Waarom staat daar nou een jank-smiley?quote:Op maandag 14 november 2011 13:59 schreef Wanderingwhy het volgende:
Om een verkeerde lover met een rookverslaving te vergelijken??
Omdat het te simpel en ongenuanceerd is. Heb je wel een een sigaret horen praten dat ie jou nu echt niet meer in de steek zal laten?quote:Op maandag 14 november 2011 14:14 schreef Heinlein het volgende:
[..]
Waarom staat daar nou een jank-smiley?
Ik vind de vergelijking echt treffend. Mevrouw kan niet stoppen met deze kerel, je kan het zien als een verslaving.
Ja, ik heb al die tijd heel erg in hem geloofd, ik dacht dat hij echt van mij hield en me super vond. 2,5 week terug zei hij nog dat ik zijn alles was, hij zo verschrikkelijk veel van me hield, hij gaf me ook heel vaak complimentjes. Ik kan gewoon niet geloven dat hij dat allemaal niet meende, behalve dat ik zijn alles was. Ik ben heel erg gevoelig voor die dingen, vind het heel kut en eenzaam om dat niet te hebben.. Daarom ging ik iedere x bij hem terug.quote:Op maandag 14 november 2011 13:19 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Uhu.
Gezien het feit dat je een half jaar geleden prima advies hebt gehad en dat moedwillig in de wind hebt geslagen kunnen we er wel vanuit gaan dat wanneer meneer de ex over een maand of wat voor je neus staat jij al soppend het maar al te graag nog een keer wil en zal proberen. Naief noemen we dat. En die gozer kan weer ever lekker van bil en daarna dumpt ie je weer. Toch wel respect voor die gast dat ie zo'n naief meisje heeft weten te strikken en die maar al te graag in mooie praatjes gelooft. Dit is duidelijk een spek-en-bonen topic.
OK tot zover begrijpelijk. Maar waarom specifiek naar hem terug? Er zijn toch zat leukere kerels? Ik zou lekker met iemand anders een feestje gaan bouwen.quote:Op dinsdag 15 november 2011 06:55 schreef Faerie het volgende:
[..]
Ik ben heel erg gevoelig voor die dingen, vind het heel kut en eenzaam om dat niet te hebben.. Daarom ging ik iedere x bij hem terug.
Ik denk omdat hij iedere keer weer contact met me opnam als ik nog niet helemaal over hem heen was. En daarnaast dacht ik dat niemand is zoals hij is en er ligt een angst in van mij dat ik bang ben om voor altijd alleen te zijn. Ik vind niet snel iemand echt leuk en word niet snel verliefd. Omdat ik in de tijd dat het uit was, niemand had ontmoet voor iets serieus, werd die angst nog groter.quote:Op dinsdag 15 november 2011 08:36 schreef Heinlein het volgende:
[..]
OK tot zover begrijpelijk. Maar waarom specifiek naar hem terug? Er zijn toch zat leukere kerels? Ik zou lekker met iemand anders een feestje gaan bouwen.
Dat lost tevens het probleem op, als hij terugbelt. Dan kun je zeggen; ik date met iemand anders.
En zoals je klinkt zul je de volgende keer gewoon weer bij hem teruggaan, om te hopen een (her) bevestiging te krijgen dat hij het toch allemaal wel meende...quote:Op dinsdag 15 november 2011 06:55 schreef Faerie het volgende:
[..]
Ja, ik heb al die tijd heel erg in hem geloofd, ik dacht dat hij echt van mij hield en me super vond. 2,5 week terug zei hij nog dat ik zijn alles was, hij zo verschrikkelijk veel van me hield, hij gaf me ook heel vaak complimentjes. Ik kan gewoon niet geloven dat hij dat allemaal niet meende, behalve dat ik zijn alles was. Ik ben heel erg gevoelig voor die dingen, vind het heel kut en eenzaam om dat niet te hebben.. Daarom ging ik iedere x bij hem terug.
Hmmm tricky. Tja, de enige korte-termijn oplossing die ik zo kan bedenken, is om het hem onmogelijk te maken, om contact met je op te nemen.quote:Op dinsdag 15 november 2011 08:47 schreef Faerie het volgende:
[..]
Ik denk omdat hij iedere keer weer contact met me opnam als ik nog niet helemaal over hem heen was. En daarnaast dacht ik dat niemand is zoals hij is en er ligt een angst in van mij dat ik bang ben om voor altijd alleen te zijn. Ik vind niet snel iemand echt leuk en word niet snel verliefd. Omdat ik in de tijd dat het uit was, niemand had ontmoet voor iets serieus, werd die angst nog groter.
Hoe heb jij het uiteindelijk opgelost?quote:Op dinsdag 15 november 2011 08:49 schreef Mister_Bojangles het volgende:
[..]
Kijk ergens snap ik je ook wel, want ik heb mezelf ook weleens schuldig gemaakt aan zoiets. Mijn ex maakte het uit, en ik wou het koste wat kost weer goed hebben. Hoewel ik wist dat we absoluut niet bij elkaar pasten, wou ik gewoon de bevestiging dat ze me genoeg waard vond om een 2e kans te geven..
Die vergelijking gaat juist wel op. Liefdesverdriet is iets chemisch, net zoals de reactie op het stoppen met roken. Je kunt of doorzetten of er aan toegeven en er toch weer mee beginnen....quote:Op maandag 14 november 2011 13:59 schreef Wanderingwhy het volgende:
Om een verkeerde lover met een rookverslaving te vergelijken??
Angst. Dat is alles dat ik lees.quote:Op dinsdag 15 november 2011 08:47 schreef Faerie het volgende:
En daarnaast dacht ik dat niemand is zoals hij is en er ligt een angst in van mij dat ik bang ben om voor altijd alleen te zijn. Ik vind niet snel iemand echt leuk en word niet snel verliefd. Omdat ik in de tijd dat het uit was, niemand had ontmoet voor iets serieus, werd die angst nog groter.
Kom op zeg. Roepen dat het iets chemisch is. Wat niet? In essentie is alles chemisch.quote:Op dinsdag 15 november 2011 19:13 schreef Halcon het volgende:
[..]
Die vergelijking gaat juist wel op. Liefdesverdriet is iets chemisch, net zoals de reactie op het stoppen met roken. Je kunt of doorzetten of er aan toegeven en er toch weer mee beginnen....
3 maanden is vrij kort. Sowieso lijken mensen minder snel leuk voor iets serieus als je nog niet over iemand heen bent, dus dat is ook niet vreemd. Ik ken je natuurlijk niet en ik geloof je best als je zegt dat je niet zo snel verliefd wordt, maar de kans dat je dat nooit meer wordt, of niet op iemand die die gevoelens ook voor jou heeft, lijkt me erg klein.quote:Op dinsdag 15 november 2011 08:47 schreef Faerie het volgende:
[..]
Ik denk omdat hij iedere keer weer contact met me opnam als ik nog niet helemaal over hem heen was. En daarnaast dacht ik dat niemand is zoals hij is en er ligt een angst in van mij dat ik bang ben om voor altijd alleen te zijn. Ik vind niet snel iemand echt leuk en word niet snel verliefd. Omdat ik in de tijd dat het uit was, niemand had ontmoet voor iets serieus, werd die angst nog groter.
In ieder geval zorgen dat je a.s. zaterdag niet alleen bent.quote:Op dinsdag 15 november 2011 23:16 schreef Faerie het volgende:
Dankjewel allemaal voor de fijne reacties. Ik lees jullie reacties regelmatig terug want ik moet echt anders gaan denken over hem en over alleen zijn etc.
Vandaag stuurde hij me weer een berichtje. Of ik nog spullen bij hem had liggen. Nu komt hij a.s. zaterdag zijn shirt bij me ophalen en brengt hij mijn spullen. Toen zei hij ook nog dat hij het zo erg en kut vind voor mij en dat hij het moeilijk vond om met mij te praten. Ik weet niet goed hoe ik dan moet reageren. Ik blijf veel te lief en praat hem goed. Wat moet ik dan, kwaad zijn? Negeren?
Pareltje weer.quote:Op dinsdag 15 november 2011 20:10 schreef Wanderingwhy het volgende:
[..]
Kom op zeg. Roepen dat het iets chemisch is. Wat niet? In essentie is alles chemisch.
Zullen we dat soort discussies hier maar achterwege laten en zeggen dat een nicotineverslaving echt iets onnatuurlijks is
(waarom moeten mensen altijd dingen vergelijken met iets anders? snappen ze het niet? is het iets autistisch?)
Ik heb alleen jouw eerste alinea gelezen, en ik concludeer gelijk: Wegwezen. Een mens die jou zo behandelt, verdient je aandacht en energie niet. Wanneer je echt verliefd bent op de ander, dan maak je het niet 2 a 3 keer uit.quote:Met mijn ex en mij is het twee keer uitgegaan. In 2009 heeft hij het een aantal dagen voor kerst uitgemaakt (na 2,5 jaar relatie). Daarna ging ik voor een half jaar naar het buitenland, en na 3 maanden zocht hij weer contact met mij. Ik vond het heel fijn om weer contact met hem te hebben. Uiteindelijk hebben we elkaar toen ook weer gezien en hebben we weer een relatie gekregen (dit was in april 2010). In juli 2010 kwam ik terug uit het buitenland, en toen ben ik na ongeveer 1,5 maand bij hem in zijn appartement gaan wonen. We gingen dus al vrij snel samenwonen. Achteraf te snel vind ik
Shirt in zak aan deur hangen. Jouw spullen in doos voor deur laten zetten. Als je toch per se iets moet zeggen, dan: "Koud he? Ik moest vanmorgen krabben."quote:Op dinsdag 15 november 2011 23:16 schreef Faerie het volgende:
Dankjewel allemaal voor de fijne reacties. Ik lees jullie reacties regelmatig terug want ik moet echt anders gaan denken over hem en over alleen zijn etc.
Vandaag stuurde hij me weer een berichtje. Of ik nog spullen bij hem had liggen. Nu komt hij a.s. zaterdag zijn shirt bij me ophalen en brengt hij mijn spullen. Toen zei hij ook nog dat hij het zo erg en kut vind voor mij en dat hij het moeilijk vond om met mij te praten. Ik weet niet goed hoe ik dan moet reageren. Ik blijf veel te lief en praat hem goed. Wat moet ik dan, kwaad zijn? Negeren?
You get her point. Vergelijkingen die op de 'punch-line' totaal niet relevant zijn aan de eigenlijke situatie. Als appels met peren vergelijken.quote:
quote:Op donderdag 28 april 2011 10:23 schreef SebasM het volgende:
Mocht je weer een relatie met hem aangaan, dan zou ik nu maar alvast een vakantie boeken voor in de Kerstvakantie, gezellig met vriendinnen. Anders zit je met de Kerst weer alleen.
quote:Op donderdag 28 april 2011 10:04 schreef Rebubbled het volgende:
Natuurlijk niet terug gaan. Wat twee keer niet werkte, gaat echt niet een derde keer ineens wel werken.
Of wel. Waarom niet? Hele volksstammen onvolwassen kerels die niet hun emoties onder controle houden en niet kunnen communiceren hoor.quote:Op woensdag 16 november 2011 09:03 schreef Faerie het volgende:
Ik moet accepteren dat hij me gewoon niet wil, en ik moet hem ook niet meer willen. Toch vraag ik me dan constant af waarom hij me niet wil. Ik voel me dan al snel niet goed genoeg. Maar ik weet wel dat dit ook subjectief is, we zijn een slechte match en misschien heeft hij daarom ook altijd zo gedaan.. Dat hij dit bij een ander meisje nooit zo doen..
quote:Op donderdag 28 april 2011 10:04 schreef Rebubbled het volgende:
Natuurlijk niet terug gaan. Wat twee keer niet werkte, gaat echt niet een derde keer ineens wel werken.
Zeggen dat je ook achter zijn keuze staat en dat je ook inziet dat het niet werkt. En hem vooral niet laten merken dat je het erg vindt. Zolang hij weet dat je hem blijft terugnemen, kan hij het allicht weer bij je proberen als hij zich weer gaat vervelen. En dan blijf je in dit cirkeltje hangen. Je hebt het zelf in de hand, dus doe nu wat met deze adviezen die je krijgt!quote:Op dinsdag 15 november 2011 23:16 schreef Faerie het volgende:
Dankjewel allemaal voor de fijne reacties. Ik lees jullie reacties regelmatig terug want ik moet echt anders gaan denken over hem en over alleen zijn etc.
Vandaag stuurde hij me weer een berichtje. Of ik nog spullen bij hem had liggen. Nu komt hij a.s. zaterdag zijn shirt bij me ophalen en brengt hij mijn spullen. Toen zei hij ook nog dat hij het zo erg en kut vind voor mij en dat hij het moeilijk vond om met mij te praten. Ik weet niet goed hoe ik dan moet reageren. Ik blijf veel te lief en praat hem goed. Wat moet ik dan, kwaad zijn? Negeren?
als ik jou was zou ik al enorm naar de Kerstdagen uitkijkenquote:
Waarom zou hij dit bij een ander meisje nooit doen? Wellicht ligt het aan hem, en niet aan jou. En daar kom je maar op één manier achter: Zoek een ander! Gebeurt daar hetzelfde, dan weet je dat het aan jou ligt. Zoals het er nu voorstaat kun je die conclusie helemaal niet trekkenquote:Op woensdag 16 november 2011 09:03 schreef Faerie het volgende:
Ik moet accepteren dat hij me gewoon niet wil, en ik moet hem ook niet meer willen. Toch vraag ik me dan constant af waarom hij me niet wil. Ik voel me dan al snel niet goed genoeg. Maar ik weet wel dat dit ook subjectief is, we zijn een slechte match en misschien heeft hij daarom ook altijd zo gedaan.. Dat hij dit bij een ander meisje nooit zo doen..
Dit! En stel je afstandelijk op.quote:Op woensdag 16 november 2011 09:31 schreef TeenageDirtbag het volgende:
[..]
Zeggen dat je ook achter zijn keuze staat en dat je ook inziet dat het niet werkt. En hem vooral niet laten merken dat je het erg vindt. Zolang hij weet dat je hem blijft terugnemen, kan hij het allicht weer bij je proberen als hij zich weer gaat vervelen. En dan blijf je in dit cirkeltje hangen. Je hebt het zelf in de hand, dus doe nu wat met deze adviezen die je krijgt!
Yup. Heb je die spullen echt nodig?quote:Op woensdag 16 november 2011 17:06 schreef Staal het volgende:
[..]
Dit! En stel je afstandelijk op.
Laat anders een vriendin de spullenoverdracht doen dan hoef je de confrontatie ook niet meer met hem aan te gaan.
Nee, maar hij zijn shirt wel.. Hij komt nu vanavond. We hadden het eerst op zaterdag afgesproken, maar ik heb zaterdagavond een feestje en dan wil ik me niet rot voelen. Ik leg zijn shirt neer op de trap bij de deur, zodat ik het meteen kan geven. Zie er wel tegenop, omdat het ook echt een afsluiting is, het is het einde van mij en hem. Is gewoon heel erg vreemd..quote:Op woensdag 16 november 2011 17:17 schreef loveli het volgende:
[..]
Yup. Heb je die spullen echt nodig?
En? Zijn jullie al weer gelukkig samen?quote:
Ik vind het niet overkomen als een harde afspraak, eerlijk gezegd. Of lees ik het verkeerd?quote:Op woensdag 16 november 2011 22:51 schreef Faerie het volgende:
Toen ik zei dat we niet met en niet zonder elkaar kunnen en dat we daarom maar beter niet meer in elkaars leven kunnen zijn, zei hij dat hij dat wel heel moeilijk vond.
Vertel.quote:Op woensdag 16 november 2011 22:51 schreef Faerie het volgende:
Er waren dingen die hij niet kon accepteren.
quote:Op woensdag 16 november 2011 22:51 schreef Faerie het volgende:
Hij is hier geweest vanavond. We hebben nog even gepraat. Het was een fijne afsluiting.. Hij dacht dat we voor altijd bij elkaar zouden zijn toen we weer bij elkaar kwamen dit jaar, maar dat bleek dus toch niet zo te zijn. Er waren dingen die hij niet kon accepteren. Toen ik zei dat we niet met en niet zonder elkaar kunnen en dat we daarom maar beter niet meer in elkaars leven kunnen zijn, zei hij dat hij dat wel heel moeilijk vond. Hij zou het helemaal niet erg vinden als ik een nieuwe vriend zou krijgen, dat zou hij juist heel fijn voor mij vinden. Naja heel normaal gesprek. Voelde me er erg rustig bij. Ook duidelijk gemaakt dat ik geen zielig vogeltje ben en me wel red. Er is nog wel pijn nu maar daar zal ik gewoon doorheen moeten..
Ik denk dat hij zeker niet wil dat we nooit meer contact hebben, hij wil het liefst als vrienden verder. Ik ga geen contact met hem opnemen in ieder geval, ik geloof er niet in dat we nog vrienden kunnen zijn. Hoogstens af en toe een berichtje. Ik ben er altijd voor hem geweest en hij niet voor mij, dus dat wil ik niet meer.quote:Op donderdag 17 november 2011 13:51 schreef Heinlein het volgende:
[..]
Ik vind het niet overkomen als een harde afspraak, eerlijk gezegd. Of lees ik het verkeerd?
Ja het is echt belachelijk, maar het volgende kon hij niet accepteren:quote:
Die is voor de kerst weer terug bij die kneus joh.quote:Op donderdag 17 november 2011 15:04 schreef OrganicBeauty het volgende:
Meid, gun jezelf deze keer wél een leuke kerst
Om op kerstavond alwéér gedumpt te wordenquote:Op donderdag 17 november 2011 17:31 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Die is voor de kerst weer terug bij die kneus joh.
Er kwamen irritaties van, ik werd er helemaal gek van. Hij bleef er maar mee doorgaan terwijl ik daar echt niet mee om kon gaan. Daarom maakte ik denk ik lompe opmerkingen, deed ik afstandelijk etc. Ben blij dat ik daar vanaf ben.quote:Op donderdag 17 november 2011 17:26 schreef TeenageDirtbag het volgende:
Maar serieus he; Wat zei/deed jij tegen dat extreme flirten van hem dan?? Vond je dat echt goed? Of kwam er dan ruzie van en accepteerde je het maar?
Nee.quote:Op donderdag 17 november 2011 17:31 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Die is voor de kerst weer terug bij die kneus joh.
Ja, dat klopt ook weer.. Sowieso in de tijd dat ik er nog niet helemaal overheen ben..quote:Op donderdag 17 november 2011 18:59 schreef Wanderingwhy het volgende:
Wat een verhaal weer Faery. Lijkt me beter, mede gezien jouw zwakte voor hem, om idd het eerder geopperde punt er maar achter te gaan zetten.
Persoonlijk lijkt het me geen wijs besluit nog een bepaald contact met hem te onderhouden, dat ga jij op termijn niet volhouden.
(je hebt helemaal geen rare of idiote dingen gedaan of gezegd, dus dat gesprek met hem zegt meer over hem dan over jou)
Hij is vet respectloos bezig geweest. Ik lees woorden over een man met een totaal gebrek aan respect en inzicht in jouw gevoelens en wat zijn wangedrag met je deedquote:Op donderdag 17 november 2011 21:26 schreef Faerie het volgende:
[..]
Er kwamen irritaties van, ik werd er helemaal gek van. Hij bleef er maar mee doorgaan terwijl ik daar echt niet mee om kon gaan. Daarom maakte ik denk ik lompe opmerkingen, deed ik afstandelijk etc. Ben blij dat ik daar vanaf ben.
[..]
Nee.
[..]
Ja, dat klopt ook weer.. Sowieso in de tijd dat ik er nog niet helemaal overheen ben..
Geen vrienden blijven met deze, kan niet. En niet op ingaan als hij contact met jou wil opnemen. Hij heeft z'n kansen wel gehad.quote:Op donderdag 17 november 2011 17:16 schreef Faerie het volgende:
[..]
Ik denk dat hij zeker niet wil dat we nooit meer contact hebben, hij wil het liefst als vrienden verder. Ik ga geen contact met hem opnemen in ieder geval, ik geloof er niet in dat we nog vrienden kunnen zijn. Hoogstens af en toe een berichtje. Ik ben er altijd voor hem geweest en hij niet voor mij, dus dat wil ik niet meer.
Oh my. Wat een narcist. Met dit soort figuren kun je geen relatie hebben en ook geen vriendschap. Deze manipulerende man houdt alleen van zichzelf.quote:Op donderdag 17 november 2011 17:23 schreef Faerie het volgende:
[..]
Ja het is echt belachelijk, maar het volgende kon hij niet accepteren:
- dat ik altijd praatte voor het slapen, dan raakte hij zwaar geirriteerd en kwaad
- dat ik over het verleden begon, wat het ook was, daar wilde hij het niet over hebben
- dat ik weinig initiatief nam om leuke dingen te gaan doen
- dat ik volgens hem vaak lompe, gemene opmerkingen maakte. Voorbeeld: zijn collega flirt heel erg met hem en hij met haar, en een keer had ze gestuurd: "ohhh ik heb een minirokje aan." en toen ze laatst weer iets stuurde zei ik: "en, zei ze weer dat ze een minirokje aanhad?". Hij extreem kwaad dat ik weer over haar begon.
- dat ik negatief kon zijn, terwijl ik dan gewoon mijn onzekerheden met hem besprak. Hij reageerde altijd kwaad als ik liet merken dat ik over iets onzeker was..
Thanks voor je advies.quote:Op vrijdag 18 november 2011 14:42 schreef Xennia het volgende:
[..]
Oh my. Wat een narcist. Met dit soort figuren kun je geen relatie hebben en ook geen vriendschap. Deze manipulerende man houdt alleen van zichzelf.
En jij moet echt gaan leren om mannen (en mensen) op hun daden te beoordelen en niet op hun woorden. Doe ook wat aan je zelfbeeld, je hebt geen anderen nodig om jou te vertellen hoeveel (of weinig) je waard bent.
Anders voorspel ik je dat jouw volgende vriend je hetzelfde gaat flikken (of dat je ex binnenkort weer in jouw bed ligt).
Fijne feestdagen gewenst.
Schuldgevoel afkopen, anyone?quote:Op vrijdag 18 november 2011 17:33 schreef Faerie het volgende:
[..]
Thanks voor je advies.![]()
Ik vind het moeilijk om over hem te denken als een manipulatieve narcist. Hij is verder namelijk heel erg sociaal, hij praat met iedereen, de meeste mensen mogen hem meteen, hij gaf me altijd veel cadeautjes. Heel veel meiden vinden hem erg leuk. Maar feit is gewoon wel dat hij dit allemaal doet.. Hij doet ook zo tegen zijn moeder, maar die vergeeft hem alles en doet altijd meteen weer lief als hij lullig is geweest. Dus daarom denk ik ook wel dat hij zijn echte ik niet aan veel mensen laat zien. Echt een hele moeilijke jongen..
Narcisten zijn vaak charmant. Zo lang je naar zijn pijpen danst tenminste en hem bevestigt in hoe geweldig hij is.quote:Op vrijdag 18 november 2011 17:33 schreef Faerie het volgende:
[..]
Thanks voor je advies.![]()
Ik vind het moeilijk om over hem te denken als een manipulatieve narcist. Hij is verder namelijk heel erg sociaal, hij praat met iedereen, de meeste mensen mogen hem meteen, hij gaf me altijd veel cadeautjes. Heel veel meiden vinden hem erg leuk. Maar feit is gewoon wel dat hij dit allemaal doet.. Hij doet ook zo tegen zijn moeder, maar die vergeeft hem alles en doet altijd meteen weer lief als hij lullig is geweest. Dus daarom denk ik ook wel dat hij zijn echte ik niet aan veel mensen laat zien. Echt een hele moeilijke jongen..
Haha ja, zo is hij precies. De gangmaker in de groep, zo ziet hij zichzelf ook graag.quote:Op vrijdag 18 november 2011 19:19 schreef Wanderingwhy het volgende:
Faerie; narcisten zien er niet uit als duistere enge mannetjes, maar zijn vlotte gasten met een goede babbel. Veelal met een aardige vriendengroep waar ie ook nog eens als gangmaker kan fungeren.
Maar als alle drukte en gezelligheid verstomt is dan gaat het masker af en is ie ineens een stuk minder gezellig.....
Geeft dat je wat meer aanknopingspunten? Sterkte jij!
Hoe bedoel je dat laatste? Hij laat die negatieve kanten toch niet zien, behalve aan mensen die emotioneel heel dichtbij hem staan?quote:Op vrijdag 18 november 2011 19:58 schreef Xennia het volgende:
[..]
Narcisten zijn vaak charmant. Zo lang je naar zijn pijpen danst tenminste en hem bevestigt in hoe geweldig hij is.
Hij laat juist wel zijn echte ik aan iedereen zien trouwens.
Precies.quote:Op vrijdag 18 november 2011 20:19 schreef Faerie het volgende:
[..]
Hoe bedoel je dat laatste? Hij laat die negatieve kanten toch niet zien, behalve aan mensen die emotioneel heel dichtbij hem staan?
De oppervlakkige charme laat hij aan iedereen zien. En de negatieve kanten ook zodra iemand niet in zijn straatje lult.quote:Op vrijdag 18 november 2011 20:19 schreef Faerie het volgende:
[..]
Hoe bedoel je dat laatste? Hij laat die negatieve kanten toch niet zien, behalve aan mensen die emotioneel heel dichtbij hem staan?
Lijkt me dan ook een goed advies. Verder is het niet aan mij om te oordelen.quote:Op donderdag 17 november 2011 15:04 schreef OrganicBeauty het volgende:
Meid, gun jezelf deze keer wél een leuke kerst
@Xennia: Denk dat je met het laatste wel een punt kan hebben. Kan voor ts heel lullig zijn trouwens, maar zo bikkelhard kan het echt zijn.quote:Op vrijdag 18 november 2011 20:29 schreef Xennia het volgende:
[..]
De oppervlakkige charme laat hij aan iedereen zien. En de negatieve kanten ook zodra iemand niet in zijn straatje lult.
Hoe veel langdurige, intensieve vriendschappen heeft hij?
Ik denk trouwens niet dat jij emotioneel dichtbij hem staat, hoe graag je ook wilt.
Hij heeft één langere, intensieve vriendschap, daarnaast nog twee wat serieuzere vrienden waar hij vaak mee gaat stappen en ook nog een vriendin (maar die vriendschap heb ik nooit goed kunnen peilen, volgens mij niet super diepgaand). Daarnaast eigenlijk gewoon oppervlakkige vrienden. Hij wisselt vaak van baan, wil soms ineens grote veranderingen zoals dit jaar wilde hij ineens een huis kopen, toen een auto, daarna wilde hij in het buitenland gaan wonen, daarna was zijn relatie niet goed...quote:Op vrijdag 18 november 2011 20:29 schreef Xennia het volgende:
[..]
De oppervlakkige charme laat hij aan iedereen zien. En de negatieve kanten ook zodra iemand niet in zijn straatje lult.
Hoe veel langdurige, intensieve vriendschappen heeft hij?
Ik denk trouwens niet dat jij emotioneel dichtbij hem staat, hoe graag je ook wilt.
Omdat hij, mede, op basis van dit lijstje:quote:Op vrijdag 18 november 2011 21:36 schreef Faerie het volgende:
[..]
Hij heeft één langere, intensieve vriendschap, daarnaast nog twee wat serieuzere vrienden waar hij vaak mee gaat stappen en ook nog een vriendin (maar die vriendschap heb ik nooit goed kunnen peilen, volgens mij niet super diepgaand). Daarnaast eigenlijk gewoon oppervlakkige vrienden. Hij wisselt vaak van baan, wil soms ineens grote veranderingen zoals dit jaar wilde hij ineens een huis kopen, toen een auto, daarna wilde hij in het buitenland gaan wonen, daarna was zijn relatie niet goed...
Is wel ff confronterend als ik denk dat ik niet emotioneel dichtbij hem sta/stond. Maar ergens weet ik ook dat ik nooit bij zijn echte gevoelens kwam. Daar liet hij me niet toe. Hoe kan dat na zo lang een relatie te hebben.. Waarom denk jij dat ik niet dichtbij hem sta?
zich niet wil verplaatsen, of zelfs interesse heeft in jouw gedachten, gevoelens en onzekerheden. Hij vindt ze zelfs storend.quote:Op donderdag 17 november 2011 17:23 schreef Faerie het volgende:
[..]
Ja het is echt belachelijk, maar het volgende kon hij niet accepteren:
- dat ik altijd praatte voor het slapen, dan raakte hij zwaar geirriteerd en kwaad
- dat ik over het verleden begon, wat het ook was, daar wilde hij het niet over hebben
- dat ik weinig initiatief nam om leuke dingen te gaan doen
- dat ik volgens hem vaak lompe, gemene opmerkingen maakte. Voorbeeld: zijn collega flirt heel erg met hem en hij met haar, en een keer had ze gestuurd: "ohhh ik heb een minirokje aan." en toen ze laatst weer iets stuurde zei ik: "en, zei ze weer dat ze een minirokje aanhad?". Hij extreem kwaad dat ik weer over haar begon.
- dat ik negatief kon zijn, terwijl ik dan gewoon mijn onzekerheden met hem besprak. Hij reageerde altijd kwaad als ik liet merken dat ik over iets onzeker was..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |