quote:Op donderdag 28 april 2011 10:04 schreef Rebubbled het volgende:
Natuurlijk niet terug gaan. Wat twee keer niet werkte, gaat echt niet een derde keer ineens wel werken.
Het is net zoals Feyenoord fans die naar de Kuip gaan:quote:Op donderdag 28 april 2011 10:09 schreef Silenus het volgende:
Komop, wat denk je nu zelf TS. Hoeveel keer wil je je nog aan deze steen stoten?
Zo is het inderdaad. Je moet een soort zelfdestructie in je hebben zitten.quote:Op donderdag 28 april 2011 10:14 schreef Pritt het volgende:
[..]
Het is net zoals Feyenoord fans die naar de Kuip gaan:
Vol goede moed weer aan beginnen en dan toch weer in de steek gelaten worden.
Dit. Je bent niet onterecht jaloers geweest. Wantquote:Op donderdag 28 april 2011 10:15 schreef Telecaster het volgende:
Waarom zou je (weer..) een relatie willen met iemand die je kennelijk niet kan vertrouwen..?
slaat echt nergens op.quote:Dan heb ik het over mailtjes en smsjes waarin bijvoorbeeld stond "ik vond het zo fijn om je aan te raken".
quote:Op maandag 3 januari 2011 19:53 schreef Faerie het volgende:
Ik zou in ieder geval wel snel een keuze maken want anders blijf je maar aanmodderen. Ik heb een soortgelijke situatie meegemaakt met mijn ex, hij twijfelde omdat ik twijfelde en hem onbewust signalen heb gegeven dat hij niet de juiste was voor mij, maar ik durfde het nooit uit te maken. Het is zelfs een keer eerder 3 maanden uitgeweest en toen zijn we weer bij elkaar gekomen, maar uiteindelijk komt het toch wel uit als je niet bij elkaar past. Ik zou zeggen, ga op je gevoel af en bedenk bij jezelf in hoeverre jij en je vriendin bepaalde dingen kunnen veranderen zodat het beter wordt. Dit zou ik wel eerst met haar bespreken voordat je een keuze maakt. Uiteindelijk weet je nooit hoe het loopt maar diep in jezelf weet je eigenlijk wel hoe het gaat lopen.
Haha.quote:Op donderdag 28 april 2011 10:23 schreef SebasM het volgende:
Mocht je weer een relatie met hem aangaan, dan zou ik nu maar alvast een vakantie boeken voor in de Kerstvakantie, gezellig met vriendinnen. Anders zit je met de Kerst weer alleen.
Dit. En je kunt deze kerst wat leuks met je vriendinnen plannen!quote:Op donderdag 28 april 2011 10:33 schreef Garisson72 het volgende:
on a brighter side: als het weer uit is, weet jij tenminste waar je 3 maanden daarna weer aan toe bent.
Tja ik zei het net al, ik kan me niet voorstellen dat jij moeite hebt met het vinden van een date/vriend. Niet zo negatief over jezelf! Nergens voor nodigquote:Op donderdag 28 april 2011 10:44 schreef Faerie het volgende:
Thanks iedereen voor de reacties. Maakt veel duidelijk bij me. Ik zou deze reacties ook bij iemand anders geven als ik dit zo zou lezen. Helaas heb ik echt een enorme zwak voor mijn ex en verlies ik elke keer weer mijn eigenwaarde bij hem. Zelfdestructief is het zeker, ik doe het zelf... Ik denk dat het voortkomt uit een onzekerheid bij mezelf, omdat ik bang ben dat ik nooit een goede vriend kan vinden. Heel stom, maar dit is gewoon een grote angst van mij. Waar ik natuurlijk zelf ook heel graag vanaf wil. Daarom ben ik iedere keer weer bezig met mijn ex denk ik, dat is zo makkelijk.. Ik vind het zo eng om echt tegen hem te zeggen dat het klaar is voor mij. Ik vind het erg om hem dan definitief niet meer in mijn leven te hebben. En ik kan er ook niet mee omgaan dat hij dan een nieuwe vriendin zou krijgen. Ik vind dit ook allemaal stomme gedachtes maar ik heb ze nu eenmaal..
[..]
Haha.Ik maak het voortaan zelf maar uit net voor kerst.
Ach ja. Zo ongewoon zijn die gedachten nou ook weer niet.quote:Op donderdag 28 april 2011 10:44 schreef Faerie het volgende:
Ik vind dit ook allemaal stomme gedachtes maar ik heb ze nu eenmaal..
That's the spirit.quote:Haha.Ik maak het voortaan zelf maar uit net voor kerst.
*fobo TS gecheckt*quote:Op donderdag 28 april 2011 10:48 schreef Black_Ninja het volgende:
[..]
Tja ik zei het net al, ik kan me niet voorstellen dat jij moeite hebt met het vinden van een date/vriend. Niet zo negatief over jezelf! Nergens voor nodig
Niets mooier dan dat.quote:Op donderdag 28 april 2011 10:14 schreef Pritt het volgende:
[..]
Het is net zoals Feyenoord fans die naar de Kuip gaan:
Vol goede moed weer aan beginnen en dan toch weer in de steek gelaten worden.
Wel respect voor die gast trouwens. Zo'n bootycall zou ik ook wel willen! Zou TS ook aan bezette mannen doen?quote:
Hij krijgt dan ook 2 cadeaus minder. Dus niet slim.quote:Op donderdag 28 april 2011 10:55 schreef Spouwerranger het volgende:
Die gast is gewoon slim. Hij dumpt haar net voor kerst en komt weer terug bij haar net na valentijn. Dat scheelt 2 cadeaus
Ja, maar vrouwen verwachten dure cadeaus, en geven een kaartje ofzo terugquote:Op donderdag 28 april 2011 10:57 schreef Nembrionic het volgende:
Hij krijgt dan ook 2 cadeaus minder. Dus niet slim.
Maar hij mist ook maandenlang seks. Althans, daar gaan we dan maar even vanuitquote:Op donderdag 28 april 2011 10:58 schreef Redah het volgende:
[..]
Ja, maar vrouwen verwachten dure cadeaus, en geven een kaartje ofzo terugUiteindelijk dus winst
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |