abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  † In Memoriam † woensdag 13 april 2011 @ 01:27:42 #151
21290 NorthernStar
Insurgent
pi_95428252
quote:
1s.gif Op woensdag 13 april 2011 01:21 schreef meth1745 het volgende:

[..]

Vuurwerk was oorspronkelijk een wapen. Parachutespringen was vroeger geen sport, het was oorlogsvoering. Speerwerpen idem.
True. Atletiek is niks anders dan militaire training van die tijd. :)

Daarentegen was sport vroeger iets voor uitsluitend jonge mensen. Dat deed je na een bepaalde leeftijd gewoon niet meer. Misschien zijn we aan het "verkindelijken" met zijn allen. Net als dat huisdieren vergeleken met hun wilde soortgenoten kinds blijven.
pi_95428258
quote:
1s.gif Op woensdag 13 april 2011 01:17 schreef NorthernStar het volgende:
Maar uiteindelijk heeft elk mens zijn eigenaardigheden. Als iemand met treintjes of geweertjes wil spelen is daar op zich niks mis mee. Persoonlijk heb ik eerder problemen met de verheerlijking van geweld in onze cultuur.
Die verheerlijking van geweld is inderdaad een probleem. Geen idee of dat 100 jaar geleden ook al bestond. Je zou denken van wel gezien de grootschalige oorlogen die de wereld veranderden. Het verschil is de media waardoor we vandaag de dag in het westen veel geweld te zien krijgen maar het toch niet 'in het echt' ervaren.
The problem is not the occupation, but how people deal with it.
pi_95428579
Binnenkort een discussie over de aanscherping van het verkopen van geweldadige games zoals Call of Duty: Modern Warfare 2 en Black Ops, de favoriete games van Tristan van der V.?

Gekke is dat je in CoD MF2 helemaal geen winkelcentrum hebt. In Postal 2 kun je én een winkelcentrum uitmoorden én jezelf overhoop knallen. "I regret nothing!"



[ Bericht 8% gewijzigd door Mint_Clansell op 13-04-2011 01:48:07 ]
pi_95429005
Wel een shopgelegenheid op een vliegveld.

pi_95429173
quote:
De wapenexpert gelooft niet dat Tristan van der Vlis heeft geschoten met een automatisch wapen. Aan de hand van de foto van het wapen, oordeelt de getuige-deskundige: ,,Het is hoogstwaarschijnlijk een modern semi-automatisch geweer uit Duitsland, type Oberlander OA-15 met een telescoop kolf M4 en een Specter DR optical sight. Totale waarde ruim 5000 euro. Door heel snel achter elkaar de trekker over te halen geeft dit het geluid van een machinegeweer. De constructie van dit wapen is echter zodanig dat ombouwen naar volautomatisch zeer moeilijk dan wel vrijwel onmogelijk is. Als je dat al wilt doen met dit wapen, dan moet je de hele trekkergroep en de afsluitergroep vervangen, maar die onderdelen zijn niet vrij verkrijgbaar in de handel.”
http://www.telegraaf.nl/b(...)j_vereniging___.html

quote:
Het onderzoek naar de wapens waarmee is geschoten, loopt nog. Daarom kunnen OM en politie nog niet melden welk type wapens is gebruikt.
Ik weet dat CSI niet realistisch is, maar dit begint absurd te worden. Na drie dagen nog niet weten welk type wapen ze in handen hebben?? :')
pi_95429376
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 20:55 schreef Tourniquet het volgende:

[..]

Straks weer in Nieuwsuur, je zag net alweer het bekende stukje uit MW2. Ben benieuwd of het weer zo'n goedkoop item wordt.
Ik vond het een redelijk stukje, die deskundige wist het aardig goed uit te leggen. Toch zullen er altijd mensen zijn die het verkeerd opvatten of gewoon verkeerd op willen vatten. Voor de media is het weer fantastisch, lekker ongenuanceerd stoken en poken.
Check het bericht op de FP .. zelfs FOK! doet mee.. :{

quote:
In de bewuste scène moet de speler als lid van een groep terroristen onschuldige burgers op een vliegveld doden.
Het spel en zelfs het level wordt compleet uit zijn verband gerukt. Die mensen hebben het dus echt totaal verkeerd begrepen en zijn dus wellicht net zo gevaarlijk als Tristan...
Tristan was niet helemaal lekker, of hij nu getriggerd is door een game of door iets anders.
Ik zag gister ook ergens een korte reactie van Steven van GameKings, dat was een goed stukje.

Als je wilt zorgen dat idioten niet meer getriggerd worden door bepaalde zaken te verbieden dan is het einde zoek.. Je kan een beginnetje maken maar het zal zich blijven verleggen.
-weg-
  woensdag 13 april 2011 @ 03:17:04 #157
42366 Staal
Happy cupcake. :')
pi_95429388
quote:
1s.gif Op maandag 11 april 2011 09:13 schreef jpjedi het volgende:
@vergezocht, dank voor je DM maar snap niet waarom dit niet gewoon in het topic kan.

Je vraagt waarom je de wapens niet gewoon kan bewaren bij de schietclubs..

Mijn idee daarvan is dat dit criminelen lokt als vliegen op een stronthoop. Daarbij kun je de locaties niet voldoende beveiligen.

Lijkt me redelijk logische toch?
Ah. Trol dus.
Un certain jeune homme
Saint-Mandé, 6 octobre 1929 - Paris, 7 août 2010.
Als je teveel denkt aan de tijd die je nog hebt vergeet je te leven.
  woensdag 13 april 2011 @ 06:03:42 #158
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_95429584
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 23:54 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Ik had van mijn vader de soldaat begrepen dat de vijand grote kans had om gewoon door te lopen na geraakt te zijn met een 5.56 patroon. Opeens verbaasd het ''lage'' aantal doden me niet meer.
De 5.56 uit een Diemaco gaat heel hard. Als die goed inslaat, krijgt het zenuwstelsel van dat lichaamsdeel zo'n schok dat het uitschakeld en kan je het lichaamsdeel amputeren. De kogeltjes gaan makkelijk tollen wat lelijke exit-wounds veroorzaakt.

Ik denk dat je vader de soldaat gewoon niet goed kon richten.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  woensdag 13 april 2011 @ 06:22:13 #159
8372 Bastard
Persona non grata
pi_95429639
*misselijk van details*
The truth was in here.
pi_95429856
quote:
15s.gif Op woensdag 13 april 2011 06:22 schreef Bastard het volgende:
*misselijk van details*
Dat ja. Ik begrijp niet waarom iedereen tot in detail alles wil weten en liever nog zien. Wat voegt het toe om tot in detail te horen of liever nog filmpjes ter plaatste gemaakt hoe iemand's doodsstrijd is geweest?
pi_95430079
quote:
1s.gif Op woensdag 13 april 2011 07:15 schreef totebel het volgende:

[..]

Dat ja. Ik begrijp niet waarom iedereen tot in detail alles wil weten en liever nog zien. Wat voegt het toe om tot in detail te horen of liever nog filmpjes ter plaatste gemaakt hoe iemand's doodsstrijd is geweest?
Nieuwsgierigheid denk ik
Auteur: Anna Reactie: In het Engels ken ik daar een mooie uitdrukking voor....
Sud the fuck off... Twats...
pi_95432515
quote:
Een bosje paastakken. Dat haalde Tristan afgelopen vrijdag nog bij bloemist Johan Nievaart. 'Als de bewakingsbeelden niet waren ingenomen, had ik het je zo kunnen laten zien.'

Dat schrijft het AD. Een dag later werd Nievaart geraakt door twee kogels uit het geweer van diezelfde klant. Hij sprong voor zijn zoon, om hem te beschermen. Eén kogel kwam vlak naast zijn longen terecht. Een millimeter scheelde het, anders was Nievaart er naar eigen zeggen niet meer geweest.

Over Tristan is de bloemist duidelijk: 'Een raar ventje. Ik heb hem zelf bediend, wilde niet dat het personeel hem hielp. Ik dacht meteen: jou vertrouw ik niet.' Waar dat aan lag? 'Ik weet het niet. Het is een gevoel.' Toen hij een afbeelding van de schutter op tv zag, twijfelde Nievaart nog of het wel dezelfde klant was, die dat bosje paastakken kwam halen. 'Ik heb de krant laten halen, toen wist ik het zeker.'
Pfff ... al die mensen die achteraf pas allemaal "aanwijzingen" zien ...
Roses are grey. Violets are grey. I am a dog.
pi_95432826
quote:
1s.gif Op woensdag 13 april 2011 09:46 schreef Klaudias het volgende:

[..]

Pfff ... al die mensen die achteraf pas allemaal "aanwijzingen" zien ...
idd :')
Station Arnhem foto's: http://www.flickr.com/photos/temlin/
pi_95432934
http://suse.ghlyceum.nl/s(...)erzorgers%5B1%5D.pdf

quote:
De heer A.M. Boezaard (49), mevrouw C.C.M. Boezaard-Bierman (45)
  woensdag 13 april 2011 @ 10:03:29 #166
8898 Darklight
The Truth Will Set You Free
pi_95433062
quote:
1s.gif Op woensdag 13 april 2011 02:13 schreef Robus het volgende:
Wel een shopgelegenheid op een vliegveld.

Dat was gister ook bij Nieuwsuur
pi_95433791
Maar de gasten die in de twin towers vlogen hebben het vliegen geoefend met Flight Simulator daar hoorde je toen ook niets over.

Moet die game nu ook verboden worden?
Station Arnhem foto's: http://www.flickr.com/photos/temlin/
pi_95434894
quote:
1s.gif Op woensdag 13 april 2011 00:54 schreef Taurus het volgende:

[..]

Dat lijkt me cultureel bepaald, dat verzon jij als jochie natuurlijk niet zomaar. (Overigens zou het dan niet in de 'natuur van de mens' zitten maar in de 'natuur van de man'. Zijn we al halverwege.) Dat krijg je mee van de televisie, sprookjes, verhalen etc. (de heldhaftigheid van de ridder, soldaat, vechtende man). Ik snap best dat we dat niet kunnen uitschakelen, maar er mag best eens bij stil worden gestaan waaróm dat in godsnaam fascinerend gevonden wordt. En waarom we daarop inspelen (het eventueel zelfs aanmoedigen). Als je er over nadenkt is het natuurlijk een zeer dubieuze hobby, boeken er over verzamelen: och, maar de wapens zelf verzamelen? Waarom in vredesnaam? Daar is ongetwijfeld een profiel aan te koppelen (kleine piemel, mislukkeling van de samenleving, gecompenseerd met macht dmv wapens, zoiets), en dan zijn we al een stuk verder. Gezien je wapens hier met vergunning moet krijgen hebben we deze mensen ook nog geregistreerd als groepje; tijd voor een grondige analyse, zou je haast zeggen.
Aggressiviteit bij de man is gewoon evolutonair bepaald, daar komt geen televisie, sprookje of game aan te pas. Aggrssie en geweld is gewoon een normaal iets in het dierenrijk om pikorde te bepalen en om de vrouwtjes te krijgen. Wij kunnen denken dat wij dat ontgroeid zijn. Maar in het ondeerbewustzijn is het zeker nog aanwezig.
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
pi_95435072
quote:
99s.gif Op woensdag 13 april 2011 10:27 schreef Temlin het volgende:
Maar de gasten die in de twin towers vlogen hebben het vliegen geoefend met Flight Simulator daar hoorde je toen ook niets over.

Moet die game nu ook verboden worden?
hadden die mannen niet vliegles gehad in nederland?

die gast die in apeldoorn met zn suzuki swift op de meute inreed speelde zeker gta of carmagedon?
pi_95435355
quote:
1s.gif Op woensdag 13 april 2011 01:06 schreef Taurus het volgende:

[..]

Evolutie staat niet stil, dieren hebben geweld nodig om te overleven: wij niet. Dat heet beschaving, ontwikkeling. Uiteraard zijn we nog niet waar we zouden kunnen zijn, ooit, maar mannen met wapens die - nogmaals - buiten dienstverband staan lopen wel erg achter in die evolutionaire ontwikkeling en daar zou dus extra op gelet moeten worden.
Jij denkt dat je miljoenen jaren evolutie in een paar honderd jaar teniet doet?
Die naieviteit is best wel schattig.
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
pi_95435501
quote:
1s.gif Op woensdag 13 april 2011 11:14 schreef Boris_Karloff het volgende:

[..]

Jij denkt dat je miljoenen jaren evolutie in een paar honderd jaar teniet doet?
Die naieviteit is best wel schattig.
Evolutie is geen excuus voor agressief gedrag. :')
Roses are grey. Violets are grey. I am a dog.
pi_95435591
quote:
1s.gif Op woensdag 13 april 2011 11:14 schreef Boris_Karloff het volgende:

[..]

Jij denkt dat je miljoenen jaren evolutie in een paar honderd jaar teniet doet?
Die naieviteit is best wel schattig.
bovendien hebben wij dus wel gewoon geweld nodig om te overleven, als je serieus denkt dat we ooit in een geweldloze samenleving zullen wonen kun je beter nu al je biezen pakken en in teletubbie land kusjes gaan uitdelen...
pi_95435662
quote:
1s.gif Op woensdag 13 april 2011 11:21 schreef FransjeVanDusschoten het volgende:

[..]

bovendien hebben wij dus wel gewoon geweld nodig om te overleven, als je serieus denkt dat we ooit in een geweldloze samenleving zullen wonen kun je beter nu al je biezen pakken en in teletubbie land kusjes gaan uitdelen...
Als je ons land nu vergelijkt met bijv. Somalië of Irak, dan zijn we al vrij dicht in de buurt van teletubbieland.
Roses are grey. Violets are grey. I am a dog.
pi_95435867
quote:
1s.gif Op woensdag 13 april 2011 01:28 schreef waht het volgende:

[..]

Die verheerlijking van geweld is inderdaad een probleem. Geen idee of dat 100 jaar geleden ook al bestond. Je zou denken van wel gezien de grootschalige oorlogen die de wereld veranderden. Het verschil is de media waardoor we vandaag de dag in het westen veel geweld te zien krijgen maar het toch niet 'in het echt' ervaren.
Tuurlijk heeft dat altijd bestaan, de ridders van weleer die meededen aan "wedstrijden" waren toendertijd ook een soort van popiconen.
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
pi_95436073
quote:
1s.gif Op woensdag 13 april 2011 11:18 schreef Klaudias het volgende:

[..]

Evolutie is geen excuus voor agressief gedrag. :')
Jij denkt dus dat de maatschappelijke regels die wij de laatste decennia hebben geintroduceerd miljoenen jaren van evolutie zomaar teniet kunnen doen?
Aggresief gedrag is gewoon man eigen, dat is zo in het grootste deel van het dierenrijk en dat is ook zo bij de mens. Wij willen graag geloven dat wij beschaafd zijn en daar boven staan. Maar stel dat morgen alle electronica in de wereld uitvalt en we weer terug zijn in het stenentijdperk, wat denk jij dat er dan gebeurt? Dan vervallen we weer gewoon tot het recht van de sterkste en gelden de huidige maatschappelijke regels echt niet meer.
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')