Concentreer je liever op het maken van een volmaakte gecontroleerde beweging, en als ik zo vrij mag zijn , koop liever kettlebellsquote:Op woensdag 27 april 2011 21:03 schreef Xylon het volgende:
[..]
Lekker 's avonds achter de tv wat oefeningen doen. Hoewel dat nu ook niet bepaald sportief klinkt.
Ja dat inderdaad, na het douchen van het hardlopen enzoquote:Op woensdag 27 april 2011 21:03 schreef Xylon het volgende:
[..]
Lekker 's avonds achter de tv wat oefeningen doen. Hoewel dat nu ook niet bepaald sportief klinkt.
Nog nooit van zo'n pull-up bar gehoord, wat train je daar precies mee?quote:Op woensdag 27 april 2011 21:08 schreef LasTeR het volgende:
[..]
Als je de mogelijkheid/ruimte hebt kun je voor thuis denk ik het beste voor een pull-up bar gaan, yoga mat/bal (crunches). En dan een goede body weight exercise erbij zoeken.
Ik ga zelf gewoon naar de sportschool geregeld vanuit werk, een achmea health center, ¤12,50 per maand onbeperkt wat normaal iets van ¤55,- kost.
pull up is niks meer dan jezelf optrekken , je traint er je torso , armen en je schouders mee.quote:Op woensdag 27 april 2011 21:34 schreef FalleNk810i het volgende:
[..]
Ja dat inderdaad, na het douchen van het hardlopen enzo
[..]
Nog nooit van zo'n pull-up bar gehoord, wat train je daar precies mee?
12,50 per maand is inderdaad niks voor onbeperkt!
Dat is dan icm je verzekering die prijs?
Op Deal Extreme en Buy in Coins kun je hele goedkope armbanden vinden (3 euro ongeveer, geen verzendkosten).quote:Op dinsdag 26 april 2011 18:39 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik ben vanmiddag even naar Runners World geweest, ik heb bij het rennen vaak last van de zijkant (buitenkant) van mijn voeten. Ze konden niets vinden maar er komt donderdagavond een podoloog daar en ik heb een afspraak. Goede service!
Ik heb ook gelijk voor zo'n telefoon armband gekeken maar ik vind 19,95 toch wat veel. Ik vind nog wel een goedkopere.
Nike+ en Evy zijn toch twee totaal verschillende dingen?quote:Op donderdag 28 april 2011 11:54 schreef Horchata het volgende:
Ik heb Evy ingeruild voor Nike+, erg handig dat je onderweg kunt zien hoe lang je bezig bent en hoe ver je al gelopen hebt
tja ligt eraan hoe en waarop het wordt gebruikt natuurlijk. ikzelf ben meer van de runkeeper op mijn iphonequote:Op donderdag 28 april 2011 13:02 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Nike+ en Evy zijn toch twee totaal verschillende dingen?
Dat klopt, ik zeg ook niet dat ze hetzelfde zijnquote:Op donderdag 28 april 2011 13:02 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Nike+ en Evy zijn toch twee totaal verschillende dingen?
Zoals je zin nu overkomt gebruik je in plaats van Evy, Nike+. Je kunt ze ook naast elkaar gebruiken als je wil. Ik gebruik Evy en Runkeeper, dan kan ik zien hoe hard en waar ik loop en doe ik ondertussen toch het Evy schema.quote:Op donderdag 28 april 2011 14:24 schreef Horchata het volgende:
[..]
Dat klopt, ik zeg ook niet dat ze hetzelfde zijn
Maar je zou ze volgens mij prima samen kunnen gebruiken. Ik vind het nu fijner om met m'n eigen muziek te rennen, alleen het inschatten van de rustmomenten is wat lastiger.
Je kunt bij Runkeeper zelf instellen wanneer die aan moet geven hoe lang je hebt gelopen, instellen dat het om de zoveel minuten of om de zoveel kilometer moet. Zijn nog wel meer opties maar dit is er sowieso 1 van. Dus, schema ven tevoren instellen, muziek aan, Runkeeper aan en gaan.quote:Op donderdag 28 april 2011 14:24 schreef Horchata het volgende:
[..]
Dat klopt, ik zeg ook niet dat ze hetzelfde zijn
Maar je zou ze volgens mij prima samen kunnen gebruiken. Ik vind het nu fijner om met m'n eigen muziek te rennen, alleen het inschatten van de rustmomenten is wat lastiger.
Zolang je maar een beetje op de rustdagen let, dus niet maandag ook gelijk weer gaan lopenquote:Op donderdag 28 april 2011 20:47 schreef miss_sly het volgende:
Evy les 1 zit erop![]()
Ik weet dat het maar een begin is enzo, maar ik ben best trots op mezelf. Ik had trouwens geen idee dat Evy al meteen de eerste les naar 3 minuten opbouwt, dus ik schrok wel even toen ze daarmee aankwam, maar ik heb het wel gehaald!
Zaterdag les twee, maar of dat gaat lukken is de vraag, want dan is het hier in de buurt gruwelijk druk. Zou zondagochtend ook goed zijn?
Ik ben in totaal 90 euro kwijt geweest voor hardloopschoenen en een broek (gewone korte sportbroek), ik had destijds geluk dat de schoenen in de aanbieding waren. Speciale shirts heb ik tot nu toe niet, maar nu met dit warme weer word ik gek van het gezweet in m'n katoenen shirts dus ik ga daar binnenkort maar eens naar kijken.quote:Op vrijdag 29 april 2011 09:19 schreef Thrilled het volgende:
Ik weet niet of hier veel mannen posten maar wat kost nou een beetje fatsoenlijke hardloopkleding? Gewoon een korte broek en shirt heb ik het dan over. Of is dat niet echt de moeite en is normale kleding niet veel slechter? Wat is het verschil tussen echte hardloopkleding en een normale outfit?
Voor schoenen moet ik sowieso een keer wat opzij leggen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |