Allereerst wil ik graag even aangeven dat ik je woordkeuze kwetstend vind richting homoseksuelen. Ook weet ik wel degelijk wat pesten is maar kan natuurlijk enkel Comp_Lex zielig zijn, want hij wordt/is vreselijk gepest en al het andere valt naast zijn leed enorm mee. Verder is direct zeggen dat er iets mis is, iets anders dan iemand gelijk maar verbaal aanvallen:quote:Op zondag 3 februari 2013 22:53 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
1) Je weet niet wat pesten is.
2) Het is meestal handig om direct te zeggen dat er iets mis is, maar dat betekent niet dat het niet gefixed kan worden. In mijn geval is er ook iets mis, maar dat kan gefixed worden met medicijnen. In het geval van TS weet ik nog niet genoeg om adviezen te geven.
3) Het boeit me geen flikker hoe je over me denkt.
Het is niet aan jou om zo stellig te verkondigen dat er iets mis is met OP. Je kent hem niet, weet buiten het in dit topic geposte waarschijnlijk niets van hem.quote:Op zondag 3 februari 2013 20:58 schreef Comp_Lex het volgende:
Als je nu nog maagd bent, dan is er iets mis met je. Dan doe je iets niet goed of je bent lelijk of....
Nee.quote:Op zondag 3 februari 2013 22:55 schreef opreis het volgende:
Jullie weten dat dit topic bijna 2 jaar oud is?
Nee, dat wist ik nietquote:Op zondag 3 februari 2013 22:55 schreef opreis het volgende:
Jullie weten dat dit topic bijna 2 jaar oud is?
Alsjeblieft, je hebt het laatste woord.quote:Op zondag 3 februari 2013 23:02 schreef NotYou het volgende:
[..]
Allereerst wil ik graag even aangeven dat ik je woordkeuze kwetstend vind richting homoseksuelen. Ook weet ik wel degelijk wat pesten is maar kan natuurlijk enkel Comp_Lex zielig zijn, want hij wordt/is vreselijk gepest en al het andere valt naast zijn leed enorm mee. Verder is direct zeggen dat er iets mis is, iets anders dan iemand gelijk maar verbaal aanvallen:
[..]
Het is niet aan jou om zo stellig te verkondigen dat er iets mis is met OP. Je kent hem niet, weet buiten het in dit topic geposte waarschijnlijk niets van hem.
[..]
Nee.
Ja OP, vooraal adviezen aannemen van deze man. Succes gegarandeerd.quote:Op zondag 3 februari 2013 23:02 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Nee, dat wist ik niet
Maar als de TS nog weer komt, dan kan hij mogelijk van mij adviezen krijgen als hij nog ergens mee zit.
Is dit een anti-pest tactiek van je?quote:Op zondag 3 februari 2013 23:05 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Alsjeblieft, je hebt het laatste woord.
Nee, je kunt meer riemen krijgen. De TS doet zelf iets fout, ook al is het iets heel miniems als "in the wrong place at the wrong time". In dat geval moet hij het ergens anders gaan zoeken / op meerdere plekken gaan zoeken.quote:Op zondag 3 februari 2013 23:12 schreef IkBenDeBaas het volgende:
Zelfs lelijke mensen kunnen hun maagdelijkheid verliezen, alleen verklaard wel waarom je je zou schamen tegenover je vrienden xD
Maaaarja, je moet roeien met de riemen die je hebt.
Mwah denk het nietquote:Op zondag 3 februari 2013 23:02 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Nee, dat wist ik niet
Maar als de TS nog weer komt, dan kan hij mogelijk van mij adviezen krijgen als hij nog ergens mee zit.
Wat een kutkickquote:Op zaterdag 2 februari 2013 18:49 schreef JaliD het volgende:
Komt vanzelf wel, en ja, dump die vrienden zou ik zeggen.
Want als je voor je 23e seks hebt gehad ben je een slet geweest? Beetje rare redeneringquote:Op zaterdag 2 februari 2013 20:06 schreef thermolegging het volgende:
Het is toch goed dat je nog maagd bent op je 23ste? Minder kans op soa's, minder kans dat je een wandelende soa bank bent etcetera. Echt, wees blij, en heb je lichaam lief.
Dit dusquote:Op zondag 3 februari 2013 14:22 schreef Flixxy het volgende:
Overigens mensen die hier roepen: "je hebt respect voor je lichaam", "wat knap", "je bent geen SOA bank" etcTe triest voor woorden. Als ie er niet meer zou zitten, zou hij het hier niet posten.
Met die conclusie heb ik (en alle andere niet-maagden) dus geen respect voor mijn lichaam, en ben ik een wandelende SOA? Seks wanneer je volwassen bent is volkomen normaal. Wanneer TS hier komt met een probleem, moet je het niet downplayen dat t allemaal wel goed is dat hij maagd is. Geef liever tips hoe hij wel kan krijgen wat hij wilt; een (leuk) meisje voor de eerste keer.
Hoe meer ik tegenwoordig van bil ga, hoe meer ik de eerste keer vergeet. De eerste keer is echt prutsen en het zou mij nu echt geen reet uitmaken wie het zou zijn geweest. Zo speciaal was het nou ook weer niet.quote:Op maandag 18 april 2011 02:37 schreef Ratelslangetje het volgende:
De 'eerste keer' is een heel speciale ervaring die je nooit zal vergeten. Een tweede ontmaagding bestaat niet dus vergooi het niet.
Idd, zie het eerder als een duistere pagina in mijn (vroegere) sekslevenquote:Op maandag 4 februari 2013 02:38 schreef Dimens het volgende:
[..]
Hoe meer ik tegenwoordig van bil ga, hoe meer ik de eerste keer vergeet. De eerste keer is echt prutsen en het zou mij nu echt geen reet uitmaken wie het zou zijn geweest. Zo speciaal was het nou ook weer niet.
Ik zie het eerder als iets net zoals alle andere eerste keren en ervaringen. Niet de moeite om actief te onthouden en van mening zijn dat het een speciaal moment was.quote:Op maandag 4 februari 2013 02:41 schreef Moira. het volgende:
[..]
Idd, zie het eerder als een duistere pagina in mijn (vroegere) seksleven
De eerste keer... Toen ik nog slecht in bed was![]()
Pfff, romantisch geneuzel. Ga lekker naar een prostituee. Ik garandeer je dat je een ongelooflijk goeie ervaring zult hebbenquote:Op maandag 18 april 2011 02:37 schreef Ratelslangetje het volgende:
De 'eerste keer' is een heel speciale ervaring die je nooit zal vergeten. Een tweede ontmaagding bestaat niet dus vergooi het niet.
Dat gaat weer te ver.quote:Op maandag 4 februari 2013 03:03 schreef Marx1990 het volgende:
[..]
Pfff, romantisch geneuzel. Ga lekker naar een prostituee. Ik garandeer je dat je een ongelooflijk goeie ervaring zult hebben.
Weet ik niet, wanneer poging na poging mislukt begint het klote te worden om deze leeftijd.quote:
Je laten ontmaagden door een hoer?quote:Op maandag 4 februari 2013 03:17 schreef Marx1990 het volgende:
[..]
Waarom? Ik heb tot nu toe goeie ervaringen gehad met de dames van plezier.
Als ik wist hoe dat moest en als het mij de moeite waard was, dan deed ik het. Geen van beide zijn het geval, dus ik verkies de weg van de minste weerstand. Ik heb geen zin in aan afwijzingen gerelateerde frustraties. Daar heb ik genoeg van.quote:Op maandag 4 februari 2013 10:23 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Je laten ontmaagden door een hoer?![]()
Is toch veel leuker om zelf gewoon een meisje te regelen?
Mijn eerste keer ben ik al heel lang vergeten hoor.quote:Op maandag 18 april 2011 02:57 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
[..]
@ TS, zie hier de tips van mannen met ervaring. Al is het voor jou de eerste keer en mss ook voor haar, schijt aan wat je partner voelt, gewoon doorrammen dus.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |