Ik denk niet dat jij in enige positie bent om hun niveau te beledigen.quote:
Onze mentaliteit is toch gewoon ''snoepen van 2 walletjes''.quote:Op vrijdag 22 april 2011 20:41 schreef remlof het volgende:
Waarom Nederland zo amerikanofiel is snap ik echt niet trouwens, van Engeland kan ik het begrijpen, maar wij zijn toch niet Angelsaksisch?
Hij heeft die in Afghanistan verhevigd.quote:Op vrijdag 22 april 2011 20:42 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja en terecht. Maar ik vroeg je wanneer Obama een oorlog is gestart.
Zo jong en nu al zo cynisch.quote:Op vrijdag 22 april 2011 20:41 schreef Dutchnative het volgende:
[..]
Juist niet. Dan is het nepnationalisme.
Praten in meervoud, mensen die doen alsof ze je beste vrienden zijn.
Sorry, maar dat antwoord blijf ik je schuldig.quote:Op vrijdag 22 april 2011 20:42 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja en terecht. Maar ik vroeg je wanneer Obama een oorlog is gestart.
O jawel hoor.quote:Op vrijdag 22 april 2011 20:42 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
Ik denk niet dat jij in enige positie bent om hun niveau te beledigen.
De inval in Afghanistan heb ik altijd gesteund, de VS kon niet anders nadat ze in haar hart was aangevallen.quote:Op vrijdag 22 april 2011 20:42 schreef Dutchnative het volgende:
[..]
Hij heeft die in Afghanistan verhevigd.
Ik word er in ieder geval niet neergezet, dat is ook realiteit, en ja bouwvakker timmerman ja en ben ik nog trots op ook.quote:
et heeft ook voordelen hoor.quote:
Cultureel imperialisme van de Amerikanen, begonnen met de wederopbouw na W.O.2quote:Op vrijdag 22 april 2011 20:41 schreef remlof het volgende:
Waarom Nederland zo amerikanofiel is snap ik echt niet trouwens, van Engeland kan ik het begrijpen, maar wij zijn toch niet Angelsaksisch?
Exact, en Irak net zo.quote:Op vrijdag 22 april 2011 20:43 schreef remlof het volgende:
[..]
De inval in Afghanistan heb ik altijd gesteund, de VS kon niet anders nadat ze in haar hart was aangevallen.
Ok, wie ben ik om jou uit die waan te halen?quote:Op vrijdag 22 april 2011 20:43 schreef betyar het volgende:
[..]
Ik word er in ieder geval niet neergezet, dat is ook realiteit, en ja bouwvakker timmerman ja en ben ik nog trots op ook.
Inderdaad, hoe hebben ze toch durven te interveniëren.quote:Op vrijdag 22 april 2011 20:43 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
Cultureel imperialisme van de Amerikanen, begonnen met de wederopbouw na W.O.2
Zie m'n edit. De inval in Irak was op niets anders gebasseerd dan een persoonlijke rancune tegen Saddam van de familie Bush.quote:Op vrijdag 22 april 2011 20:44 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Exact, en Irak net zo.
Nep-dictator die beetje stond te dreigen met z'n olievoorraad als voet achter de deur, weg ermee, waar haalt hij het lef vandaan.
Idd, onze php mag nog een lesje economie bijwonen.quote:Op vrijdag 22 april 2011 20:03 schreef Voorschrift het volgende:
Incl. BTW?
Doorleren, doorleren, doorleren!
Zucht, je kunt toch gewoon een prijs bereken incl BTW of niet dan?quote:Op vrijdag 22 april 2011 20:46 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Idd, onze php mag nog een lesje economie bijwonen.
Welke waan?quote:Op vrijdag 22 april 2011 20:44 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ok, wie ben ik om jou uit die waan te halen?
Nee, daar moeten we ze ook dankbaar voor zijn. Maar ze hebben daar al meer dan genoeg voor terug gekregen, mede dankzij hun Europese afzetmarkt is hun economie zo enorm gegroeid.quote:Op vrijdag 22 april 2011 20:45 schreef Reya het volgende:
[..]
Inderdaad, hoe hebben ze toch durven te interveniëren.
Ja dat zeg ik, met "the good old days" was dat niet nodig geweest en viel je gewoon binnen. Al dat gedraai tegenwoordig om een stel hondsdolle dictators als "bad guy" af te schilderen. Dat hoort gewoon per definitie al vast te staan, en hoppa.quote:Op vrijdag 22 april 2011 20:45 schreef remlof het volgende:
[..]
Zie m'n edit. De inval in Irak was op niets anders gebasseerd dan een persoonlijke rancune tegen Saddam van de familie Bush.
Je herinnert je de Powellpoint presentatie toch wel?
Laat maarquote:
Rare conclusie die je trekt. Ik zeg helemaal niks over hun ingrijpen, maar blijkbaar ben je nog van mening dat je geen kritiek op Amerika mag hebben omdat ze 65 jaar terug samen met de Russen Duitsland wist te verslaan?quote:Op vrijdag 22 april 2011 20:45 schreef Reya het volgende:
[..]
Inderdaad, hoe hebben ze toch durven te interveniëren.
Ik zit gewoon op de rechterflank van de PvdA hoor. Ik heb op het congres destijds ook gewoon gestemd voor verlenging van de Uruzganmissie.quote:Op vrijdag 22 april 2011 20:46 schreef phpmystyle het volgende:
Ik vond remlof altijd erg links, maar nu ik zo zijn visie over buitenlandse politiek hoor ben ik toch geneigd om mijn mening enigszins bij te stellen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |