abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Admin dinsdag 12 april 2011 @ 08:43:49 #1
1 crew  Danny
always and nevermore
  Admin dinsdag 12 april 2011 @ 08:45:42 #2
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_95378453
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 08:06 schreef Mylene het volgende:
1,2 - 3,4 - 184.000
0,3 - 5,7 - 46.000
And there you have it. Zet te vaak een streamlock en mensen gaan afhaken. Als je een paar uur per dag een streamlock hebt zet je op een gegeven moment de streams uit en zodra je dat doet verdwijnt de interesse in heel secret story. Ook die van de uitzendingen.
Daarnaast vraag ik me af hoeveel mensen zitten te wachten op fear factor en kleuterspelletjes. Ik niet iig.
Zie wat ik kijk: trakt.tv
  dinsdag 12 april 2011 @ 08:46:40 #3
1571 marky
Heerlijk.... sleur
pi_95378471
Ja zeg heb ik een heel stuk getypt kwakt Danny het kijcijfertopic dicht ;)

Maak ik effe een crosspost

quote:
Op maandag 11 april 2011 21:36 schreef Cynix ® het volgende:

[..]

Nou, wat ik er van denk:
De deelnemers worden natuurlijk gebruikt, maar dat wéten ze en daar kiezen ze voor. Het zijn namelijk stuk voor stuk aan-dachts-hoe-ren, die uitsluitend meedoen om op TV te komen, om door te breken of omdat ze verder niks met hun leven weten te doen. Laat ze, ze kiezen er zelf voor.

En de kijker, tsja, daar geldt min of meer hetzelfde voor. Zeker de doorgewinterde real life soap-kijker wéét (of zou moeten weten) dat er doorgaans volop gescript wordt voor de verhaallijn en de spanning. Iemand met enig verstand weet natuurlijk ook wel dat er niet écht een notaris is die alles controleert. Natuurlijk niet, het is entertainment, er vált niets te controleren.

Kijk en geniet er van, of erger je, ook goed. Of kijk niet. Maar om nou juridische stappen te nemen, dan laat je je wel kennen. En niet op een intelligente manier. Je bent toch niet verplicht iets te betalen? Er is je toch geen rendement beloofd? Of dividend?
Ik ben het er niet helemaal mee eens. Veel van hen dachten aan een BB met een twist mee te doen. Er waren geheimen die geraden moesten worden en er zouden opdrachten moeten worden gedaan om aan clue's te komen. Veel van die deelnemers dachten aan een soort van fear factor opdrachten.

Waar zij ze in terecht gekomen. Mensen met een relatie thuis moeten een relatie faken als ze zich niet hard genoeg inzetten worden ze gedwongen tot het liefst neuken aan toe. Wil men dit niet dan wordt men gestraft met ineens heel veel clue's en andere mindfucking spelletjes.

Ineens draait dit programma alleen nog maar om relaties. Er is een neukend stelletje. Dreigt dit uit elkaar te worden gehaald door een eliminatie... wordt de neuker in een geheime kamer opgeborgen om later weer terug te keren om zijn neukbewegingen voort te zetten. Bleek dit een leuk spelletje wordt het later doodleuk nog en keer herhaald.

Er wordt nog een stelletje naarelkaar toegedwongen met een nepbruiloft met daarna als hoop een neukpartij in de geheime kamer er worden zelfs condooms meegeleverd als stille hint.

Het laatste gevormde stelletje kan pas plaats vinden als de toch al instabiele thuisrelatie klapt en er weer een meisje vrijkomt voor een ander jongetje dat vervolgens een soort zoenrelatie met elkaar krijgt.

Vervolgens wordt het bruidpaar uitelkaar gedwongen na weigering te neuken op de tv. Dit was eerder al keihard gedaan in de fake-relatie toen desbetreffende man weigerde om zijn vriendinnetje thuis te kwetsen. Werd daardoor keihard geelimineerd door te frauderen met %. Het bruidje werd nu weer gedwongen om over te hoppen naar man nummer drie die ooit eens had aangegeven dat hij wel warm werd van het bruidje. Bruidje kreeg dat te zien en werd later dus via een missie gewongen om dit nog even verder aan te wakkeren. Bruidje weigert feitelijk deze missie uit te voeren met als resultaat dat bruidegom genomineerd staat en het programma moet verlaten.

Ze hebben zich opgegeven voor een BB met een twist maar de twist zit niet in de geheimen en de opdrachten maar in het mindfucken en forceren van relaties.

De keuze is aan de deelnemer om er aan te blijven deelnemen en deels door mediageilheid, deels door een gevoel van niet te willen opgeven en deels doordat je geen vergoeding krijgt als je vrijwillig vertrekt blijft men deelnemen.
pi_95378495
Inderdaad geen beeld op Ziggo, UPC of streams en kijkers zappen op een gegeven moment hun interesse weg.
  Admin dinsdag 12 april 2011 @ 09:03:16 #5
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_95378802
Kan ook nog dat de exit van Alex hiervoor gezorgd heeft. Vrijdag, de dag na de exit, waren de kijkcijfers ook al belabberd. Het kan dus, naast de overvloedige streamlocks, ook nog te maken hebben met de achterlijke acties van de regie. Alex eruit gooien omdat Laura een opdracht niet goed uitvoert slaat natuurlijk nergens op.
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_95378931
Ha-ha :')

Die kijkcijfers falen best wel
pi_95378935
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 09:03 schreef Danny het volgende:
Kan ook nog dat de exit van Alex hiervoor gezorgd heeft. Vrijdag, de dag na de exit, waren de kijkcijfers ook al belabberd. Het kan dus, naast de overvloedige streamlocks, ook nog te maken hebben met de achterlijke acties van de regie. Alex eruit gooien omdat Laura een opdracht niet goed uitvoert slaat natuurlijk nergens op.
Kijkers hebben langzamerhand het gevoel dat het niet eerlijk gaat.
I Ask for so Little. Just Fear Me, Love Me, Do as I Say, and I Will Be Your Slave.
User van NWS zei: Maak van internet een schoner riool! YES WE CAN!
pi_95379017
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 09:09 schreef paddy het volgende:

[..]

Kijkers hebben langzamerhand het gevoel dat het niet eerlijk gaat.
Het gevoel? Onderhand wéten ze het gewoon. ;)

:*
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
  Moderator dinsdag 12 april 2011 @ 09:25:07 #9
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_95379271
Het stort toch wel opvallend heftig in, op tweederde van de rit. En dat na een duidelijke opleving.
Of het nou door oneerlijkheid komt, ik weet het niet hoor.. de terugkeer van Maik is nog altijd de meest heftige, kijkerskeus-ondermijnende ingreep geweest. Die saaie lul Alex hadden de kijkers er donderdagavond in kunnen houden als ze hem zo tof hadden gevonden.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  dinsdag 12 april 2011 @ 09:25:30 #10
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_95379286
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 09:03 schreef Danny het volgende:
Kan ook nog dat de exit van Alex hiervoor gezorgd heeft. Vrijdag, de dag na de exit, waren de kijkcijfers ook al belabberd. Het kan dus, naast de overvloedige streamlocks, ook nog te maken hebben met de achterlijke acties van de regie. Alex eruit gooien omdat Laura een opdracht niet goed uitvoert slaat natuurlijk nergens op.
Ik denk niet dat de kijkers zo loyaal zijn aan een van de kandidaten. Wat ik denk is dat het mediaoffensief van even terug weer wat nieuwsgierigheid heeft aangewakkerd. Nieuwsgierigheid die niet naar tevredenheid werd bevredigd en dus zijn die kijkers weer afgehaakt en de kijkcijfers weer terug bij af.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_95379422
Ik ben ook compleet de interesse verloren. In het begin had ik ik thuis en op mn werk overal de streams aan om ze een beetje in de gaten te houden.. Keek alle uitzendingen, en als ik er een miste dan keek ik die terug...

Maar nu zijn er continue streamlocks, en als ze er af zijn heb ik totaal GEEN idee wat er nu speelt... Alle geheimen zijn er in 2 weken tijd doorheen gejaagd na die diashow, dus geen leuke clous meer en de spanning waarvoor zal iemand gaan drukken. ALS ze al kunnen drukken want die kutkamer is altijd dicht. Ze moeten natuurlijk geheimen raden bewaren voor kijkcijfers.

Ook de daily's kijk ik meer niet dan wel... Want ik weet vanuit de tijd toen de streams wel gewoon openstonden dat alles maar gedeeltelijk en halfslachtig in beeld wordt gebracht, en dat de echt leuke gesprekken die meer inzicht in iemand geven niet eens aan bod komen.

Heel erg jammer. Er had veel meer in dit programma gezeten mits het niet zo amateuristisch en ondoordacht op tv gepompt was. Je merkt(e) aan alles dat de producenten aan genoeg dingen.situaties etc. niet gedacht hadden.
pi_95379584
Je hoeft Net5 niet meer aan te zetten om de daily te volgen. Er is nu stream waar je die kunt volgen.
pi_95380660
Alles wat jij vindt is een realiteit
pi_95380750
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 10:04 schreef BobdeStreamer het volgende:
[ afbeelding ]
Optimist tot in de kist.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
  dinsdag 12 april 2011 @ 10:14:12 #15
238961 Stefan
Leuker wordt het niet
pi_95381006
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 10:06 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Optimist tot in de kist.
Als SBS mijn salaris zou betalen zou ik dat ook zijn.
Combineer je intelligentie met je humor...NU!!
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
  dinsdag 12 april 2011 @ 10:20:35 #16
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_95381181
Zou hij er twee weken later nog zo over denken? Diep van binnen?
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  dinsdag 12 april 2011 @ 10:29:46 #17
1571 marky
Heerlijk.... sleur
pi_95381507
Ik heb zo af en toe het gevoel dat, op twee na, de leukste mensen inmiddels buiten het huis zitten.
  dinsdag 12 april 2011 @ 10:35:24 #18
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_95381732
De leukste mensen hebben altijd buiten dat huis gezeten ...
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_95381821
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 10:29 schreef marky het volgende:
Ik heb zo af en toe het gevoel dat, op twee na, de leukste mensen inmiddels buiten het huis zitten.
idd. hoe irritant of vals ze ook waren... beter dan dat suffe gedoe van nu.

Servio, guido en aafke i.p.v. maik, laura, en moniek. had nu een heel andere SST gegeven.
pi_95382201
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 10:04 schreef BobdeStreamer het volgende:
[ afbeelding ]
Hij is zo positief dat ik hem er nog voor aan zie een nieuw seizoen te bestellen bij Endemol... |:(
Allemaal cabaretteketet!
pi_95382265
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 10:47 schreef freaky40 het volgende:

[..]

Hij is zo positief dat ik hem er nog voor aan zie een nieuw seizoen te bestellen bij Endemol... |:(
Heerlijk, als je het leven door een roze bril kan zien.
Alles wat jij vindt is een realiteit
  dinsdag 12 april 2011 @ 11:01:24 #22
238961 Stefan
Leuker wordt het niet
pi_95382725
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 10:47 schreef freaky40 het volgende:

[..]

Hij is zo positief dat ik hem er nog voor aan zie een nieuw seizoen te bestellen bij Endemol... |:(
Gelukkig voor ons zijn er aandeelhouders.
Combineer je intelligentie met je humor...NU!!
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
  dinsdag 12 april 2011 @ 11:04:15 #23
38396 mazaru
Geloof niet alles wat je denkt
pi_95382848
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 10:37 schreef muzas het volgende:

[..]

idd. hoe irritant of vals ze ook waren... beter dan dat suffe gedoe van nu.

Servio, guido en aafke i.p.v. maik, laura, en moniek. had nu een heel andere SST gegeven.
Hear, hear!
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖
  dinsdag 12 april 2011 @ 11:05:30 #24
157749 verified  dieenebart
je weet wel
pi_95382894
Ik ben ook gestopt met volgen. Dat de kijkcijfers weer waren ingestort lees ik net pas, maar heel verrassend is het niet. Je merkt aan reacties op straat vaak beter of een programma leeft dan aan de kijkcijfers.
Ik snap niet hoe ze de show zo hebben kunnen verneuken. Een beproefd concept, succesvol in andere landen; honderden opdrachten, missies en clues die ze hadden kunnen pikken uit de succesvolle shows. En wat doen ze?
'
Als die gasten straks dat huis uit komen zullen ze wel een flink dubbel gevoel hebben. Enerzijds omdat er gewoon geen hond heeft gekeken, anderzijds omdat er dientengevolge niemand zich druk maakt om alle domme fratsen die ze hebben moeten doen. (Helaas kijkt je directe familie natuurlijk wel...)
  dinsdag 12 april 2011 @ 11:09:38 #25
141378 Pearlbitch
Team Ashley. Snap je?
pi_95383045
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 10:06 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Optimist tot in de kist.
Faalfons, Rampenfons.. :{w
To be or not to be - Shakespeare
To be is to do - Sartre
To do is to be - Russell
Do be do be do - Sinatra
pi_95383488
Zal het niet juist door de streams en ziggo-upc komen dat er niet veel mensen elke dag kijken naar de uitzendingen? Ik ken genoeg mensen die vaak op upc kijken maar niet de tijd hebben of nemen om een hele uitzending van een uur te kijken. Op die tijd van rond 8 uur ook nog eens. Ik denk dat het veel ''populairder'' is dan dat de kijkcijfers vertellen..
  dinsdag 12 april 2011 @ 11:27:49 #27
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_95383850
quote:
10s.gif Op dinsdag 12 april 2011 11:05 schreef dieenebart het volgende:
Ik ben ook gestopt met volgen. Dat de kijkcijfers weer waren ingestort lees ik net pas, maar heel verrassend is het niet. Je merkt aan reacties op straat vaak beter of een programma leeft dan aan de kijkcijfers.
Ik snap niet hoe ze de show zo hebben kunnen verneuken. Een beproefd concept, succesvol in andere landen; honderden opdrachten, missies en clues die ze hadden kunnen pikken uit de succesvolle shows. En wat doen ze?
'
Als die gasten straks dat huis uit komen zullen ze wel een flink dubbel gevoel hebben. Enerzijds omdat er gewoon geen hond heeft gekeken, anderzijds omdat er dientengevolge niemand zich druk maakt om alle domme fratsen die ze hebben moeten doen. (Helaas kijkt je directe familie natuurlijk wel...)
Nouja, dat ze het zo hebben weten te verneuken is eigenlijk een prestatie op zich, nietwaar? :D
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
  Admin dinsdag 12 april 2011 @ 11:32:36 #28
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_95384077
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 09:25 schreef Gert het volgende:
Het stort toch wel opvallend heftig in, op tweederde van de rit. En dat na een duidelijke opleving.
Of het nou door oneerlijkheid komt, ik weet het niet hoor.. de terugkeer van Maik is nog altijd de meest heftige, kijkerskeus-ondermijnende ingreep geweest. Die saaie lul Alex hadden de kijkers er donderdagavond in kunnen houden als ze hem zo tof hadden gevonden.
Jij gaat er vanuit dat er daadwerkelijk stemmen worden geteld?
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_95384414
Ik dacht gister, laat ik maar weer eens kijken dan kan ik er tenminste weer over meepraten. Blijk ik bijna de enige geweest te zijn die het gezien heeft :')
  dinsdag 12 april 2011 @ 11:46:39 #30
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_95384758
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 11:19 schreef henkbarte het volgende:
Zal het niet juist door de streams en ziggo-upc komen dat er niet veel mensen elke dag kijken naar de uitzendingen? Ik ken genoeg mensen die vaak op upc kijken maar niet de tijd hebben of nemen om een hele uitzending van een uur te kijken. Op die tijd van rond 8 uur ook nog eens. Ik denk dat het veel ''populairder'' is dan dat de kijkcijfers vertellen..
Ik denk juist dat het aantal mensen dat streamt of dat kanaal overdag aan heeft staan, niet zo groot is. In mijn omgeving ken ik weer niemand die dat doet. Noch hoor ik mensen over het programma praten. FOK! geeft wat dat betreft een vertekend beeld, met zoveel streamadepten op een hoop. In regulier Nederland leeft het imo totaal niet.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  dinsdag 12 april 2011 @ 11:47:02 #31
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_95384773
quote:
6s.gif Op dinsdag 12 april 2011 11:39 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik dacht gister, laat ik maar weer eens kijken dan kan ik er tenminste weer over meepraten. Blijk ik bijna de enige geweest te zijn die het gezien heeft :')
Wil je erover praten?

Nee zeker.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_95384927
quote:
9s.gif Op dinsdag 12 april 2011 11:47 schreef Copycat het volgende:

[..]

Wil je erover praten?

Nee zeker.
Nee, laat maar. Ik begreep sowieso al niet zoveel van de uitzending.

Of wacht: hahaha, varkenssnuit. Dat wilde ik nog even kwijt. :)
  dinsdag 12 april 2011 @ 11:52:04 #33
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_95384999
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 11:50 schreef Scrutinizer het volgende:

Nee, laat maar. Ik begreep sowieso al niet zoveel van de uitzending.

Of wacht: hahaha, varkenssnuit. Dat wilde ik nog even kwijt. :)
Het is dat ik gisteren ook heb gekeken, anders was ik beledigd.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  dinsdag 12 april 2011 @ 11:57:34 #34
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_95385242
quote:
7s.gif Op dinsdag 12 april 2011 11:46 schreef Copycat het volgende:

[..]

Ik denk juist dat het aantal mensen dat streamt of dat kanaal overdag aan heeft staan, niet zo groot is. In mijn omgeving ken ik weer niemand die dat doet. Noch hoor ik mensen over het programma praten. FOK! geeft wat dat betreft een vertekend beeld, met zoveel streamadepten op een hoop. In regulier Nederland leeft het imo totaal niet.
afgelopen zaterdag waren er ineens 2 meiskes op het terras die het over de walgingen van karim hadden. dus toen lulde ik maar net mee alsof ik ook wel af en toe keek ;).
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
  dinsdag 12 april 2011 @ 12:00:29 #35
238961 Stefan
Leuker wordt het niet
pi_95385374
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 11:57 schreef Maanvis het volgende:

[..]

afgelopen zaterdag waren er ineens 2 meiskes op het terras die het over de walgingen van karim hadden. dus toen lulde ik maar net mee alsof ik ook wel af en toe keek ;).
Ja, als het leuke meiden zijn ben ik ook fan waar zij fan van zijn. Maar kan me haast niet voorstellen dat SST fans meerderjarig zijn dus laat maar.
Combineer je intelligentie met je humor...NU!!
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
  Moderator dinsdag 12 april 2011 @ 12:01:39 #36
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_95385432
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 11:32 schreef Danny het volgende:

[..]

Jij gaat er vanuit dat er daadwerkelijk stemmen worden geteld?
Ik ga er vanuit dat het over het algemeen gunstig is om de populairste deelnemers in het spel te houden.
Dat er af en toe gesjoemeld wordt als het zo uitkomt, geloof ik direct. Maar stemmingen zijn een mooie populariteitspoll.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  dinsdag 12 april 2011 @ 12:02:13 #37
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_95385458
quote:
6s.gif Op dinsdag 12 april 2011 12:00 schreef Stefan het volgende:

[..]

Ja, als het leuke meiden zijn ben ik ook fan waar zij fan van zijn. Maar kan me haast niet voorstellen dat SST fans meerderjarig zijn dus laat maar.
28 en 29. is dat meerderjarig genoeg voor je?
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
pi_95385684
quote:
10s.gif Op dinsdag 12 april 2011 11:52 schreef Copycat het volgende:

[..]

Het is dat ik gisteren ook heb gekeken, anders was ik beledigd.
Oeps :o

Maar goed: of de oorzaak van deze terugval van de kijkcijfers te wijten is aan de streamlocks, weet ik niet. Het weer zal ook een behoorlijke invloed gehad hebben. Het wordt trouwens wel nog steeds abominabel in beeld gebracht, zo af en toe. De vaste kern streamers kunnen de kandidaten waarschijnlijk prima aan hun achterhoofd herkennen, mij blijft het verbazen dat er daarvan doodleuk een close-shot geschakeld wordt.
  Admin dinsdag 12 april 2011 @ 12:38:01 #39
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_95386937
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 11:50 schreef Scrutinizer het volgende:

[..]

Nee, laat maar. Ik begreep sowieso al niet zoveel van de uitzending.

Of wacht: hahaha, varkenssnuit. Dat wilde ik nog even kwijt. :)
en dan die paardenlul natuurlijk...
Zie wat ik kijk: trakt.tv
  dinsdag 12 april 2011 @ 13:25:38 #40
38396 mazaru
Geloof niet alles wat je denkt
pi_95388979
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 12:38 schreef Danny het volgende:

[..]

en dan die paardenlul natuurlijk...
Die heet toch Bart?
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖
  dinsdag 12 april 2011 @ 14:58:30 #41
2018 PC eend
relativist
pi_95393742
quote:
7s.gif Op dinsdag 12 april 2011 11:46 schreef Copycat het volgende:

[..]

Ik denk juist dat het aantal mensen dat streamt of dat kanaal overdag aan heeft staan, niet zo groot is. In mijn omgeving ken ik weer niemand die dat doet. Noch hoor ik mensen over het programma praten. FOK! geeft wat dat betreft een vertekend beeld, met zoveel streamadepten op een hoop. In regulier Nederland leeft het imo totaal niet.
Ik dacht boven de 300K, meer dan de uitzendingen iig (al die cijfers kwamen langs in dat filmpje dat danny laatst plaatste).
Ik weet alleen niet of dat relatief veel is omdat het natuurlijk een 24/7 kanaal is, voor hetzelfde geld zijn het gewoon mensen die langzappen en lang genoeg verwonderd blijven hangen en zich afvragen wtf dat nou weer voor een kanaal is dat ze meegeteld worden :+

quote:
11s.gif Op dinsdag 12 april 2011 10:20 schreef Copycat het volgende:
Zou hij er twee weken later nog zo over denken? Diep van binnen?
Ligt eraan wat de cijfers dan zijn ;)
When everything is coming your way, you're in the wrong lane.
  dinsdag 12 april 2011 @ 15:01:46 #42
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_95393891
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 14:58 schreef PC eend het volgende:

Ligt eraan wat de cijfers dan zijn ;)
Dat weten we overmorgen!
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  dinsdag 12 april 2011 @ 15:09:13 #43
2018 PC eend
relativist
pi_95394234
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 12:07 schreef Scrutinizer het volgende:

[..]

Oeps :o

Maar goed: of de oorzaak van deze terugval van de kijkcijfers te wijten is aan de streamlocks, weet ik niet. Het weer zal ook een behoorlijke invloed gehad hebben. Het wordt trouwens wel nog steeds abominabel in beeld gebracht, zo af en toe. De vaste kern streamers kunnen de kandidaten waarschijnlijk prima aan hun achterhoofd herkennen, mij blijft het verbazen dat er daarvan doodleuk een close-shot geschakeld wordt.
Ik weet ook niet in hoeverre het in relatie staat tot de kijkcijfers maar ik vond het ook een heel slechte uitzending. Echt rommelig en slecht in beeld gebracht vooral die girl act, maar dat blijft nattuurlijk ook lastig in beeld tevangen als ze door het huis gaan springen.
En dan gaan ze extreme opdrachten doen, bij elk ander programma met zulke onderdelen hadden ze die koeientong en die inktvis gewoon rauw op moeten vreten, maar hier doen ze het weer halfslachtig en heofte ze er alleen maar aan te voelen en dat doen ze dan live. Ze hadden 2 minuten de tijd maar waren in een seconde of 30 al klaar, waardoor er anderhalve minuut een stilte viel, wat natuurlijk dodelijk is.

Ook de kostende mensen laatst op een tijdstip dat er toch nog wel mensen aan het eten zijn (of het net gegeten hebben), leek me geen goede reclame ;)
Hij had van tevoren nog zo belooft dat het geen show zou worden waarbij mensen door de kots zouden rollen :P
When everything is coming your way, you're in the wrong lane.
pi_95398862
Verleden week maandag was het 2,0 5,1 313.000

Wow. die zijn echt gekeldert. Ze moeten een cursus gaan geven. Hoe draai je een goed concept de nek om.
Ik kijk nog wel eens naar de dailies en volg het wat op twitter maar lees de cossen nu ook niet een meer.
Bij mij komt het door het oneerlijke aspect. Dan ga k me te veel ergeren en daar heb ik geen zin in en neem ik afstand.
pi_95399974
Volgens SBS is alles een succes!

Nieuwe show Beau geen succes

quote:
SBS 6: Kijkcijfers uitstekend
SBS 6 daartegen noemt de kijkcijfers van Beau's show 'uitstekend'. "We hoopten dat men het een kans zou geven. Dat is ook gebeurd. Nagenoeg 400.000 kijkers voor een eerste aflevering op dit tijdslot met zulke concurrentie is uitstekend en wij zijn er dan ook erg tevreden mee", zegt een SBS 6 dinsdag tegenover De Telegraaf.
_O_.
pi_95401555
de streamlocks zijn er voor mij wel degelijk reden voor dat ik minder naar de dailys kijk. Ik kan ziggo niet aanzetten of ik zie een SL of ik heb geen geluid. :(

Een RLS - of wat ervan over is - bestaat uit 24 uur per dag mensen volgen. Niet die halfbakken samenvatting om half acht op de avond. Als het programma alleen daaruit moet bestaan dan kijk ik niet. Het is dat mee kletsen hier zo gezellig en lachen is, anders keek ik denk ik helemaal niet meer.
net niet te oud
pi_95401602
De laatste keer dat Beau echt succes had was als presentator van RTL Boulevard van 2001 tot 2005. Vervolgens bleek dat iedereen het roddelprogramma kon presenteren. _O- _O-
net niet te oud
pi_95403475
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 april 2011 16:38 schreef itsme het volgende:
Verleden week maandag was het 2,0 5,1 313.000

Wow. die zijn echt gekeldert. Ze moeten een cursus gaan geven. Hoe draai je een goed concept de nek om.
Hier de samenvatting
• Zorg voor amateuristische presentatie, regie, montage, techniek, etc.
• Sjoemelen!
• Zoek allemaal dertien in een dozijn-kandidaten bij elkaar (en voor de vorm een handvol die wel uitstraling hebben)
• Sjoemelen!
• Bedenk de meest saaie, kansloze, zaaddodende missies die je maar kunt bedenken
• Sjoemelen!

En vooral:
• Sjoemelen!
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_95430604
Oeps :+

1
2
1929    SECRET STORY 1,2  3,3    189.000
2418    SECRET STORY 0,2  3,6     36.000
pi_95430798
dus het kon nog slechter na maandag?! 5000 kijkers weg bij de reguliere en 10000 bij de herhaling.
ik denk dat er zelfs meer mensen kijken naar de kenteken reclames!
net niet te oud
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')