Of je haalt gewoon betere elastiekjesquote:Op maandag 18 april 2011 08:59 schreef Viking84 het volgende:
Op dagen zoals deze verlang ik naar een pittig kort kapsel.
quote:Op maandag 18 april 2011 09:02 schreef MarMar het volgende:
[..]
Of je haalt gewoon betere elastiekjesIk ken het probleem trouwens.. en dan ķķk nog dat die $&^^&$#%^&elastiekjes gaan knappen als je ze er eindelijk bijna voor de derde keer omheen geprutst krijgt!
Heb ik nog niet helemaal over nagedacht.quote:Op maandag 18 april 2011 09:09 schreef Jagärtrut het volgende:
ik ga woensdag naar de kapper!
Zeg vik, hoe ziet jouw 'vanaf vandaag ga ik weer normaal eten' lijstje eruit?
hoe lang wil je gaan? en wat is het budget?quote:Op maandag 18 april 2011 09:30 schreef Perruche het volgende:
Hey HPKW, jij bent wel van het reizen he? Tijdje geleden dat ik weg ben gegaan, wat is aan te raden als ik rond september weg zou willen?
Wil graag een niet te "moeilijk" land, aangezien het toch weer 2 jaar geleden is dat ik me over de Europese grenzen heb begeven
Ook liever niet te duur. Zou graag naar bijv. Japan gaan maar dat is even boven budgetZat te denken aan Thailand of Chili, heb jij nog ideeen die ik kan onderzoeken?
ja ik weet niet, op de een of andere manier trekt me dat helemaal niet, net zoals australie... Vind het stiekem ook beetje eng in mn eentje! Heb het idee dat azie heel veilig is en zuid amerika ken ik enigszins dus dat is ook prima... of je moet een goed verkooppraatje hebbenquote:Op maandag 18 april 2011 09:37 schreef Jagärtrut het volgende:
wat dacht je van zuid-afrika? vrij makkelijk te bereizen, je kunt er bijvoorbeeld goedkoop een auto huren, en in september is het weer er perfect!
kunnen jullie elkaars hand nooit loslaten en heeft hij altijd onder het eten maar een hand ter beschikking om te eten, omdat z'n andere hand altijd op jouw benen ligt?quote:Op maandag 18 april 2011 10:02 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik heb ook een fijn weekend gehad.. Heel gezellig met vrienden in een vakantiehuisje (van de vader van een vriend van Baardmans) gezeten. Zaterdag gewinkeld, lekker ergens gegeten, filmpje gepakt, en gister gerelaxt bij één van de Friese meren.
Ik denk wel dat wij zo'n stel zijn waar anderen zich aan ergeren..
quote:Op maandag 18 april 2011 10:07 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
kunnen jullie elkaars hand nooit loslaten en heeft hij altijd onder het eten maar een hand ter beschikking om te eten, omdat z'n andere hand altijd op jouw benen ligt?
Zo ja, ja. Zo nee, nee.
Klinkt als een fijn weekeind!
In dat geval, nee.quote:Op maandag 18 april 2011 10:07 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
kunnen jullie elkaars hand nooit loslaten en heeft hij altijd onder het eten maar een hand ter beschikking om te eten, omdat z'n andere hand altijd op jouw benen ligt?
Zo ja, ja. Zo nee, nee.
Klinkt als een fijn weekeind!
Het midden oosten is echt een groot vraagteken op dit moment. Geen idee hoe dingen daar gaan ontwikkelen, dus dat zou ik vermijden.quote:Avoid: the regions of the world likely to experience cyclones sometimes violent as the Caribbean and Central America but also Asia.
Kun je daar niet mee cheaten dan ofzo?quote:Op maandag 18 april 2011 10:32 schreef Viking84 het volgende:
Ja nee, ik baal er echt van. Ik vind het zo leuk om m'n loopjes in Nike+ te zetten. Nu gaan ws al m'n huidige goals de mist in. Cali snapt wel hoe het is
.
Dat is waar, mar ik ga niet voor het lekkere weerquote:Op maandag 18 april 2011 10:35 schreef MariaEtcetera het volgende:
Bwoh van die post krijg ik ook zin om te reizen![]()
Oh en Perruche, in Barcelona is het ook lekker weer in september!
Oe lekker! En ja, kan me voorstellen dat het kriebelt om weer eens verder weg te gaanquote:Op maandag 18 april 2011 10:39 schreef Perruche het volgende:
[..]
Dat is waar, mar ik ga niet voor het lekkere weerde globetrotter in mij moet er echt weer uit na 2 jaar Europa van binnen zien
en als het goed is ga ik met vriendje naar Spanje binnenkort dus dat is sowieso in da pocket!!
Hoe gaat het met je sporten Maria?
Er zijn drie goals: bepaald aantal keren rennen voor een bepaalde datum, bepaalde afstand rennen voor een bepaalde datum en een bepaalde gemiddelde snelheid rennen voor een bepaalde datum. De eerste twee kan ik wel cheaten met een wandeling of door dat ding een paar dagen op m'n voet te houden, terwijl ik van alles en nog wat doe (snelheid doet er immers niet toe), de derde nietquote:Op maandag 18 april 2011 10:35 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
Kun je daar niet mee cheaten dan ofzo?
Behalve spierpijn niet echtquote:Op maandag 18 april 2011 10:48 schreef Perruche het volgende:
Lekker bezig Mariatje! Heb je er ook effect van?
Mijn planning:
vandaag RPM, woensdag Pump, vrijdag "gewoon" fitness, zondag Combat. Ben benieuwd wat ervan terecht komt!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Still a little bit of your face I haven't kissed.
quote:Positie 2
Status van de aanbieding Principe acceptatie
Melding Een ander is uitgenodigd voor het tekenen van de overeenkomst.
quote:Op maandag 18 april 2011 10:52 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik ben wel echt verpest..
Heeft ie 't gezien? Zo nee, normaal doen en je niet aanstellen. Zo ja, geen drama maken. Tenzij er iets instond, maar dat denk ik niet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Worry is a misuse of imagination
Ja, midden in het centrum aan de grachtquote:Op maandag 18 april 2011 11:04 schreef Perruche het volgende:
En hoe reageerde hij? Mijn vriendje word echt pissig als ik dat doe. Nu doe ik het niet meer. Met moeite.
Prob, que? huis?
Ja nou ja. Niets aan te doen.quote:Op maandag 18 april 2011 11:03 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik heb het hem al verteld. En natuurlijk stonden er dingen in die ik niet wilde weten, maar dan had ik ook niet moeten kijken.
Ik kreeg er echt een heel naar gevoel bij. Gewoon het idee dat iemand doelbewust mijn username en wachtwoord intikt en dan gaat lezen wat anderen aan mij schrijven en wat ik aan anderen schrijf. Het tast gewoon het beeld dat je hebt van een bepaald persoon aan.quote:Op maandag 18 april 2011 11:11 schreef Probability het volgende:
Het is misschien niet zo netjes, maar ik vindt het ook geen heel groot probleem. Ik zou het raarder vinden als hij in mijn ondergoed zou snuffelen!
Heel lief. Hij zei dat 'ie toch geen geheimen voor me heeft, dus dat ik best mag kijken.quote:Op maandag 18 april 2011 11:04 schreef Perruche het volgende:
En hoe reageerde hij? Mijn vriendje word echt pissig als ik dat doe. Nu doe ik het niet meer. Met moeite.
Prob, que? huis?
quote:Op maandag 18 april 2011 11:15 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Heel lief. Hij zei dat 'ie toch geen geheimen voor me heeft, dus dat ik best mag kijken.
Ik weet zijn wachtwoord niet.. Wil ik ook niet wetenquote:Op maandag 18 april 2011 11:13 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik kreeg er echt een heel naar gevoel bij. Gewoon het idee dat iemand doelbewust mijn username en wachtwoord intikt en dan gaat lezen wat anderen aan mij schrijven en wat ik aan anderen schrijf. Het tast gewoon het beeld dat je hebt van een bepaald persoon aan.
maar Ijsland is binnen jouw budget wel goed te betalen. En heel erg tof. Maar, ik zou dat eigenlijk met iemand willen doen om samen lange wandelingen enzo te maken.quote:Op maandag 18 april 2011 10:30 schreef Perruche het volgende:
Thanks voor de uitgebreide analyse HPKW!
Ik zou idd heel graag naar Maleisie gaan, misschien word dat hem wel. Regenseizoen maakt niet zo uit. Zat in Mexico ook in het "regenseizoen" en eigenlijk heb je dan gewoon 1 uur per dag heel veel regenmaar misschien niet zo relaxed als je in het ourwoud gaat trekken ofzo.
oost europa inderdaad ook vet, maar nu even niet
misschien ga ik wel naar Ijsland(maar ja dat is niet in europa... en duur
Ook waar. En vriendje wil ook naar Ijsland dus misschien leuker om samen te gaan...quote:Op maandag 18 april 2011 11:27 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
maar Ijsland is binnen jouw budget wel goed te betalen. En heel erg tof. Maar, ik zou dat eigenlijk met iemand willen doen om samen lange wandelingen enzo te maken.
Ik!quote:Op maandag 18 april 2011 11:28 schreef Probability het volgende:
Wie heeft er eigenlijk een abonnement op een krant?
Toen was het nog aan hoorquote:Op maandag 18 april 2011 11:31 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
Ik!
Ow, en ik ken ook iemand die nog heeeeeeeeel lang de mail van zijn ex heeft gelezen. Vond ik heel naar.
En ik heb mijn wachtwoord gewoon gewijzigd toen het uit ging.
doen, leuk!quote:Op maandag 18 april 2011 11:29 schreef Perruche het volgende:
[..]
Ook waar. En vriendje wil ook naar Ijsland dus misschien leuker om samen te gaan...binnenkort eens kijken of ik trouwens nog jouw kant op kan komen in mei!
Dat scheelt al een beetje.quote:Op maandag 18 april 2011 11:33 schreef Probability het volgende:
[..]
Toen was het nog aan hoor!! Wist zijn wachtwoord ook niet..
Ik wil wel een krant, maar ik vind 30-40 euro per maand zo veel geld. En zonde van het papier..quote:Op maandag 18 april 2011 11:42 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
Dat scheelt al een beetje.Ik zou zelf denk ook even snel kijken, maar op de een of andere manier voelt dat toch naar.
Maar doelbewust iemands mail gaan lezen terwijl het je geen donder aan gaat, dat snap ik echt niet.
Vanwaar de krantenabonnementen vraag?
waarom zou het slecht zijn als tussendoortje? Te veel suikers?quote:Op maandag 18 april 2011 11:47 schreef MarMar het volgende:
Lijkt me niet heel vreselijk, mits je het als toetje eet en niet als vervanging van een maaltijd of een gezond tussendoortje.
Het is iig wel lekker, dat ben ik het met je eens.
Wehehe moet terugdenken aan geflipte man bij bushalte in Leeds: "The ooonly thing that's GOOD about Kuaaaaala Lumpuhwah, are the SHOOOOWers. I've aaalways said that, the SHOOOOWers are reMAAARKable, but other than tha', PWAH, blurry rubbisssh".quote:Op maandag 18 april 2011 11:49 schreef Perruche het volgende:
Ik zie kuala lumpur met egypt air voor 550 euro
ik zei: "niet als vervanging van een (maaltijd of) gezond tussendoortje" waarmee ik dan fruit ofzo bedoelquote:Op maandag 18 april 2011 11:49 schreef RenRen- het volgende:
[..]
waarom zou het slecht zijn als tussendoortje? Te veel suikers?
Ja ik zou zijn judgment idd niet ál te serieus nemenquote:Op maandag 18 april 2011 11:53 schreef Perruche het volgende:
maleisie lijkt me echt Vet. Met of zonder shoooowers
Ooohquote:Op maandag 18 april 2011 11:54 schreef MarMar het volgende:
[..]
ik zei: "niet als vervanging van een (maaltijd of) gezond tussendoortje" waarmee ik dan fruit ofzo bedoel
Als tussendoortje, lijkt me niet erger dan een ijsje of een koek of iets
quote:Op maandag 18 april 2011 11:49 schreef MariaEtcetera het volgende:
Oh! Gisteren bij het uit eten gaan bij de Wok heb ik 1 glaasje cola op, en ik wou daarna niet eens nog meer!![]()
Kortom, plan afkicken-van-de-cola is best gelukt denk ik!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |