Ik heb een mailtje van man at work dat er vanavond 20% korting op de nieuwe collectie is in alle filialen, deze korting geldt de gehele dag in de webshop. Kan in de webshop echter niet vinden hoe het zitquote:Op woensdag 12 oktober 2011 12:42 schreef Tamashii het volgende:
Zo duur...
Weet iemand waar ze goedkoper zijn?
Ja maar deze zijn best leukquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.stomme zara.
Bij dichte schoenen is nog even wennenAls ik plaatjes ervan zie vind ik het niet zo leuk, maar bij vriendinnen enzo staan ze eigenlijk nog best goed ook.
Echt van die schoenen die ik aan moet zien.
quote:Op woensdag 12 oktober 2011 19:15 schreef Lotje-Plusone het volgende:
Ik heb 3 paar laarzen met sleehakken en die zijn heel mooi!
Zal eens ene foto maken.
Gewoon je Iron Fists aanhouden!quote:Op woensdag 12 oktober 2011 19:31 schreef missbehavin het volgende:
Een goed stel laarzen, die moet ik eigenlijk hebben voor de winter.
quote:
En dan hebben we het nog niet eens over geglibber over ijzige stoepjes enzo.quote:Op woensdag 12 oktober 2011 19:34 schreef Lotje-Plusone het volgende:
Ja dat is wel het nadeel van de winter. Veel pumps zijn echt te koud! En sokken in pumps zoals een doos ahum meisje uit mijn klas doet gaat me te ver
Mjah goed vraag.quote:Op woensdag 12 oktober 2011 19:37 schreef lwxo92 het volgende:
Dus, missbehavin, wat had je dan in gedachten?
$ 180 ex. verzendkostenquote:
Ik heb ze op een Amerikaanse site gezien, daar zijn de verzendkosten vast pittig, plus nog die fijne naheffing..quote:
Belasting. Boven een bepaald bedrag moet je dat betalen. Ik heb die Iron Fists ook uit de VS en daarvoor kreeg ik nog een naheffing van FedEx. Viel op zich wel mee, maar ze waren dan ook niet zo duur, is altijd een percentage van het aankoopbedrag.quote:Op woensdag 12 oktober 2011 19:46 schreef lwxo92 het volgende:
Heffing? Als ik spul uit Amerika haal betaal ik volgens mij nooit heffing...iig niet dat ik weet..
alleen verzendkosten!
Ja, zo klinkt het wel heel simpel he..quote:Op woensdag 12 oktober 2011 19:49 schreef lwxo92 het volgende:
Ahh.. even ¤200 pegels sparen en dan met feestdagen wat moois?
Ach, kleine man verwacht vast geen cadeautjes onder de boom dit jaar.quote:
Nou, ik geloof dat er behoorlijk wat deert als het leeg blijft onder de boomquote:
Wie, hij of ik?quote:
Ik hou persoonlijk nooit zo van enkelbandjes, maar ze zien er wel uit alsof ze lekker zitten.quote:Op woensdag 12 oktober 2011 20:02 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Deze vorige week binnen gehad..
[ afbeelding ]
In het echt zijn ze nog best mooi ook..
En ze lopen goddelijk..
Hij is 11, ik iets ouderquote:Op woensdag 12 oktober 2011 20:01 schreef lwxo92 het volgende:
Hij, vrouwen om hun leeftijd vragen is onbeleefd he?Maar als je het kwijt wil..
Toch nog gedaan!quote:Op woensdag 12 oktober 2011 20:02 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Deze vorige week binnen gehad..
[ afbeelding ]
In het echt zijn ze nog best mooi ook..
En ze lopen goddelijk..
Nou heb je me toch nieuwsgierig!quote:
Bijna 36. Maar dat heeft helemaal niks met hakken te makenquote:Op woensdag 12 oktober 2011 20:04 schreef lwxo92 het volgende:
[..]
Nou heb je me toch nieuwsgierig!
Vertel op?
Nette schoentjesquote:Op woensdag 12 oktober 2011 20:01 schreef Skaai het volgende:
Eind vorige maand gescoord in New Jersey. Dit is voor mijn doen al hoog
![]()
[ afbeelding ]
Ja, dan ben je verloren he..quote:Op woensdag 12 oktober 2011 20:05 schreef Rijstebuiltje het volgende:
[..]
Absoluut! Ze stonden en bleven me aan staren!
quote:Op woensdag 12 oktober 2011 20:05 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Bijna 36. Maar dat heeft helemaal niks met hakken te maken
Ja, en dan linea recta naar de Victoria's Secret voor alle bovenstaande laarzen.quote:
quote:Op woensdag 12 oktober 2011 20:09 schreef missbehavin het volgende:
[ afbeelding ]Zucht, vervloekte Colin Stuart, alleen in de VS verkrijgbaar
wooow, zo mooi!quote:Op woensdag 12 oktober 2011 20:09 schreef missbehavin het volgende:
[ afbeelding ]Zucht, vervloekte Colin Stuart, alleen in de VS verkrijgbaar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |