 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Het aanbieden van, of vragen om, gestolen en/of anderszins wettelijk beschermd of illegaal verkregen of verkrijgbaar materiaal op FOK! is aanleiding tot onmiddellijke uitsluiting van alle diensten die FOK! aanbiedt. FOK! is gerechtigd aangifte te doen van een strafbaar feit.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Melatonine is ook verkrijgbaar bij het Kruitvat http://online.kruidvat.nl(...)entid=13010000000149quote:Op donderdag 1 september 2011 16:21 schreef BORRREETJEEE het volgende:
Tja, als ik dat topic doorlees zijn 3 en 5mg tabletten alleen op recept bij de apotheek verkrijgbaar.
Er word ook door mensen gemeld dat bestellingen door de douane in beslag genomen worden, lijkt mij dan toch illegaal.
 
			 
			
			
			melatonine is gewoon vrij en legaal verkrijgbaar.quote:Op donderdag 1 september 2011 16:21 schreef BORRREETJEEE het volgende:
Tja, als ik dat topic doorlees zijn 3 en 5mg tabletten alleen op recept bij de apotheek verkrijgbaar.
Er word ook door mensen gemeld dat bestellingen door de douane in beslag genomen worden, lijkt mij dan toch illegaal.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			wij hebben geen problemen met het topic.quote:Op donderdag 1 september 2011 20:51 schreef BORRREETJEEE het volgende:
Melatoninepreparaten met sterktes hoger dan 0,1mg vallen onder de geneesmiddelenwet en mogen dus niet zonder vergunning ingevoerd worden.
 
			 
			
			
			Ze liggen tegenwoordig weer met 1,5 mg per stuk bij de drogist.quote:Op donderdag 1 september 2011 20:51 schreef BORRREETJEEE het volgende:
Melatoninepreparaten met sterktes hoger dan 0,1mg vallen onder de geneesmiddelenwet en mogen dus niet zonder vergunning ingevoerd worden.
 
			 
			
			
			Normaal komt 'ie dan toch automatisch op in je my active topics? Daarom dacht ik dat het geen reeks was.quote:
 
			 
			
			
			Oooooh haha sorry ik had je verkeer begrepen, maar goed, mooiquote:Op maandag 12 september 2011 14:26 schreef Mylene het volgende:
Het was ook nog geen reeks. Nu blijft ie jou achtervolgen, tenzij je stopt zegt.
 .
.
											 
			 
			
			
			
			 
			 
			
			
			had ik al gezien, en dat laat ik zo, beetje vreemd dat iedereen om het hardst spam gilt daar als ik er al geweest benquote:Op vrijdag 23 september 2011 18:00 schreef Pietverdriet het volgende:
Spammer
Ervaringen met Keltisch zout?
 
			 
			
			
			Ik begrijp niet helemaal waarom ik een waarschuwing hiervoor krijgquote:Op maandag 26 september 2011 17:54 schreef Mylene het volgende:
Even een paar posts verwijderd.
Sarabi, het bewust zoeken naar een confrontatie met een user die jou mogelijk niet ligt is niet wenselijk. Ik stel voor dat je daarmee stopt.
 
			 
			
			
			Op een gegeven post je "niet zo lang je in dit topic blijft posten". Hieruit concludeer ik dat je aan het zoeken bent, de confrontatie. Terwijl je dondersgoed weet dat jullie elkaar niet liggen. Dus hou je niet van de domme met je ik gaf een normale reactie, iemand anders ervoer het ook zo. Ik geloof je niet. Bovendien is het ook nog eens zo dat jij niet bepaalt wie er is het bewuste topic post.quote:Op maandag 26 september 2011 20:17 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ik begrijp niet helemaal waarom ik een waarschuwing hiervoor krijg
Volgens mij gaf ik een normale reactie op iets dat ook al door een andere user als negatief werd ervaren
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 Dank.
 Dank.e-sigaret is niet een manier van stoppen. je verpest dit topic iig voor mij als stopper met je zogenaamde stoppoging met het starten van je e-sigaretten, en vast ook voor anderen. mag een modje over beslissen. de duidelijke taal omdat je al 2 x mijn verzoek tot een apart topic over je e-sigaret ervaringen negeerde.quote:Op zondag 9 oktober 2011 02:46 schreef WAHRHEIT het volgende:
[..]
Steek er anders nog eentje op. Doe even normaal man.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Doelstelling is volledig stoppen, en mijn middel is de elektronische sigaret. De e-sigaret heeft al enorm geholpen met het minderen. De OP van de thread nodigt uit om te posten hoe het ervoor staat:quote:Ik rookte ongeveer een pakje per dag & nu al terug naar 4-5 shagjes naast het e-roken (vooral bij de koffie). Doel is: helemaal geen shag meer roken en sterkte van de nicotinevloeistof afbouwen. Meer dan tevreden met dit apparaatje en merk de gezondheidseffecten al direct aan het verdwenen rokershoestje.
Dus dat heb ik gedaan. Een user ging de discussie aan dat dat helemaal niet werkt om te stoppen, en heb wat aanvullende informatie gegeven. Vervolgens heeft FkTwkGs2012 aangegeven:quote:Wie mee wil doen: lurk even een metertje en laat weten hoe je ervoor staat.
Leuk en aardig, wil best rekening houden met z'n gevoelens maar ik vind dat ik evenveel 'recht' heb om te posten in dat topic als hijzelf. Ik gaf dit aan, en kreeg daarna de volgende verwensing naar mijn hoofd:quote:ik wil focussen op stoppen en niet steeds iemand hier zien die aan iets sigaret achtigs en verslavends zit te lurken, dat linked me teveel naar mijn eigen fucking verslaving
Waaraan ik zulke haat heb verdiend mag joost weten. (Hierna volgde mijn doe eens normaal man reactie) Dat ga ik dus mooi niet doen. Ik ben de mening toegedaan dat FkTwkGs2012 veel te ver gaat om mij te vermanen 'op te donderen', en dat wanneer hij mijn reacties _echt_ niet wil lezen, hij mij maar moet blokkeren. (Ik heb begrepen dat hij zeer binnenkort een FOK! Abo heeft).quote:en nu svp uit dit topic opdonderen tot je gestopt bent of advies nodig hebt om te stoppen (ipv nepadvies geven over iets waar je niet eens ook maar van weet wat de slagingskansen ermee zijn om te stoppen). have fun!
 
			 
			
			
			 zelfprotectie, des-al-niet-te-min, mijn excuses voor de formulering
 zelfprotectie, des-al-niet-te-min, mijn excuses voor de formulering 
 
			 
			
			
			Er posten ook mensen die gebruik maken van nicotinepleisters / nicotinekauwgom om te stoppen met roken. Dit is een nicotineverdamper. De methode is niet relevant, het enige relevante is dat je intentie is te stoppen. Jij vindt dat niet een poging tot stoppen, maar dat is jouw mening. Ik ben een andere toegedaan.quote:Op zondag 9 oktober 2011 03:19 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
nu weer naar de inhoud, de 2 stivoro argumenten staan natuurlijk gewoon.
 
			 
			
			
			het is wel relevant. de nicotinepleisters zijn wettelijk een geneesmiddel en getest op werkzaamheid bij het stoppen en gezondheid. die e-sigaretten niet.quote:Op zondag 9 oktober 2011 03:21 schreef WAHRHEIT het volgende:
[..]
Er posten ook mensen die gebruik maken van nicotinepleisters / nicotinekauwgom om te stoppen met roken. Dit is een nicotineverdamper. De methode is niet relevant, het enige relevante is dat je intentie is te stoppen. Jij vindt dat niet een poging tot stoppen, maar dat is jouw mening. Ik ben een andere toegedaan.
Voorts is het topic waar je me naar linkte uit 2007 en gaat het om mensen die van normaal roken naar elektronisch roken zijn overgestapt en niet persé een stoppoging aan het ondernemen zijn.
 
			 
			
			
			Ik ga hier niet een discussie voeren over het predikaat 'medicijn'. E-sigaretten zijn relatief nieuw en het duurt jaren voordat onderzoek hiernaar is afgerond. Dit maakt het stoppen middels een e-sigaret niet minder relevant. Je klacht zou terecht zijn wanneer onderzoek het tegendeel had aangetoond, maar dat is niet het geval.quote:Op zondag 9 oktober 2011 03:24 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
het is wel relevant. de nicotinepleisters zijn wettelijk een geneesmiddel en getest op werkzaamheid bij het stoppen en gezondheid. die e-sigaretten niet.
jij pakt een andere ongezonde gewoonte op omdat je denkt hiermee te kunnen stoppen met roken. wetenschappelijk is dit niet onderzocht, het wordt ook niet aangegeven door de fabrikanten (dit zullen ze ook niet mogen omdat het niet bewezen is) dat ze geschikt zijn als hulpmiddel om te stoppen. wel bewezen is dat een hoop e-sigaretten iig schadelijk zijn voor je gezondheid.
je kunt ook wel een poging wagen tot stoppen met roken door cocaine te gaan snuiven. dat maakt het nog geen legitiem middel wat daarvoor geschikt is.
Dat is _alles_ wat nicotine bevat, inclusief de pleisters en kauwgom. E-sigaret zonder nicotine is even schadelijk als een hansaplast pleistertje of een sportlife kauwgompje.quote:wel bewezen is dat een hoop e-sigaretten iig schadelijk zijn voor je gezondheid.
 
			 
			
			
			Het is niet bewezen dat je met een e-sigaret idd goed kan stoppen, veillig kan stoppen of wat dan ook. Het is gewoon een verslavend goedje met slechte werking op je lichaam. De vergelijking gaat imo prima op. Stivoro geeft zelf ook aan dat het niet geschikt wordt geacht als middel bij het stoppen van roken. Als iemand de stoppersbelangen in de gaten houdt is het stivoro wel.quote:Op zondag 9 oktober 2011 03:35 schreef WAHRHEIT het volgende:
[..]
Ik ga hier niet een discussie voeren over het predikaat 'medicijn'. E-sigaretten zijn relatief nieuw en het duurt jaren voordat onderzoek hiernaar is afgerond. Dit maakt het stoppen middels een e-sigaret niet minder relevant. Je klacht zou terecht zijn wanneer onderzoek het tegendeel had aangetoond, maar dat is niet het geval.
[..]
Dat is _alles_ wat nicotine bevat, inclusief de pleisters en kauwgom. E-sigaret zonder nicotine is even schadelijk als een hansaplast pleistertje of een sportlife kauwgompje.
Je vergelijking met cocaïne snuiven gaat natuurlijk niet op. We praten hier in alle gevallen over het afbouwen van de nicotinebehoefte. Of je dit nu met een pleister doet of met kauwgom of met een verdamper: het zal mij een worst wezen.
Wat vooral blijkt uit de discussie in the thread en hier in FB is dat jij de mening bent toegedaan dat stoppen met behulp van een elektronische sigaret niet echt stoppen is, en dat je vooral bang bent zelf in de verleiding te komen. Ik vind dit geen legitieme reden om je zo te gedragen eerlijk gezegd.
 
			 
			
			
			Niet liegen:quote:Op zondag 9 oktober 2011 03:37 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
Stivoro geeft zelf ook aan dat het niet geschikt wordt geacht als middel bij het stoppen van roken. Als iemand de stoppersbelangen in de gaten houdt is het stivoro wel.
quote:Bij ons is geen onderzoek bekend naar de effectiviteit van de e-sigaret als hulpmiddel om te stoppen. We kunnen hierop dus nog geen antwoord geven.
 
			 
			
			
			Er staat:quote:
 
			 
			
			
			Ze kunnen moeilijk iets aanraden waarvan ze zelf zeggen dat ze nog geen onderzoek kennen. Ze raden het letterlijk niet aan (lees dit niet als afraden) omdat ze niet over voldoende informatie beschikken. Dit blijkt eens te meer uit de context:quote:Op zondag 9 oktober 2011 03:41 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Er staat:
De e-sigaret is in Nederland niet erkend als geneesmiddel voor stoppen met roken.Daarom raadt STIVORO het gebruik van de e-sigaret als hulpmiddel bij stoppen met roken niet aan.
De reguliere nicotinevervangers zijn wel bewezen effectief en hebben een bijsluiter waarin wordt gewezen op de risico's van het gebruik.
quote:Bij ons is geen onderzoek bekend naar de effectiviteit van de e-sigaret als hulpmiddel om te stoppen. We kunnen hierop dus nog geen antwoord geven.
 
			 
			
			
			ik kan in een flesje water pissen en zeggen dat je dat elke dag moet drinken en dat dat helpt bij het stoppen met roken. dat heeft evenveel waarde als de stelling bij een e-sigaret; onbewezen, op niets gefundeerd. daarom raden ze het niet aan.quote:Op zondag 9 oktober 2011 03:44 schreef WAHRHEIT het volgende:
[..]
Ze kunnen moeilijk iets aanraden waarvan ze zelf zeggen dat ze nog geen onderzoek kennen. Ze raden het letterlijk niet aan (lees dit niet als afraden) omdat ze niet over voldoende informatie beschikken. Dit blijkt eens te meer uit de context:
[..]
 
			 
			
			
			Ik ga niet verder in op deze drogredeneringen en laat het aan de modjes over.quote:Op zondag 9 oktober 2011 03:47 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
ik kan in een flesje water pissen en zeggen dat je dat elke dag moet drinken en dat dat helpt bij het stoppen met roken. dat heeft evenveel waarde als de stelling bij een e-sigaret; onbewezen, op niets gefundeerd. daarom raden ze het niet aan.
accepteer gewoon dat het geen bewezen manier van stoppen is en je beter serieus een poging gaat doen als je daadwerkelijk wilt stoppen met roken.
 
			 
			
			
			drogredeneringen?quote:Op zondag 9 oktober 2011 03:50 schreef WAHRHEIT het volgende:
[..]
Ik ga niet verder in op deze drogredeneringen en laat het aan de modjes over.
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Topquote:Op woensdag 12 oktober 2011 14:34 schreef Mylene het volgende:
Ja, ik heb het verwijderd en een PM verstuurd. Thanks.
 
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |