh, nou , da's mooi tegen de muizen!quote:Op zondag 31 juli 2011 13:06 schreef Karina het volgende:
Ik ben niet bang voor spinnen, maar als ik dit allemaal lees dan word ik het wel bijna.
Zo een grote als een stukje hierboven heb ik thuis gelukkig nog nooit gezien. Dan zou ik wel eventjes schrikken. Ik laat ze meestal gewoon zitten, dan gaan ze vanzelf wel weg.quote:Op zondag 31 juli 2011 13:15 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
wel een spin waarvan ik zoiets heb, vannuh, nou , da's mooi tegen de muizen!
Ik ook. Spinnen doen meer goed dan kwaad. Nu hebben ze hier denk ik vrij weinig te happen aangezien horren enzo. Maar ze zitten me niet direct in de weg. Ben tot op heden ook alleen een babyspinnetje tegengekomen, je kent ze wel, zo'n 1 mm kruisspin geval wat nog teerder is dan een bladluis.quote:Op zondag 31 juli 2011 13:18 schreef Karina het volgende:
[..]
Zo een grote als een stukje hierboven heb ik thuis gelukkig nog nooit gezien. Dan zou ik wel eventjes schrikken. Ik laat ze meestal gewoon zitten, dan gaan ze vanzelf wel weg.
Pcies!quote:Op zondag 31 juli 2011 13:21 schreef Karina het volgende:
Ik heb niet zo heel veel spinnen hier, maar ze eten muggen en dat is prima! Dat gezoem is erger dan een spinnetje.
Sorry voor de afwezigheid dames en heren, maar ik ben er weer :p ik kreeg een mailtje van de taartjesfee zelf! ( waarvoor dankquote:Op zondag 31 juli 2011 21:40 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Sjef? Ben je er nog wel eens?
spin heeft een vlieg opgegeten..alleen de vleugels bleven over *huiver*
Oe, op TV inderdaad! Samen met Freek Vonk ( huisbioloog van DWDD ). Voor de mensen die het gemist hebben: HIER ff klikkenquote:Op maandag 11 juli 2011 20:04 schreef Greys het volgende:
[..]
Editie NL was het, RTL4
Misschien is het terug te kijken!
Haha, ik had ook liever iets exotisch gehadquote:Op maandag 1 augustus 2011 13:38 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Wat een snelle reactie Sjef, hulde!
Een gewone huisspin dus, wow! Eigenlijk wel een beetje teleurstelling..had iets exotisch geïmporteerds bedacht
Het patroontje op de spin is normaal, bij de één zie je het gewoon wat beter dan bij de ander. Goed bestuderen, krijg je gelijk ook minder angst, hoe vaker je ze ziet, hoe normaler het wordt...quote:Op maandag 1 augustus 2011 13:40 schreef Harajuku. het volgende:
Hebben die allemaal zo'n wildcat-patroon dan? Ik heb dat eigenlijk nog nooit gezien bij de huisspinnen hier, al wil ik daar ook nooit heel aandachtig naar kijken..
Hahhhahquote:Op maandag 1 augustus 2011 13:42 schreef Oliemeulen het volgende:
[..]
Oe, op TV inderdaad! Samen met Freek Vonk ( huisbioloog van DWDD ). Voor de mensen die het gemist hebben: HIER ff klikken
Sjef
Als ik dat ga doen sterf ik vroegtijdig aan een hartaanval, dus laten we dat maar niet doen. Maar de huisspinnen die ik zie zijn ook altijd zwarter, misschien dat je het daarom minder goed ziet.quote:Op maandag 1 augustus 2011 13:45 schreef Oliemeulen het volgende:
[..]
Het patroontje op de spin is normaal, bij de één zie je het gewoon wat beter dan bij de ander. Goed bestuderen, krijg je gelijk ook minder angst, hoe vaker je ze ziet, hoe normaler het wordt...
Ach, wat zondequote:Op maandag 1 augustus 2011 13:53 schreef Harajuku. het volgende:
Tweekoppige slang bij Dierenpark De Oliemeulen!
In deze tijd van het jaar komen kruisspinnen massaal voor, 'smorgens loop ik zelf ook vaak door de webben heen ( en ja, dat vind ik zielig ). op zich niet erg, kruisspinnen maken dagelijks een nieuw webje. Nu zijn er erg veel insecten welke opgeruimd dienen te worden door de spinnen, anders zouden wij als mens er veel last van hebben. Dat ze in het bijzonder wel bij jou zitten en niet bij de buuf is waarschijnlijk omdat het voor de spinnen fijner is bij jou. De ene plant bied nou eenmaal betere schuilmogelijkheden dan de ander. Ook de stand van de zon en de wind is belangrijk bij het bouwen van een web e.d.quote:Op maandag 1 augustus 2011 13:56 schreef trovey het volgende:
Waarom begint tegen deze tijd van het jaar de hele populatie kruisspinnen in de buurt op mijn balkon (met planten) te bivakkeren?Als ik bij mijn buurvrouwe (ook planten) kijk zie ik er daar geen eentje terwijl ik, vooral 's avonds, erg moet oppassen dat ik met mijn gezicht niet vol in een web zit?
Dus ik doe het goed bij de spinnen (plantenop balkon en katten in huis en op afgezet balkon)?quote:Op maandag 1 augustus 2011 14:18 schreef Oliemeulen het volgende:
[..]
In deze tijd van het jaar komen kruisspinnen massaal voor, 'smorgens loop ik zelf ook vaak door de webben heen ( en ja, dat vind ik zielig ). op zich niet erg, kruisspinnen maken dagelijks een nieuw webje. Nu zijn er erg veel insecten welke opgeruimd dienen te worden door de spinnen, anders zouden wij als mens er veel last van hebben. Dat ze in het bijzonder wel bij jou zitten en niet bij de buuf is waarschijnlijk omdat het voor de spinnen fijner is bij jou. De ene plant bied nou eenmaal betere schuilmogelijkheden dan de ander. Ook de stand van de zon en de wind is belangrijk bij het bouwen van een web e.d.
Bij De Oliemeulen zie je veel kruisspinnen in de buurt van onze katachtigen omdat het daar naar katten ruikt, dit trekt vliegen aan en dat weten die spinnen, kunnen ze lekker veel eten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |