Ja, want nu kunnen we de hele wereld aan ...quote:Op woensdag 6 april 2011 22:05 schreef Pumatje het volgende:
[..]
Jij of je nageslacht vanzelf ook hoor, maak je daar maar geen zorgen om..
nee het komt door de biobrandstoffen, doe daar dan wat aanquote:Op woensdag 6 april 2011 22:06 schreef Stupendous76 het volgende:
[..]
Waarschijnlijk is dit wel de oorzaak van veel problemen: overbevolking.
Maar doe daar dan wat aan.
En die sojabonen voor al die vegetariers.quote:Op woensdag 6 april 2011 22:08 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
nee het komt door de biobrandstoffen, doe daar dan wat aan
En in de flevo groeit de beste suiker ter wereld, die nu ook vij keer zo duur isquote:Op woensdag 6 april 2011 22:06 schreef Stupendous76 het volgende:
[..]
Waarschijnlijk is dit wel de oorzaak van veel problemen: overbevolking.
Maar doe daar dan wat aan.
Alle tanks wegquote:Op woensdag 6 april 2011 22:13 schreef Pumatje het volgende:
Michealmoore.. bij deze vraag ik je te stoppen met het topic te kapen. Genoeg over je suikerriet en graan terreur.
een VVD kabinet waar jullie zelf op gestemd hebben!quote:Alle tanks wegF16's weg, mijnenvegers weg, 10.000 man weg.
Wat blijft er nog?
Nuttig argument.. topquote:Op woensdag 6 april 2011 22:16 schreef delpit het volgende:
[..]
een VVD kabinet waar jullie zelf op gestemd hebben!
Vind het ook erg vooruitstrevend... "Bedankt voor je inzet en verders succes met je leven".. zo klinkt het.quote:Op woensdag 6 april 2011 22:13 schreef kanovinnie het volgende:
Ik zie nu een stukje op 't journaal, 1 op de 8 gaan eruitDat zijn er een hoop
Beetje gelijk heeft ie wel...quote:
Zoiets bedoel je?quote:Op woensdag 6 april 2011 22:16 schreef delpit het volgende:
[..]
een VVD kabinet waar jullie wij zelf op gestemd hebben!
Ja precies. Is het nu 100% zeker dat dit allemaal gaat gebeuren?quote:Op woensdag 6 april 2011 22:19 schreef capricia het volgende:
[..]
Vind het ook erg vooruitstrevend... "Bedankt voor je inzet en verders succes met je leven".. zo klinkt het.
Maar ik denk wel dat dat inherrent is aan zo'n baan, dat je afhankelijk bent van de politiek en de heersende overtuiging van het moment. Beide kanten op.
Doelde meer op het afzeiken van links, terwijl rechts een grote vinger in de pap heeft.quote:Op woensdag 6 april 2011 22:20 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Of niet? Ik heb niet op de VVD gestemd iig
erg gemakkelijk natuurlijk....quote:
Dit beleid en de keuzes die ze nu maken qua geld, komt toch rechtstreeks bij deze minister vandaan?quote:Op woensdag 6 april 2011 22:23 schreef Pumatje het volgende:
[..]
erg gemakkelijk natuurlijk....
Het beleid van een kabinet en minister is inhirent aan de overgenomen historie van het vorige kabinet, en de situatie waarin het land verkeert.
daar heeft de PVDA vooral een hand in gehad... Groenlinks beschouw ik niet anders dan een partij die graag dwars wil liggen, en onrealistische utopieën nastreeft.
Je bent gewoon een sneue figuur met geen enkel gevoel voor historie. Heb je eigenlijk gekeken wie er aan de macht zijn geweest! In mijn vorige berichtje stond een lijstje. 2 PVDA'ers in 60 jaar tegenover zeker 10 VVD'ers, zeker de laatste 20 jaar. Dus zeik op met je gezeur over links. Haal die watten uit je hoofd en ga eens zelf nadenken!quote:erg gemakkelijk natuurlijk....
Het beleid van een kabinet en minister is inhirent aan de overgenomen historie van het vorige kabinet, en de situatie waarin het land verkeert.
daar heeft de PVDA vooral een hand in gehad... Groenlinks beschouw ik niet anders dan een partij die graag dwars wil liggen, en onrealistische utopieën nastreeft.Nuttig omdat veel defensiepersoneel een erg romantisch idee van rechts versus links lijkt te hebben.
Waar zeg ik dat dan?quote:Op woensdag 6 april 2011 22:25 schreef Pumatje het volgende:
Natuurlijk, maar zoals ik al zei.. het is situationeel afhankelijk.
De crisis is een probleem, en links had Defensie willen sparen zeg je dus?
Kom op, maak je zelf niet belachelijk.
ze kiezen niet specifiek defensie, alles wordt aangepakt.quote:Op woensdag 6 april 2011 22:28 schreef capricia het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat dan?
Ik bedoel meer dat ze ook hadden kunnen kiezen voor deze bezuiniging op ontwikkelingswerk of zo.
Dat ze specifiek defensie kiezen komt toch niet door de crisis?
Sorry hoor, dan beschuldig je mij van het verspreiden van onwaardhedenquote:Op woensdag 6 april 2011 22:32 schreef Pumatje het volgende:
Die 20 jaar hiervoor ,is de VVD aan het opruimen geweest van PVDA schulden...
Idd.quote:Op woensdag 6 april 2011 22:37 schreef du_ke het volgende:
[..]
Sorry hoor, dan beschuldig je mij van het verspreiden van onwaardheden.
Maar bij bijna elke overheidsclub zit gewoon 10-20% lucht aan overhead, inefficiency, etc in de begroting. Dus kan er in principe ook zo'n percentage bezuinigd worden. Het is wel lastig om dit met zo min mogelijk pijn te doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |