Die LMB-er op foto 51 die het vaandel draagt van de KCT, hij was begin jaren 90 instructeur bij de LMB, ik ga binnenkort met hem naar de reunie van de KMS, voor de rest zie ik wel gezichten die ik vaker heb gezien bij veteranen bijeenkomsten.quote:Op zondag 26 juni 2011 15:24 schreef ErwinRommel het volgende:
Hier de foto's die gemaakt zijn door ons.
Ik zal ze hier niet stuk voor stuk plaatsen maar een link neer dumpen waar ze in chronologische volgorde te zien zijn.
https://picasaweb.google.(...)105/Veteranendag2011
Die discussie is door Cobra begonnen met de vraag of je je beweringen hard kon maken en jij hebt er niet anders op gereageerd dan dat je het 'grappig' vond. Dan gaan er bij mij wel vraagtekens verschijnen.quote:Op zondag 26 juni 2011 17:57 schreef galtfactory het volgende:
[..]
De toon en aantijging ben ik niet van gediend,dus ik zou dat voor een goede discussie achterwege laten.
Nogmaals en dan?quote:Vwb beide veteranen heb ik beiden benaderd en aangesproken en ik weet genoeg om de twijfel te hebben
inzake hun gerechtigheid voor het dragen groene baret.
Vooral de veteraan met het rode koord en zijn Amerikaanse Basic Parachutist Badge en Special Forces
Regiment distinctive unit insignia op zijn revers trokken zeer mijn aandacht!
De Unifil veteraan trok mijn aandacht met zijn Metalen Para Wing en zijn Amerikaanse Basic Parachutist Badge.
Dus de badges en insignes "trokken de aandacht" en dat is meteen een reden om te "twijfelen" aan het draagrecht van de groene baret? Ik denk dat je hier open en bloot op internet een aantal knap gevaarlijke uitspraken doet. Twijfel is geen zekerheid en zolang jij de cdo-boeken er niet op nageslagen hebt of ze de baret al dan niet ten onrechte dragen vind ik dit een behoorlijk trieste actie van je.quote:Op zondag 26 juni 2011 17:57 schreef galtfactory het volgende:
Vwb beide veteranen heb ik beiden benaderd en aangesproken en ik weet genoeg om de twijfel te hebben
inzake hun gerechtigheid voor het dragen groene baret.
Vooral de veteraan met het rode koord en zijn Amerikaanse Basic Parachutist Badge en Special Forces
Regiment distinctive unit insignia op zijn revers trokken zeer mijn aandacht!
De Unifil veteraan trok mijn aandacht met zijn Metalen Para Wing en zijn Amerikaanse Basic Parachutist Badge.
Kijk, dan noem je ook iemand. Maar in dit geval vind ik het discutabel.quote:Op zondag 26 juni 2011 22:51 schreef _The_General_ het volgende:
Was onze Prins uit Horst er ook? Dan heb je pas echt een freak te pakken!
Galtfactory het verkrijgen van U.S. jumpwings is niet plaats gebonden, dus wie zegt dat Las Vegas onmogelijk is. Verder zie ik dat het om een oudere heer gaat, en het kan dus eventueel zijn dat hij met de 11th Special Forces Group (Airborne USAR) in NY in uitwisseling is geweest. Ik wil niet zeggen dat je ondebuik gevoel fout is/was, maar misschien had je er verstandiger aan gedaan eerst even met zekerheid vast te stellen of het hier om posers gaat alvoorens photos te plaatsen met text.quote:Op zondag 26 juni 2011 22:09 schreef galtfactory het volgende:
Toen ik de veteraan met het rode koord vroeg waar hij zijn Amerikaanse Basic Parachutist Badge had behaalt kreeg ik als antwoord "Amerika"en toen ik vroeg "waar?"zei hij "Las Vegas.
Vervolgens maak ik een opmerking over zijn Special Forces Regiment distinctive unit insignia onder de Amerikaanse Basic Parachutist Badge en hoe hij daar aankwam. "Dat heb ik verdiend toen ik daar diende en dat was in New York! "
Eruit geknipt worden.quote:
Zeg dat dan ook.quote:Op maandag 27 juni 2011 10:11 schreef Rave_NL het volgende:
[..]
Ik heb het over mij, kut.
Denken dat alles om jou draait.
Nee, ik had 1:16:33 aangehaald omdat die het synchroomst liepen..quote:Op maandag 27 juni 2011 10:14 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Zeg dat dan ook.
Ja, ik zat gisteren uitzending gemist te kijken en dacht dat ik op 01.16,33 jouw Goddelijke tronie zou mogen aanschouwen.
Que.quote:Maar was fokking ingekort tot 18 minuten
Uitzending gemist heeft nu enkel nog maar de samenvatting, niet het gehele defilé.quote:
Ik zit achter het stuur op 0.56.quote:Op maandag 27 juni 2011 10:50 schreef ErwinRommel het volgende:
@Rave, in welk pak liep jij nu mee? Baratea of het Ceremoniele tenue? Indien dat laatste, dan heb ik je beet
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |