quote:
Die is weg.quote:Op dinsdag 26 april 2011 19:42 schreef naatje_1 het volgende:
Kan iemand het streepje veranderen in een spatie, dus: ONZ RADIO, in de TT van het lopende topic
http://forum.fok.nl/topicchain/9
quote:en als iemand niets te doen heeft, mag ie zich uitleven op alle topics die daar een streepje hebbenDe stats (http://piles.nl/fok/index.php?reeks_id=13 ) pakken de topics anders niet.
In die quote staat ie nogquote:Op dinsdag 26 april 2011 20:36 schreef JanPiraat het volgende:
[..]
lachen man ik hoop dat je vader aids heeft
Ja die is ook weg nu. Over het hoofd gezien. Gek héquote:Op dinsdag 26 april 2011 21:07 schreef Huppelmuts het volgende:
Smeg verwijder dan alle plaatjes schat
[..]
In die quote staat ie nog
quote:Op dinsdag 26 april 2011 21:27 schreef porsche1 het volgende:
Wat een fucking kut idee wat al 1000e keren eerder is voorgesteld.
Pure bagger, ga nou niet lopen janken hier.quote:Op dinsdag 26 april 2011 21:28 schreef wiebelstront het volgende:
smegmanus, mijn topics, wat doe je?!
Kan gebeuren daarom kwam ik het even zeggenquote:Op dinsdag 26 april 2011 21:09 schreef smegmanus het volgende:
[..]
Ja die is ook weg nu. Over het hoofd gezien. Gek hé
Wut?quote:
KILLING IN THE NAME OF!quote:
Geheel toevallig zie ik dit verschijnen, maar KPD vroeg je geloof ik aan in seksualiteit of feedback ofzo..quote:Op woensdag 27 april 2011 20:57 schreef zarGon het volgende:
Kan FOK - Challenge | Bij quads snij ik mijn lul eraf! naar KPD geschopt worden zodat de TS zijn belofte kan nakomen? En, oh, KPD-toegang voor TS is wel zo handig.
quote:Hoe kom je in KPD?
Ben je 18 jaar of ouder? Dan kun je je via forum@fok.nl met als onderwerp Toegang KPD, om zo toegang te verkrijgen in het forum. In je mail dien je aan te geven dat je toegang wil tot het KPD-forum. Graag ook je leeftijd/geboortejaar en username melden.
Aanmeldtopic KPD editie #1/2011.quote:Op woensdag 27 april 2011 21:04 schreef Driepink het volgende:
[..]
Geheel toevallig zie ik dit verschijnen, maar KPD vroeg je geloof ik aan in seksualiteit of feedback ofzo..
EDIT: Fok! Userfotos dus:
[..]
Stuur maar een PM naar de TS.quote:Op woensdag 27 april 2011 21:08 schreef zarGon het volgende:
[..]
Aanmeldtopic KPD editie #1/2011.
Dat stukje was bedoeld voor de mods. Wanneer het topic gekickt wordt naar KPD, heeft de TS van dat topic geen toegang meer tot zijn eigen topic.
Geoden tiep.quote:
Ze heeft me wel beledigd anders.quote:Op vrijdag 29 april 2011 20:14 schreef Olle. het volgende:
Murp je was snel en alert![]()
altijd goed werk uiteraard!
Je kunt haar beter even een PM sturenquote:Op zaterdag 30 april 2011 16:55 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Yvonne, ik vroeg me iets af he. Tot wanneer duurt de proefperiode?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |