Nee hoor ik ben ook geen Real fans. Ik kijk liever Willem 2 - Excelsior dan de gemiddelde Spaanse wedstrijd. Die liggen namelijk toch 50% van de tijd stil met aan het einde 10 gele kaarten terwijl ik bij mezelf denk 'Heb ik eigenlijk wel een echt zware overtreding gezien'quote:Op woensdag 27 april 2011 12:31 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Maar de Real-'fans' zijn meer bezig met Barca dan met hun eigen ploeg.
I
Dit somt het wel goed op, en als er dan een Barcelona fan langskomt die claimt dat indien Barcelona verliest ze wel een offday moeten hebben en het nooit de tactiek kan zijn. Dat heb ik naderhand weer spijt dat er geen delete post optie is.quote:Op woensdag 27 april 2011 12:33 schreef speknek het volgende:
Ik ben geen Real fan, Real zuigt, en Ronaldo is een crybaby. Ze hebben alleen toevallig een eindbaas als coach.
Zijn helemaal geen stalen noppen. Villa doet net alsof hij zo juist neergeschoten is terwijl dat 'ie 'enkel' op zijn been ging staan. Ja, zal vast pijn doen maar hij doet net alsof hij doodgaat.quote:Op woensdag 27 april 2011 12:16 schreef ForumPimp het volgende:
[..]
De tackle zelf was niks, maar wat er daarna gebeurde was gewoon puur een speler zeer willen doen.
Arbeloa probeert hem eerst met z'n elleboog te raken op de grond, dat lukte hem niet en daarna ging hij met opzet z'n voet in het vlees van Villa zetten.
Ik weet niet hoe het met jouw zit, maar als ik stalen noppen in het vlees gedrukt krijg dan doet het zeer zeker wel even zeer.
Laf is het niet het is knap en bijzonder dat ze zolang in de concentratie blijven, maar ik word er ook niet echt blij van. Dan geniet ik nog meer van een Neuer die er schitterende ballen uithaalt.quote:Op woensdag 27 april 2011 12:34 schreef speknek het volgende:
En Barcelona zijn veranderd in omhooggevallen primadonna's. Op een wedstrijd van anderhalf uur zitten er twee wonderschone doelpunten in en is het voor de rest 85 minuten lang laf overspelen op het middenveld.
Ok.quote:Op woensdag 27 april 2011 12:34 schreef speknek het volgende:
En Barcelona zijn veranderd in omhooggevallen (of dat moet zijn: omlaag gevallen) primadonna's. Op een wedstrijd van anderhalf uur zitten er twee wonderschone doelpunten in en is het voor de rest 85 minuten lang laf overspelen op het middenveld gecombineerd met continu stervende zwanen.
Idd. Bij bijv. Heart of Midlothian zie je nog echte kerels zonder voortanden die het middenveld gewoon overslaan en spijkerharde kopduels aangaan en voor de meest geweldige scrimmages zorgen.quote:Op woensdag 27 april 2011 12:34 schreef speknek het volgende:
En Barcelona zijn veranderd in omhooggevallen (of dat moet zijn: omlaag gevallen) primadonna's. Op een wedstrijd van anderhalf uur zitten er twee wonderschone doelpunten in en is het voor de rest 85 minuten lang laf overspelen op het middenveld gecombineerd met continu stervende zwanen.
Laf overspelen op de 16 van de tegenstander.quote:Op woensdag 27 april 2011 12:34 schreef speknek het volgende:
En Barcelona zijn veranderd in omhooggevallen (of dat moet zijn: omlaag gevallen) primadonna's. Op een wedstrijd van anderhalf uur zitten er twee wonderschone doelpunten in en is het voor de rest 85 minuten lang laf overspelen op het middenveld gecombineerd met continu stervende zwanen.
Constant druk zetten met de gehele ploeg op de helft van de tegenstander is ook laf.quote:Op woensdag 27 april 2011 12:46 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Laf overspelen op de 16 van de tegenstander.
quote:Op woensdag 27 april 2011 12:48 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Constant druk zetten met de gehele ploeg op de helft van de tegenstander is ook laf.
Jammer dat de vertaling verkeert is van el puto jefe, el puto amo. Puto in deze contnext betekent niet "klote", het is meer een versterking van het woord wat volgt. In de trend van "dat is fucking cool". Dat betekent ook niet "neukend".quote:Op woensdag 27 april 2011 00:20 schreef Stirneriaan het volgende:
http://nos.nl/video/235859-mourinho-en-pep-slijpen-de-messen.html
Ik stoorde me er ook al enorm aan.quote:Op woensdag 27 april 2011 12:50 schreef T.O.P het volgende:
[..]
Jammer dat de vertaling verkeert is van el puto jefe, el puto amo. Puto in deze contnext betekent niet "klote", het is meer een versterking van het woord wat volgt. In de trend van "dat is fucking cool". Dat betekent ook niet "neukend".
Ik kan geen Spaans, en zelfs ik begreep dat het fout wasquote:Op woensdag 27 april 2011 12:50 schreef T.O.P het volgende:
[..]
Jammer dat de vertaling verkeert is van el puto jefe, el puto amo. Puto in deze contnext betekent niet "klote", het is meer een versterking van het woord wat volgt. In de trend van "dat is fucking cool". Dat betekent ook niet "neukend".
Maak je geen zorgen, Barcelona zit dan niet in de CL-finalequote:Op woensdag 27 april 2011 12:48 schreef ralfseltje het volgende:
Holy Crap, ik kom er net achter dat ik tijdens de CL-finale in Barcelona zit.
quote:Op woensdag 27 april 2011 12:56 schreef Alxander het volgende:
[..]
Maak je geen zorgen, Barcelona zit dan niet in de CL-finale
Ja, nou ben ik niet voor smerige overtredingen, maar strijd moet er wel in zitten. We sturen al die gespierde opgefokte mannen de arena in en doen wel allemaal alsof het heel geciviliseerd met regels is, maar het blijft een gladiatorengevecht waar je bloed zweet en tranen wil zien. Niet een stel wijven die al hun medespelers te vriend willen houden en gaan lopen roddelen met de scheidsrechter, oooh zag je dat oooh nou vind je ook niet dat dat niet kan zou je hem niet geel geven oooh als z'n moeder dat toch zag. Als aan het einde van de wedstrijd de speler het veld afloopt in plaats van zich voort te trekken met gebroken vingers, heeft hij niet alles gegeven.quote:Op woensdag 27 april 2011 12:44 schreef Stirneriaan het volgende:
Idd. Bij bijv. Heart of Midlothian zie je nog echte kerels zonder voortanden die het middenveld gewoon overslaan en spijkerharde kopduels aangaan en voor de meest geweldige scrimmages zorgen.
quote:Op woensdag 27 april 2011 12:59 schreef speknek het volgende:
[..]
Ja, nou ben ik niet voor smerige overtredingen, maar strijd moet er wel in zitten. We sturen al die gespierde opgefokte mannen de arena in en doen wel allemaal alsof het heel geciviliseerd met regels is, maar het blijft een gladiatorengevecht waar je bloed zweet en tranen wil zien. Niet een stel wijven die al hun medespelers te vriend willen houden en gaan lopen roddelen met de scheidsrechter, oooh zag je dat oooh nou vind je ook niet dat dat niet kan zou je hem niet geel geven oooh als z'n moeder dat toch zag. Als aan het einde van de wedstrijd de speler het veld afloopt in plaats van zich voort te trekken met gebroken vingers, heeft hij niet alles gegeven.
Laf is het niet maar om nou te zeggen dat voetbal op die manier bedoelt is is weer een ander uiterstequote:Op woensdag 27 april 2011 12:46 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Laf overspelen op de 16 van de tegenstander.
Zijn daar richtlijnen voor?quote:Op woensdag 27 april 2011 13:02 schreef Lambighini het volgende:
[..]
Laf is het niet maar om nou te zeggen dat voetbal op die manier bedoelt is is weer een ander uiterste
Haters gonna hate..quote:Op woensdag 27 april 2011 13:02 schreef Lambighini het volgende:
[..]
Laf is het niet maar om nou te zeggen dat voetbal op die manier bedoelt is is weer een ander uiterste
Wat schiet je als Barcelona supporter op met een rode kaart voor Messi?quote:Op woensdag 27 april 2011 14:12 schreef pberends het volgende:
Messi moet gewoon de bal hard schoppen tegen Mourinho.
Barcelona = Grueter inclusief 5 schone onderbroekjes omdat hij het niet droog kan houden bij Messi.quote:Op woensdag 27 april 2011 14:57 schreef kapiteintje het volgende:
Wie is de commentator vanavond? Gisteravond was het al Frank Snoeks, dus voor die verschrikkelijke kerel hoeven we waarschijnlijk niet te vrezen?
quote:Op woensdag 27 april 2011 15:00 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Barcelona = Grueter inclusief 5 schone onderbroekjes omdat hij het niet droog kan houden bij Messi.
Vanavond niet, Pascal Kamperman dus, maar goed altijd beter dan nosquote:Op woensdag 27 april 2011 15:05 schreef Paul-89 het volgende:
Gewoon lekker sport1 aanzetten jongens, Sierd.
Jeroentje!quote:Op woensdag 27 april 2011 15:02 schreef Geo3kant het volgende:
[..]Hij is zo erg dat hij Messi " Leo " noemt ipv Lionell , alsof het zijn beste vriend is.. hier komt hij leo leo leo messi ja wat geweldig.. ooooooooooooooooooooh
quote:Op woensdag 27 april 2011 15:06 schreef Tarado het volgende:
[..]
Vanavond niet, Pascal Kamperman dus, maar goed altijd beter dan nos
Beeldkwaliteit van Sport 1 is om te janken, NOS zendt het tenminste in HD uitquote:Op woensdag 27 april 2011 15:05 schreef Paul-89 het volgende:
Gewoon lekker sport1 aanzetten jongens, Sierd.
Als ze Barcelona van de mat spelen, dan verdienen ze het. Spelen ze van dat anti-voetbal als afgelopen wedstrijd tegen Barcelona, dan vind ik het een belediging voor alles wat voetbal is.quote:
Als je digitale tv hebt ja...helaas zit ik nog analoog in het studentenhuis.quote:Op woensdag 27 april 2011 15:11 schreef Blik het volgende:
[..]
Beeldkwaliteit van Sport 1 is om te janken, NOS zendt het tenminste in HD uit
Sport 1 ook hoor.quote:Op woensdag 27 april 2011 15:11 schreef Blik het volgende:
[..]
Beeldkwaliteit van Sport 1 is om te janken, NOS zendt het tenminste in HD uit
Niet mijn gratis Sport 1 als zender van de maand, die beeldkwaliteit is echt geen reclame voor Sport 1.quote:
Dan moet je even naar het echte kanaal van Sport1 gaan, en niet naar het etalagekanaal.quote:Op woensdag 27 april 2011 15:17 schreef Blik het volgende:
[..]
Niet mijn gratis Sport 1 als zender van de maand, die beeldkwaliteit is echt geen reclame voor Sport 1.
lol, zit daar verschil tussen? Ik zal vanavond even kijkenquote:Op woensdag 27 april 2011 15:18 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Dan moet je even naar het echte kanaal van Sport1 gaan, en niet naar het etalagekanaal.
Jep, sport1 heeft bij mij altijd perfect beeld in HD.quote:Op woensdag 27 april 2011 15:22 schreef Blik het volgende:
[..]
lol, zit daar verschil tussen? Ik zal vanavond even kijken
okequote:Op woensdag 27 april 2011 15:11 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Als ze Barcelona van de mat spelen, dan verdienen ze het. Spelen ze van dat anti-voetbal als afgelopen wedstrijd tegen Barcelona, dan vind ik het een belediging voor alles wat voetbal is.
Wat voeg je weer veel toequote:
Ik denk dat deze scheids er vanavond wat beter op zal letten dan die van de laatste keerquote:Op woensdag 27 april 2011 15:35 schreef Confetti het volgende:
I
[..]
Wat voeg je weer veel toe![]()
--
Ik hoop dat er vanavond wat sportiever gespeeld word, maar Mourinho kennende geeft die Pepe weer de opdracht om Messi() te blesseren
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |