Uitermate Pathetisch. (i.c.m. die *PROEST* persconferentie)quote:
Het wordt tijd dat hij van z'n roze wolk valt, hij is helemaal hotel de botel maar Laura heeft er terecht haar twijfels bijquote:Op donderdag 7 april 2011 20:20 schreef Caland het volgende:
Volgens mij denkt Faalex dat ze echt getrouwd zijn
jij hebt toch geen piemol ?quote:Op donderdag 7 april 2011 20:21 schreef Karina het volgende:
Wie heeft de langste piemelplaatsvervangende schaamte hier.
Gerard nu hoorquote:Op donderdag 7 april 2011 20:21 schreef beequeen het volgende:
Me love MUTE, en dit belachelijke toneelstukje was gewoon on stream.
Ik geloof dat de bewoners haar eerst op het scherm zullen zien en dat ze dan, terwijl men (Mo) nog niet fatsoenlijk van de schrik bekomen is, het huis binnen komt lopen om verhaal te halen.quote:Op donderdag 7 april 2011 20:21 schreef DjinN het volgende:
Johanna komt toch het huis in ??? Dat werd net nog gezegdOf heb ik nou iets niet goed begrepen ??
Laura is sowieso een gemeen snertsecreetquote:Op donderdag 7 april 2011 20:21 schreef Chuckster het volgende:
[..]
Het wordt tijd dat hij van z'n roze wolk valt, hij is helemaal hotel de botel maar Laura heeft er terecht haar twijfels bij
Karim heeft ook schaduwquote:Op donderdag 7 april 2011 20:22 schreef wieweetwatt het volgende:
Wat heeft Gerard nou weer voor schaduw onder zijn oksels?
Dat zou wel ultieme vetheid zijn eigenlijk als dat echt zo zou gaanquote:Op donderdag 7 april 2011 20:22 schreef Grunge. het volgende:
[..]
Ik geloof dat de bewoners haar eerst op het scherm zullen zien en dat ze dan, terwijl men (Mo) nog niet fatsoenlijk van de schrik bekomen zijn het huis binnen komt lopen om verhaal te halen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |