zo zo msnk heb je je babysitter geroepen?quote:Op maandag 2 mei 2011 21:47 schreef kanovinnie het volgende:
Wat is er nu weer aan de hand?
JoaquinPhoenix, of je legt uit waarmee je aan het schelden bent, of er worden andere maatregelen genomen.
Sowieso zou ik maar even dimmen.
Ja, en het is ons recht om je posts dan gewoon weg te halenquote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:18 schreef JoaquinPhoenix het volgende:
[..]
zo zo msnk heb je je babysitter geroepen?
msnk mag lekker even in een hoekje gaan zitten huilen zonder 'vertaling'.Vertaling hoef ik niet te geven, dat is mijn recht.
Haal die post dan weg waar ik Koerdisch heb getypt. Boeit me niet. Het is niet belangrijk voor mij, het heeft geen waarde net als die stelletje ongelovige 0% waardequote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:20 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, en het is ons recht om je posts dan gewoon weg te halen.
Het is een Nederlands forum en we zitten gewoon niet te wachten op hele topics waarin alles en iedereen maar verrot gescholden kan worden zonder dat iemand het weet.
Dus, nederlands, of geen koerdenreeks. Sim-pel.
nee, hou je nou maar gewoon aan de regels vanaf nu en er is verder geen issue.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:23 schreef JoaquinPhoenix het volgende:
[..]
Haal die post dan weg waar ik Koerdisch heb getypt. Het is niet belangrijk voor mij, het heeft geen waarde net als die stelletje ongelovige 0% waarde
quote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:24 schreef HeatWave het volgende:
[..]
nee, hou je nou maar gewoon aan de regels vanaf nu en er is verder geen issue.
Been there, done that. Polizei bijgehaald.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:18 schreef JoaquinPhoenix het volgende:
msnk mag lekker even in een hoekje gaan zitten huilen zonder 'vertaling'.Vertaling hoef ik niet te geven, dat is mijn recht.
Je bedoeld je babysitter. hahaahaahah en mijn antwoord blijft netjes ' nee ' . Je kan niet altijd je zin krijgen manneke.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:33 schreef msnk het volgende:
[..]
Been there, done that. Polizei bijgehaald.
Serieus nu: Je kunt natuurlijk ook gewoon normaal posten wanneer je in GC zit, dit is geen ONZ dus laat je ONZ-manieren dan ook gewoon buiten de deur![]()
Grapjes zijn leuk, voor heel even, maar wanneer iemand jou gewoon heel netjes iets vraagt kun je ook normaal reageren natuurlijk
Eeeehmmm, jij bent degene die hier op de vingers getikt wordt, dus als er iemand gebabysit wordt ben JIJ hetquote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:56 schreef JoaquinPhoenix het volgende:
[..]
Je bedoeld je babysitter. hahaahaahah en mijn antwoord blijft netjes ' nee ' . Je kan niet altijd je zin krijgen manneke.
Anyway, laten we het netjes houden in dit topic. Waar komt je oma vandaan?
quote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:57 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Eeeehmmm, jij bent degene die hier op de vingers getikt wordt, dus als er iemand gebabysit wordt ben JIJ het.
Maar idd, laten we het vanaf nu gewoon netjes houden hier.
Ik heb werkelijk waar geen ideequote:
Hebben jullie haar nu permanent gebanned?quote:
Ik commandeer niemand waar hij/zij moet posten. Ik constateer alleen wat en ik eis daar een verklaring op. Waarom posten jullie niet eens bij de Marokkanen of Yugoslaven als jullie je reikwijdte zo graag verlengen?quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:15 schreef zarGon het volgende:
Als jullie onderling nou eens echt praten en niet zo focussen op anderen komt het goed. Sowieso zou het je goed doen om niet op te letten op de afkomst van diegene die hier post. En kom nou, iemand denken te kunnen vertellen waar ie wel of niet mag posten....
Geen gedoe? Wie was hier bereid om een zinlose discussie aan te gaan, slechts om de term Turkije te kunnen forceren op 2 bergen?quote:Mijn aanwezigheid heeft geen gedoe geleverd in de slowchats waarin ik heb gepost (en met bijna 50.000 posts kan ik zeggen dat ik in genoeg SC's heb gepost).
Ik durf wel te wedden wat het aanzien van Koerden in jullie topic is. Wij reserveren dit topic voor diegenen die niet elke gelegenheid gebruiken om een anti-Koerdische provocatie toe te smijten. Daarvan kunnen wij het gros van de Turken helaas al wel verwerpen. Dat heeft jullie gedrag sinds de start van dit topic wel bevestigd.quote:Wat mij vooral stoort is de manier waarop je deze slowchat wil afbakenen voor Koerden. Dat werkt averechts.
Was het maar zo. Helaas zullen er altijd wel weer wat trolls tussen zitten zoals Poemgirl, die hogere interventie vergen om op te donderen.quote:Gewoon praten onderling zonder je te ergeren aan de users die geen Koerd zijn. Diegenen die het boeiend vinden blijven hangen, diegenen die geen (negatief) aandacht krijgen posten wel ergens anders verder.
De Marokkanen-reeks is momenteel niet actief (en dus niet zichtbaar in de index van GC). De recentste post is gepost op 24 april door een Turk. In het verleden heb ik meerdere malen malen gepost in de Marokkanen-reeks. Dat heeft Ayca ook gedaan. De users uit die reeks hebben met hetzelfde gemak kunnen posten in de Turken-reeks zonder problemen.quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:47 schreef IntercityAPT2 het volgende:
[..]
Ik commandeer niemand waar hij/zij moet posten. Ik constateer alleen wat en ik eis daar een verklaring op. Waarom posten jullie niet eens bij de Marokkanen of Yugoslaven als jullie je reikwijdte zo graag verlengen?
Welnee. Als Turken hier op het forum een obsessie met Koerden hadden, zou je de Turken vaak (veel vaker dan nu het geval is) horen praten over Koerden.quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:47 schreef IntercityAPT2 het volgende:
[..]
In mijn ervaring hebben Turken een irrationele obsessie met Koerden. Jullie land heeft ons de afgelopen 90 jaar achterlijk behandeld, en dat maakt het erg hypocriet dat jij van ons verwacht dat wij nu niet op jullie afkomst letten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |