And there you have it. Zet te vaak een streamlock en mensen gaan afhaken. Als je een paar uur per dag een streamlock hebt zet je op een gegeven moment de streams uit en zodra je dat doet verdwijnt de interesse in heel secret story. Ook die van de uitzendingen.quote:
Ik ben het er niet helemaal mee eens. Veel van hen dachten aan een BB met een twist mee te doen. Er waren geheimen die geraden moesten worden en er zouden opdrachten moeten worden gedaan om aan clue's te komen. Veel van die deelnemers dachten aan een soort van fear factor opdrachten.quote:Op maandag 11 april 2011 21:36 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Nou, wat ik er van denk:
De deelnemers worden natuurlijk gebruikt, maar dat wéten ze en daar kiezen ze voor. Het zijn namelijk stuk voor stuk aan-dachts-hoe-ren, die uitsluitend meedoen om op TV te komen, om door te breken of omdat ze verder niks met hun leven weten te doen. Laat ze, ze kiezen er zelf voor.
En de kijker, tsja, daar geldt min of meer hetzelfde voor. Zeker de doorgewinterde real life soap-kijker wéét (of zou moeten weten) dat er doorgaans volop gescript wordt voor de verhaallijn en de spanning. Iemand met enig verstand weet natuurlijk ook wel dat er niet écht een notaris is die alles controleert. Natuurlijk niet, het is entertainment, er vált niets te controleren.
Kijk en geniet er van, of erger je, ook goed. Of kijk niet. Maar om nou juridische stappen te nemen, dan laat je je wel kennen. En niet op een intelligente manier. Je bent toch niet verplicht iets te betalen? Er is je toch geen rendement beloofd? Of dividend?
Kijkers hebben langzamerhand het gevoel dat het niet eerlijk gaat.quote:Op dinsdag 12 april 2011 09:03 schreef Danny het volgende:
Kan ook nog dat de exit van Alex hiervoor gezorgd heeft. Vrijdag, de dag na de exit, waren de kijkcijfers ook al belabberd. Het kan dus, naast de overvloedige streamlocks, ook nog te maken hebben met de achterlijke acties van de regie. Alex eruit gooien omdat Laura een opdracht niet goed uitvoert slaat natuurlijk nergens op.
Het gevoel? Onderhand wéten ze het gewoon.quote:Op dinsdag 12 april 2011 09:09 schreef paddy het volgende:
[..]
Kijkers hebben langzamerhand het gevoel dat het niet eerlijk gaat.
Ik denk niet dat de kijkers zo loyaal zijn aan een van de kandidaten. Wat ik denk is dat het mediaoffensief van even terug weer wat nieuwsgierigheid heeft aangewakkerd. Nieuwsgierigheid die niet naar tevredenheid werd bevredigd en dus zijn die kijkers weer afgehaakt en de kijkcijfers weer terug bij af.quote:Op dinsdag 12 april 2011 09:03 schreef Danny het volgende:
Kan ook nog dat de exit van Alex hiervoor gezorgd heeft. Vrijdag, de dag na de exit, waren de kijkcijfers ook al belabberd. Het kan dus, naast de overvloedige streamlocks, ook nog te maken hebben met de achterlijke acties van de regie. Alex eruit gooien omdat Laura een opdracht niet goed uitvoert slaat natuurlijk nergens op.
Optimist tot in de kist.quote:
Als SBS mijn salaris zou betalen zou ik dat ook zijn.quote:
idd. hoe irritant of vals ze ook waren... beter dan dat suffe gedoe van nu.quote:Op dinsdag 12 april 2011 10:29 schreef marky het volgende:
Ik heb zo af en toe het gevoel dat, op twee na, de leukste mensen inmiddels buiten het huis zitten.
Hij is zo positief dat ik hem er nog voor aan zie een nieuw seizoen te bestellen bij Endemol...quote:
Heerlijk, als je het leven door een roze bril kan zien.quote:Op dinsdag 12 april 2011 10:47 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Hij is zo positief dat ik hem er nog voor aan zie een nieuw seizoen te bestellen bij Endemol...
Gelukkig voor ons zijn er aandeelhouders.quote:Op dinsdag 12 april 2011 10:47 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Hij is zo positief dat ik hem er nog voor aan zie een nieuw seizoen te bestellen bij Endemol...
Hear, hear!quote:Op dinsdag 12 april 2011 10:37 schreef muzas het volgende:
[..]
idd. hoe irritant of vals ze ook waren... beter dan dat suffe gedoe van nu.
Servio, guido en aafke i.p.v. maik, laura, en moniek. had nu een heel andere SST gegeven.
Faalfons, Rampenfons..quote:
Nouja, dat ze het zo hebben weten te verneuken is eigenlijk een prestatie op zich, nietwaar?quote:Op dinsdag 12 april 2011 11:05 schreef dieenebart het volgende:
Ik ben ook gestopt met volgen. Dat de kijkcijfers weer waren ingestort lees ik net pas, maar heel verrassend is het niet. Je merkt aan reacties op straat vaak beter of een programma leeft dan aan de kijkcijfers.
Ik snap niet hoe ze de show zo hebben kunnen verneuken. Een beproefd concept, succesvol in andere landen; honderden opdrachten, missies en clues die ze hadden kunnen pikken uit de succesvolle shows. En wat doen ze?
'
Als die gasten straks dat huis uit komen zullen ze wel een flink dubbel gevoel hebben. Enerzijds omdat er gewoon geen hond heeft gekeken, anderzijds omdat er dientengevolge niemand zich druk maakt om alle domme fratsen die ze hebben moeten doen. (Helaas kijkt je directe familie natuurlijk wel...)
Jij gaat er vanuit dat er daadwerkelijk stemmen worden geteld?quote:Op dinsdag 12 april 2011 09:25 schreef Gert het volgende:
Het stort toch wel opvallend heftig in, op tweederde van de rit. En dat na een duidelijke opleving.
Of het nou door oneerlijkheid komt, ik weet het niet hoor.. de terugkeer van Maik is nog altijd de meest heftige, kijkerskeus-ondermijnende ingreep geweest. Die saaie lul Alex hadden de kijkers er donderdagavond in kunnen houden als ze hem zo tof hadden gevonden.
Ik denk juist dat het aantal mensen dat streamt of dat kanaal overdag aan heeft staan, niet zo groot is. In mijn omgeving ken ik weer niemand die dat doet. Noch hoor ik mensen over het programma praten. FOK! geeft wat dat betreft een vertekend beeld, met zoveel streamadepten op een hoop. In regulier Nederland leeft het imo totaal niet.quote:Op dinsdag 12 april 2011 11:19 schreef henkbarte het volgende:
Zal het niet juist door de streams en ziggo-upc komen dat er niet veel mensen elke dag kijken naar de uitzendingen? Ik ken genoeg mensen die vaak op upc kijken maar niet de tijd hebben of nemen om een hele uitzending van een uur te kijken. Op die tijd van rond 8 uur ook nog eens. Ik denk dat het veel ''populairder'' is dan dat de kijkcijfers vertellen..
Wil je erover praten?quote:Op dinsdag 12 april 2011 11:39 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik dacht gister, laat ik maar weer eens kijken dan kan ik er tenminste weer over meepraten. Blijk ik bijna de enige geweest te zijn die het gezien heeft
Nee, laat maar. Ik begreep sowieso al niet zoveel van de uitzending.quote:
Het is dat ik gisteren ook heb gekeken, anders was ik beledigd.quote:Op dinsdag 12 april 2011 11:50 schreef Scrutinizer het volgende:
Nee, laat maar. Ik begreep sowieso al niet zoveel van de uitzending.
Of wacht: hahaha, varkenssnuit. Dat wilde ik nog even kwijt.
afgelopen zaterdag waren er ineens 2 meiskes op het terras die het over de walgingen van karim hadden. dus toen lulde ik maar net mee alsof ik ook wel af en toe keekquote:Op dinsdag 12 april 2011 11:46 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik denk juist dat het aantal mensen dat streamt of dat kanaal overdag aan heeft staan, niet zo groot is. In mijn omgeving ken ik weer niemand die dat doet. Noch hoor ik mensen over het programma praten. FOK! geeft wat dat betreft een vertekend beeld, met zoveel streamadepten op een hoop. In regulier Nederland leeft het imo totaal niet.
Ja, als het leuke meiden zijn ben ik ook fan waar zij fan van zijn. Maar kan me haast niet voorstellen dat SST fans meerderjarig zijn dus laat maar.quote:Op dinsdag 12 april 2011 11:57 schreef Maanvis het volgende:
[..]
afgelopen zaterdag waren er ineens 2 meiskes op het terras die het over de walgingen van karim hadden. dus toen lulde ik maar net mee alsof ik ook wel af en toe keek.
Ik ga er vanuit dat het over het algemeen gunstig is om de populairste deelnemers in het spel te houden.quote:Op dinsdag 12 april 2011 11:32 schreef Danny het volgende:
[..]
Jij gaat er vanuit dat er daadwerkelijk stemmen worden geteld?
28 en 29. is dat meerderjarig genoeg voor je?quote:Op dinsdag 12 april 2011 12:00 schreef Stefan het volgende:
[..]
Ja, als het leuke meiden zijn ben ik ook fan waar zij fan van zijn. Maar kan me haast niet voorstellen dat SST fans meerderjarig zijn dus laat maar.
Oepsquote:Op dinsdag 12 april 2011 11:52 schreef Copycat het volgende:
[..]
Het is dat ik gisteren ook heb gekeken, anders was ik beledigd.
en dan die paardenlul natuurlijk...quote:Op dinsdag 12 april 2011 11:50 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Nee, laat maar. Ik begreep sowieso al niet zoveel van de uitzending.
Of wacht: hahaha, varkenssnuit. Dat wilde ik nog even kwijt.
Ik dacht boven de 300K, meer dan de uitzendingen iig (al die cijfers kwamen langs in dat filmpje dat danny laatst plaatste).quote:Op dinsdag 12 april 2011 11:46 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik denk juist dat het aantal mensen dat streamt of dat kanaal overdag aan heeft staan, niet zo groot is. In mijn omgeving ken ik weer niemand die dat doet. Noch hoor ik mensen over het programma praten. FOK! geeft wat dat betreft een vertekend beeld, met zoveel streamadepten op een hoop. In regulier Nederland leeft het imo totaal niet.
Ligt eraan wat de cijfers dan zijnquote:Op dinsdag 12 april 2011 10:20 schreef Copycat het volgende:
Zou hij er twee weken later nog zo over denken? Diep van binnen?
Dat weten we overmorgen!quote:
Ik weet ook niet in hoeverre het in relatie staat tot de kijkcijfers maar ik vond het ook een heel slechte uitzending. Echt rommelig en slecht in beeld gebracht vooral die girl act, maar dat blijft nattuurlijk ook lastig in beeld tevangen als ze door het huis gaan springen.quote:Op dinsdag 12 april 2011 12:07 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Oeps![]()
Maar goed: of de oorzaak van deze terugval van de kijkcijfers te wijten is aan de streamlocks, weet ik niet. Het weer zal ook een behoorlijke invloed gehad hebben. Het wordt trouwens wel nog steeds abominabel in beeld gebracht, zo af en toe. De vaste kern streamers kunnen de kandidaten waarschijnlijk prima aan hun achterhoofd herkennen, mij blijft het verbazen dat er daarvan doodleuk een close-shot geschakeld wordt.
quote:SBS 6: Kijkcijfers uitstekend
SBS 6 daartegen noemt de kijkcijfers van Beau's show 'uitstekend'. "We hoopten dat men het een kans zou geven. Dat is ook gebeurd. Nagenoeg 400.000 kijkers voor een eerste aflevering op dit tijdslot met zulke concurrentie is uitstekend en wij zijn er dan ook erg tevreden mee", zegt een SBS 6 dinsdag tegenover De Telegraaf.
Hier de samenvattingquote:Op dinsdag 12 april 2011 16:38 schreef itsme het volgende:
Verleden week maandag was het 2,0 5,1 313.000
Wow. die zijn echt gekeldert. Ze moeten een cursus gaan geven. Hoe draai je een goed concept de nek om.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |