Dat dacht ik dus ook, meteen. Vind het ook werkelijk belachelijk. Maar ik zie SBS zoiets flikken.quote:Op donderdag 31 maart 2011 18:34 schreef SecretStoryWous het volgende:
[..]
Wat denk je nou? 2 personen die elkaar een aantal weken kennen meteen gaan trouwen? No way...
Uhuh.quote:Op donderdag 31 maart 2011 18:35 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Arnie heel SST is toch heel triest
nee vind ik dom geintje van je sorry, hoorde het en dacht ff hier poste ook hier zitten veel jongere he.quote:Op donderdag 31 maart 2011 18:34 schreef waxmask het volgende:
[..]
Ook belangrijk:
Tieneridool Justin Bieber wil in de komedie What Would Kenny Do? spelen. Ashton Kutcher is ook in gesprek over een rol, schrijft de Amerikaanse krant Los Angeles Times.
Alex heeft Laura zelf ten huwelijk gevraagd, zal wel dus.quote:Op donderdag 31 maart 2011 18:35 schreef Darklight het volgende:
Weten de tortelduifjes al dat ze gaan trouwen?
Dat ligt niet aan SBS, maar als hun zouden willen trouwen kiezen ze er zelf voor. Daarom denk ik dat de stem een 1 april grap heeft gemaakt..quote:Op donderdag 31 maart 2011 18:35 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Dat dacht ik dus ook, meteen. Vind het ook werkelijk belachelijk. Maar ik zie SBS zoiets flikken.
Lees anders het topic eens hier op het forum, heb ik een artikel geplaatst uit telgraaf.nl. Alex had van de stem te horen gekregen dat hij Laura moest vragen... en zij antwoordde ja.quote:Op donderdag 31 maart 2011 18:35 schreef Darklight het volgende:
Weten de tortelduifjes al dat ze gaan trouwen?
Formaliteitenquote:Op donderdag 31 maart 2011 18:29 schreef Sweet_Lavinia het volgende:[/b]
Hoeven die 2 tortelduiven niet in ondertrouw?
He niet zo he?quote:Op donderdag 31 maart 2011 18:35 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Arnie heel SST is toch heel triest
De stem is de redactie, de redactie is SBS. SBS wil kijkers en spektakel kweken; voila.quote:Op donderdag 31 maart 2011 18:36 schreef SecretStoryWous het volgende:
[..]
Dat ligt niet aan SBS, maar als hun zouden willen trouwen kiezen ze er zelf voor. Daarom denk ik dat de stem een 1 april grap heeft gemaakt..
En mensen uit Limburg dus je denkwijze is helemaal niet verkeerd.quote:Op donderdag 31 maart 2011 18:36 schreef Toverheks het volgende:
[..]
nee vind ik dom geintje van je sorry, hoorde het en dacht ff hier poste ook hier zitten veel jongere he.
nou weer over naar portugal
ja was een opdracht vroeg ie gelijk toen ie de KVDW uitkwam, maar hij had nog niks gezegd en ja hoor ze zongen al daar komt de bruid hoe ongeloofwaardigquote:Op donderdag 31 maart 2011 18:36 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Lees anders het topic eens hier op het forum, heb ik een artikel geplaatst uit telgraaf.nl. Alex had van de stem te horen gekregen dat hij Laura moest vragen... en zij antwoordde ja.
Ja maar dat zou betekenen dat de hele trouwerij een missie is; en dus niet echt?quote:Op donderdag 31 maart 2011 18:37 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
De stem is de redactie, de redactie is SBS. SBS wil kijkers en spektakel kweken; voila.
quote:Op donderdag 31 maart 2011 18:36 schreef Toverheks het volgende:
[..]
nee vind ik dom geintje van je sorry, hoorde het en dacht ff hier poste ook hier zitten veel jongere he.
nou weer over naar portugal
Is het ook. Is geen echt huwelijk.quote:Op donderdag 31 maart 2011 18:37 schreef SecretStoryWous het volgende:
[..]
Ja maar dat zou betekenen dat de hele trouwerij een missie is; en dus niet echt?
quote:Op donderdag 31 maart 2011 18:37 schreef Chanel5 het volgende:
Zat flip net te zeiken dat hij het benauwd vind daar.
ook triest hahaha reken me zelf als de echte triesteling hoorquote:Op donderdag 31 maart 2011 18:36 schreef Urb het volgende:
[..]
He niet zo he?![]()
Want wat maakt dat ons?![]()
![]()
huh, nu snap ik et niet meer? Dus laura en alex weten wel dat het niet echt is., maar de andere bewoners denken van wel?quote:Op donderdag 31 maart 2011 18:38 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Is het ook. Is geen echt huwelijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |